Як дізнатися, на якому движку або на якій платформі зроблений сайт

  1. Як дізнатися, на якому движку працює сайт, вручну
  2. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
  3. Дізнаємося CMS за посиланням на адмінпанель
  4. За структурою посилань
  5. Дивимося на чому створений сайт в robots.txt
  6. Дивимося платформу сайту за допомогою онлайн-сервісів
  7. 2ip.ru
  8. Builtwith
  9. Дізнаємося, на чому зроблений сайт за допомогою плагінів до браузерів
  10. wappalyzer
  11. RDS bar

На стартовому етапі створення ресурсу, добре б подивитися, на який CMS працюють сайти конкурентів. Це допоможе вирішити, на якому движку робити свій. Якщо більшість невеликих інтернет магазинів працюють, наприклад, на OpenCart і PrestaShop, для цього є причини. Але деякі веб-майстри приховують подібну інформацію. Тому що зловмисникам простіше зламати портал, коли відомо на чому він працює.

Як дізнатися, на якому движку працює сайт, вручну

Як дізнатися, на якому движку працює сайт, вручну

Один з варіантів дізнатися cms: натиснути правою кнопкою і вибрати інформацію про сторінку. З'явиться вікно з даними по веб-сайту. Нас цікавить рядок: generator. Якщо тегів багато, відкриваємо вихідний код.

Якщо тегів багато, відкриваємо вихідний код

Запускаємо пошук через меню «правка» - «знайти» або комбінацією клавіш «ctrl + f». У рядок забиваємо: meta name = "generator" і дивимося.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Зазвичай назви популярних cms прописані за замовчуванням в цьому тезі. Але адміністратори часто вручну перуть інформацію по движку, щоб приховати її від зловмисників і конкурентів.

Дізнаємося CMS за посиланням на адмінпанель

Дізнаємося CMS за посиланням на адмінпанель

Ще один варіант - подивитися, яка на сайті админка. Для цього вручну перебираємо можливі шляхи до популярних cms. До адреси порталу приписуємо через слеш різні варіанти шляху до панелі адміністратора. Наприклад, для joomla додаємо / administrator. Але і цей спосіб не завжди спрацьовує. Щоб захистити сайт від злому, вебмастера часто змінюють шлях до адмінпанелі або взагалі дозволяють вхід тільки зі свого IP.

Адреси до адмінпанелі популярних cms:

  • DLE - /admin.php
  • Бітрікс - / bitrix / admin
  • WordPress - / wp-admin
  • MODx - / manager
  • Drupal та інші - / user; / Login; / admin

За структурою посилань

Ще один варіант: подивитися структуру посилань порталу. Залежно від движка, вони відображаються по-різному в адресному рядку.

Зараз більшість вебмайстрів використовують людино-зрозумілі урли виду /stranica-sayta-j-kotikah.html і цей спосіб практично не працює.

Приклади структури посилань «за замовчуванням»:

  • wordpress: ... / p301
  • joomla: ... / index.php / ...
  • ocstore: ... / index.php? route =
  • prestashop: ... / page_name

Дивимося на чому створений сайт в robots.txt

txt

У цьому файлі зберігаються інструкції для пошукових роботів. Дуже корисний інструмент, який є практично на будь-якому ресурсі. Вебмастера використовують його, щоб заборонити індексацію деяких сторінок або розділів сайту, налаштувати часовий проміжок між одержанням файлів з сервера, вказати правильне дзеркало веб-порталу і т.д. Щоб подивитися документ, додайте до імені ресурсу: /robots.txt.

Дивимося платформу сайту за допомогою онлайн-сервісів

Глянули robots.txt, попорпалися в коді і поворожити на кавовій гущі, а подивитися движок не вийшло? Спробуємо інші методи, наприклад, один з онлайн-інструментів.

2ip.ru

ru

Щоб відкрити сервіс, перейдіть за посиланням https://2ip.ru/cms/ .

Простий і зручний російськомовний інструмент. Вводимо адресу і натискаємо: «Дізнатися». Система перевірить сайт на наявність ознак движків. У базі даних сервісу 65 різних cms. За допомогою 2ip можна подивитися і іншу інформацію про порталі:

  • домен, хостинг, інформацію про сайт і IP-адресу;
  • стійкість пароля, відвідуваність і швидкість завантаження сайту;
  • перевірити анонімність, час завантаження файлів і багато іншого.

Builtwith

Builtwith

Простота роботи усуває всі незручності, пов'язані з англомовним інтерфейсом. У рядок вводимо адресу і натискаємо: «Lookup». Інструмент відмінно справляється із завданням. Крім даних про cms, сервіс покаже:

  • сервер, фреймворк, мова програмування;
  • дані по рекламі, лічильники аналітики;
  • бібліотеки JavaScript і віджети;
  • метатеги, CSS, стандарт HTML і кодування сторінок.

Дізнаємося, на чому зроблений сайт за допомогою плагінів до браузерів

Якщо інформацію про двигунах шукаємо часто, щоб не бігати по стороннім ресурсів, встановлюємо один з полігонів для браузера.

wappalyzer

wappalyzer

Працює з firefox, chrome і opera. Показує движок, веб-сервер, шрифти, фреймворк, мова програмування і ін. Переходимо по посиланню, вибираємо версію під свій браузер і встановлюємо. Не вимагає перезавантаження і швидко працює.

Не вимагає перезавантаження і швидко працює

Після установки, в адресному рядку з'являться іконки з даними про сайт. Щоб вивести детальну інформацію, натискаємо будь-яку з них.

RDS bar

RDS bar

Багатофункціональний плагін для аналізу сайту. Спритно працює, але крім аналізу платформи сайту має безліч функцій - перегляд кількості сторінок сайту в пошуковій видачі, кількість посилань і т.д. Переходимо по посиланню, вибираємо версію під улюблений оглядач і встановлюємо. Перезавантажуємо браузер і готово.

Перезавантажуємо браузер і готово

Движок дивимося в правому кутку нижньої панелі. На верхній встановлені кнопки для перевірки таких сео показників сайту, як: відвідуваність, індексація пошуковими роботами і рівень вкладеності сторінки. А ще: можна глянути файл robots.txt, підсвітити орфографію, почистити кеш і багато іншого.

Php?
Txt, попорпалися в коді і поворожити на кавовій гущі, а подивитися движок не вийшло?

Дополнительная информация

rss
Карта