Як створити ігровий сайт: три складових успіху

 1. Багате візуальне оформлення - не розкіш, а необхідність
 2. POKEMANIA
 3. Працюємо над командним духом
 4. Будьте максимально доступні
 5. HTML Template for Gamers Community
 6. GamesPortal
 7. GAMESTORM
 8. LET'S PLAY
 9. GAMES
 10. Games Website Template
 11. GAMES WORLD
 12. Game Portal Website

Останнім часом гри стали дуже популярні в зв'язку з множинними відкриттями в індустрії графіки. Сфера розробки ігор стала одним величезним механізмом, що об'єднав професіоналів з усіх куточків планети. Специфіка їх роботи різна, але всі вони переслідують одну і ту ж мету - зробити світ веселіше і яскравіше. Чи міг 50 років тому хтось подумати, що середньостатистичний чоловік буде проводити близько шести годин в день за відеоіграми? Тому не дивно, що індустрія ігор розвивається стрімкими темпами. Якщо ваша робота пов'язана з розробкою ігор або ж їх распростроненія, ви напевно вже замислювалися про те, як створити ігровий сайт. Оскільки ви вже добре знайомі з інтернет-технологіями, ви як ніхто інший розумієте їх впливовість. Навряд чи варто пояснювати вам, як багато переваг дає власний веб-сайт.

Навряд чи варто пояснювати вам, як багато переваг дає власний веб-сайт

Багато хто задається питанням: як створити ігровий сайт, який буде працювати максимально швидко? Швидкість - ключове поняття для сучасної ігрової індустрії. Тому підійдіть до створення сайту реалістично. Підрахуйте, скільки часу у вас займе робота над веб-ресурсом. Якщо ви дійсно реаліст, ви побачите, що створити сайт набагато швидше, ніж придбати його. Вам не доведеться організовувати зустрічі з програмістами і веб-дизайнерами. Вам не доведеться багато разів пояснювати, як повинен виглядати і працювати ваш майбутній сайт. Більш того, створивши веб-сайт самостійно, ви зможете в будь-який час відредагувати його. Тому спробувати створити сайт з нуля однозначно варто і в цьому вам точно допоможе шаблон ігрового сайту .

Перед тим як створити ігровий сайт, варто врахувати три ключові чинники. Почніть з багатого візуального оформлення, потім попрацюйте над командним духом, і завершите роботу над сайтом турботою про його доступності. Сьогодні ми розповімо, чому ці фактори вкрай важливі і що з ними робити.

Багате візуальне оформлення - не розкіш, а необхідність

Це основний критерій успішного ігрового сайту. Відвідуючи ваш сайт, клієнти повинні відразу відчути атмосферу гри. Як досягти цього? Для початку підберіть шаблон, який дозволить вам поекспериментувати з візуальної презентацією гри.

Наприклад, знайдіть шаблон, що містить кілька видів галерей. Не забудьте, що ви повинні мінімізувати час, витрачений на управління сайтом. Тому пропонуємо вам звернути увагу на адаптивний шаблон MotoCMS 3 для ігрового сайту .

POKEMANIA

POKEMANIA

Цей шаблон дозволяє розмістити відповідну галерею там, де ви вважаєте за потрібне. Просто виберіть певний вид галереї і перетягніть його на відповідну ділянку сайту. Вуаля - тепер ви знаєте, чому все в захваті від конструктора сайтів MotoCMS! Краще створити веб-сторінку, де користувачі зможуть ознайомитися з самим процесом гри. Назвіть її якось по типу "Ігрові відео" і розмістіть там барвисті відеоролики, пов'язані з вашою грою. З зручними віджетами від MotoCMS це просто, як двічі два. Знову ж таки - ви вибираєте елемент (в цьому випадку віджет для відео) і вибираєте для нього підходяще місце на сторінці. Ось і все, сторінка з відео повністю готова!

Працюємо над командним духом

Інша важлива тенденція в сфері розробки ігор - створення особливого ігрового оточення. Попрацюйте над командним духом і дайте відвідувачам сайту можливість відчути себе частиною великого ігрового співтовариства. Найпростіший спосіб зробити це - створити блог. З його допомогою ви зможете залучити на сайт більше відвідувачів. Проте, це другорядне завдання блогу. Основна його мета - створити сприятливе середовище для обговорень, коментарів, відгуків. Співпраця - дуже важливий фактор при формуванні сприйняття гри. Чому б не зробити з цього переваги? Якщо ви думаєте, що створення блогу займе дуже багато часу, вас напевно порадує готове рішення, пропоноване MotoCMS.

Ви можете використовувати готовий функціонал для блогу в шаблонах MotoCMS 3 без додаткової оплати! Кожен блог, вбудований в шаблон MotoCMS, вже містить всі необхідні компоненти, такі як дата публікації, посилання на соціальні мережі, коментарі, форма авторизації. Більш того, ви можете редагувати свої пости, просто натиснувши на кнопку Властивості поста.

Більш того, ви можете редагувати свої пости, просто натиснувши на кнопку Властивості поста

Будьте максимально доступні

Це аксіома - люди повинні мати доступ до вашого сайту, яким би пристроєм вони не користувалися. Кращий спосіб виправдати очікування клієнтів - створити адаптивний веб-дизайн або подбати про мобільної версії. Наприклад, в цьому шаблоні для ігрового сайту ви знайдете зручний мобільний редактор. Переключившись в режим мобільного редактора, ви зможете працювати над мобільною версією сайту. Зрозуміло, основний принцип гранично простий - ви вибираєте елемент і перетягує його в потрібне місце.

Але це ще не все. Ви можете самі визначити позицію певного елемента завдяки широкому функціоналу MotoCMS: розмістити його вгорі або внизу, закріпити в певному місці, розтягнути по горизонталі або по вертикалі. Як бачите, MotoCMS пропонує безліч варіантів шаблонів, які зроблять ваш сайт унікальним і допоможуть повноцінно презентувати гру. Тепер ви знаєте, як створити ігровий сайт, і тільки вам вирішувати, скористаєтеся ви цією можливістю. Прийміть правильне рішення, і нехай про ваших іграх дізнається весь світ!

HTML Template for Gamers Community

HTML Template for Gamers Community

GamesPortal

GamesPortal

GAMESTORM

GAMESTORM

LET'S PLAY

LET'S PLAY

GAMES

GAMES

Games Website Template

Games Website Template

GAMES WORLD

GAMES WORLD

Game Portal Website

Game Portal Website

створити ігровий сайт

Чи міг 50 років тому хтось подумати, що середньостатистичний чоловік буде проводити близько шести годин в день за відеоіграми?
Багато хто задається питанням: як створити ігровий сайт, який буде працювати максимально швидко?
Як досягти цього?
Чому б не зробити з цього переваги?

Дополнительная информация

rss
Карта