Як створити сайт «для чайників»?

  1. CMS для сайту
  2. Сайт «руками» мов програмування
  3. Створення сайту за допомогою конструктора

З нами ви дізнаєтеся, як швидко і безболісно створити власний сайт, наповнити його цікавим контентом, запросити «в гості» активних користувачів і навіть заробити на цьому грошей.

Напевно ви вже чули, що існує кілька способів створення сайтів:

  • • Використання системи управління контентом (CMS - від content manager system).
  • • Застосування мов програмування.
  • • Робота з конструкторами сайтів.

Далі ми докладно розглянемо кожен з цих варіантів.

CMS для сайту

Двигуни сайтів або CMS є унікальними інструментами для швидкого вирішення нудних завдань. З їх допомогою можна публікувати всю інформацію, займатися редагуванням існуючих сторінок або взагалі додавати нові сторінки. На сьогоднішній день ви можете використовувати движок Joomla, MODx, Drupal або масу інших, економлячи свій час на вивченні мов програмування.

Разом з тим, такі системи мають масу недоліків. Вам доведеться вивчити принципи роботи CMS, html, щоб користуватися готовими шаблонами. В процесі блукання по просторах інтернету ви можете знайти сайт з схожим або аналогічним дизайном. Та й користуватися ви зможете тільки тими шаблонами, які запропонували розробники. В іншому випадку потрібно вивчати всі ті ж мови програмування.

Сайт «руками» мов програмування

Щоб створити сайт за допомогою хитромудрих кодів, потрібно зрозуміти сутність будови сайту. Існує ціла серія уроків, дозволяють розібратися з цим питанням. Тільки після цього можна переходити до вивчення мов програмування.

Найвідомішими з них є HTML і PHP. З їх допомогою ви напишіть сценарії для серверів, розподіліть текст по сторінці. Мова PHP можна буде задіяти в веденні діалогів з користувачами і запам'ятовуванні отриманої інформації. Для його якісного освоєння вам потрібно буде вникнути в бази даних, де зберігається листування та інша інфа від користувачів.

Їх нерозривним супутником стане CSS, що дозволяє надати цікаві обриси сторінок, попрацювати з таблицями і зайнятися оформленням сайту. Доведеться попітніти, щоб вивчити масу кодів і примочок.

Далі вам належить познайомитися з азами оптимізації та розкрутки сайтів, дізнатися про способи заробітку. Обов'язково потрібно буде освоїти JavaScript. Орієнтована мова програмування зробить ваші сторінки інтерактивними, привабливими, дозволить вести діалог з користувачами і оживити дизайн порталу.

Дійшовши до цього етапу, ви станете просунутим користувачем, але чи варто так ускладнювати собі завдання, якщо існують альтернативні варіанти конструювання веб-ресурсів?

Створення сайту за допомогою конструктора

Задумайтесь, чи потрібно вам витрачати свій час на вичитку і вивчення основ html, експерименти з Web-дизайном, якщо можна просто і легко створити сайт за допомогою сайтостроителей - конструкторів сайтів.

Сьогодні існує маса цікавих, простих в роботі і функціональних конструкторів сайтів, за допомогою яких ви швидко і без напрягів створите власний портал. Це може бути інтернет-магазин, сайт-візитка або одностранічнік, яким ви будете керувати в подальшому.

При виборі конструктора зверніть увагу на його можливості. Наприклад, далеко не кожен ресурс дозволить вам «відкрити» свій інтернет-магазин, чого не скажеш про A5.ru. Тут ви можете експериментувати і створювати будь-які проекти, які в подальшому будуть «працювати» і приносити вам прибуток. Та й зробите ви це без спеціальних знань і витрати часу на пізнання мови html.

Наприклад, ви вирішили створити сайт на популярному конструкторі A5.ru . Для цього вам потрібно:

Пройти реєстрацію . Вказавши свій номер телефону і e-mail, ви ввійдете в особистий кабінет. Створення порталу відбуватиметься безкоштовно і без тимчасових обмежень використання платформи. З обмеженнями ви можете зіткнутися на інших сервісах.
Пройти реєстрацію

Вибрати готовий шаблон . Маса смачних рішень дозволить вам знайти те, що ідеально підійде під вашу тематику і цілі.
Вибрати готовий шаблон

Використовувати редактор. При бажанні замість застосування стандартних шаблонів ви можете вибрати редактор і зайнятися конструюванням. Додавайте картинки, віджети, текст та інше, щоб перетворити ваш ресурс.
Використовувати редактор

Використовувати платні послуги . Не всі опції в A5.ru надаються безкоштовно. Для створення модного інтернет-магазину або додавання сторонніх віджетів вам все ж доведеться розщедритися.
Використовувати платні послуги

В іншому створювати сайт за допомогою конструктора - справа проста. Немає необхідності освоювати складні мови програмування і витрачати свій дорогоцінний час на рішення простих завдань. Можна просто долучити до справи сайтобудівник.

І пам'ятайте, що створити свій портал зможе кожен. Головне - мати бажання.

Не відкладайте на завтра те, що можете зробити вже сьогодні. Почніть створення свого порталу прямо зараз. А ми вам в цьому допоможемо.

Дійшовши до цього етапу, ви станете просунутим користувачем, але чи варто так ускладнювати собі завдання, якщо існують альтернативні варіанти конструювання веб-ресурсів?

Дополнительная информация

rss
Карта