Як створити сайт самостійно

Щоб отримати готовий до роботи професійний сайт, не обов'язково витрачати на нього багато часу і грошей, платити розробникам і довго стверджувати макет з дизайнером. Самостійне створення сайтів в наш час є будь-кому. Причому зробити це можна з мінімальними зусиллями і витратами часу і грошей. Сучасні конструктори сайтів дозволяють створити сайт без особливих зусиль. Для створення сайту власнику потрібно буде тільки продумати його вміст.

Для створення сайту власнику потрібно буде тільки продумати його вміст

Є кілька способів самостійного створення сайту. Власникам малого бізнесу або індивідуальним підприємцям, які поки не можуть дозволити собі великі витрати, можна порекомендувати використання конструкторів сайтів. Наприклад, сервіс 1С-UMI , Який працює на платформі UMI.CMS, дозволить створити сайт безкоштовно. Зробити це зможуть люди з мінімальними технічними знаннями - зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс практично не відрізняє роботу з конструктором 1С-UMI з роботою з документами в текстовому редакторі Microsoft Word.

Однак при виборі інструменту самостійного створення сайту варто відразу ж подумати над майбутнім масштабуванням бізнесу і вибрати сервіс, який надасть максимальний контроль над вашим ресурсом. Якщо у вас є можливість співпраці з веб-розробниками, вам можна порекомендувати використання коробкової платформи для створення сайтів. Серед таких платформ є платні (наприклад, UMI.CMS) і безкоштовні (WordPress, Joomla). Вибір коробочки платформи хороший тим, що в ній багато стандартні функції вже закладені спочатку. Наприклад, підтримка каталогу товарів для інтернет-магазинів або форма зворотного зв'язку. По суті, коробочки платформа пропонує своїм користувачам якийсь стандартний набір можливостей, а розробнику потрібно його трохи підправити або переналаштувати під потреби конкретного бізнесу.

Коробкова система створення сайтів UMI.CMS пропонує не тільки зручний інструмент для користувачів з будь-яким рівнем знань і досвіду. Наявність різних редакцій UMI.CMS дозволяє отримати професійний сайт практично при будь-якому бюджеті. При цьому клієнти UMI.CMS отримують повний контроль над своїм ресурсом.

Деякі коробкові платформи включають в себе не тільки движок для сайту , Але готові шаблони - для швидкого запуску сайту з мінімальною участю технічних фахівців. Як правило, готові шаблони можна докупити і підключити до встановленого движку. UMI.CMS вигідно відрізняється від інших систем тим, що в її поставку включено 500 безкоштовних готових сайтів, інтернет-магазинів і посадочних сторінок для різних видів і галузей бізнесу. Кожен готовий сайт включає в себе шаблон дизайну, готову структуру і заповнений демо-контент (зрозуміло, всім цим може легко управляти власник сайту).

Дополнительная информация

rss
Карта