Як я намагався знайти, де б завантажити Microsoft Office 2007 безкоштовно «Не хвилюйтеся, я зараз все поясню!

  1. Примітка.

26 Май 2009

В розділі В мережі

Відразу зазначу. Я користуюся ліцензійним Microsoft Office 2007. А шукав я палений офіс виключно в дослідницьких цілях. Мені хотілося проаналізувати портативні ( portable ) Версії офісних програм. Як відомо, Microsoft Office в оригінальному вигляді вимагає тривалої установки і не вміє працювати з флешки. Але умільці давно обробили його напилком, і в різних місцях Інтернету трапляються різні версії цього продукту, зроблені спеціально для роботи з флешки.

Але сьогодні я не про портативних версіях, а про сам процес пошуку паленого Office 2007 . Процес виявився настільки захоплюючим, що я вирішив описати його тут. Я спеціально видалив всі посилання і не показую жодної адреси. Я не рекламую піратський софт і не навчаю тому, як його треба шукати. Мені хочеться, щоб ви розуміли, через що доведеться пройти людині, решішему завантажити Microsoft Office 2007 безкоштовно .

Кожен може робити свої висновки. На багатьох форумах після моєї статті «Як скачати Microsoft Office 2007 безкоштовно?» мене звинувачували в розмазування сопель. Типу - «Подумаєш, в процесі пошуку десяток порносайтів подивиться.» Вам вирішувати - соплі це або тверезий погляд. Мені б хотілося, щоб читач пройшов за мною ті кроки, які користувач повинен зробити перед тим, як стане щасливим володарем безкоштовного Microsoft Office.

Тож почнемо. Насамперед, природно, задаю Яндексу запит. Анітрохи не вагаючись «скачати microsoft office 2007 безкоштовно«. Втім, послужливий Яндекс сам пропонує ввести цю фразу. Або ще додати «скачати microsoft office 2007 безкоштовно без реєстрації«, або «одним файлом«. Але не будемо зациклюватися, а натиснемо кнопку «Пошук»

Отже, пошук видав нам 2 мільйони сторінок. ДВА МІЛЬЙОНИ СТОРІНОК жадають вручити нам Microsoft Office 2007 абсолютно безкоштовно. У передчутті тисну першу за списком посилання.

Ура, здається удача! Цілком собі пристойний текст: «... такий підхід економить ваш час ...», в проникливому тексті відчувається турбота про мене як про споживача. Є навіть інформація про наявність версії «portable», як то кажуть, «в Греції є все!»

Беремо однозначно. Тисну по посиланню, і ....

А далі я бачу, що перед тим, як завантажити безкоштовну версію Microsoft Office, мені пропонують всього-на-всього послати SMS, делікатно попереджаючи при цьому:

Тут мене починають терзати смутні сумніви. 10 рублів - дурниця, але вже не безкоштовно. При цьому: «точну вартість ви можете дізнатися ...»

Ну-ка, яка точна вартість SMS-ки?

Ну-ка, яка точна вартість SMS-ки

М-да. 300 рублів, це зовсім не десять! Бігти звідси подалі, поки за трьомастами рублями ці пройдисвіти не витягнула і три тисячі.

Другий рядок у пошуку виглядає не менш привабливо. Переходжу на сайт, який називається Office-2003 ru. Мені, правда, потрібен був Office 2007, але, уважно оглянувши сторінку, я бачу і потрібну мені версію:

На нашому сайті office-2003.ru Ви також знайдете: - microsoft office 2003;
- зможете безкоштовно скачати microsoft office 2007 і ключ до нього;
- завантажити ms office word ;
- ms office 2007 безкоштовно скачати;
- office 2007 crack;
- скачати office 2003 безкоштовно;
- скачати майкрософт офіс 2003 і 2007;
- microsoft office ключ майкрософт офіс 2007 і 2003;
- ключ microsoft office 2007 2003;
- microsoft office xp скачати і т.д. СКАЧАТИ MICROSOFT OFFICE 2007 !!! (348 Мб)

Клацаю по посиланню ...

Чтoби cкaчать MICROSOFT OFFICE 2003 (2007) ввeдітe пaрoль: ЯКЩО y вac нeт пapoля - eгo мoжнo пoлyчіть!
Для етoгo oтпpaвьтe sms з тeкcтoм: ***** (текст пропускаємо) Паpoль пpідeт в oтветнoм смс!
Цeнa СМС - до 4,75 $ бeз ПДВ.

Опс! Це ми вже проходили. 4,75 доларів це, звичайно, не 300 рублів, але і в першому випадку спочатку з нас попросили всього 10р.Еслі починається з разводилова, то закінчиться кидаловом.

Але найбільше мені сподобався копірайт:

Але найбільше мені сподобався копірайт:

Вcе пpава на дaнное пpограммное обeспеченіе пpінадлежат їх пpавообладателям. Дaнная вeрсія MICROSOFT OFFICE Пpедоставлятся іcключітельно в oзнакомітельних цeлях. Скaчівая її, Ви oбязуетесь УДАЛ OFFICE зі свoего кoмьютера после ознaкомітельного пeріода. За пpaвонаpушенія, пов'язані з нeліцензірованним іcпользoваніем, представлених на сайті (office-2003.ru) версії MICROSOFT OFFICE, Адміністрацією сaйта oтвeтствeннocті НЕ нeсет.

Стоп, стоп, стоп! Якщо в комплекті йде ключ, навіщо я повинен підписувати це «я зобов'язуюсь видалити Office зі свого комп'ютера після ознайомчого періоду? Підозрюю, що за свої гроші я отримаю тільки ознайомчу версію Office 2007, яку можна завантажити з сайту Microsoft абсолютно безкоштовно. А ключ? А про ключ ніхто нічого не говорить. Він може і зовсім не підійти. До речі, цікаво, Portable версія теж буде працювати тільки ознайомлювальний період?

Пару рядків у видачі пошуку пропускаю. Явно ті ж пробні версії. Це ми вже проходили. Але ось - номер п'ятий за списком. Microsoft Office 2007 Blue Edition. Цікаво. Не знаю про таку версію - але, хіба мало чого не знаєш в життя (див. Примітку). Ссилочку виглядають досить привабливо - depositfiles часто Користуйтесь для тимчасового зберігання файлів.

Ссилочку виглядають досить привабливо - depositfiles часто Користуйтесь для тимчасового зберігання файлів

Натискаю і ....

І тут мене починає ковбасити. У моєму FireFox відкривається кілька нових вікон, на весь екран вилазить яскраво-червона картинка (я обрізав її, щоб не бентежити читача зайвими подробицями).

Спроби закрити вікна з настирливою рекламою порносайту привели лише до того, що я отримав ще одну серію спливаючих вікон - тепер уже з казино і рулеткою. Вбити їх вдалося тільки клавішею F4

Віддихався. Як вам така атака? До речі, серія цих вікон відкривається скриптом. Посилання чесно ведуть на depositfiles. Не знаю, що зберігається в файлах, які пропонується закачати таким чином, але у мене немає ні найменшої впевненості, що скрипт, який відкривав на моєму комп'ютері десяток вікон не спробував зробити щось ще.

Маленький ліричний відступ.

Кілька років тому я працював в одній богоспасаємого конторі. І працювала там дівчина - божий одуванчик. Працювала собі, нокого не чіпала, але от якось прибігає до мене вся червона: «Анатолій, допоможіть, там, там! ...

Загалом, підходжу - знайома нам картинка. При чому вона множиться і множиться. Пам'ять комп'ютера вже майже вся з'їдена. Ні на які клавіші комп не відгукується. Тисну reset, включаю все по новій.

Що виявилося - дівчина Искальи в Яндексі якусь інформацію. Цілком собі невинну, по роботі. Знайшла, відкриває сторінку. І тут їй попередження: «Дана сторінка містить зображення відвертого характеру ... Чи згодні ви ... ТАК / НІ»

Дівчина, природно, тисне «НІ» ... і потрапляє ... туди, куди вона потрапила. Чи треба говорити, що, натиснувши «ТАК» вона потрапила б туди ж? Справа в тому, що обидві кнопки були, як вогнище тата Карло, намальовані на шматку старої шпалери.

Так ось, до чого це я? А до того, що цей злощасний сайт не просто підвісив комп, показавши дівчині сотню непристойних картинок. Він прописався у всіх автозавантаження, які зміг знайти (а дівчина працювала під правами адміністратора, тому знайшов він багато). Скрипт прописав себе в якості стартової сторінки, пошуку за замовчуванням і навіть замість http: // після його втручання друкувалася посилання, що відкриває крім потрібної сторінки п'ять «лівих». Чистив я комп'ютер кілька днів. Оговталася чи дівчина від шоку - не знаю.

Саме тому я не ризикнув проводити цей експеримент в Intenet Explorer. Загальновідомо, ольшинство таких скриптів використовують уразливості саме в цьому браузері. До речі, експеримент в Opera пройшов точно так же, як і в FireFox. А ось Chrome честю тримав випробування - замість кактінкі з порносайтом мені відкрилося попередження і пропозиція завантажити спеціальний софт для боротьби зі спливаючими вікнами. Не впевнений, що за цією пропозицією не варті ті ж спамери, але той факт, що я не побачив голих дуп, вже радує.

Так що, шановні любителі скачати безкоштовно, будьте пильні. За все безкоштовне доводиться платити. Повірте, що навіть якщо фривольні картинки не лякають вас, як випускницю Смольного інституту, подумайте, що в процесі пошуку безкоштовного софта ви щедро оплачуєте рекламодавців, ці самі картинки показують. Ви витрачаєте свій час, а то і гроші на оплату дивних SMS, котрі стоять чи то 10, чи то 300 рублів.

А скільки вам буде потрібно заплатити фахівцеві, який буде чистити ваш комп'ютер від всякої гидоти, яку ви підхопите під час цього серфінгу?

Загалом, вибирайте самі. Я це все написав не для того, щоб переконати вас не користуватися піратським софтом.

Я розумію, що ми - в Росії.

Я тільки розповів вам, що зустрічає на своєму шляху людина, що йде цією дорогою.

Добре, якщо по ній йде тертий життям людина. а якщо це - наші діти? Ви як і раніше готові сказати їм «Синку, пошукай-ка в інтернеті, де можна скачати Microsoft office 2007 безкоштовно?»

Примітка.

Майкрософт НІКОЛИ не випускала версії з назвою Microsoft Office 2007 Blue Edition.

Ця так називамие «таємна версія Microsoft Office», яка не потребує активації і введення серійного номера - чистої води піратська виріб. Ніхто і ніколи не зможе гарантувати вам її повної працездатності і взагалі коректної роботи.

Можливо, Вас зацікавить також інформація за такими ключовими словами, яку зазвичай шукають на моєму сайті
майкрософт офіс 2007 Завантажити безкоштовно
Microsoft Office Word пробна скачати
скачати програму для відключення комп'ютера
Як вивести повідомлення з усіх поштових скриньок в один
зробити резервну копію файлу
відновлення даних після форматування

Мітки: Excel , Exel , Microsoft , Office , Office 2007 , portable , Word , безкоштовно , В мережі , спостереження

Excel , Exel , Microsoft , Office , Office 2007 , portable , Word , безкоштовно , спостереження

Якщо в комплекті йде ключ, навіщо я повинен підписувати це «я зобов'язуюсь видалити Office зі свого комп'ютера після ознайомчого періоду?
А ключ?
До речі, цікаво, Portable версія теж буде працювати тільки ознайомлювальний період?
Як вам така атака?
Чи треба говорити, що, натиснувши «ТАК» вона потрапила б туди ж?
Так ось, до чого це я?
А скільки вам буде потрібно заплатити фахівцеві, який буде чистити ваш комп'ютер від всякої гидоти, яку ви підхопите під час цього серфінгу?
А якщо це - наші діти?
Ви як і раніше готові сказати їм «Синку, пошукай-ка в інтернеті, де можна скачати Microsoft office 2007 безкоштовно?

Дополнительная информация

rss
Карта