Як і де продати сайт з доменом, доходом, онлайн і швидко?

  1. Як продати сайт - ділюся досвідом
  2. «Продам готовий розкручений сайт з доходом!»

Зміст статті:

Добридень! Якщо ви хочете продати сайт з доходом або без нього, але не знаєте відповіді на такі питання: «Як і де продати сайт?», «За скільки можна продати сайт?» І взагалі чи можна це зробити, то дана стаття вам допоможе!

На будь-який «Хочу продати сайт», я можу вам відповісти «Куплю!» 🙂 Однак, є кілька нюансів, про які і піде мова трохи нижче.

» 🙂 Однак, є кілька нюансів, про які і піде мова трохи нижче

Якщо ви хочете мені продати сайт з доменом швидко і без проблем, то необхідно пам'ятати про таких критеріях купуються мною ресурсів, отже:

  1. Тематика. Я не купую сайти адалт-тематики, комп'ютерні та азартні ігри. Під великим питанням буде стояти покупка інтернет-магазину.
  2. Ціна. В принципі ціна на сайт може бути практично будь-який, все обговорювана, але якщо вартість перевищує 200 000 рублів, я навряд чи зможу осилити :). Однак, тут теж є одне АЛЕ, все залежить від прибутковості і тематики майданчики, тому якщо ви хочете продати сайт дорого, то все одно пишіть, обговоримо!
  3. Відвідуваність. «Посещалку» понад 50 осіб на добу.
  4. Вік. Більше 10-ти місяців.
  5. Сторінки в індексі Яндекса більше 100.
  6. ІКС від 10.
  7. Будь-які доменні зони.
  8. Чи не купую сайти без домену.

Ось такі вимоги до майданчиків я висуваю, якщо вас все влаштовує і ваші сайти під них підходять, то заходите в мої Контакти і напишіть лист з темою «Хочу продати сайт».

Як продати сайт - ділюся досвідом

Як продати сайт - ділюся досвідом

Тепер, коли ви переглянули 8 моїх правил купівлі-продажу сайтів і сподіваюся, за всіма критеріями ваш ресурс пройшов, перейдемо до наступного питання, як продати сайт і домен безпечно і швидко мені?

Escrow

Для того щоб угода пройшла, так би мовити, без «сучка і задирки» ми можемо скористатися системою Escrow, яка є у Webmoney. Суть сервісу в тому, що гроші, які я перераховую вам за сайт, відправляються спочатку гаранту, і лише після підтвердження угоди обох сторін, гроші переходять продавцю. Якщо раптом, продавець або покупців відмовляється від угоди, то гроші повертаються покупцеві. Таким чином, ризики зводяться до нуля.

Telderi

Також, можна продати сайт через біржу Telderi , Там можна оформити угоду безпосередньо і заплатити всього 2,5% замість 5% за умови відритого аукціону. Мені не шкода буде переплатити 2,5% з угоди, так як я буду впевнений, що все пройде безпечно і швидко.

Гаранти на форумі

Є ще третій спосіб - це продаж сайту через гарантів на форумі, наприклад, searchengines.guru, там можна знайти авторитетних користувачів, з високими рейтингом не тільки на самому форумі, а й на Webmoney. Проте у такий спосіб, чесно зізнаюся, я ні разу не користуватися і у мене якось немає довіряючи до «авторитетів» з форуму, тому я все ж обома руками «за» перші два способи.

Отже, тепер ви знаєте, як продати мені сайт і знаєте де це зробити, а саме на vysokoff.ru :).

«Продам готовий розкручений сайт з доходом!»

»

Так що якщо ви набираєте в пошуковику: «Продам сайт з доходом!» - ви мій клієнт. Я завжди радий купити готовий сайт, розкручений і не дуже, туристичний або будівельний, особливо не важливо, головне, щоб він підходив під 8 описаних вище правил і тоді ваші шанси продати свій сайт мені збільшуються до 146% 🙂

Друзі, пишіть, не соромтеся! Якщо ви напишіть, і ми не прийдемо до консенсусу, то ви не продасте сайт, а якщо ви не напишіть, то ви точно його не продасте 🙂

Якщо ви хочете продати сайт з доходом або без нього, але не знаєте відповіді на такі питання: «Як і де продати сайт?
», «За скільки можна продати сайт?