Як налаштувати Outlook Express для mail.ru, Yandex, ukr.net, де зберігаються листи, де лежить профіль і як відключити стиск

  1. Налаштування Outlook Express для популярних поштових сервісів
  2. Налаштування Outlook Express для роботи з ukr.net
  3. Забираємо і відправляємо листи через mail.ru
  4. Працюємо з поштою yandex.ru
  5. Відео: настройка Outlook Express для «Яндекс-пошти»
  6. Як визначити, де розташована база повідомлень
  7. Де зберігаються облікові записи Outlook Express
  8. Як відключити стиск повідомлень в поштовому клієнті

Автор admin На читання 9 хв.

Ще недавно Outlook Express був стандартом поштової програми для комп'ютера на базі Windows. З виникненням конкурентів в особі The Bat! і Thunderbird, а також з появою веб-інтерфейсів у серверів електронної пошти, колишні позиції були загублені. Але і зараз Outlook Express вважається серед користувачів одним з найбільш шанованих поштових клієнтів, особливо, в корпоративному сегменті.

Налаштування Outlook Express для популярних поштових сервісів

Зупинимося на трьох найвідоміших сервісах веб-пошти: ukr.net, yandex.ru і mail.ru. З будь-яким з цих сервісів можна працювати як по протоколу POP3, так і по протоколу IMAP. Оскільки IMAP зручний для користувача, в даній статті ми будемо налаштовувати облікові записи пошти в Outlook Express, використовуючи саме цей протокол.

Налаштування Outlook Express для роботи з ukr.net

Щоб поштові програми могли забирати пошту з сервера ukr.net, спочатку необхідно вирішити цю дію в настройках ящика:

  1. Натисніть піктограму налаштувань праворуч від адреси поштової скриньки.
  2. У яка випала панелі виберіть пункт «Поштові програми».
  3. Встановіть перемикач «Використання IMAP і SMTP» в положення «ВКЛ».
  4. Натисніть кнопку «Зберегти зміни».

Тепер можна налаштувати Outlook Express.

  1. У меню «Сервіс» виберіть пункт «Облікові записи». Автор admin На читання 9 хв З меню «Сервис» можна викликати вікно редактора облікових записів
  2. З правого боку редактора облікових записів розташований вертикальний ряд кнопок. Натисніть кнопку «Додати», а потім виберіть тип «Пошта ...». У редакторі облікових записів можна додати дані як для пошти, так і для груп новин
  3. Відкриється майстер створення облікового запису пошти. Введіть ваше ім'я та натисніть кнопку «Далі».
    Введіть ім'я та прізвище, які будуть виводитися в полі «ВІД» вихідних повідомлень
  4. Введіть адресу електронної пошти на сервері ukr.net і натисніть «Далі». Введіть Адрем вашої поштової скриньки на сервері ukr.net
  5. У вікні введення інформації про серверах електронної пошти заповніть поля наступним чином:
  6. У новому вікні введіть дані про своїй поштовій адресі. Адреса потрібно вводити повністю, із зазначенням сервера ukr.net. При цьому в адресі пошти не повинно міститися заголовних букв. Також вкажіть пароль у відповідному полі. Якщо ви хочете, щоб Outlook Express запам'ятав пароль і не питав його кожен раз при зверненні до сервера, проставте галочку в пункті «Запам'ятати пароль». Тут можна вказати ваш пароль, щоб Outlook Express запам'ятав його

Після натискання кнопки «Далі» відкриється вікно, вітаю з успішним введенням даних. Натисніть «Готово», щоб зберегти інформацію про поштовій скриньці в облікових записах поштової програми. Outlook Express підключиться до сервера і запропонує синхронізувати структуру його папок. Після цього ви зможете приймати і відправляти повідомлення через пошту ukr.net.

Забираємо і відправляємо листи через mail.ru

На mail.ru не потрібно попередньо налаштовувати параметри поштової скриньки на сервері, щоб дозволити роботу з ним поштовим програмам. Замість цього нам треба буде змінити властивості облікового запису в Outlook Express.

Створення облікового запису для ящика на mail.ru повністю аналогічна тій, як ми створювали її для ukr.net. Тільки замість ящика имя_пользователя@ukr.net вказуємо ящик имя_пользователя@mail.ru. Різниця полягає також в інших іменах серверів вхідної та вихідної пошти. У відповідному віконці вибираємо протокол IMAP, але для сервера вхідної пошти пишемо imap.mail.ru, а для вихідної - smtp.mail.ru.

Після збереження даних нового облікового запису залишилося лише налаштувати деякі додаткові властивості. Для цього у вікні редактора облікових записів необхідно вибрати рядок з поштою mail.ru, натиснути кнопку «Властивості» і виконати наступні настройки:

  1. На вкладці «Додатково» вказуємо, що робота з mail.ru буде здійснюватися через захищене з'єднання. Для цього проставляємо галочки «Подключаться через безпечне з'єднання (SSL)» як для розділу «Вихідна пошти (SMTP)», так і для «Вхідна пошта (IMAP)». Переконуємося також, чи правильно встановлені номери портів: для SMTP - 465, а для IMAP - 993.
    Робота з mail.ru здійснюється тільки через захищене з'єднання (SSL)
  2. На вкладці «Сервери» ставимо галочку в полі «Перевірка автентичності користувача». smtp.mail.ru вимагає перевірки того, що користувач зареєстрований вна сервері
  3. Натискаємо кнопку «Налаштування ...» і вводимо наші дані, або вказуємо, що вони збігаються з даними для сервера вхідної пошти IMAP (вибираємо пункт «Як на сервер вхідної пошти»). Виберіть пункт «Як на сервер вхідної пошти»

Після цього Outlook Express запросить дерево папок вашого ящика на mail.ru і буде готовий до роботи з даними поштовим сервером.

Працюємо з поштою yandex.ru

Налаштування облікового запису для yandex.ru здійснюється подібним чином, як ми робили це для mail.ru:

  1. Створюємо обліковий запис для ящика имя_пользователя@yandex.ru.
  2. У вікні відомостей про серверах вказуємо відповідно: протокол IMAP, сервер вхідних повідомлень - imap.yandex.ru, сервер вихідної пошти - smtp.yandex.ru.
  3. У властивостях рахунку на вкладці «Додатково» вибираємо порти 465 і 993 та ставимо галочки, що буде використовуватися захист з'єднання SSL.
  4. На вкладці «Сервери» уточнюємо, що наш сервер вимагає перевірки автентичності та налаштовуємо її параметри.

Є один нюанс - треба дозволити доступ поштових клієнтів до повідомлень в налаштуваннях скриньки на самому сервері «Яндекс-пошти». Клацніть по кнопці налаштувань і виберіть пункт «Все настройки».

В меню зліва виберіть пункт «Поштові програми». Встановіть галочку «З сервера imap.yandex.ru по протоколу IMAP». За замовчуванням це галочка для протоколу IMAP включена, а для протоколу POP3 - виключена. Після установки прапорця Outlook Express повністю готовий до роботи з «Яндекс-поштою».

У пункті «Поштові програми» знімаються дозволу на роботу з сервером для поштових клієнтів

Відео: настройка Outlook Express для «Яндекс-пошти»

https://youtube.com/watch?v=KxCjQ2oPZPo

Як визначити, де розташована база повідомлень

Щоб визначити, де розташована база повідомлень поштової програми, необхідно:

  1. Відкрити параметри Outlook Express.
  2. Перейти на вкладку «Обслуговування».
  3. Натиснути кнопку «Банк повідомлень ...».

За замовчуванням повідомлення зберігаються в налаштуваннях програм профілю користувача. Але натиснувши кнопку «Змінити ...», ви зможете вибрати і зберегти в якості папки з поштою Outlook Express будь-який каталог на вашому комп'ютері.

Де зберігаються облікові записи Outlook Express

На відміну від бази повідомлень, дані налаштованих облікових записів зберігаються програмою в системному реєстрі в розділі HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Internet Account Manager \ Accounts.

На відміну від бази повідомлень, дані налаштованих облікових записів зберігаються програмою в системному реєстрі в розділі HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Internet Account Manager \ Accounts

Для кожної облікового запису відводиться своя гілка з параметрами

Для кожної облікового запису існує окремий підрозділ, в якому перераховані параметри вхідних і вихідних серверів, назви поштових скриньок.

Як відключити стиск повідомлень в поштовому клієнті

Якщо ви довго користуєтеся поштовим клієнтом, то будьте готові, що через деякий час Outllok Express наполегливо запропонує вам стиснути повідомлення для звільнення місця на жорсткому диску. Зазвичай це відбувається, як тільки кількість запуском програми перевалить за сто. Якщо у відповідь на цю пропозицію ви натиснете «Скасувати», програма буде настирливо пропонувати це зробити кожен раз при закритті клієнта. Якщо ж погодьтеся, то на деякий час вона заспокоїться, але потім знову попросить повторити цю процедуру.

У п'ятій версії Outlook Express скасувати запит про стиснення можна було з вікна налаштувань у вкладці «Обслуговування», знявши галочку з пункту «Стискати повідомлення». Але Microsoft прибрав цю функцію з налаштувань в 6 версії. Єдиним способом позбутися від пропозиції про стиснення є зміна параметра в системному реєстрі, який підраховує кількість запусків і називається Compact Check Count.

Щоб в автоматичному режимі скидати лічильник, необхідно створити текстовий файл з довільним ім'ям (в нашому випадку resetcount) і розширенням reg, в який записати такі рядки:

  • Windows Registry Editor Version 5.00;
  • [HKEY_CURRENT_USER \ Identities \ {ідентифікатор} \ Software \ Microsoft \ Outlook Express \ 5.0];
  • «Compact Check Count» = dword: 00000000.

Потім вам слід створити bat-файл, який буде вносити зміни до реєстру з файлу resetcount.reg. Це теж звичайний текстовий файл, в який слід помістити рядок: regedit / s {шлях до файлу} \ resetcount.reg.

Додайте цей файл в автозавантаження і він буде при кожному завантаженні ОС скидати лічильник запусків Outlook Express в нуль, тим самим позбавивши вас від вікна з пропозицією про стиснення повідомлень.

Outlook Express - програма, яка не позбавлена ​​недоліків. Але в той же час він залишається простим і вдалим агрегатором повідомлень з декількох поштових скриньок. Він легкий в установці і простий в налаштуванні облікових записів, а значить, списувати його з рахунків ще занадто рано.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Com/watch?

Дополнительная информация

rss
Карта