Як знайти роботу

 1. Що таке робота
 2. Робота в інтернеті
 3. Яка зарплата в Інтернеті
 4. Як знайти реальну роботу ?!
 5. Що краще Працювати або Відкрити свою справу?

Сьогодні хочу відповісти на питання читачів мого сайту «Як знайти роботу? »,« Де знайти роботу? »,« Чи потрібна робота? ». Упевнений, що майже кожен з Вас задавався такими або подібними питаннями. Чому майже? Тому що особисто я таких питань ніколи не ставив. Але про це ми поговоримо в кінці статті.

Чому я маю право міркувати на тему «Як знайти роботу?».

 • По-перше, я знаю відповідь на це питання.
 • По-друге, я більше 12-ти років є роботодавцем і відносно велика кількість людей продають мені свого часу, таланти, знання, вміння, навички, здібності і т.д.

Кілька сотень разів проводив співбесіди, наймав нових співробітників, або звільняв тих, хто не підходив для реалізації поставлених перед ними завдань.

Якщо ще кілька років тому ми говорили про роботу і мали на увазі тільки оффлайн, то тепер кажучи про роботу неможливо промовчати, про роботу в Інтернеті. Пропоную почати нашу статтю з відповіді на питання, що таке робота? Звичайно в нашому контексті - заробіток грошей. Якщо ще кілька років тому ми говорили про роботу і мали на увазі тільки оффлайн, то тепер кажучи про роботу неможливо промовчати, про роботу в Інтернеті

Що таке робота

Робота - це добровільний продаж своїх талантів, знань, навичок, здібностей і найголовніше, продаж свого часу, за гроші роботодавця.

Сьогодні ми відповімо на питання, як знайти роботу в Інтернеті, і як знайти роботу в оффлайн, тобто в реальному світі. Хоча забігаючи вперед скажу, що продавати свій час за гроші, це обкрадати себе і свою сім'ю. Сподіваюся, що прийшовши сьогодні на мій сайт, Ви вирішите прочитати його повністю і обов'язково знайдете ряд практичних рекомендацій щодо створення множинних джерел доходу і зможете, як і багато моїх читачі збільшувати свої доходи в 2 рази, кожен місяць. Про цю техніку я розповідаю в своєму відео-курсі «Гроші», які вже вивчили майже 2 тисячі осіб.

А поки давайте приступимо до нашої сьогоднішньої теми і відповімо на питання, як знайти роботу в Інтернеті.

Робота в інтернеті

Якщо Вам потрібна робота в Інтернеті, то швидше за все вона буде пов'язана з одним з цих напрямків:

 • адміністрування сайтів
 • Адміністрування груп в соц.сетях
 • Написання текстів для сайтів
 • Дизайн сайтів, соц.сетей, реклами і т.д.
 • програмування

Можливо, з часом Інтернет зажадає значно більше фахівців в інших спеціальностях, але на сьогодні є актуальними саме ці. Простіше кажучи, саме в цих напрямках Ви можете знайти роботу за лічені дні.

Чи потрібні спеціальні-технічні знання, щоб працювати в цих напрямках?

Можна сказати, що майже не потрібні, так як будь-який адміністрування сайтів, або соціальних мереж, це щодня повторення одних і тих, же дій. Навчитися можна за 1-2 дня. Для цього буде потрібно детальне технічне завдання (ТЗ) від роботодавця і чіткі відповіді на виникаючі вперше дні питання.

Якщо ж Ви розглядаєте можливість - працювати автором статей, то тут теж немає нічого складного. Пам'ятайте шкільні уроки російської мови, коли вчителі давали завдання, написати виклад? Тут те ж саме. Знаходьте будь-який текст, на будь-яку тематику, прочитуєте його і потім викладаєте своїми словами. Це на той випадок, якщо нічого не виходить придумати самостійно.

Звичайно, в цій темі є свої особливості і щоб стати фахівцем буде потрібно час, але хороша новина в тому, що я записав спеціально для Вас безкоштовний відео-курс: « Перші гроші в Інтернеті, або робота веб.райтером »- Скачайте його клікнувши на назву.

А ось якщо говорити про програмування або дизайн, то тут звичайно необхідні технічні знання, але сьогодні більша половина молоді захоплюється дизайном, длубаючись в фотошопі, та й програмістів ставок-гати.

Якщо ж ви інженер, або швачка, кухар, слюсар-сантехник і хочете знайти роботу в Інтернеті за своєю спеціальністю, то змушений Вас розчарувати. Сантехніки роботодавцям в Інтернеті не потрібні. Ні, ви звичайно зможете знайти роботу сантехніком, через Інтернет, але це вже тема другої частини нашої статті.

А поки давайте розглянемо, скільки заробляють люди в Інтернеті. Знову ж хочу зробити акцент, що ми говоримо про РОБОТІ, а не про Своє справі.

Яка зарплата в Інтернеті

Скільки в Інтернеті платять за продаж часу, здібностей, знань і навичок Скільки в Інтернеті платять за продаж часу, здібностей, знань і навичок?

Автори текстів заробляють від 1 до 3-х $ за 1000 знаків друкованого тексту. За робочий день середній автор пише 10-20 тисяч знаків.

(Приклад: 1 сторінка тексту - 3000 знаків).

Середній дохід автора текстів: від 10 $ до 50 $ за робочий день.

Важливо! Знайти роботу автором можна за 1 день. Ще раз рекомендую скачати мій відео-курс, і набратися терпіння.

Адміністратори сайтів одержують відносно менше ніж автори.

Середні доходи від 100 $ до 500 $ в день. Наприклад, адміністратори на моїх сайтах заробляють не менше 400 доларів за місяць + преміальні за хорошу роботу. Знайти роботу адміністратором відразу, швидше за все не вийде, так як необхідно володіти хоча б базовими навичками, роботи з сайтом.

У мене є безкоштовний відео курс « Як створити сайт »- скачайте його за цим посиланням . Скачайте цей курс, вивчіть, застосуєте на практиці, і через пару тижнів Ви зможете постаратися знайти роботодавця. До речі, це безкоштовне відео тривалістю всього 30 хвилин.

Отже, як знайти роботу в Інтернеті?

На це питання я дуже докладно відповідаю в своїх безкоштовних відео-курсах про, які писав вище «Перші гроші в Мережі» та «Як створити сайт». Подивившись їх Ви дізнаєтеся, хто, як і скільки платить за Вашу роботу в Інтернеті. І найголовніше дізнаєтеся перелік сайтів, які надають потрібну для Вас інформацію про замовників Ваших послуг.

Тепер відповімо на питання, як знайти роботу в реальному світі і назвемо це «Реальна робота».

Як знайти реальну роботу ?!

Думаю, що розумно шукати реальну роботу в Інтернеті. На сьогодні існує багато сайтів які надають інформацію про роботу, роботодавців, вакансії і т.д.

Відразу згадав мою бесіду з колишнім однокласником, який після школи поїхав в США. Через 10-15 років ми зустрілися з ним, і він розповів, як шукають роботу в США. Є кілька популярних сайтів з вакансіями та пропозиціями роботи. На цих сайтах, реальні роботодавці та реальні пропозиції роботи. Заходиш, читаєш докладні умови, відправляєш заявку, бажано з докладним резюме і вже до вечора тебе приходять кілька десятків пропозицій. Андрій розповідав, що тепер, працевлаштування в США (принаймні особисто для нього) відбувається так: заходить на сайт, залишає заявку, отримує роботу, працює, а тим часом залишає інші заявки на більш високооплачувану роботу. Протягом року він поміняв 6 місць, і в підсумку знайшов роботу до душі і з задовольняє зарплатою.

Наш менталітет далекий від Західного і в наших країнах СНД, звичайно складніше знайти хорошу роботу, але проблема не в тому, що немає роботодавців, а проблема щодо самих виконавців. Наші чомусь люблять працювати за копійки і їм дуже важливо, щоб їх при цьому принижували, били, і як наслідок затримували оплату праці.

Вибачте, щось я відволікся на філософські міркування.

Отже, ось кілька сайтів, де Ви зможете знайти реальну роботу:

 • rabota.yandex.ru - Робота на сайті Яндекс
 • rabota.mail.ru - Робота на порталі Майл.ру
 • www.job.ru - популярні портал з вакансіями
 • www.rabota.ru - десятки тисяч пропозицій від роботодавців
 • www.superjob.ru - майже сім мільйонів чоловік щомісячно знаходять роботу тут

Але, хочу попросити Вас не поспішати з цим. Якщо ви опинилися в складній ситуації і Вам терміново потрібна робота, то краще виділіть кілька годин свого часу і вивчіть мій відео-курс «Гроші». Запевняю Вас, що після цього курсу, Ви не тільки зможете знайти класну роботу, але і з кожним місяцем Ваші доходи будуть збільшуватися. Повірте, Ви не перший і не останній, хто починає застосовувати мої покрокові інструкції, викладені в курсі «Гроші».

У двох словах, скажу, що мова піде про зміну мислення і ставлення до грошей, боргах і вартості свого часу. У цьому курсі я докладно пояснюю принципи особистої ефективності і показую десятки способів, як реально швидко заробити гроші.

І все ж таки повертаючись до теми про пошук роботи, думаю саме час навчитися писати правильне резюме. Про те, як правильно скласти резюме, читайте в цій статті <<<<<<< (посилання на статтю з'явиться, через кілька днів).

Що краще Працювати або Відкрити свою справу?

Я з 20-ти років займаюся підприємницькою діяльністю і за всі ці майже 15 років жодного разу не пошкодував про свій юнацький вирішенні. За цей час були різні моменти в житті. І тяжкість стартапу, і успіх, і повне банкрутство, але все ж, працювати на себе, значно краще, ніж продавати свій безцінний час.

Якщо Ви хочете стати багатою людиною, то обов'язково додайте мій сайт в закладки, і кожен день заходите прочитати мої нові статті. На цьому сайті я ділюся з Вами своїми знаннями, ідеями та досвідом. На 100% впевнений, що мої статті і Ваші питання, зможуть зробити великий крок у Вашій фінансової ситуації.

Нещодавно я створив рубрику - Бізнес ідеї , Де публікую свої власні напрацювання, ідеї, плани і багато іншого, що допомагає кожному учаснику моїх тренінгів стати багатим і щасливим людиною.

Автор цього сайту про гроші і маркетингу,

Бєляєв Володимир

PS Натисніть будь ласка на кнопки соціальних мереж.

Що краще Працювати або Відкрити свою справу?
»,« Де знайти роботу?
»,« Чи потрібна робота?
Чому майже?
Чому я маю право міркувати на тему «Як знайти роботу?
Пропоную почати нашу статтю з відповіді на питання, що таке робота?
Чи потрібні спеціальні-технічні знання, щоб працювати в цих напрямках?
Пам'ятайте шкільні уроки російської мови, коли вчителі давали завдання, написати виклад?
Отже, як знайти роботу в Інтернеті?
Як знайти реальну роботу ?