Як виглядають робочі столи Цукерберга, Гейтса і інших ...

  1. Стів Джобс, Apple
  2. Стів Баллмер, Microsoft
  3. Білл Гейтс, Microsoft
  4. Макс Левчин, PayPal
  5. Елон Маск, Space X
  6. Джеф Безос, Amazon
  7. Денніс Краулі, Foursquare
  8. Марк Цукерберг, Facebook

Психологи стверджують, що робочий стіл людини повністю відображає його характер і звички. Саме тому так цікаво розглядати чужі робочі столи, особливо робочі місця відомих людей. На публіці ми можемо помічати одне, а в роботі людина може бути зовсім іншим. Чи так це?

Сьогодні ми покажемо вам столи досить відомих представників сфери IT та ви зможете своїми очима побачити їх робочі місця. Може у вашого робочого столу багато спільного зі столами цих людей?

Стів Джобс, Apple

Ласкаво просимо в домашній кабінет Стіва Джобса

Ласкаво просимо в домашній кабінет Стіва Джобса. Його кабінет є доказом нестандартних поглядів його господаря на звичні речі і що ми тут бачимо: цегляні стіни, пофарбовані в білу фарбу; величезний стелаж з купою книг; різні предмети, розкидані хаотично по всій підлозі; звичайний дерев'яний стіл на якому стоїть 27-дюймовий монітор Apple з камерою (в 2004 вони ще не були вбудовані в монітори).

Стів Баллмер, Microsoft

А ось і сам Стів Балмер в своєму офісі
А ось і сам Стів Балмер в своєму офісі. Його ж офіс відрізняється від офісу Джобса, до того ж дуже помітно. Замість величезного монітора на фотографії ми бачимо скромний монітор, розкидані папірці на столі, телефон і тацю з їжею, а по праву сторону від нього вся стіна прикрашена дитячими малюнками та фотографіями сім'ї. Але тепер в його офісі відбулися невеликі зміни в вигляді 80-дюймового телевізора, благополучно закрило одну зі стін його офісу.

Білл Гейтс, Microsoft

Досить нудний кабінет у Білла Гейтса
Досить нудний кабінет у Білла Гейтса. Єдине, що відрізняє його кабінет від кабінетів мужиків вище - це 3 великих монітора, а в іншому звичайний офіс. Ліворуч можна розгледіти фотографії родини і горщик з сансевієрія.

Макс Левчин, PayPal

Досить унікальне місце було у співзасновника PayPal Макса Левчина, у якого взагалі не було особистого кабінету
Досить унікальне місце було у співзасновника PayPal Макса Левчина, у якого взагалі не було особистого кабінету. Він сидів у відкритому залі (open space), відгороджений від інших програмістів чорними перегородками. Його стілець не можна назвати навіть стільцем керівника. Це був звичайний стілець з короткою спинкою. Швидше за все поруч з ним на таких же стільцях сиділи і інші співзасновники Pаy Pal - Елон Макс і Пітер Тіль.

Елон Маск, Space X

Трохи про Елоні Масці
Трохи про Елоні Масці. Сьогодні він завідує приватним космічним агентством Space X. Робоче місце його тепер повністю відповідає посаді. Все серйозно, ніяких няшек і іграшок, тільки ракети і ракетні двигуни. Тільки хардкор!

Джеф Безос, Amazon

Ми не маємо уявлення, як виглядає офіс засновника найпопулярнішого в світі інтернет-магазину Amazon - Джефа Безоса, але збереглася фотографія давнини
Ми не маємо уявлення, як виглядає офіс засновника найпопулярнішого в світі інтернет-магазину Amazon - Джефа Безоса, але збереглася фотографія давнини. Про те, що це стара фотографія говорять 3 речі: починаюча лисина на голові Безоса (сьогодні він повністю лисий), старий ЕЛТ-монітор і зверніть увагу на ступінь стислості фотографії.

Денніс Краулі, Foursquare

Зверніть увагу на цих милих пінгвінчиків, а в іншому робоче місце скромніше, ніж у Макса Левчина
Зверніть увагу на цих милих пінгвінчиків, а в іншому робоче місце скромніше, ніж у Макса Левчина!

Марк Цукерберг, Facebook

Саме брутальне робоче місце у засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга
Саме брутальне робоче місце у засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга. Змальований графіті стіл, фейсбуковскій плакат з мотивацією і коробка з їжею справа і все. Ну і зрозуміло на екрані макбука, можна розгледіти сторінку Facebook.

Чи так це?
Може у вашого робочого столу багато спільного зі столами цих людей?