Як оплатити штраф ГИБДД через Ощадбанк онлайн

 1. Переваги оплати штрафів через Ощадбанк онлайн
 2. Що ще пропонує Сбербанк?
 3. Чи можна оплатити штраф ГИБДД зі знижкою

Навіть самий акуратний і уважний водій може вчинити правопорушення. Незадовільний стан дороги, погане самопочуття, недбалість інших учасників руху - все це нерідко стає причиною мимовільного нехтування ПДР. Тому майже всі власники автомобілів періодично піддаються штрафним санкціям з боку Державтоінспекції. Але, отримавши квитанцію на руки або поштою, рідко хто з них кидається відразу оплачувати борг. Іноді документ може лежати вдома або в автомобілі по кілька місяців, а оплатити його ніхто не спромагається.

Нерідко власники транспорту не здогадуються про те, що на них накладено стягнення. Наприклад, правопорушення було зафіксовано камерами ГИБДД, а повідомлення відіслано поштою. У підсумку воно втрачається, залишивши власника автомобіля в щасливому невіданні. Але як тільки він, наприклад, захоче поїхати на відпочинок за кордон, правда негайно виявиться. Тому не варто затягувати з оплатою штрафів. Тим більше, що зробити це дуже легко.

На поточний момент є безліч способів віддати державі борги. Оплата штрафів ГИБДД здійснюється як в традиційному вигляді (похід в банк), так і сучасними методами (за допомогою електронних сервісів). Також можна скористатися терміналами та інтернет-гаманцями. Але самим зручним і ефективним способом є електронні майданчики.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно зробити кілька кроків.

 1. Ви можете увійти. При цьому необхідно застосувати логін і пароль.
 2. Знайти вкладку «Переклади і платежі». Перед вами відкриється список найменувань для оплати покупок і послуг. Необхідно вибрати «ГИБДД». Після цього натиснути на вищевказану опцію.

Після цього натиснути на вищевказану опцію

 1. Далі заходите у вкладку «Оплата: Штрафи (ГИБДД, МВС, МАДИ, АМПП, Організатор перевезень)».

Далі заходите у вкладку «Оплата: Штрафи (ГИБДД, МВС, МАДИ, АМПП, Організатор перевезень)»

 1. Якщо ви не знаєте, чи є на вас грошове стягнення від Державтоінспекції, то вибирайте функцію «Пошук штрафів». Надалі на екрані ви побачите повну інформацію з даного питання. Якщо у вас є при собі квитанція, необхідно вибрати опцію «Оплата по квитанції» і ввести номер постанови. Після чого підтвердити внесення коштів.

Після чого підтвердити внесення коштів

 1. Скориставшись функцією «Пошук штрафів», вам необхідно ввести інформацію, з чого буде проводитися оплата. Можна додатково вказати номер посвідчення водія або номер свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Після цього переходите до наступного кроку.

Після цього переходите до наступного кроку

 1. Воно полягає в тому, щоб заповнити необхідні поля і вибрати, який саме штраф ви будете оплачувати. Якщо на вас накладено не одне грошове стягнення, то інформація з'явиться відразу про всіх - вони будуть видні в списку «знайдені штрафи». Оплачувати їх треба буде по черзі. Далі натискаєте на кнопку «Продовжити».

Далі натискаєте на кнопку «Продовжити»

 1. Ви побачите всі дані, що відносяться до грошовому стягненню і банківськими реквізитами вашої карти. Залишається тільки точно вказати суму платежу і перейти до наступного етапу. Необхідно відзначити, що розмір штрафу стоїть за умовчанням. Він такий, яким зазначений в постанові. Але його суму можна міняти, якщо ви, наприклад, хочете скористатися п'ятдесятивідсотковою знижкою при оплаті боргу.

Але його суму можна міняти, якщо ви, наприклад, хочете скористатися п'ятдесятивідсотковою знижкою при оплаті боргу

 1. Далі перед вами відкриється вкладка з деталями платежу. У разі, якщо ви впевнені в тому, що хочете саме зараз розрахуватися з боргом, вибирайте опцію «Підтвердити по SMS».

У разі, якщо ви впевнені в тому, що хочете саме зараз розрахуватися з боргом, вибирайте опцію «Підтвердити по SMS»

 1. Після цього на екрані з'явиться заповнена форма в статусі чернетки. Внизу знаходиться рядок, куди потрібно ввести пароль, який прийшов в SMS.

Внизу знаходиться рядок, куди потрібно ввести пароль, який прийшов в SMS

Після цього електронна система Сбербанк онлайн проводить платіж. Таким чином, ви, не виходячи з дому, можете повністю розрахуватися з боргами перед Державтоінспекцією. Безперечною перевагою такого способу оплати є те, що гроші знімаються з карти без комісії. Це вигідно, особливо для тих, хто часто порушує правила дорожнього руху.


Переваги оплати штрафів через Ощадбанк онлайн

Незважаючи на наявність альтернативних варіантів, такий спосіб має безліч незаперечних плюсів. це:

 • Можливість попередньо перевірити суму штрафів;
 • Нескладна форма заповнення;
 • Наявність серйозних заходів безпеки;
 • Можливість сплатити штраф, перебуваючи в будь-якому регіоні Росії;
 • Сучасна система охорони конфіденційної інформації.

Навіть для людей, які не дуже розбираються в віртуальних технологіях, оплатити штраф ГИБДД через ощадбанк онлайн буде нескладно. При цьому власнику автомобіля не доведеться турбуватися, що він мимоволі виявить себе в списку боржників, внісши вчасно потрібну суму. Така ситуація може виникнути, якщо установа, яка брала від клієнта гроші, не було підключено до Єдиної Державної системі платежів. Тому дуже важливо знати, що організація не піднесе вам неприємних сюрпризів, і інформація про те, що ви сплатили борг, з'явиться в базі Державтоінспекції вчасно.

Що ще пропонує Сбербанк?

Найбільша фінансова установа країни протягом останніх років ввело безліч продуктивних інновацій. Технічний прогрес проявляється не тільки в його оснащенні, а й в ефективних програмах. Вони торкнулися, в тому числі, і можливості оплачувати борги в режимі онлайн. Сьогодні Ощадбанк також пропонує клієнтам зручну послугу під назвою «Автоплатеж». Вона безкоштовна і дозволяє досить швидко відслідковувати появу заборгованості. Також за допомогою даної послуги можна її оплатити. У разі, якщо в базі ГИБДД з'явиться інформація про накладення на вас штрафу, вона передасться до Ощадбанку. Відомості про грошові стягнення від Державтоінспекції будуть відправлятися вам на телефон. Якщо на вашому рахунку є достатньо коштів, то борг можна відразу ж оплатити. Для цього знадобиться відправити SMS-підтвердження. Потрібно звернути увагу на те, що інформація може шукатися по базі ГИБДД раз в сім або тридцять днів. Ця функція виставляється в налаштуваннях самостійно.

Чи можна оплатити штраф ГИБДД зі знижкою

Згідно з новими правовими актами, сьогодні це зробити можливо. Причому знижка буде досить великий - п'ятдесят відсотків. Але для того, щоб отримати її, необхідно сплатити штраф протягом двадцяти днів з дня виписки постанови. Буквально кілька хвилин прострочення, і акція втратить актуальність. Сплатити штраф за пільговою ціною вже буде неможливо.


Але існує цілий ряд правопорушень, на які п'ятдесятивідсотковою знижка не діє. До них відносяться:

 • Керування ТЗ в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
 • Небажання пройти лікарське огляд;
 • Водіння, що призвело осіб, які брали участь в аварії, до травм (при цьому враховується ступінь тяжкості ушкоджень).

До серйозних правопорушень ГИБДД відносить також проступки, вчинені повторно - перевищення допустимої швидкості, виїзд на «зустрічку», проїзд на червоне світло світлофора. У цих випадках водій може не розраховувати на пільги і знижки з боку держави. Такому правопорушника треба буде сплатити штраф по повній програмі. І обговорювати розмір грошового стягнення не має сенсу. Послаблень від автоінспекції найближчим часом не передбачається, в цьому питанні державні організації дотримуються строгих правил.


Що ще пропонує Сбербанк?