Як взяти участь у програмі "Житло для молодої сім'ї" у Владивостоці

  1. Що це за програма - "Житло для молодої сім'ї"?
  2. У чому суть програми?
  3. Яке можна придбати житло на ці кошти?
  4. Хто може в ній брати участь?
  5. Які потрібні документи?
  6. Що гарантує отримання соцвиплати?
  7. Скільки можна отримати?
  8. Віддати ці гроші на руки?
  9. Скільки разів можна отримати соцвиплати за цією програмою?
  10. Як довго діє свідоцтво про соцвиплати?
  11. Коли завершиться програма?
  12. Де можна отримати консультацію?
  13. Коли можна подати заявку на отримання совиплати?
  14. Скільки людей вже отримали соцвиплати?
всі картки

29 липня

Програма дозволяє молодим сім'ям купити або побудувати житло за підтримки міського уряду, яка оплатить до 35% від загальної вартості житла

1

Що це за програма - "Житло для молодої сім'ї"?

Повна назва програми - "Забезпечення житлом молодих сімей в місті Владивостоці" на 2014 - 2018 роки. Це муніципальна довгострокова цільова програма. Точніше, підпрограма державної програми Приморського краю "Забезпечення доступним житлом і якісними послугами житлово - комунального господарства населення Приморського краю" на 2013 - 2017 роки. "Муніципальна" означає те, що вона діє на території Владивостоцького міського округу.

2

У чому суть програми?

Під трохи вводить в оману назвою муніципальної програми "Житло для молодої сім'ї" насправді має на увазі не видача безпосередньо квартир і будинків, а соціальні виплати на їх придбання. Йдеться про житло економ-класу.

3

Яке можна придбати житло на ці кошти?

Це може бути як квартира в "новобудові", так і вторинне житло. Також можна розраховувати на соцвиплати при будівництві приватного будинку. Кошти також можна пустити на погашення іпотечного кредиту.

4

Хто може в ній брати участь?

Молоді пари без дітей, які узаконили свої відносини; молоді пари в шлюбі і з дітьми; молодий батько-одинак ​​(неповна молода сім'я). Обмеження за віком - 35 років. При цьому треба розуміти, що на розгляд заявки і її твердження може піти певний час, тому немає сенсу заявлятися на участь в програмі, коли тобі скоро стукне 35.

Одержувач соцвиплати також повинен обов'язково бути жителем Владивостока, і не тільки за фактом, а й документально - тобто мати в місті реєстрацію.

Ще один важливий критерій для участі в програмі - реальна потреба в житлі. Згідно із законом, претендувати на соцвиплати можна, коли на одну людину в молодій сім'ї припадає менше 13 кв. метрів житла (тобто менше 26 кв. метрів на пару, з дитиною або без). Цей критерій називається "облікової нормою". Два члена сім'ї (чоловік і дружина або батько і одна дитина) можуть розраховувати на житло, загальною площею не більше 42 кв. метрів. Сім'я з трьох і більше осіб - на площу житла, в якому на одну людину припадає по 18 кв. метрів (тобто від 54 кв. метрів).

Оскільки основну вартість свого майбутнього житла молода сім'я оплачує сама, для отримання соцвиплати будь-якої банк повинен схвалити вам видачу кредиту.

5

Які потрібні документи?

Довести, що ви підходите для участі в програмі, можна зібравши необхідний пакет документів. Повний перелік можна знайти в положенні програми (як це зробити - дивіться в пункті 12). Серед іншого вам потрібно надати копії паспортів, свідоцтва про шлюб та постанову мерії, яким сім'я визнається потребує житло. Ряд документів становить без участі заявника міське управління з обліку та розподілу житлового майна, наводячи довідки про молоду сім'ю.

6

Що гарантує отримання соцвиплати?

Після того, як документи подані і перевірені, адміністрація Владивостока в спеціальній постанові визнає молоду сім'ю або потребує житло, або відмовляє. У першому випадку сім'ї видають "свідоцтво про право на отримання соціальної виплати на придбання житлового приміщення або будівництво індивідуального житлового будинку". Потім розраховується сума, яку виходячи з параметрів житла, що купується, виділить міський бюджет.

7

Скільки можна отримати?

Розмір виплати залежить від складу молодої сім'ї. Якщо вас всього двоє, то соцвиплат складе 30% від загальної вартості житла, що купується. Якщо у вас є дитина, соцвиплати зростає до 35% від загальної вартості житла, що купується. Іншими словами, розмір виплати стабільний - від 30 до 35%.

8

Віддати ці гроші на руки?

Ні. Молоді сім'ї отримують на руки лише свідоцтво про те, що місто готове надати їм фінансову підтримку в такому-то розмірі. Безпосередньо гроші переводить на спеціальний рахунок міський уряд або банку, або забудовнику, або тій особі, у якого купується житло.

9

Скільки разів можна отримати соцвиплати за цією програмою?

Право на поліпшення житлових умов з використанням соціальної виплати надається молодій сім'ї тільки один раз.

10

Як довго діє свідоцтво про соцвиплати?

Термін дії свідоцтва з моменту отримання становить 7 місяців. За цей час потрібно витратити гроші на придбання житла. В іншому випадку після закінчення семи місяців ви вже не зможете скористатися фінансовою підтримкою міста, і доведеться знову доводити, що соцвиплати потрібна.

11

Коли завершиться програма?

Спочатку було встановлено, що розраховувати на соцвиплати молоді сім'ї зможуть до 2018 року. В даний час термін продовжено до 2020 року.

12

Де можна отримати консультацію?

- Прийшовши в міське управління з обліку та розподілу житлового майна на вулиці Іллічова, 15, в будь-яке середовище в приймальне час - з 14.00 до 18.00. Можна навіть поговорити з начальником управління Сергієм Єрьоміним, потрапити до якого є шанс у другу середу кожного місяця з 15:00 до 18:00;

- Залежно від місця реєстрації, владівостокцев також можуть прийняти фахівці управління на Посьетской вулиці, 24 (Ленінський та Фрунзенський райони), на вулиці Калініна, 116 (Первомайський район), на проспекті 100 років Владивостоку, 94 (Первореченский і Радянський райони). Подробиці з номерами телефонів тут ;

- Самостійно на сайті адміністрації Приморського краю primorsky.ru : Зайти в розділ департаменту по молодіжній політиці, вибрати справа "Забезпечення житлом молодих сімей", далі "Муніципальні програми". Після вибору Владивостока автоматично скочується документ з положеннями програми (має сенс читати зі сторінки 154).

13

Коли можна подати заявку на отримання совиплати?

Поки що прийом заяв закритий, так як ліміт витрат у міському бюджеті на цю підпрограму в 2016 році вичерпаний. Подавати документи на отримання соціальної виплати для подальшого придбання житла можна з 1 січня 2017 року.

14

Скільки людей вже отримали соцвиплати?

Підпрограма фактично діє чотири роки. У 2013 році виплату отримала 21 молода сім'я, в 2014 році - 41, в минулому році - 90 сімей, в цьому році - 47. Виплати за цей рік також отримають ще 123 молодих сім'ї, але вже в 2017 році, оскільки зараз в міськбюджеті гроші на програму скінчилися.

Що це за програма - "Житло для молодої сім'ї"?
У чому суть програми?
Яке можна придбати житло на ці кошти?
Хто може в ній брати участь?
Які потрібні документи?
Що гарантує отримання соцвиплати?
Скільки можна отримати?
Віддати ці гроші на руки?
Скільки разів можна отримати соцвиплати за цією програмою?
Як довго діє свідоцтво про соцвиплати?

Дополнительная информация

rss
Карта