Як поміняти градуси Фаренгейта на градуси Цельсія на iPhone

  1. Як поміняти градуси Фаренгейта на Цельсія

У додатку Погода можна легко перемикати вимір температури з градусів Фаренгейта на градуси Цельсія, незважаючи на регіон або країну, в якій ви перебуваєте. Ви можете поставити градуси Цельсія, перебуваючи в США, а Фаренгейта - в Європі. Ваше розташування на планеті Земля ніяк не впливає на дану опцію.

Поміняти вимірювання можна всього лише одним дотиком, але, щоб знайти перемикач, потрібно було гарненько покопатися в додатку.

Як поміняти градуси Фаренгейта на Цельсія

  1. Відкрийте додаток Погода.
  2. Натисніть на три маленькі смужки в кутку екрану, щоб відкрити список міст. У додатку Погода можна легко перемикати вимір температури з градусів Фаренгейта на градуси Цельсія, незважаючи на регіон або країну, в якій ви перебуваєте
  3. Прокрутіть в самий низ, а потім натисніть на букву «C», що означає Цельсій, або «F», що означає Фаренгейт.

Зміни застосуються моментально, і температура повітря в усіх містах буде відображатися в новому форматі. Якщо ви закриєте додаток і відкриєте його знову, налаштування збережуться, і градуси будуть показані в тому форматі, який ви вибрали раніше.

Ви можете в будь-який момент поміняти формат, повторивши кроки вище. Переглядати температуру відразу в двох форматах в додатку Погода поки що не можна.

Крім того, ви можете конвертувати температуру за допомогою Siri, якщо не хочете кожен раз міняти налаштування.

Погоду теж можна дізнаватися за допомогою Siri, а також в Пошуку і додатку Карти.

Додаток Погода дозволяє вам дізнаватися погоду відразу в декількох містах. Додати їх можна на екрані зі списком, натиснувши на плюс (+) в кінці списку. Можна додати скільки завгодно міст, що дуже зручно для тих, хто часто подорожує.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Пишу новини, інструкції, порівняння, огляди і переклади статей із зарубіжних видань. Поєдную хобі і роботу, є прихильником техніки Apple, а також цікавлюся останніми новинами в світі технологій.

Вища освіта за фахом «міжмовних комунікації і журналістика».

дивіться схоже

Дополнительная информация

rss
Карта