Як поставити значок градуса, кілька способів поставити градуси на клавіатурі

 1. Як надрукувати символ градуса
 2. У Mac OS
 3. Значок градуса на мобільних пристроях
 4. Інші способи надрукувати знак градуса
 5. Відео

Типографического символу, який служить для позначення розмірності величин, вимірюваних в градусах, немає на клавіатурі комп'ютера, що викликає у користувачів закономірне питання: як його поставити? Більшість людей знаходить вихід із ситуації, копіюючи надрядковий кружечок з будь-якого іншого джерела, а потім вставляючи його в власний документ. Однак існує кілька простих способів створити символ градуса власноруч.

Як надрукувати символ градуса

У Windows

У кожній операційній системі передбачені певні комбінації клавіш для швидкого виконання тієї чи іншої дії (так звані гарячі клавіші). Наприклад, одночасним натисканням клавіш Ctrl + A в системі Windows ви зможете виділити весь текстовий документ, клавішами Ctrl + С - копіювати виділений фрагмент, а Ctrl + V - вставити. Значок ° також можна надрукувати за допомогою гарячих клавіш. В системі Windows це робиться в такий спосіб:

 1. Відкрийте документ Microsoft Word, блокнот або будь-яку іншу програму, яка дозволяє вводити текст (підійде навіть адресний рядок вашого браузера).
 2. Увімкніть цифрову клавіатуру справа натисканням клавіші NumLock.
 3. Затисніть лівий Alt і наберіть на цифровій клавіатурі код 0176 або 248. Після того як ви відпустите клавішу Alt, на місці курсору з'явиться символ градуса. Якщо код не спрацьовує, спробуйте натиснути правий Alt замість лівого.

У програмах пакета Microsoft Office (за винятком Microsoft Excel) можна скористатися ще одним методом:

 1. Затисніть клавіші Ctrl + Shift + 2.
 2. Натисніть Space. Якщо все зроблено правильно, надрядковий кружечок буде вставлений в редагований документ.

Крім того, програма Microsoft Word вміє працювати з шестнадцатерічнимі кодами юнікод-таблиці, перетворюючи їх у відповідні символи. Значку градуси відповідає код 00B0 - його слід набрати в тому місці тексту, де повинен бути надрядковий гурток, а потім натиснути комбінацію Alt + X. Word прибере з тексту шістнадцятковий код, замінивши його знаком °.

У Mac OS

Щоб надрукувати значок градуса в операційних системах сімейства Mac OS, використовують комбінацію клавіш Opt + Shift + 8. Також можна використовувати наступний спосіб:

 1. Відкрийте меню і перейдіть до пункту системних налаштувань. За допомогою даного дії ви активуєте засіб перегляду символів.
 2. Увійдіть в налаштування клавіатури, натиснувши кнопку з відповідною назвою. Поставте в настройках галочку біля пункту «Показувати засоби перегляду клавіатури, смайликів і символів в рядку меню».
 3. Зверху, в правому куті, з'явиться кнопка під назвою «Перегляд». Клацніть по ній і виберіть «Показати смайлики і символи».
 4. Перейдіть в меню «Пунктуація» та двічі клацніть по значку градуси. Він відобразиться в тому місці, де встановлений курсор.

Якщо знак градуса використовується досить часто, є сенс додати його в список обраних символів. Коли ви це зробите, значок з'явиться у верхній частині вікна, серед елементів швидкого доступу.

Значок градуса на мобільних пристроях

На телефонах і планшетах символ ° надрукувати трохи простіше, ніж на ПК, оскільки вони мають символьне клавіатуру, де відображаються значки.

На гаджетах під керуванням андроїд символ градуса набирають так:

 1. Відкрийте будь-який додаток, що дозволяє скористатися екранною клавіатурою.
 2. Натисніть на клавіатурі клавішу символів (зазвичай вона розташована в лівому нижньому кутку).
 3. Як правило, значок ° перебуває на другій сторінці символьної клавіатури. Метод переходу на неї залежить від самої клавіатури, але зазвичай кнопка перемикання позначена значками «>» або «? 123».
 4. Натисніть з наголосами кружечком.

Щоб поставити знак градуса на iPhone і iPad, вам буде потрібно виконати наступні дії: Щоб поставити знак градуса на iPhone і iPad, вам буде потрібно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте будь-яке з додатків, що дозволяють використовувати клавіатуру.
 2. Перейдіть до символьного клавіатурі за допомогою натискання відповідної кнопки.
 3. Затисніть 0 - перед вами з'явиться меню зі знаком градуса.
 4. Проведіть по значку і приберіть палець з екрана. Після цього надрядковий гурток буде поміщений в текст.

Інші способи надрукувати знак градуса

В операційній системі Windows можна вставити значок градуса в редагований документ за допомогою таблиці символів. Затисніть на клавіатурі поєднання Win + R і введіть у вікні команду charmap, після чого натисніть Enter. Перед вами відкриється таблиця символів. Знайдіть в ній знак градуса, клікніть по ньому два рази і натисніть «Копіювати». Поверніться до документа, з яким ви працюєте, і вставте значок в потрібне місце тексту, натисніть сполучення клавіш Ctrl + V.

Таблицю символів також можна викликати за допомогою кнопки Пуск. Натисніть Пуск і введіть в рядку пошуку запит «Таблиця символів». Програма відобразиться в результатах пошуку.

Якщо символ ° потрібно помістити в текст веб-сторінки, розмістіть в гіпертекстовому документі послідовність символів & # 176; або & deg; - і перша, і друга формують необхідний знак.

Відео

З відео ви дізнаєтеся, як поставити значок градуса ° в Ворді.

Метод переходу на неї залежить від самої клавіатури, але зазвичай кнопка перемикання позначена значками «>» або «?

Дополнительная информация

rss
Карта