Як вставити знак градуса в Word - 4 способи

  1. Використовуємо ASCII-код символу
  2. Знак градуса за допомогою автозаміни
  3. Перетворюємо Юнікод в градус

На клавіатурі немає знака градуса, але це не заважає його швидко ставити в текстовому редакторі Word °. Є кілька способів, які допоможуть без проблем друкувати температури в Цельсія або кути нахилу в градусах.

Почнемо з простого способу. Затисніть одночасно ліві клавіші «Shift», «Ctrl» і «2» на верхній цифровій клавіатурі. Потім відпустіть їх і, витримавши паузу в одну секунду, натисніть пробіл.

  • Shift + Ctrl + 2
  • пропуск
  • °

Таке поєднання клавіш доступно тільки в останніх версіях офісу. У версії 2007 року і більш пізніх слід використовувати інші способи.

Використовуємо ASCII-код символу

Натискаємо лівий «Alt» і вводимо на цифровій клавіатурі праворуч ASCII-код градуси. Не забуваємо що потрібно включити «NumLock».

  • Alt + "0176" = °
  • Alt + «248» = °

Варіанти рівнозначні і будуть працювати в інших програмах, наприклад, в текстовому блокноті Windows.

Знак градуса за допомогою автозаміни

Якщо градус потрібно часто, то можна в редакторі Word налаштувати автозаміну. Ця функція дозволяє автоматично замінити послідовність символів на будь-який знак, навіть якщо його немає на клавіатурі.

У верхньому меню відкриваємо вкладку «Вставка» і знаходимо пункт «Інші символи».

У вікні «Інші символи» вибираємо градус і відкриваємо налаштування автозаміни. Тут вказуємо послідовність символів, при введенні яких буде проведена автоматична заміна. Я вибрав букву «o» всередині знаків менше і більше.

Після додавання і підтвердження автозаміни можете їй користуватися. У будь-якому місці документа набираємо зазначену послідовність символів і вона автоматично буде перетворюватися в знак градуса.

Вводити символи необхідно в строгій послідовності. Якщо спочатку надрукувати букву «o», а потім її обернути в знаки більше і менше, то заміни не відбудеться.

Перетворюємо Юнікод в градус

Юнікод - це таблиця, де кожному символу присвоєно унікальний код в шістнадцятковій системі. У Word є можливість перетворити такий код у відповідний символ. У будь-якому місці сторінки вводимо юнікод градуса і натискаємо «Alt» + «X».

Перед юнікодом не повинно бути цифр. Тобто при введенні «4500B0» і натискання комбінації «Alt» + «X» перетворення в 45 ° не відбудеться.

Дополнительная информация

rss
Карта