як розблокувати планшет асус графічний ключ

 1. Розблокування за допомогою облікового запису на Google
 2. другий спосіб
 3. Читайте також
 4. Скидання графічного ключа ASUS ME302KL k005 Factory Hard reset Asus MeMO Pad FHD 10
 5. ?? Як розблокувати планшет, якщо забув графічний ключ
 6. Як розблокувати графічний ключ, якщо забув або не знав аккаунт на планшеті?
 7. Якщо обліковий запис був створений не вами
 8. Спосіб з втратою інформації
 9. Спосіб зі збереженням інформації
 10. Що може запропонувати офіційний сервіс?
 11. Поради як не допустити неприємної ситуації з блокуванням планшета

Що таке графічний ключ на планшеті і як бути, якщо він забутий?

Що таке графічний ключ на планшеті і як бути, якщо він забутий

Графічний ключ являє собою один з методів блокування пристрою на операційній системі Дроид. Це, можна так сказати, «фішка» андроїд-пристроїв. Виглядає це все красиво і істотно простіше і швидше, ніж блокування за допомогою стандартного коду з набору знаків. Саме це приваблює поголовно всіх нових користувачів. Але є такий факт, як людська забудькуватість - і ось ви Забули пароль .

В результаті перед вами екран з дев'ятьма точками, який не дозволяє використовувати планшет. Саме про те, як розблокувати планшет, якщо забув графічний ключ і піде мова далі.

Розблокування за допомогою облікового запису на Google

Почнемо з того, що способів розблокувати і зняти графічний ключ з планшета існує кілька. Перший і, як правило, самий непотрібний - це напружити пам'ять і згадати, яку каракулю ви встановили в якості ключа. Даремний він з тієї простої причини, що, на відміну від символьного коду, графічний ключ рідко пов'язаний з якимись асоціаціями. Як люди ставлять символьний код? Дуже просто - всупереч усім настановам люди використовують пам'ятні дати, прізвища, імена, номери телефонів в якості пароля. З графічним ключем все набагато складніше - намалювали щось і тут же благополучно забули. Отже, що робити, якщо забув графічний ключ від планшета і згадати його ніяк не виходить?

другий спосіб

другий спосіб

Читайте також

До другого способу переходять планомірно в спробах згадати графічний ключ. Справа в тому, що число спроб введення графічного ключа обмежена - 5 або 10 (залежить від версії операційної системи). Після того, як спроби введення вичерпані, пристрій сам запропонує вам наступний спосіб - розблокування планшета за допомогою облікового запису від Google. Якщо аккаунт створювали ви особисто, то проблем, як правило, не виникає - вводиться пароль або, на худий кінець, відновлюється через телефон або додатковий адресу-email (вказаний при реєстрації) і відбувається скидання графічного ключа на планшеті. Але на ділі все часто набагато сумніше, людина дізнається про існування цього облікового запису тільки при пропозиції ввести пароль - тут постаралися продавці пристроїв, адже часто планшети продають вже з готовою учеткой і ні логіна, ні пароля у покупця немає.

Скидання графічного ключа ASUS ME302KL k005 Factory Hard reset Asus MeMO Pad FHD 10

Hard reset ASUS ME302KL Factory reset. Скидання налаштувань asus Відновлення заводських налаштувань. Скидання на заводські.

?? Як розблокувати планшет, якщо забув графічний ключ

Одним з популярних методів блокування планшета є графічний ключ - набір символів, які необхідно.

Як розблокувати графічний ключ, якщо забув або не знав аккаунт на планшеті?

Якщо обліковий запис робили ви, то все не так погано. Досить легко повернути або скинути пароль. Для цього потрібно зайти з іншого пристрою (краще, з ПК) на сторінку Гугл, ввести логін і вказати, що пароль від аккаунта забутий. Далі необхідно слідувати інструкціям системи по відновленню пароля. Анотації від Гугл написані дуже зрозуміло і доступно.

Якщо обліковий запис був створений не вами

Якщо ж акк був створений не вами і ніякої інформації про це немає, то справа йде значно гірше. Гірше з тієї причини, що такі способи загрожують втратою всієї інформації на планшетному ПК. Отже, що робити, якщо акк і пароль до нього для вас невідомий і заблокований планшет графічним ключем? Методів по суті теж кілька - тут головне визначитися принципова чи для вас інформація на пристрої і як. Людина не готовий попрощатися з усією своєю інформацією, іграми, програмами, закладками в браузері і це зрозуміло - дані важливі.

Спосіб з втратою інформації

Читайте також

Читайте також

Метод з втратою інформації простий і нашкодити пристрою ніяк не може - це звичайною скидання пристрою на заводські установки, зробити який можна стрімко. Робиться так званий hard reset або жорсткий скидання засобом одномоментного затиснення кількох кнопок - композиція у кожного аксесуара може бути своя, але часто це кнопки включення, зменшення гучності і повернення.

Робиться так званий hard reset або жорсткий скидання засобом одномоментного затиснення кількох кнопок - композиція у кожного аксесуара може бути своя, але часто це кнопки включення, зменшення гучності і повернення

Спосіб зі збереженням інформації

А ось метод зі збереженням інформації досить підступний - йдеться про відновлення за допомогою кастомними рекавери. По-1-х «кастомними» в прямому сенсі означає ліве програмне забезпечення і автоматом позбавляє апарат гарантії. По-2-х, самостійна прошивка планшета - це досить великий ризик Тим паче, якщо ви робите це в перший раз - після таких тестів ви зможете отримати прекрасний «цеглинка» без здатності до відновлення.

Що може запропонувати офіційний сервіс?

Що може запропонувати офіційний сервіс

Нерідко клієнт згадує про гарантії, яку так нахвалювали продавці-консультанти при покупці планшета. Поспішаю вас засмутити - в перелік гарантійних обов'язків жодної компанії-виробника планшетних ПК не входить розблокування графічного ключа. Для вас буде запропоновано тільки підтвердити власність документами на покупку і платна послуга розблокування.
Але вихід все таки є - користуватися офіційною утилітою для зміни програмного забезпечення і офіційною прошивкою - дані також будуть втрачені, але шанси на смерть пристрої дуже скорочуються. Детальні інструкції доступні на веб-сайтах виробників пристроїв.

Поради як не допустити неприємної ситуації з блокуванням планшета

Пропоную кілька порад на тему, як не допустити неприємної ситуації з втратою даних і не ламати голову над тим, що забув на планшеті графічний пароль.

 • Запам'ятовуйте логін і пароль до облікового запису від Гугл;
 • Ставте асоціативний пароль - іншими словами пароль, який у вас асоціюється з чимось;
 • Користуйтеся похмурими сервісами для зберігання інформації - відправлені туди фото і відео будуть в цілості й схоронності;
 • Часом робіть резервну копію планшета на карту пам'яті або методом синхронізації з ПК.

Дотримання таких простих правил дозволить уникнути проблем зі зняттям графічного пароля на планшетному пристрої.

Читайте також

Як люди ставлять символьний код?
Отже, що робити, якщо забув графічний ключ від планшета і згадати його ніяк не виходить?
Як розблокувати графічний ключ, якщо забув або не знав аккаунт на планшеті?
Отже, що робити, якщо акк і пароль до нього для вас невідомий і заблокований планшет графічним ключем?
Що може запропонувати офіційний сервіс?

Дополнительная информация

rss
Карта