як зробити графічний планшет своїми руками

 1. перевтілення планшета
 2. Читайте також
 3. Як зробити графічний планшет (безкоштовно !!)
 4. DIY лайфхак для художників як зробити графічний планшет
 5. Читайте також
 6. Android
 7. Android-додатки
 8. отримані зображення
 9. висновок

Як з планшета зробити графічний планшет? Корисні додатки

Планшет - це портативний комп'ютер, який має величезну кількість різних корисних функцій. Природно, його зручно використовувати для виконання звичайних завдань: серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів , Виконання офісної роботи (якщо підключена клавіатура) і т. Д. А головне - його можна взяти з собою в будь-яке місце. На жаль, якщо функції, які не під силу навіть самим найкращим аксесуарам.

Планшет важко використовувати для створення нового контенту. На заваді цьому стає некоректність ліній і незручність в малюванні. Багато аксесуари не створені для цих функцій, на відміну від графічних планшетів. Але багато користувачів намагаються додати функції власного пристрою і зробити його унікальним. Давайте розглянемо, як з планшета зробити графічний планшет. Планшет важко використовувати для створення нового контенту

перевтілення планшета

Як ми вже дізналися, ці портативні пристрої створені для використання вже готового контенту. Це можуть бути як ігри, кінострічки, музика, так і офісна робота і серфінг в інтернеті. Багато хто погодиться, що цього цілком достатньо для комфортабельного проведення часу.

Але ми зараз намагаємося зробити краще своє пристрій, тому шукаємо рішення, яке дозволить з'ясувати, як з планшета зробити графічний планшет. На даний момент можна відшукати багато додатків, які додадуть функцій нашого пристрою. Але ми зараз намагаємося зробити краще своє пристрій, тому шукаємо рішення, яке дозволить з'ясувати, як з планшета зробити графічний планшет

Спочатку варто розглядати більш популярне і недешево пристрій. Отже, як зробити з iPad графічний планшет? Розглянемо редактор Sketchbook Ink, який розробила досить популярна компанія Autodesk. Ця програма дозволить нам зберегти кошти і додати величезну кількість функцій, які має графічний планшет.

Читайте також

Ця компанія випускає величезну кількість різних додатків для особистого та комерційного використання. Продукти компанії Autodesk оцінили вже мільйони людей по всьому світу.

Ця популярна компанія добралася і до продукції Apple, яка має досить своєрідну операційну систему - iOS. Графічний редактор Sketchbook Ink забезпечує людей повним набором інструментів для створення високоякісного контенту. Додаток прекрасно підходить не тільки для людей, які вирішили навчатися малювати, та й для експертів. Напевно, багато хто погодиться, що набагато зручніше малювати на одному приготованому пристрої, ніж носити з собою набір олівців та паперу.

Як зробити графічний планшет (безкоштовно !!)

Посилання: на комп'ютер-на пристрій в якості планшета - я вконтакте.

DIY лайфхак для художників як зробити графічний планшет

додаток для ПК-ставь лайк.

Додаток здатний перетворити ваш пристрій під управлінням операційної системи iOS в графічний планшет, який буде використовуватися векторну графіку. Це вірний вибір, як говорять багато фахівців. Саме векторна графіка не буде втрачати якість зображення навіть при великому збільшенні малюнка.

Sketchbook Ink містить великий набір інструментів, який дозволяє створювати високоякісні зображення. Різні пензлика, олівці, ластик, колірна палітра допоможуть вам зробити шедевр. Для малювання можна використовувати особливий вузький стилус. Sketchbook Ink містить великий набір інструментів, який дозволяє створювати високоякісні зображення

Чи можна з планшета зробити графічний планшет? Природно! Як ви вже зрозуміли, якість зображень виходить досить гарне. Це може бути завдяки масштабування зображень і високоякісної заливці. Ви зможете використовувати кілька кольорів або залити ділянку обраним кольором.

Читайте також

У цьому додатку є досить корисна функція. Для створення більш чітких зображень можна використовувати шари. Тільки завдяки цьому можна отримати досить близьке до реальності зображення.

Android

Як зробити графічний планшет з телефону або планшета під управлінням операційної системи Android? Природно, набагато більше людей користуються Android-пристроями, це пов'язано з ціною гаджетів і різноманіттям вибору. Ось тому розробники додатків під цю операційну систему не поступаються iOS. У «Плей Маркеті» з'явилося багато різних додатків, які дозволять створювати досить високоякісні зображення.

Ви зможете використовувати будь-який додаток, яке більше сподобається. У їх міститься стандартний набір функцій. Також для більш плодоносному роботи знадобиться стилус. Механізм роботи цих додатків аналогічний Sketchbook Ink. Ви зможете використовувати будь-який додаток, яке більше сподобається

Android-додатки

Які утиліти варто використовувати?

 1. PaperSimple. На 1-ий погляд може здатися, що це досить звичайна програма, яка не здатна задовольнити користувача. Але це зовсім не так. Після того як ви розберетеся з додатком і почнете малювати, у вас почнуть з'являтися 1-і високоякісні зображення. За допомогою векторної графіки ви можете максимальне наближення зображення без втрати якості для майбутнього редагування.
 2. Skedio. Хороший додаток для створення зображень за допомогою векторної графіки. Але воно більше підійде новеньким, експертам буде досить незатишно в ньому працювати.

Природно, це не всі програми, але тільки вони дозволять справді зануритися в атмосферу творчості. Ось ми і дізналися, як зі звичайного планшета зробити графічний. Природно, це не всі програми, але тільки вони дозволять справді зануритися в атмосферу творчості

отримані зображення

Після малювання ви зможете завантажувати свої шедеври в особливий сервіс Dropbox, щоб пізніше вислати зображення на комп'ютер. Також малюнки можна відразу після малювання вислати в соціальні мережі, щоб їх оцінили ваші друзі.

висновок

Як з планшета зробити графічний планшет? Все просто. Для цього достатньо лише встановити особливу додаток, яке дозволить виробляти справді високоякісні зображення. Все, що для цього необхідно, - планшет, підключення до інтернету і, краще, стилус. Встановлюємо додаток і насолоджуємося. Після малювання зображеннями можна поділитися з друзями. На цьому все. Зараз і ви розумієте, як з планшета зробити графічний планшет.

Читайте також

Отже, як зробити з iPad графічний планшет?
Чи можна з планшета зробити графічний планшет?

Дополнительная информация

rss
Карта