як зробити з планшета графічний планшет

 1. Установка необхідного ПО
 2. Налаштування самого графічного планшета
 3. (НЕ животрепетні \ животрепетні ВІДЕО НА КАНАЛ) Як зробити графічний планшет з телефону
 4. Як зробити графічний планшет (безкоштовно !!)
 5. Вибираємо і налаштовуємо кисті
 6. Налаштування додаткових клавіш
 7. висновок

Графічний планшет - опції підключення і роботи

Графічний планшет прискорює і спрощує роботу з комп'ютерною графікою. Але для того, щоб досягти максимальної продуктивності, планшет, як і будь-яке складне устаткування, вимагає ретельної опції і посприяти розібратися як самому налаштувати графічний планшет і перо для вас допоможе наша стаття. Без допомоги інших в усьому розібратися людині, конкретно не знайомому з Photoshop і установкою потрібних драйверів, буде дуже проблематично. А тому давайте розберемося, з чого слід почати, і розглянемо кожен крок опції пристрою. Як приклад візьмемо графічний планшет Wacom.

Установка необхідного ПО

Установка необхідного ПО

1-е, з чого необхідно почати - Підключення пристрою до комп'ютера за допомогою кабелю з коробки. Варто зазначити, що без драйверів (на Windwos 10 він відбувається автоматом) планшет працювати буде неправильно або не буде працювати взагалі. Незалежно від ОС вашого комп'ютера (Windows, mac OS), установка драйверів відбувається в автоматичному режимі після пуску відповідної програми. Встановити можна за допомогою диска, який лежав в коробці разом з планшетом (якщо його не було, переходите до наступного абзацу). Вставте диск, запустіть програму оновлення ПЗ. Дотримуйтесь легким інструкцій і після чого пристрій буде готове до роботи.
Інший метод установки або оновлення драйверів для девайса - скачати їх з веб-сайту виробника графічного планшета. Для цього є дві причини:

 • 1-а - відсутність дисковода на комп'ютері або ноутбуці
 • 2-а причина полягає в тому, що на веб-сайті у виробника знаходяться нові драйвера

У нових версіях ПО можуть бути виправлені помилки, розширено функціонал, вдосконалена або додана локалізація. Драйвера для пристроїв контори Wacom можна відшукати на їх офіційному веб-сайті перейшовши за посиланням.

Налаштування самого графічного планшета

Читайте також

Читайте також

Після установки і оновлення ПЗ, необхідно правильно налаштувати графічний планшет для коректної його роботи. Підберемо відповідну для вас чутливість пера в SAI або PS до сили натискання на перо. Запустіть відповідну програму і відкрийте панель управління планшета (в нашому випадку це «Wacom Tablet»). Зробіть новий малюнок і виберіть в якості інструменту саму звичайну кисть з величезним розміром (діаметр близько 50 в Photoshop підійде). Проведіть парочку ліній, використовуючи перо і натискаючи на нього з різною силою. Продовжуйте малювати смуги, паралельно змінюючи параметр «Чутливість» в настройках планшета (Wacom Tablet), поки для вас не стане дуже комфортно і комфортабельно регулювати товщину кисті натисканням на перо. На деяких більш дорогих моделях існує можливість зберігати подібні установки для декількох програм по-окремо (наприклад, для SAI одна настройка, а для фотошопа - інша). Час від часу це буває дуже корисно при роботі з графічним планшетом.

(НЕ животрепетні \ животрепетні ВІДЕО НА КАНАЛ) Як зробити графічний планшет з телефону

в цьому відео ви дізнаєтеся як використовувати власний телефон в якості графічного планшета! Поставив лайка ДРУГ!: 3.

Як зробити графічний планшет (безкоштовно !!)

Посилання: на комп'ютер-на пристрій в якості планшета - я вконтакте.

Вибираємо і налаштовуємо кисті

Читайте також

Читайте також

Давайте зараз налаштуємо кисті, якими ви будете користуватися в Photoshop. Натисніть F5 або натисніть кнопку Brushes мишею, виберіть пункт Brush Tip Shape.

 1. Почнемо з форми кисті. Витягнуту або нахилену кисть робимо, змінюючи значення характеристик Angle і Roundness або просто візуально коригуючи форму кисті на картинці справа.
 2. 2-ий пункт, який ми налаштуємо - Spacing. Він впливає на «гладкість» кисті. Всі проведені зміни показуються на малюнку знизу.
 3. 3-ий пункт - Shape Dynamics. Тут налаштовуються наступні характеристики: Pen Pressure (сила натискання на перо), Pen Tilt (кут нахилу інструменту), Stylus Wheel (настройка коліщатка на деяких пір'ї), Rotation (кут повороту). Дуже комфортно поміняти розмір кисті, просто натискаючи на перо з різною силою, особливо якщо для вас нерідко доводиться міняти діаметр застосовуваного інструмента. Необхідно відзначити, що параметр Pen Tilt підтримується в головному лише на дорогих моделях. За допомогою коліщатка можна стрімко коригувати розмір і поворот застосовуваного інструмента.
 4. І в кінці кінців, четвертий пункт - Other Dynamics. Тут можна налаштувати залежність прозорості кисті від сили натискання на перо.

Рекомендую також випробувати використовувати кисті Erodious, які за механізмом роботи ідентичні з китицями з щетиною: при малюванні змінюється їх розмір, форма і текстура.

Налаштування додаткових клавіш

Налаштування додаткових клавіш

На деяких планшетах знаходяться додаткові фізичні кнопки. На планшетах Wacom вони іменуються ExpressKeys. Вони розміщені по краях від робочої площі і, як випливає з їх назви, вони покликані для більш комфортного і швидкого управління програмою, в якій ви працюєте. Кожній кнопці можна задати свою свою кнопку. Встановлені за замовчуванням кнопки, зазвичай, більш потрібні, але при бажанні все можна налаштувати під себе. Відзначимо, що спочатку обидва блоки кнопок повторюють свої функції. Тому в налаштуваннях пристрою надається можливість поміняти дані значення кнопок швидкого доступу. Тут редагуються значення кожної кнопки по-окремо, а в деяких планшетах - ще й зберегти різні установки для різних програм (різні, наприклад, для саи і фотошопа).

висновок

Як ви могли переконатися, налаштувати графічний планшет щоб він малював не так важко. Але на це доведеться витратити певну кількість часу: установка ПО для роботи, настройка пера графічного планшета і самого пристрою, підбір відповідних кистей - все це відбувається не одномоментно. Але повірте, воно того варто: робота з графікою на девайсе стає в рази комфортніше після копіткої опції всіх характеристик під себе.

Читайте також

Дополнительная информация

rss
Карта