Як налаштувати бездротову мережу між комп'ютерами. Що таке Wi-Fi і як створити домашню мережу своїми руками.

  1. налаштування
  2. Зміна пароля локальної мережі
  3. Відкриваємо загальний доступ для файлів
  4. Відключаємо пароль для файлів
  5. Відкриваємо загальний доступ до папок
  6. Підключення пристроїв до мережі
  7. смартфон
  8. корисно подивитися
  9. Створення робочої групи для домашньої мережі
  10. Створення спільного доступу до файлів і принтерів
  11. Доступ до папок і файлів
  12. Для чого потрібна домашня мережа
  13. Як створити через роутер
  14. підключення роутера
  15. Відео: Як підключити роутер
  16. Як налаштувати локальну мережу через роутер wi fi
  17. Локальна мережа в ОС Windows 7
  18. Загальний доступ до документів
  19. Два роутера мережі
  20. Локальна мережа в ОС Windows 8
  21. Підключення та перевірка
  22. Мережевий принтер

Давайте розберемося як здійснюється настройка локальної мережі через роутер і що це таке, адже у багатьох в квартирі є кілька комп'ютерів підключених по Вай-Фай, і тим більше у кожного є гаджет: планшет, смартфон, десктоп, з якими зручно валятися на дивані. Але як же не зручно доводиться, коли хочете передати фотографію або пісню, з одного комп'ютер на інший, або з телефону на планшет наприклад або на стаціонарний комп'ютер , Адже по Вай-Фай це так просто не зробиш. В цьому випадку вам доводиться мучитися з проводками або флешками, шукати блютуз, але справа в тому, що ваш WiFi-роутер за своєю суттю є єдиним вузлом, сервером, який з'єднує ці пристрої в одну єдину локальну домашню мережу Вай-Фай! У даній статті я розповім вам, як створити підключення по локальній мережі через роутер, і у вас більше не буде необхідності йти за флешкою ​​і проводами від телефону, ви зможете це зробити лежачи на своєму улюбленому дивані, перекидати файли з пристрою на пристрої через Вай- Фай, використовуючи загальне мережеве сховище не здійснюючи непотрібних рухів.

Схема підключення різних пристроїв до Локальної мережі, через WiFi роутер.

Давайте скажемо ще пару слів про локальної мережі, і для чого вона нам може знадобитися. Бездротова локальна мережа по суті являє собою якесь мережеве сховище даних, яке утворюється в результаті з'єднання нескольколькіх комп'ютерних пристроїв, через Вай-Фай, wifi-роутер в даному випадку як сервер. Її призначення не тільки передавати файли, але і здійснювати спілкування один з одним всіх пристроїв підключених до неї, ви можете спілкуватися за допомогою її з сусідніх кімнат, грати в мережеві ігри , Наприклад в Counter-Strike, а так само підключати інші цифрові пристрої, наприклад створити підключення до мережевого принтера, сканера, камері і інших пристроїв, які можу підключитися до роутера по Вай-Фай.

налаштування

І так, що, до чого, і для чого, ми розібралися, давайте приступимо до налаштування локальної мережі. Ця установка аналогічно здійснюється на будь-яких операційних система Windows, включаючи нову Windows 10. Локальне підключення до мережі нам зробити просто, справа в тому, що якщо ви використовуєте WiFi-Роутер, то воно у Вас вже є і налаштоване, просто ви про це не знали! Нам необхідно лише створити загальний доступ до всіх необхідних папок на комп'ютерах, і вони автоматично потраплять в мережеве сховище по Вай-Фай.

Відкриваємо «Центр підключення управління мережами і загальним доступом».

Відкриваємо «Центр підключення управління мережами і загальним доступом»

Клацніть по значку мережі в панелі завдань ЛФМ або ПКМ (правою чи лівою кнопкою миші), для того щоб відкрити «Центр підключення по локальній мережі або загальним доступом».

В «Центр підключення управління мережами і загальним доступом», перевіряємо, що наша активна мережу, є «Домашньої мережею», повинен бути побудований будиночок:

Вгорі жирним вказано назвою нашої WiFi мережі.

Може бути вказаний інший тип мережі: «Мережа підприємства» або «Громадська мережа», в цьому випадку натискаємо на посилання з назвою та змінюємо тип мережі:


Може бути вказаний інший тип мережі: «Мережа підприємства» або «Громадська мережа», в цьому випадку натискаємо на посилання з назвою та змінюємо тип мережі:



Зберігаємо для себе пароль від Домашньої Групи, натискаємо Готово.

Тепер наша домашня локальна мережа створена і ми можемо підключитися до неї по Вай-Фай.

Зміна пароля локальної мережі

Якщо Ви не в прикол запам'ятовувати ці каракулі, ви можете встановити свій пароль.



Відкриваємо загальний доступ для файлів

Наше мережеве сховище вже налаштоване, але необхідно виконати важливу річ, справа в тому, що за замовчуванням доступ до всіх файлів і папка на комп'ютерах що не надано і це необхідно зробити вручну. Тут є два варіанти, з пральний захистом, і без. Для будинку звичайно зручно не морочитися з паролями, цей варіант ми і розглянемо.

Відключаємо пароль для файлів

Відкриваємо зміна параметрів домашньої групи, як було описано вище.


Натискаємо «Зміна додаткових параметрів загального доступу».


Розкриваємо обидві групи.



Ми заповнили параметри першої групи, в групі «Загальний», заповніть всі аналогічно, дана група призначена, коли у Вас на ПК кілька облікових записів.

Відкриваємо загальний доступ до папок

Тепер все готово, залишилося відкрити загальний доступ до тих папка на диску, які ми хочемо використовувати і автоматично будуть видні всім пристроям, підключених до роутера через кабель або Вай-Фай. Я покажу на прикладі мого локального диска , Ви можете це зробити з будь-якої папкою на своєму комп'ютері.


Ми можемо побачити, що поки в нашій локальній мережі не доступні файли, для цього відкрийте «Мій комп'ютер» і виберете вкладку «Мережа», зліва в меню.


Натискаємо на папку, вибираємо Властивості.

У вікні «Властивості», відкриваємо вкладку «Доступ», натискаємо на кнопку «Розширена настройка ...»

Відзначаємо прапорцем «Відкрити спільний доступ до цієї папки», натискаємо ОК.

Підключення пристроїв до мережі

Windows

Після того як на одному з комп'ютерів створена локальна мережа, на інших комп'ютерах в «Центр підключення управління мережами і загальним доступом», в перегляді активних мереж з'явиться можливість приєднатися до неї «Домашня група: Може приєднатися». Натисніть вказане посилання. Якщо такої немає, то для того, щоб була можливість приєднатися до домашньої групи, необхідно обов'язково встановити розташування мережі в значення «Домашня мережа».


Для зміни мережі на Домашню, натисніть на лінк «Громадська мережа» і виберете пункт «Домашня мережа», після чого тип мережі зміниться.



Відзначаємо необхідні елементи, які будуть доступними для широкого загалу з даного комп'ютера . Натискаємо кнопку Далі.


Натискаємо кнопку Далі

Вводимо пароль від нашої домашньої групи. Натискаємо кнопку Далі.


Натискаємо кнопку Далі

Перевіряємо, файли які ми розширили на головному комп'ютері, стали доступні на ноутбуці.

Аналогічним чином ви можете дозволити загальний доступ для всіх файлів і папок, на будь-якому комп'ютері, який підключили до домашньої групи.

смартфон

Ми розібралися з Windows, давайте розберемося, як же ми зможемо побачити наші відкриті для загального доступу файли по Вай-Фай, наприклад з планшета або телефону для ОС Android. Для початку нам потрібно спеціальна програма . Я рекомендую Вам завантажити програму ES Провідник.

Запусків ПО.



Після того як сканування завершено, ми наші файли, розташовані на інших комп'ютерах, які ми розмістили в нашій домашній групі.

Так само не комп'ютері, ми побачимо файли, які розміщені на пристрої Android в сховище. Налаштування завершено.


корисно подивитися

Відео


Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

При наявності в будинку декількох комп'ютерів або інших гаджетів (планшетів, телефонів, ноутбуків), які мають можливість виходу в інтернет, виникає питання як створити домашню мережу через wifi роутер з можливістю передачі даних між усіма пристроями.

Для підключення всіх пристроїв між собою необхідний роутер, який буде точкою зв'язку. Якщо ви не знаєте, можете прочитати в одній зі статей мого блогу. Зв'язок між необхідним обладнанням може бути організована як по провідному з'єднанню, так і по бездротовому, на сучасних роутерах можна використовувати обидва види підключення.

При створенні домашньої мережі через wifi роутер, необхідно враховувати, що бездротова точка доступу повинна знаходитися в центрі даної мережі і при підключенні всіх пристроїв утворювати собою так звану «зірку». Wifi маршрутизатор по кабелю, наданим провайдером, підключається до інтернет і автоматично роздає його на всі підключені до нього пристрої.

Існує також можливість і тим самим обійтися без роутера. Однак такий спосіб більш трудомісткий.

Бездротова точка для підключення має порт «WAN» (Wide area network), що означає підключення до глобальної мережі. А інші пристрої, що підключаються по кабелю, входять в локальну / домашню і відповідно підключаються по дроту в будь-який роз'єм має позначення «LAN» (Local area network). На більшості маршрутизаторів кількість даних портів чотири, що відповідно дозволяє підключити чотири комп'ютери по провідній схемі. Якщо ж необхідно розширити кількість «LAN» портів (бувають випадки, коли чотирьох мало), то можливе застосування мережевих комутаторів. Використовуючи модель мережевого комутатора на 8 портів, ви збільшите кількість пристроїв, що підключаються на 6 штук, так як один порт на роутері і один порт на комутаторі будуть зайняті підключенням між собою.

Крім дротову мережу для створення приватної мережі може використовуватися всім відома бездротова, для позначення зазвичай застосовується поєднання «WLAN».

Якщо у вас досить велика площа квартири, то при підключенні пристроїв по вай фай може відбуватися роз'єднання пов'язане з дуже слабким сигналів у віддалених частинах приміщення. В цьому випадку пропоную скористатися або використовувати

Вибравши тип підключення, виходячи з можливостей ваших пристроїв і особистих уподобань, організовується так звана домашня мережа через wifi роутер, що дозволяє вам організувати передачу даних. Однак для того, щоб все гармонійно працювало потрібно зробити ще деякі налаштування. Нижче буде описано, як створити домашню мережу через wifi роутер на комп'ютерах і ноутбуках. Про підключення планшетів і мобільних пристроїв на базі Android можна прочитати в іншій.

Створення робочої групи для домашньої мережі

Для початку нам необхідно створити робочу групу в яку будуть входити всі комп'ютери нашої мережі. Для цього переходимо за наступним шляхом:

Пуск> Панель управління> Система і безпека> Система


Пуск> Панель управління> Система і безпека> Система

Натискаємо на «додаткові параметри системи» в стовпці зліва, відкриється вікно «Властивості системи». Стандартна назва вашої робочої групи буде WORKGROUP, однак ви можете змінити його клікнувши на кнопку «Змінити».


Стандартна назва вашої робочої групи буде WORKGROUP, однак ви можете змінити його клікнувши на кнопку «Змінити»

Ті ж дії проводимо на всіх комп'ютерах які будуть підключені до точки доступу.

Створення спільного доступу до файлів і принтерів

Якщо не провести ці дії, то щоб ви не расшарівать - доступ до цих даних буде не доступний. Для цього вам варто перейти за наступним шляхом:

Пуск> Панель управління> Мережа та інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом


Пуск> Панель управління> Мережа та інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом

На екрані відобразиться кілька профілів. У кожному профілі необхідно відкрити загальний доступ, а також відключити захист паролем.


У кожному профілі необхідно відкрити загальний доступ, а також відключити захист паролем

Коли ви створюєте домашню мережу через wifi роутер обов'язково на всіх комп'ютерах виробити однакові зміни.

Доступ до папок і файлів

Якщо ми хочемо мати можливість працювати з файлам користувача іншого комп'ютера, нам необхідно, розшарити потрібні папки.

На тій папці, для якої хочемо відкрити загальний доступ натискаємо правою кнопкою миші і в спливаючому меню вибираємо Загальний доступ> Домашня група


На тій папці, для якої хочемо відкрити загальний доступ натискаємо   правою кнопкою   миші і в спливаючому меню вибираємо Загальний доступ> Домашня група

Після таких нескладних дій папка буде відкрита всім користувачам робочої групи.

Хотілося б відзначити ще один момент, якщо у вас не виходить підключитися до жодного комп'ютера, обов'язково перевірте налаштування стандартного і вбудованого в брендмауера. Трапляється так, що і різних підключень.

Якщо домашня мережа через wifi роутер створена коректно, то після входу ви побачите комп'ютери, що знаходяться в вашій групі і відповідно розшарені папки і файли.

Ось власне і вся інформація про те, як створити домашню мережу через вайфай роутер, але якщо ви не впоралися з налаштуванням самостійно, то залишайте свої запитання в коментарях і я постараюся на них відповісти.

Коротко про призначення комп'ютерних мереж

Ця стаття не несе в собі цілі зробити з Вас великих системних адміністраторів , Але тут я постараюся простою людською мовою пояснити, що, до чого і чому і, взагалі, навіщо все це Вам потрібно.
А тепер про призначення мереж. Тут ми розглянемо безпосередньо домашні мережі на 2-3 комп'ютера і їх місію.
У минулі часи, коли телевізори були на стільки рідкісні, що у щасливого власника телевізора збиралися сусідські родини, щоб подивитися передачі з чудо-монстру того часу з маленьким екранчиком і збільшує лінзою. (До речі, телевізори ці називалися КВН - жарт від старого майстра телеательє - "Купив-Включив-Чи не працює" - прим. Авт.) В шістдесяті роки за часів Микити Хрущова в СРСР з'явилися комп'ютери, які, зокрема, досить великий вклад внесли в космічні дослідження і дозволили таки відправити Юрія Гагаріна вперед до зірок. Там хоч і політ проходив в такому стані, що Герой Радянського Союзу, льотчик-випробувач Юрій Олексійович Гагарін дивом залишився живий, але все таки він пройшов і успішно завершився. У ті часи ніхто, навіть, не думав про те, що у нього вдома з'явиться комп'ютер. Навіть, не уявляв, навіщо він йому буде потрібен. Але час минав, телевізори марки КВН перемістилися в політехнічні музеї, а комп'ютери істотно зменшилися в розмірі, подешевшали і стали з'являтися в кожному будинку. Сьогодні в багатьох квартирах ці дива техніки стали з'являтися в множині примірнику (один у себе, інший у дружини, третій у тещі і т.п.), щоб кожен з домочадців міг вільно посидіти в інтернеті, розкласти пасьянс, віддалено попрацювати і т.д . І ось тут ми впритул підходимо до теми нашої статті. Адже волею-неволею люди починають замислюватися, що користувачів комп'ютерів в будинку багато (як і самих комп'ютерів), а інтернет - один! Підключати кожному домочадці персонально - дорогувато, та й не актуально. Чи не простіше об'єднати всі комп'ютери в локальну мережу і організувати спільний доступ в мережу Інтернет (а ще по домашньої локалке можна всім разом в мережеві ігри грати). Ось, мабуть, коли в будинок приходить мережу.

А так це складно - створити свою мережу або ж потрібно обов'язково викликати фахівця?

Для невеликої домашньої мережі не потрібно якихось позамежних знань і умінь. Потрібно всього одне активне мережеве пристрій - маршрутизатор, який і складе основу нашої домашньої мережі, а заодно зв'яже між собою і з Інтернетом всі домашні комп'ютери. При цьому настійно рекомендую до прочитання статтю про забезпечення безпеки домашньої мережі. Деякі читачі можуть запитати, навіщо морочитися з проводами, коли вже давним давно "в тренді" Wi-Fi і в ходу безліч портативних пристроїв, які підтримують дану технологію зв'язку? Відповідаю. На даний момент, як і раніше найбезпечнішим типом мережі, до якої дуже складно несанкціоновано підключитися - провідна! Це подарунок для параоніков. Плюс до всього, як і раніше, швидкість роботи провідної мережі з великою кількістю пристроїв - вище, ніж Wi-Fi мережі . Популярні нині торренти - теж працюють по дроту краще, тому що Wi-Fi забезпечує напівдуплексний режим роботи мережі, в той час, як дроти дозволяють використовувати повний дуплекс. Сподіваюся, я відповів на всі питання.

11 15 351 0

Багато користувачів помилково вважають, що створити домашню локальну мережа- це завдання непосильне для людини з середніми навичками роботи з ПК, і тут не обійтися без допомоги фахівців. Насправді, це не зовсім так. У випадку з офісною або корпоративною мережею - це одна справа. Тут треба не тільки грамотно скласти карту мережі, продумати всі нюанси маршрутизації, а також попрацювати над захистом даних.

Але у випадку з домашнім варіантом все набагато простіше, і деякі нюанси можна випустити з уваги взагалі. Таким чином, для підключення домашньої мережі в рази легше, ніж робочу, і сьогодні ми спробуємо зробити це разом з вами.

Вам знадобляться:

Для чого потрібна домашня мережа

Цим питанням задаються багато. Перш за все, домашня мережа потрібна не тільки для того, щоб всі комп'ютери та інші пристрої, що знаходяться вдома, отримали доступ до інтернету. Якщо трохи попрацювати, і створити домашню мережу, то можна отримати масу переваг.

Наприклад, за бажанням можна відкрити доступ до інших комп'ютерів, що спрощує процес обміну інформацією. Також, до мережі можна підключити принтер, і користуватися віддаленої печаткою, і багато інших, не менш корисних речей. Так що не лінуйтеся - зробити домашню мережу не так уже й важко, а її переваги очевидні.

Як створити через роутер

Більшість інтернет-провайдерів зараз не мають яких-небудь особливих налаштувань IPілі DNS. Ера L2TP-з'єднань, дуже популярних донедавна, потроху відходить у минуле. Так що зараз, для того, щоб налаштувати роутер, досить перевести його в автоматичний режим роботи, і включити службу DHCP. Зробити це можна в веб-інетрфейсе пристрою, відкривши в браузері адресу 192.168.1.1 або 196.168.0.1.

Клацнувши правою клавішею миші по піктограмі з'єднання з мережею , Вибираємо пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». У вкладці «Зміна параметрів адаптера» знаходимо наше LAN-підключення, і відкриваємо його властивості. Там шукаємо графу «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо її і натискаємо кнопку «Властивості». Переконуємося в тому, що всі налаштування, як і годиться, стоять в автоматичному режимі. Якщо це не так - змініть їх, і натисніть «ОК».

Всього, кілька років тому, настройка локальної мережі через роутер DIR 300 в Windows 7 і Windows 8 могла бути проведена тільки фахівцем. Сьогодні цю нескладну, завдяки повній автоматизації, операцію може виконати навіть недосвідчений користувач. Знадобляться для цього тільки комп'ютер, доступний інтернет і роутер.

підключення роутера

Коли для декількох домашніх апаратів можна застосувати загальний канал зв'язку, але в наявність один тільки провід, в цьому випадку роутер просто незамінний.

Роутер - пристрій з індивідуальним блоком живлення, при з'єднанні з яким, кожен комп'ютер, не залежно від кількості, отримує вільний доступ в інтернет.

До router (маршрутизатор) можна підключити декілька пристроїв одночасно: електронну книгу, смартфон, приставку, ноутбук, комп'ютер і планшет.

З'єднання гаджетів забезпечить кожному з них вихід в інтернет і допоможе швидкому обміну інформацією.

Підключення для роутера може здійснюватися двома методами:

  1. проводовим;
  2. бездротовим.

Це залежить від моделі маршрутизатора (наявність Wi-Fi) і бажання користувача. Наприклад, настройка локальної мережі через роутер dir 30 - нескладна робота, виконати яку зможе навіть недосвідчений користувач.

Інструкція до провідного підключення:

  • UTP мережевий кабель при необхідності правильно обжати;
  • підключить роутер до електромережі;
  • з'єднати з ним кабелі гаджетів;
  • налаштувати функції мережі.

З'єднання через маршрутизатор не тільки створює мережу між декількома комп'ютерами але і захищає їх від деяких поломок (наприклад: знос кабелю провайдера, розрив цього кабелю, влучення блискавки).

У відповідне гніздо роутера вставляється кабель від провайдера. Потім в настройках роутера прописується IP-адреса користувача, маска вторинної мережі, головний шлюз, два DNS-сервера (бажаний і альтернативний). Додатково можна скопіювати повтор MAC-адреси мережевої карти, пароль і логін виходу в мережу.

В основному, моделі роутерів оснащені чотирма гніздами для підключення. Кожне з них проводиться за єдиним алгоритмом. Після чого слід перевірити і налаштувати мережеві підключення.

Відео: Як підключити роутер

Перевірка фізичної зв'язку

Завершивши необхідну роботу, слід переконатися в коректній роботі комутаторів і кабелів, тобто наявність функціональної фізичної зв'язку між гаджетами.

Для цього буде потрібно утиліта ping, що перевіряє стабільність настройки TCP / IP і тестуються інші вузлові з'єднання. Процес полягає у відправці пакетних даних обмеженого обсягу за вказаною в налаштуваннях адресою.

За правилами, отримавши інформаційний пакет, кожне мережеве пристрій відразу ж відправляє відповідь. Лінія зв'язку між конфігураціями порушена або відсутня, якщо відповідь не приходить протягом певного часу.

Перед вживанням утиліти ping, слід:

  • комп'ютери, які перевіряються на наявність зв'язку, повинні бути включені;
  • провести команди Пуск / Виконати;
  • ввести дані команди пінг 127.0.0.1, що дозволяють перевірити функціонал самої утиліти;
  • адреса в команді, замінити адресою локального комп'ютера , Це дозволить перевірити роботу мережевої карти;
  • провести перевірку цільового комп'ютера (наприклад, ping 10.20.16.1), якщо відповіддю буде рядок «Перевищено інтервал очікування для запиту», то це підтвердження несправності комутатора або кабелю.

Надіслати в мережу велике число пакетів, можна використовуючи ключ - t, відокремлюваний від команди ping прогалиною.

Як налаштувати локальну мережу через роутер wi fi

Вай фай роутер необхідний для об'єднання в одну мережу двох і більше пристроїв, відкриття загального доступу до різних папках, файлам, дискам, для отримання можливості обміну інформацією.


Маючи в наявності:

  • Wi-Fi роутер, підключений до віртуальної мережі, з автоматизованою системою IP і DNS:
  • комп'ютер, який має дротове підключення до інтернету;
  • комп'ютер, з операционкой аналогічною першому, але він має з'єднання Wi-Fi .

Починаємо підключення через роутер wifi в Windows 7

По-перше, слід перевірити з'єднання командою пінг. Для цього знаходимо в браузері налаштування маршрутизатора. Виконуємо в кілька кліків необхідні переходи по меню і пошуку. Якщо в результаті, після натискання клавіші «Enter», почнеться обмін пакетами між пристроями, то з'єднання працює.

Якщо в результаті, після натискання клавіші «Enter», почнеться обмін пакетами між пристроями, то з'єднання працює

Необхідно відключити антивірус, брандмауер Windows і фаєрволи в тому випадку, при перших неполадках мережевого підключення . Після цього можна приступити до виконання налаштувань діючої мережі.

Після перевірки робочих груп гаджетів, задаємо ім'я або змінюємо, що обов'язково потрібно зробити, якщо таке є. Так само слід скасувати запит пароля.

Робота виконана, мережа налаштована. Залишилося перезавантажити всі комп'ютери.

Локальна мережа в ОС Windows 7

Для того щоб налаштувати параметри адаптера (маску і IP), виконуємо необхідні дії, після яких на екран виводиться весь асортимент підключень до інтернету:

  1. слід вибрати одне з них, відповідне адаптера підключається комп'ютера;
  2. в Свойствах знаходимо «Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)», за яким здійснюється підключення;
  3. потім слід вписати IP адреса.

Слід звернути увагу на те, що остання цифра в ньому є номером пристрою, тобто в залежності від того скільки їх поєднано в конкретній мережі для першого вписуємо - 1, для другого - 2 і так далі.

Маска підмережі встановлюється автоматично після натискання клавіші «Маска підмережі».

Маска підмережі встановлюється автоматично після натискання клавіші «Маска підмережі»

Тепер все гаджети підключення до мережі відобразяться в меню Мережа, але доступ до кожного з них буде відбуватися щодо налаштувань, прописаних в «Центрі управління мережами і загальним доступом».

Загальний доступ до документів

Для відкриття загального доступу до документів, на комп'ютері 1 вибираємо потрібну папку і у властивостях відкриваємо доступ. Для вирішення змін вмісту іншими користувачами мережі потрібно ще раз дозволити доступ.

У мережевому оточенні комп'ютера 2, знаходимо все комп'ютери, які знаходяться в робочій групі і натискаємо посилання.

Після цих дій на комп'ютері 1 буде відображатися папка з загальним доступом.

Два роутера мережі

Іноді необхідно поєднання двох маршрутизаторів. Це теж можна зробити самостійно.


Для початку приготуємо шнур або вирішимо, який ефект бажаємо отримати в результаті дій: з'єднання діючих локальних мереж, єдина точка доступу в Інтернет, підключення пристроїв, провідним і бездротовим методом, до другого роутера.

Використовуючи вай фай або мережевий кабель, можна підключити до мережі два маршрутизатора.

При використанні кабельного з'єднання один його кінець підключається до основного пристрою (LAN), а другий вставляється в друге (WAN). Отримавши необхідні дані про запит, завершуємо роботу, встановлюючи галочку автоматичного отримання IP-адрес в другому маршрутизаторі.

Використовуючи безкабельні мережу передачі інформації для з'єднання маршрутизаторів, потрібно просто увійти в налаштування другого роутера і, почавши пошук по бездротових мережах, приєднатися до Wi-Fi-мережі, створеної, до того моменту, першим пристроєм. Далі слід виконати ті ж дії, що і під час проводового підключення.

Локальна мережа в ОС Windows 8

Нова система Windows 8 робить доступними перегляд фільмів, ігри, розмови з приятелями, роботу в Office, шукати улюблені програми в спеціально створеному Магазині Windows прямо з екрану.

Для настройки заходимо:

  1. в меню Пуск, відображається на екрані гаджета вже при завантаженні Windows 8;
  2. далі слід перейти в кілька кліків перейти до підключень, для Windows 8 це Ethernet;
  3. У властивостях знаходимо «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4»;
  4. відкриваємо вкладку Загальні;
  5. вибираємо «Отримати IP-адресу автоматично» і «Отримати DNS-сервера автоматично».

Погоджуємося кнопкою «Ок», і цим дією завершуємо настройку локальної мережі ОС Windows 8. Перевірити запуск підключення і доступ в інтернет, можна просто натиснувши на значок «Підключення».

Впадає в очі той факт, що настройка локальної мережі через роутер windows 8 і більше ранніх версій ОС схожі. Єдина відмінність між ними - вхід в настройки. Але користувачі вісімки вже освоїлися з цим пунктом, використовуючи гарячі клавіші і пошукову систему . Впоравшись з пошуком панелі управління, всі інші дії власник Windows 8, виконує аналогічно попереднім версіям.

Підключення та перевірка

При підключенні і налаштуванні бездротового зв'язку , Слід перевірити основні параметри:

  • підключення до електромережі точки доступу;
  • перевірка її функціональності за допомогою інших гаджетів (виявлення пристрою, повідомляє про його роботі);
  • провести контроль установки драйверів;
  • провести включення мережевого адаптера , Якщо він вимкнений;
  • натиснути іконку доступу в інтернет, щоб перевірити настройки мережі.

Мережевий принтер

Для спільного доступу до мережевого принтера по локальній мережі, слід знайти підключений пристрій в папці «принтери і факси» розташованої на основному ПК. В меню принтера погоджуємося з доступністю пристрою для всіх комп'ютерів і він автоматично визначитися на всіх комп'ютерах мають локальне з'єднання.


Для подальшого використання обладнання, що знаходиться в єдиному доступі, з комп'ютерів пов'язаних загальною мережею , Необхідно виконати покрокові вказівки майстра підключень в папці «установка принтера».

  • по-перше, вибираємо пункт, в якому йдеться про мережевому принтері, з підключенням до іншого гаджету;
  • по-друге, потрібно зробити огляд принтерів;
  • по-третє, якщо впевнені в частому або постійному використанні обладнання погоджуємося використовувати його за замовчуванням.

Закінчивши виконання налаштувань, підключаємо гаджети, використовуючи мережеві карти методом Мережевий Міст.

А так це складно - створити свою мережу або ж потрібно обов'язково викликати фахівця?

Дополнительная информация

rss
Карта