Як провести День Святого Валентина: 10 кращих ідей на 14 лютого

 1. Відтворити перше побачення
 2. SPA на двох
 3. Спортивний День закоханих
 4. Романтичний вечір
 5. 14 лютого для двох
 6. День здійснення мрій
 7. День Валентина в готелі
 8. День Валентина як подорож
 9. 14 лютого - День сюрпризів

Хочете, щоб День Святого Валентина пройшов як справжній День закоханих? Спробуйте запропонувати другій половинці свої ідеї на 14 лютого. Але можна і не обговорювати, як провести День Святого Валентина, а зробити коханій людині сюрприз. Хочете, щоб День Святого Валентина пройшов як справжній День закоханих

Джерело: instagram @bezhkovaphoto

Щоб він виявився приємним, пропонуємо кілька варіантів, а ви вже зможете вибрати підходящий саме вашій парі.

Відтворити перше побачення

14 лютого ви можете створити своє перше побачення з коханим. Якщо це можливо, нехай воно буде в тому ж місці. Згадайте самі приємні деталі цього побачення, спробуйте їх відтворити.

SPA на двох

Масаж з ефірними маслами, інші spa-процедури відвернуть вас від повсякденних турбот, доставлять задоволення і налаштують організм на День закоханих.

Спортивний День закоханих

День Валентина - зимове свято. Лікарі та психологи стверджують, що фізична активність сприяє виробленню гормону щастя. А загальний спортивне дозвілля тільки - ще й спільна справа, що зміцнює відношення. Запросіть партнера на каток або на картинг. Головне, щоб і ви, і ваш улюблений людина не були проти такої діяльності і мали хоча б якісь навички.

Романтичний вечір

Якщо в цей день у вас не так багато вільного часу, можна обмежитися романтикою в спальні. Пелюстки троянд, особливе білизна, ігристі вина, шоколад та інші продукти-афродізіаки допоможуть вам налаштуватися на романтику свята.

Пелюстки троянд, особливе білизна, ігристі вина, шоколад та інші  продукти-афродізіаки  допоможуть вам налаштуватися на романтику свята

Джерело: instagram @marins_park_hotel_rostov

14 лютого для двох

Якщо вам пощастило так, що 14 лютого для вас обох вихідний, влаштуйте втечу від усього і від усіх. Відведіть дитини до бабусь і дідусів, вимкніть телефони, не вмикайте скайп або соцмережі ... Робіть весь день то, що вам подобається і хочеться.

День здійснення мрій

Перед тим, як провести День Святого Валентина разом, надайте один одному величезний список самих різних бажань на це день. Звичайно, вони повинні бути здійсненні. І кожен нехай виконає кілька з них саме на це свято. Що буде виконаним - виявиться сюрпризом, інтригою дня.

День Валентина в готелі

Як провести 14 лютого, якщо будинок занадто переповнений духом побутових турбот? Можна зняти номер в готелі. Змініть обстановку - з'явиться ковток свіжого повітря для сприйняття один одного, не будуть відволікати знайомі звуки дому та нагадування про чимось не зроблене. До того ж, після романтичної вечері ви не стане мити посуд або прибирати пелюстки троянд по всій кімнаті.

До того ж, після романтичної вечері ви не стане мити посуд або прибирати пелюстки троянд по всій кімнаті

Джерело: instagram @zefirfotostudio

День Валентина як подорож

Ідеально, якщо вдасться вирватися на День Валентина кудись в подорож. Щоб не затьмарювати недовгу поїздку акліматизацією, краще не змінювати сильно зимовий клімат. Варто і обдумати погодні умови для поїздки. Це практична, але важлива частина настрою поїздки. Якщо все в нормі, можна планувати подорож.

14 лютого - День сюрпризів

Наповніть це свято невеликими сюрпризами: міні-записки з зізнаннями в коханні в різний час, в самих різних місцях будинку і в одязі, букет квітів з кур'єром або доставка подарункового сертифіката, святковий одяг навіть для домашнього вечері, нову білизну. Просто побудуйте свято на приємні дрібниці.

І особливо важлива ідея на 14 лютого - якщо ви закохані батьки, важливо придумати, як залишити дитину на цей час у бабусі з дідусем або з нянею. Якщо не вийде, влаштуйте в цей день сімейне свято, що теж прекрасно!

А ви вже визначилися, як проведете свій День Святого Валентина?

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Редактор: Оксана Бесага

Сподобалася стаття? Оцініть:

А ви вже визначилися, як проведете свій День Святого Валентина?

Дополнительная информация

rss
Карта