Як правильно повідомляти в службу підтримки Яндекса про проблеми з сайтом

Відомий Платон Щукін   опублікував пост   , В якому розповів, чому при зверненні в службу підтримки так важливо підтверджувати права на управління своїм сайтом, а також про випадки, в яких писати в підтримку Яндекса необов'язково Відомий Платон Щукін опублікував пост , В якому розповів, чому при зверненні в службу підтримки так важливо підтверджувати права на управління своїм сайтом, а також про випадки, в яких писати в підтримку Яндекса необов'язково.

Часто зустрічаються випадки, коли веб-майстра хочуть дізнатися, наприклад, з якої причини змінилися позиції їх сайту з тих чи інших запитам, або чому деякі сторінки сайту відсутні в пошуку. Відповіді на такі питання отримують тільки ті вебмастера, які підтвердили права на управління сайтом в Яндекс.Вебмастере. Це пов'язано з тим, що співробітники Яндекса:

• хочуть бути впевнені, що потрібну інформацію хоче отримати людина, яка має безпосереднє відношення до зазначеного сайту, а не конкурент, наприклад.

• зможуть швидше розібратися в проблемі, і, відповідно, швидше її вирішити і відповісти на поставлене запитання.

• при використанні Яндекс.Вебмайстер вебмастера отримують доступ до безлічі корисної інформації. У ряді випадків після аналізу цієї інформації, можна знайти відповідь на своє питання і до звернення в службу підтримки.

Платон Щукін: «При виникненні будь-яких питань щодо вашого сайту, будь ласка, підтверджуйте права на управління сайтом в Яндекс.Вебмастере і користуйтеся спеціальної формою зворотного зв'язку ».

Якщо ж вебмастер раптом помітив у результатах пошуку неякісний сайт, сайт з фішингом, вірусами або пошуковим спамом - писати про це в службу підтримки - необов'язково, для такого роду повідомлень в Яндексі є спеціальна форма .

Дополнительная информация

rss
Карта