Як створити сторінку сайту, яка буде генерувати трафік?

 1. Які проблеми виникають при створенні і наповненні нової сторінки
 2. Як виявити проблеми в дизайні і юзабіліті
 3. Як писати якісні статті
 4. Як зробити посилання на сторінці корисними користувачеві
 5. Які сторінки конкурентів найуспішніші
 6. Як правильно скласти оголошення для РРС-кампанії
 7. підсумки

Кожен власник сайту стикається з проблемами в просуванні нової сторінки або тематичного розділу. Причини таких проблем абсолютно різні, і можуть йти в корінь розробки сайту.

Іноді створення і просування окремої сторінки відкриває очі на глобальні проблеми сайту. Ми виявимо їх, і покажемо, як їх уникнути на початковому етапі, а також залучити максимум клієнтів.

Які проблеми виникають при створенні і наповненні нової сторінки

Створення сторінки сайту - складний комплексний процес. Важливо продумати дизайн, юзабіліті і контент. Від цього залежить наскільки буде щільним потік трафіку і який обсяг прибутку генерує сторінка.

Відповідно, слід виділити наступні проблеми при її створенні:

 • застарілий і незручний дизайн і юзабіліті;
 • неунікальний або нерелевантні запитам користувачів контент;
 • неправильно складене оголошення для РРС-кампанії;
 • некорисна потенційному клієнти переліновка.

Як виявити проблеми в дизайні і юзабіліті

Необхідно визначити, наскільки сторінка адаптована для потреб сучасних користувачів, і які недоробки змушують їх залишати сайт. Для цього можна використовувати woorank.com.

Вводимо назву сайту і отримуємо сукупну оцінку. Бачимо проблеми, які створюють незручності або перешкоджають користувачу. На скріншоті одна з головних проблем - не раціонально оптимізовані картинки.

На скріншоті одна з головних проблем - не раціонально оптимізовані картинки

Крім того, сервіс визначає, яка інформація на сайті не вірна, а яку варто додати. Це реалізовано за допомогою різнокольорових міток.

Це реалізовано за допомогою різнокольорових міток

Такий комплексний аналіз показує, які проблеми в юзабіліті, SEO та дизайні заважають сайту займати топові позиції в пошуку. Важливо звернути увагу на ті проблеми, у яких найвищий пріоритет. Їх рішення дозволить вийти на новий рівень розвитку, і залучити більше трафіку.

Як писати якісні статті

Після того, як пошукові системи істотно ускладнили свої алгоритми видачі при запиті, веб-майстри змушені робити актуальний, корисний контент. Саме корисність - основний пріоритет при формуванні топ-10 пошукової видачі. Проаналізуємо, як оптимізувати пости під потреби потенційних клієнтів, при цьому зробити їх цікавим і інформативним.

У тому випадку, якщо сторінка створена, визначений дизайн, підкручені юзабіліті, варто задуматися, чи буде вона відповідати бажанням користувача. Для того, щоб визначити, які мотиви рухають потенційними клієнтами, використовуємо пошукові підказки. Вони корисні, адже користувачі звертаються до них щодня.

Щоб визначити, які питання найчастіше виникають у користувача при тому чи іншому запиті, використовуємо сервіс Serpstat . Вводимо ключовий запит (в нашому прикладі "самовар"), вибираємо пошукову систему, і потрапляємо на сторінку "Сумарний звіт". Переходимо в розділ "Пошукові підказки". Бачимо тут все пошукові підказки, які використовують користувачі для швидкого пошуку.

Бачимо тут все пошукові підказки, які використовують користувачі для швидкого пошуку

Однак, нас цікавлять питання, які вони задають пошуковій системі. За ним найпростіше написати затребуваний матеріал. Натискаємо на кнопку "Тільки питання", і отримуємо все шукані підказки.

Натискаємо на кнопку Тільки питання, і отримуємо все шукані підказки

Тепер необхідно написати унікальний текст на тему "Як вибрати хороший самовар" або будь-яку іншу з представлених. Найчастіше на цьому етапі виникає ряд складних завдань, які пов'язані з якістю текстів. Наприклад, як позбутися від сміттєвих слів, або де перевірити свій текст на унікальність.

В такому випадку у професійного копірайтера приховано кілька тузів у рукаві. Ми маємо на увазі спеціальні сервіси, які аналізують текст, і визначають, які слова повинні бути видалені.

Перевірку на наявність стоп-слів здійснюють за допомогою сайту Главред. Варто тільки вбити текст, і отримуємо зведену оцінку за його інформативності, і підкреслені стоп-слова. Зауважимо, що цей сайт - НЕ безапеляційний зразок для наслідування. Не варто доводити свій текст до 10-ки, а то від нього залишиться нудний сухий скелет.

У тому випадку, якщо придумувати свій унікальний текст немає ні часу, ні бажання, веб-майстри компонують нову статтю з кількох чужих. У такій ситуації можна витратити трохи часу, щоб підвищити унікальність такого поста. Таким чином підвищується довіра пошукових роботів, а користувач не викриє вас в копіюванні чужих матеріалів.

Для перевірки на унікальність існує сервіс text.ru. Вставляємо в нього готову статтю, і отримуємо аналіз. Якщо унікальність тексту низька, в ньому багато води або помилок, сторінка не буде високо ранжируватися в пошуку.

Як зробити посилання на сторінці корисними користувачеві

Для навігації по сайту значну роль відіграють гіперпосилання. Вони не тільки допомагають користувачеві, але і передають вагу сторінці в очах пошукових систем. Правильно підібрані фрази-анкор і оптимальна кількість посилань є запорукою успішної перелинковки.

Найнадійніший спосіб отримати якісні анкор - використовувати досвід конкурентів. Для цього вводимо домен сайту-суперника (в нашому прикладі samovary.ru) і вибираємо пошукову систему. Переходимо в розділ "Ключові фрази".

Переходимо в розділ Ключові фрази

Переходимо в режим відображення деревом. Отримуємо список всіх ключових слів, які відносяться до тієї чи іншої сторінці на сайті конкурента. Тепер вибираємо ту з них, яка найбільш схожа з нашою сторінкою, і проставляємо анкор з отриманими ключовими словами.

Тепер вибираємо ту з них, яка найбільш схожа з нашою сторінкою, і проставляємо анкор з отриманими ключовими словами

Не слід перевантажувати сторінку великою кількістю посилань. Адекватна кількість розраховується залежно від загального розміру сайту і статті. Також немає сенсу робити анкором великий фрагмент тексту або заголовок.

Які сторінки конкурентів найуспішніші

Необхідний штрих в нашій статті - визначення сторінок суперників, які залучають найбільше трафіку. На прикладі їх фішок не складно вибитися в топ.

Для цього вводимо ключовий запит, вибираємо пошукову систему, і переходимо в розділ "Сторінки-лідери".

Для цього вводимо ключовий запит, вибираємо пошукову систему, і переходимо в розділ Сторінки-лідери

Сторінки згруповані в залежності від кількості ключових слів, за якими вони ранжуються в пошуку. Нам цікаві інша сортування - за рівнем потенційного трафіку.

Натискаємо за назвою показника, і отримуємо сторінки з найбільшим трафіком при попаданні в топ-20. Ймовірно, досить дослідити перші 10-20 сторінок в цьому списку для того, щоб зрозуміти, які фрази потрібно додати на нашу сторінку для отримання більше трафіку.

Ймовірно, досить дослідити перші 10-20 сторінок в цьому списку для того, щоб зрозуміти, які фрази потрібно додати на нашу сторінку для отримання більше трафіку

Як правильно скласти оголошення для РРС-кампанії

Для залучення максимального припливу клієнтів, при створенні нової сторінки сайту, використовується контекстна реклама. Цей інструмент надійний, і не дуже витратний при правильному використанні.

Не секрет, що запорукою успішної рекламної компанії є складання крутого оголошення. Кількість знаків, які відображаються строго обмежені пошуковими системами, тому якісне повідомлення в першу чергу інформативне і оригінальне.

Основне джерело натхнення при створенні таких оголошень - найбільш успішні конкуренти. Не обов'язково запозичувати ідеї у кого-то одного, має сенс проаналізувати десятки рекламних повідомлень в контексті.

У цьому нам знову допоможе Serpstat. Вводимо запит, вибираємо пошукову систему, і переходимо в розділ "Оголошення". Отримані оголошення аналізуємо по наповненню. У заголовку має місце назва та короткий опис. Тільки по суті: що це таке, і його важливі особливості. Нижче підзаголовок з основними характеристиками.

Нижче підзаголовок з основними характеристиками

Для повномасштабного аналізу заголовків і підзаголовків, вивантажуємо дані в зручному форматі з допомогою кнопки "Експорт таблиці".

підсумки

При створенні нової сторінки виникає безліч проблем, - починаючи від дизайну, і закінчуючи контентом. Щоб впоратися з ними, варто використовувати комплексний підхід.

Необхідно приділити увагу кожному елементу, який важливий для просування. Починаємо з дизайну, аналізуємо юзабіліті, що важливо для зручності користувача. Далі визначаємо переваги користувачів і популярні тренди через пошукові підказки.

Після пишемо статтю, причому перевіряємо її на наявність слів-паразитів, тим самим робимо інформативний, цікавий контент. Проставляємо посилання з правильними якорями, запозичуємо фішки конкурентів з найуспішніших сторінок. Останнім кроком створюємо вірусне оголошення для своєї рекламної кампанії.

Як бачимо, кожен елемент займає своє місце в ланцюжку створення і просування нової сторінки сайту. Якщо вона порушиться не чекайте швидкого припливу трафіку.

Дополнительная информация

rss
Карта