Як створити свій сайт з нуля. ВІДЕО

 1. Навіщо потрібен свій сайт?
 2. Трохи про термінологію
 3. Трохи про способи створення сайтів і їх відмінностях один від одного
 4. Спосіб створити сайт самому №1. Все робимо самостійно з нуля
 5. Спосіб зробити свій сайт №2. Замовити готовий ресурс у фрілансера або вебстудії
 6. Спосіб створення свого сайту безкоштовно №3. Використовуємо для створення ресурсу безкоштовні конструктори,...
 7. Спосіб №4. Реєструємо домен, замовляємо хостинг, встановлюємо CMS
 8. Як створити свій сайт: інструкція створення з нуля
 9. Як створити свій вебсайт з нуля відео:
 10. Крок №2. Вибрати ім'я (домен)
 11. Як придумати ім'я для веб
 12. Як перевірити доменне ім'я на зайнятість
 13. Крок №3. Купити хостинг, підібрати панель управління, делегувати домен
 14. Як вибрати хостинг і тарифний план
 15. Як вибрати панель управління хостингом
 16. Як делегувати домен і прописати DNS сервера
 17. Крок №4. Вибрати і встановити движок (CMS) на ваш хостинг
 18. Як вибрати движок для веб
 19. Web Presence Builder відео:
 20. Як швидко створити свій блог на Вордпресс відео:
 21. Як створити свій блог на Джумла відео:
 22. Як вибрати CMS для сайту
 23. установка движка
 24. Підсумки: що ми знаємо, щоб створити власний сайт з нуля
 25. Зробив вебсайт, що далі?

Вся процедура створення нових сайтів досить захоплююче і зовсім не складне заняття

Вся процедура створення нових сайтів досить захоплююче і зовсім не складне заняття. Правда, більшість з користувачів вважають навпаки - на їхню думку створювати вебпроектів здатні тільки програмісти, такі собі «гуру» інформаційних технологій, які вільно розуміють, що означає кожен нуль або одиниця в нескінченному програмному коді.

Але ж насправді все йде набагато простіше. Сучасні технології і готові шаблони дозволяють навіть не присвяченому в тонкощі програмування користувачеві за лічені години створити свій власний проект, а далі просто заробляти в інтернеті на ньому реальні гроші. Просто ознайомтеся з основами сайтобудування, і дуже скоро ви зрозумієте, що всі минулі страхи були дещо перебільшені.

У нашому огляді для новачків , Які тільки починають робити перші кроки на грунті побудови власних ресурсів, пропонується покрокове керівництво, як створити свій сайт з нуля і як це потрібно робити в класичному випадку.

Відразу хочемо позначити: освоїти всі викладені тут тези за один захід буде трохи проблематично. Тому пропонуємо періодично повертатися до описаного тут матеріалу, щоб освіжити в пам'яті отримання знання, а також підглянути підказки на кожному конкретному етапі, до якого ви в певний момент дійдете. Тим самим ви зможете заощадити масу часу на пошуки розв'язання виникаючої в процесі розробки вебресурса проблеми.

До уваги користувачів пропонується інформація для новачків, які вирішили зробити вебсайт з самого нуля. Ми будемо вчитися будувати свій ресурс буквально з нічого з тим, щоб показати, як необхідно діяти на кожному конкретному етапі сайтобудування.

Навіщо потрібен свій сайт?

Перед тим, коли будете починати щось виконувати, доцільно все ж зрозуміти, для чого потрібні такі дії, що ви з проектом будете робити надалі.

З найбільш поширених напрямків, для чого створюються вебсайти, варто виділити такі:

 • майданчик для отримання додаткового заробітку на своєму р есурсе за рахунок використання можливостей контекстної реклами;
 • залучити інтерес до свого бізнесу далеко за межами реального магазину за рахунок нарощування інтернет трафіку;
 • реалізації свого творчого потенціалу шляхом розвитку конкретного проекту, наприклад, про заробіток в інтернеті , А також в багатьох інших напрямків.

З огляду на, що функціональні можливості сучасних вебресурсів різноманітні і досить великі, вони використовуються простими користувачами, підприємцями, великими приватними і державними компаніями. Тому створення web-ресурсу під якийсь конкретний проект це вже не просто «престиж», а життєва необхідність.

Не настільки важливо, яка причина підштовхнула саме вас для початку створення власного сайту. Головне, щоб ви зрозуміли, як це робити і навчилися швидко збирати унікальні сайти буквально «з нуля».

Надалі навіть на самому процесі розробки ресурсів присутня можливість непогано заробляти, адже інтерес до цього інтелектуального вебресурса з кожним днем ​​зростає все більше і більше. дивишся така віддалена робота в інтернеті на дому стане вашим додатковим (або ж основним) способом отримання доходу вже найближчим часом.

Трохи про термінологію

Перед тим, як починати вчитуватися в покрокову інструкцію, як виконувати створення сайту безкоштовно і самостійно, доцільно ознайомитися з окремими термінами, використовуваними в цьому процесі, щоб розуміти їх реальне значення і не повертатися до цього в подальшому.

Серед основних термінів слід знати про такі:

 1. Сайт - створений в електронному вигляді документ, що включає в себе набір текстового, графічного, файлового матеріалу з певної тематики або напрямку. За своєю структурою він чимось нагадує сторінку Microsoft Word з усім її вмістом. Всі наявні тут документи містять одну адресу, який іменується доменом . За своєю природою веб-ресурси можуть бути як динамічні, так і статичні.
 2. Статичний сайт - це набір незмінних html-сторінок. В цьому випадку, для редагування такий станиці потрібно в ручному режимі внести зміни в існуючий код сторінки. Правда працюють такі вебресурси дуже швидко, до хостингу не вимогливі, відмінно завантажуються. Приклад статичного ресурсу - кращий бізнес-журнал про заробіток в інтернеті заробітки онлайн .
 3. Динамічний сайт - в цьому випадку відображення інформації в браузері відбувається після її попередньої обробки на сервері. Такі ресурси необхідні для форумів, інтернет-магазинів, вебресурсів, де є можливість залишати коментарі та відгуки. Яскравий приклад такого ресурсу - соціальна мережа ВКонтакте .
 4. Домен - це позначене в рядку пошуку назву вашого ресурсу. Домени далі діляться на рівні. Зазвичай користувачі використовують домени другого і третього рівнів (як приклад, forum.ru - домен другого рівня, forum.mojsait.ru - домен третього рівня). Найвигідніше купувати домен тут .
 5. Сервер - комп'ютерне обладнання, що має велику потужність і місткість, а також високий рівень фізичної та технічного захисту. Використовується як сховище (його частина) інформації в глобальній мережі.
 6. Хостинг - послуга, завдяки якій ви можете цілодобово незалежно від часу отримувати доступ до розміщеної на сервері інформації. Можуть відрізнятися кількістю одержуваних прав і можливостей, але найнадійніший і одночасно дешевий цей .
 7. Реєстратор доменів - спеціалізована організація, що виконує функцію реєстрації нових (продовження термінів дії наявних) доменних імен в єдиній інформаційній базі даних. Також тут надаються послуги з надання різних хостингів, а також оренди серверів.
 8. CMS - значення, яке перекладається і розшифровується як «система управління сайтом». Використовуючи цю систему, ви зможете швидко вносити коректування в свій вебресурс, наповнювати його новою інформацією, коригувати наявну, робити нові сторінки, розділи, міняти місцями і переміщати вже наявні інформаційні блоки на вашому ресурсі. У більшості випадків CMS розгортається для роботи на хостингу. З найбільш затребуваних сьогодні подібних систем (движків) варто виділити Joomla, а також WordPress, Drupal та безліч інших.
 9. Конструктор сайтів - чимось нагадує CMS, зазвичай позиціонується як безкоштовний набір готових шаблонів для створення нового веб «з нуля». Має велику кількість різних способів тематичного оформлення з тим, щоб зробити кожен конкретний ресурс унікальним і неповторним.

До речі даний вебресурс створений саме на конструкторі сайтів Webnode . Недорого і дуже, дуже просто!

Звичайно, це далеко не повний перелік зі всієї наявної комп'ютерної термінологією, пов'язаної з сайтобудування. Але для початківців, який вчиться створювати нові сайти з нічого цих буде цілком достатньо, щоб зрозуміти, що ви робите.

Трохи про способи створення сайтів і їх відмінностях один від одного

Тепер переходимо до конкретних способів створення сайтів, якими можна створювати нові вебресурси, а також розкриття їх позитивних і деяких негативних сторін, щоб отримати об'єктивну кінцеву картину.

Спосіб створити сайт самому №1. Все робимо самостійно з нуля

У таких випадках користувачеві все доведеться виконувати самостійно. До переліку передбачуваних робіт відноситься вибір дизайну, підбір движка, макетів, створення модулів, і інші подібні напрямки. У цьому випадку, перед тим, як ви почнете щось робити, важливо ознайомитися зі спеціальною літературою, де описується що таке HTML, CSS, а також JavaScript разом з PHP і іншими поняттями.

Цей спосіб займає велику кількість часу. Користувачеві, по суті, доведеться стати одночасно програмістом, верстальником і дизайнерів в одній особі.

З позитивних моментів:

 • не потрібно нічого платити за створення, а якість кінцевого результату буде залежати виключно від вашого бажання;
 • після всіх мук ви стаєте дійсно професіоналом в частині сайтостроения;
 • професійні розробники заробляють непогані гроші на цю справу.

З мінусів:

 • буде потрібно багато часу, терпіння і наполегливості в процесі вивчення базового матеріалу і впровадження всього цього на практиці;
 • потрібно бути посидючим і терплячим, адже ці знання не всім даються легко. Тому не кожен здатний подолати цей рубіж навчання.

Спосіб зробити свій сайт №2. Замовити готовий ресурс у фрілансера або вебстудії

В наш час, коли практично все купується і продається завжди можна знайти людину, яка вже вміє це робити і займається фрілансом , Або ж звернутися до професійних веб студіям, які займаються створенням та просуванням веб-ресурсів, що природно буде дорожче! Наприклад, можна скористатися послугами фрілансера на проекті Work-Zilla або Weblancer .

З плюсів:

 • всю роботу по створенню вебресурса візьмуть на себе інші люди, ви не будете відволікатися на додаткове навчання, вивчення термінології та азів сайтостроения;
 • в кінцевому підсумку ви отримаєте професійно оброблений і підготовлений до нормальної роботи веб-проект, який має унікальний дизайн.

З мінусів:

 • професійні проекти обійдуться вам в значну суму (в окремих студіях це можуть бути десятки тисяч рублів за проект), тому йти на такі кроки краще в випадках, коли ви точно знаєте, що ресурс необхідний для тривалої роботи в інтернеті на дому на довгі роки вперед;
 • що-небудь замінити або переробити на такому вебресурса самостійно ви не зможете - вам знову доведеться звертатися до розробників і платити за це гроші.

Тому йти на такі кроки найкраще в тому випадку, якщо ви вже маєте динамічно розвивається бізнес в інтернеті , В який пішли з головою і на інші проекти у вас просто немає вільного часу.

У той же час для збільшення доходів вам необхідно обзавестися своїм власним вебресурса. Тоді запропонований спосіб підійде вам ідеально.

Спосіб створення свого сайту безкоштовно №3. Використовуємо для створення ресурсу безкоштовні конструктори, наявні в мережі

Такий спосіб дуже - привабливу пропозицію для тих, хто не бажає розбиратися в особливостях програмних кодів, дизайну, верстки, але бажає безкоштовно отримати свій власний вебресурс за короткий проміжок часу.

Тут не потрібно наявності будь-яких додаткових знань. Просто проходите реєстрацію на спеціальному сервісі, наприклад, цьому , Підбираєте готовий шаблон, а далі наповнюєте його інформаційними блоками (перелік шаблонів яких також є на сервісі). Далі все це просто наповнюється інформацією і різним графічним і візуалізувати матеріалом (фото, відео, картинки).

Відносно позитивних моментів:

 • ви отримуєте в своє розпорядження набір безкоштовних інструментів, за допомогою яких зможете з нуля створити власний вебсайт, а також тут же ви безкоштовно отримуєте хостинг і доменне ім'я;
 • найважливіше, що навіть в разі невдачі, або небажання продовжувати далі будувати власний веб-ресурс ви абсолютно нічого не втратите.

Щодо мінусів:

 • створений вами веб-ресурс буде в повному обсязі, а частково вашим і матиме доменне ім'я третього рівня;
 • на «вашому» ресурсі на постійній основі буде красуватися реклама сервісу, який ви використовували для його створення. І якщо ви захочете її прибрати, доведеться заплатити за це власникам сервісу.

Спосіб №4. Реєструємо домен, замовляємо хостинг, встановлюємо CMS

По суті це найпоширеніший спосіб, яким сьогодні користуються новоспечені власники веб-ресурсів. Тому в подальшому, розкладаючи по поличках що і як потрібно робити, щоб зробити власний проект, ми будемо виходити саме з цього способу отримання в своє розпорядження нового вебпроектів.

Все, що доведеться зробити користувачу, так це підібрати і зареєструвати для себе доменне ім'я, виконати оплату хостингу, скористатися можливістю безкоштовного розгортання CMS, або ж наявних в інтернеті провайдерів конструкторів .

З плюсів:

 • ви стаєте повноправним власником свого веб-ресурсу, який буде мати доменне ім'я другого, а не третього рівня;
 • використовуючи можливості CMS ви в будь-який момент зможете видозмінювати, наповнювати, допрацьовувати або переробляти (удосконалити) свій проект на власний розсуд;
 • на вашому вебпроектів буде відсутній «ліва» реклама, або ж розміщений кимось (без вашого відома) контент ;
 • ви отримуєте безліч інших переваг, що дозволяють розвивати, удосконалювати, підганяти під конкретні шаблони або вимоги наявний у вас вебресурс.

Відносно мінусів:

 • ця послуга надається на платній основі. Платити доведеться щороку за доменне ім'я, а також послуги хостингу. Сума оплати залежить від тарифів конкретного провайдера;
 • доведеться самостійно освоїти CMS, яку ви збираєтеся використовувати в процесі розвитку cвоего вебресурса.

Пропонований спосіб вважається оптимальним по частині співвідношення якості одержуваного продукту, наявності на ньому стороннього контента і реклами, а також можливості надалі оперативно видозмінювати окремі параметри або інформаційні блоки, дизайн, верстку.

Платіть набагато менше, ніж при замовленні готового проекту, але в кінцевому підсумку отримуєте набагато кращий проект, ніж при повністю безкоштовною його збірці.

Важливо також зазначити, що початкові вкладення в вебпроектів, розрахований для комерційних цілей в подальшому завжди досить швидко окупаються і приносять  додатковий дохід в інтернеті Важливо також зазначити, що початкові вкладення в вебпроектів, розрахований для комерційних цілей в подальшому завжди досить швидко окупаються і приносять додатковий дохід в інтернеті . Навіть тематичні ресурси, якщо розміщувати на них контекстну рекламу, дуже скоро стануть прибутковими. Тому, якщо ви налаштувалися вести свій проект, не варто боятися, що гроші будуть викинуті на вітер.

Також варто зазначити, що досить часто молоді вебмастера намагаються не сильно вникати в технічні аспекти створення вебресусов, йдучи по шляху найменшого опору (користуються найпростішими, можна сказати примітивними способами створення вебресурсів).

Але навіть мінімальні знання по частині HTML і CSS будуть дуже великим плюсом у всій подальшій роботі в інтернеті по впровадженню такого проекту. Це допоможе в частині удосконалення та модернізації вебпроектів з плином часу (адже світ розвивається, і кожен день з'являється щось нове, що робить нові ресурси більш затребуваними, тому відставати в цьому випадку не варто).

По суті, ви все одно рано чи пізно до цього прийдете, так що краще починати відразу - заощадите масу часу, сил, енергії і нервів.

Тепер же, як і обіцяли, переходимо до покрокової інструкції, як створити свій сайт з нуля.

Як створити свій сайт: інструкція створення з нуля

Як створити свій сайт: інструкція створення з нуля

Найперше, що потрібно зробити перед створенням вебресурса (платного), це зареєструватися у хостинг-провайдера Найперше, що потрібно зробити перед створенням вебресурса (платного), це зареєструватися у хостинг-провайдера. Щоб наочно показати, як це все працює на практиці ми використовували компанію REG.RU , І далі будемо описувати саме цього провайдера з тим, щоб не упустити жодної важливої ​​моменту.

Варто відзначити, що створення платних ресурсів у інших провайдерів по кроках буде мало відрізнятися від того, що ви сьогодні зможете дізнатися.

Рег.ру зручний тим, що надає своїм клієнтам універсальний набір послуг з реєстрації нового ресурсу: підбір доменного імені та його реєстрація, надання послуг хостингу, оренда сервера, SSL-сертифікати, різні конструктори вебресурсів, послуги пошти, а також підвищений рівень захисту і безліч інших корисних моментів.

ру зручний тим, що надає своїм клієнтам універсальний набір послуг з реєстрації нового ресурсу: підбір доменного імені та його реєстрація, надання послуг хостингу, оренда сервера, SSL-сертифікати, різні конструктори вебресурсів, послуги пошти, а також підвищений рівень захисту і безліч інших корисних моментів

Тепер же перейдемо до конкретних кроків, що і як необхідно робити, щоб створити свій власний веб-сайт.

Як створити свій вебсайт з нуля відео:

Крок №1. вибрати тематику

Тематика веб надалі стає основою в процесі вибору доменного імені вашого вебресурса, підбору необхідних шаблонів для оформлення. Тому, вже на першому етапі підбору тематичного спрямування потрібно чітко розуміти, що ви хочете поиметь на виході, а після цього буде набагато простіше робити все наступні кроки.

Адже якщо ви невірно визначте мету і не поставите перед собою (розробниками) конкретних завдань і цілей, в майбутньому просто можете залишитися без відвідувачів, і всі ваші потуги в кінцевому підсумку будуть зведені до нуля.

Якщо ви ще перебуваєте на стадії пошуку і вибору тематики сайту, або не можете вибрати з декількох можливих варіантів, тоді рекомендуємо вам ознайомитися з невеликими підказками, завдяки яким ви зможете підібрати потрібний напрямок. Далі необхідно віддати перевагу конкретній темі.

В цьому випадку:

 • тема майбутнього веб-проекту винна буті вам цікава и знайомиться;
 • в Цій темі ви повінні немного розбіратіся и розуміті, як це все працює на практике;
 • оптимально, если Ви самі можете немного описати Дії, Які відносяться до вподобаної вам темі.

З найбільш часто обирають користувачами напрямків виділяються бізнес і фінанси, туризм, краса і здоров'я, медицина, будівництво, кулінарія, бухгалтерські та юридичні питання, нерухомість, психологія, особисті відносини, ну і звичайно заробіток в інтернеті , Що став неймовірно популярним останнім часом, а також безліч інших напрямків, що дозволяють дізнатися щось нове і корисне для конкретної людини.

Якщо ви здолали цей рубіж самостійного створення вебсайту (вибрали тематику вебпроектів) і змогли визначитися, про що ж далі буде ваш проект, то можна переходити до наступного етапу.

Крок №2. Вибрати ім'я (домен)

Ви вже підібрали для свого майбутнього проекту його ім'я? Якщо немає, то зробіть це до того, як почнете створювати власний веб-проект.

Пропонуємо невелику допомогу для прискорення вибору доменного імені у вигляді загальних рекомендацій, як це робиться в класичному варіанті. Це стане актуальним для тих, хто до цього ще не мав справу з підбором назв для конкретних проектів. Чи не знає з чого потрібно починати і що для цього потрібно зробити.

Як придумати ім'я для веб

Зараз наведемо кілька рекомендацій, які допоможуть Вам придумати ім'я для свого веб:

Потрібно розуміти, що ідеальне доменне ім'я має добре запам'ятовуватися, бути простим, мати до 7 - 10 символів (враховуються символи до зони другого рівня) Потрібно розуміти, що ідеальне доменне ім'я має добре запам'ятовуватися, бути простим, мати до 7 - 10 символів (враховуються символи до зони другого рівня). По можливості воно має бути співзвучним тематиці вашого майбутнього ресурсу. Як приклад простих доменних імен можна навести такі: mail.ru, vk.com, auto.ru.

Творці блогів намагаються зробити доменне ім'я співзвучним прізвищем блогера - така собі безкоштовна реклама конкретної людини і його проекту (petrov Творці блогів намагаються зробити доменне ім'я співзвучним прізвищем блогера - така собі безкоштовна реклама конкретної людини і його проекту (petrov.ru).

У процесі створення доменних імен можливо використовувати дефіси і цифри (наприклад, з уже описаного вище прикладу робимо видозміна за принципом auto-24 У процесі створення доменних імен можливо використовувати дефіси і цифри (наприклад, з уже описаного вище прикладу робимо видозміна за принципом auto-24.ru. Такий підхід зовсім не означає, що ви прикрашаєте назву свого проекту. Просто виходите з положення, якщо основний домен вже зайнятий іншими користувачами.

Важливо також визначитися, де буде основна цільова аудиторія для конкретного проекту, з тим, щоб правильно виділити доменну зону Важливо також визначитися, де буде основна цільова аудиторія для конкретного проекту, з тим, щоб правильно виділити доменну зону. В цьому випадку для Росії буде використовуватися домен.ru, для користувачів з Казахстану - .kz, для України - .ua, а якщо ви хочете завести універсальний домен, однаково сприймається в будь-якій країні світу, тоді ідеально підійде .com, як у журналу на якому ви зараз читаєте цю статтю Тут нічого складного немає, і розібратися буде досить легко.

Намагайтеся не використовувати в назвах ресурсу букви кириличного шрифту (за прикладом мойпроект Намагайтеся не використовувати в назвах ресурсу букви кириличного шрифту (за прикладом мойпроект.рф), сьогодні вони обмежені в своїх можливостях.

Намагайтеся використовувати оригінальні назви на тій мові, який використовується в якості написання Намагайтеся використовувати оригінальні назви на тій мові, який використовується в якості написання. Наприклад, краще написати toysshop.ru, ніж igrushekmagazin.ru, адже деякі слова можуть мати зовсім інше значення в перекладі на англійську, і в подальшому ви можете потрапити в курйозні ситуації, особливо якщо будете співпрацювати із закордонною аудиторією.

Наступний крок, який необхідно виконати після того як ви придумали ім'я для свого ресурсу, це перевірити, чи вільний обраний вами домен.

Як перевірити доменне ім'я на зайнятість

Перевірити доменне ім'я на зайнятість можна безпосередньо на Рег.ру . Якщо ім'я вільне - можете відразу приступати до його реєстрації.

Якщо ж придумане вами доменне ім'я вже хтось встиг зайняти до вас, не варто впадати у відчай. Просто пограйте словами, цифрами, приставками з урахуванням цих інструкцій. Все це потрібно для того, щоб підібрати щось співзвучне і мало чим відрізняється від обраної вами тематики.

Для тих же, хто самостійно не готовий щось придумати чи боїться це робити, завжди можна скористатися можливістю генерації готового доменного імені, скориставшись спеціальним ресурсом. Не соромтеся читати додаткову літературу, як здійснюється реєстрація нових доменних імен.

Крок №3. Купити хостинг, підібрати панель управління, делегувати домен

Тепер переходимо до покупки хостингу, а також делегування домену шляхом прописування DNS.

Як вибрати хостинг і тарифний план

Для початку варто визначитися з тарифним планом виходячи з ваших подальших потреб, а також фінансових можливостей. Вибрати хостинг і тарифний план варто відразу після реєстрації доменного імені. У розділі сервісу Рег.ру «Хостинг і сервери» завжди можна знайти актуальну інформацію по ціновій політиці цієї компанії.

Тарифний план підбирається, виходячи з ваших потреб (що і як ви будете робити на своєму проекті), а також з урахуванням можливостей вашої CMS.

Від себе рекомендуємо вибирати тарифний план не нижче «Host-0». Адже в цьому випадку підтримується мова PHP, який використовується для установки популярних просунутих двигунів для подальшої обробки та налаштування вашого проекту.

Також важливо позначити, що в подальшому тарифний план на хостингу можна буде поміняти на щось більш підходяще в конкретно вашому випадку.

Як вибрати панель управління хостингом

Наступний момент - потрібно вибрати панель для управління хостингом. Тут кожен може віддавати переваги тому, що йому ближче для роботи і подальшого обслуговування. Серед пропонованих нам варто виділити ISP Manager, Parallels Panel, або ж cPanel. Але тут, повторимося, вибір може бути будь-яким.

Як делегувати домен і прописати DNS сервера

Тепер переходимо до прописування DNS-серверів і делегування домену.

Щоб делегувати домен і прописати DNS сервери необхідно в своєму особистому кабінеті на Рег.ру прописати DNS-сервери для провайдера Рег.ру.

Для цього потрібно виконувати такі прості кроки:

 • пройти авторизацію на Reg.ru ;
 • на сторінці, де знаходиться особистий кабінет буде потрібно відшукати розділ під назвою «Мої домени» і перейти туди;
 • вибрати з наявного списку домен, для якого необхідно вказати DNS сервера;
 • по з'явилася посиланням натиснути DNS сервери;
 • далі вказуєте пару (NS1, NS2) DNS серверів і зберігає.

NS вибирайте вручну для конкретного проекту.

Всі введені вами зміни у разі делегування домену вступають в силу на протязі доби, тому доведеться трохи почекати перед тим, як почати працювати далі. Відносно роботи з CMS, то тут вона не впливає на описані вище дії і може виконуватися паралельно. Так що у вас буде чим займатися зі своїм новоспеченим проектом.

Крок №4. Вибрати і встановити движок (CMS) на ваш хостинг

Подальше управління ресурсом здійснюється за допомогою движка (CMS). Але перш, ніж його встановити потрібно підібрати необхідну CMS систему.

Як вибрати движок для веб

Щоб зрозуміти, як вибрати движок для веб і що конкретно потрібно вам для установки, доцільно ознайомитися з можливостями найбільш популярних систем, якими користуються тисячі користувачів вже сьогодні.

Популярний конструктор WPB - сьогодні вважається, що це просте, зрозуміле, досить функціональний сучасне веб додаток, що використовується в процесі розробки каркаса і подальшого управління ресурсами різної складності Популярний конструктор WPB - сьогодні вважається, що це просте, зрозуміле, досить функціональний сучасне веб додаток, що використовується в процесі розробки каркаса і подальшого управління ресурсами різної складності.

Розібратися з ним зможе навіть необізнаний користувач всього за кілька годин знайомства. У комплекті з конструктором поставляється навчальне відеододаток, де докладно все показано як це все працює на практиці. Важливо відзначити, що вибравши як движка для веб цей конструктор, вам необхідно мати панель управління Parallels Panel.

Web Presence Builder відео:

Web Presence Builder відео:

Web Presence Builder має велику різноманітність стандартизованих шаблонів, за допомогою яких можливо виконувати швидке створення вебресурсів. Можна вибрати готовий шаблон з наявного переліку, або просто зробити його самостійно.

У цьому випадку все буде залежати від бажання і можливостей користувача. Далі додайте потрібні в процесі роботи з проектом модулі (новинний, пошуковий, стрічковий, графічний, інші) і за допомогою всього одного кліка здійснюйте публікації матеріалів на проекті.

WPB дозволяє створювати свої веб-сайти, такі як:

 • візитку;
 • інтернет магазини;
 • звичайні статистичні проекти.

Якщо конструктор вам до душі - за кілька кліків ви зможете розгорнути його на своєму хостингу, використовуючи автоустановщік.

Вордпресс - ще один досить простий, популярний і затребуваний движок, який можна вибрати і встановити на ваш хостинг Вордпресс - ще один досить простий, популярний і затребуваний движок, який можна вибрати і встановити на ваш хостинг. Це система CMS, якою можна користуватися абсолютно безкоштовно.

Найбільш часто її вибирають, коли потрібно створити блог, новинний ресурс, або ж невеликий інтернет магазин. Щоб її розгорнути, ваш тарифний план повинен підтримувати мову PHP. Тому спочатку (на етапі підбору хостингу і тарифного плану) стежте за тим, що ви збираєтеся купити.

Як швидко створити свій блог на Вордпресс відео:

Як швидко створити свій блог на Вордпресс відео:

Варто позначити, що у Вордпресс (WordPress) реалізована можливість виконувати додаткове підключення найрізноманітніших плагінів, що розширюють стандартний (базовий) функціонал цього движка. Також можна завантажувати з мережі теми Вордпресс для можливості видозміни зовнішнього вигляду вашого проекту.

Важливо позначити, щоб почати роботу з цим движком просто розвертайте його у себе на хостингу, використовуючи базовий автоустановщік Важливо позначити, щоб почати роботу з цим движком просто розвертайте його у себе на хостингу, використовуючи базовий автоустановщік.

WordPress дозволяє створювати такі проекти, як:

 • форуми;
 • різної складності інформаційні візитки;
 • багатофункціональні портали для роботи з нерухомістю;
 • нескладні інтернет магазини;
 • інформаційні дошки, де користувачі зможуть давати оголошення;
 • різноспрямовані ресурси новинний тематики;
 • блоги та інші ресурси.

Джумла (Joomla) - сучасний движок, що дозволяє фактично «з нуля» створювати професійні ресурси будь-якого рівня складності (це можуть бути звичайні персональні сторінки користувачів, а також багатофункціональні інформаційні портали) Джумла (Joomla) - сучасний движок, що дозволяє фактично «з нуля» створювати професійні ресурси будь-якого рівня складності (це можуть бути звичайні персональні сторінки користувачів, а також багатофункціональні інформаційні портали).

Система більш вимоглива, ніж попередній конструктор Вордпресс. Тому уважно підходите до вибору тарифу для вашого хостингу. Коли встановите Джумла, отримаєте доступ до стандартного набору функцій, які в подальшому зможете розширювати і нарощувати.

Встановлюється в автоматичному режимі з мінімальним втручанням з боку користувача.

Як створити свій блог на Джумла відео:

Як створити свій блог на Джумла відео:

По суті з Джумла можна створити будь-який проект, правда не кожен користувач зможе його зі старту освоїти і розібратися в тонкощах. Для цього може знадобитися деякий час, яке в подальшому окупиться з лишком тим користувачам, які вирішать вибрати і встановити даний движок на свій хостинг.

Як вибрати CMS для сайту

Трохи загальних рекомендацій для тих, хто бажає підібрати собі движок для управління вебпроектів, але не знає як вибрати CMS:

їли ви плануєте отримати на виході простий статичний ресурс обсягом не більше 500 сторінок, тоді оптимально зупинитися на конструкторі WPB; їли ви плануєте отримати на виході простий статичний ресурс обсягом не більше 500 сторінок, тоді оптимально зупинитися на конструкторі WPB;

користувачам, які віддають перевагу веденню власного блогу буде до місця працювати з Вордпресс; користувачам, які віддають перевагу веденню власного блогу буде до місця працювати з Вордпресс;

а ось якщо розраховуєте отримати складний професійний ресурс - тоді вибирайте движок Джумла а ось якщо розраховуєте отримати складний професійний ресурс - тоді вибирайте движок Джумла.

установка движка

Ми вже писали, що для установки движка практично повсюдно використовується спеціальний автоустановщік. Все, що залишається користувачеві, так це виконати кілька кліків мишкою, з тим, щоб запустити його в роботу.

Щоб зробити установку движка на вебсайт потрібно авторизуватися в раніше обраної панелі управління (дивіться крок №3 нашого огляду):

 • WPB встановлюється через наявну позицію «Сайти та домени»;
 • щоб запустити Вордпресс, або ж Джумла буде потрібно перейти в «Додатки» і вже там підібрати потрібну для роботи CMS.

Після закінчення установки движка, не полінуйтеся вивчити, що вона собою являє, як працює і які можливості має. Це дасть можливість повністю розібратися з можливостями вашого движка і використовувати їх в повному обсязі. Потрібну інформацію ви завжди зможете відшукати в інструкціях по використанню, які встановлюються разом з системою.

Підсумки: що ми знаємо, щоб створити власний сайт з нуля

Сьогодні ми пройшлися по всіх основних позиціях, з якими стикається кожен користувач, початківців працювати над створенням власного сайту. Ознайомившись з матеріалом, користувачі розібралися, як виконувати:

добірку способу розробки ресурсу з основних напрямків і підібрали найбільш прийнятний варіант - створення проекту на сплаченому хостингу; добірку способу розробки ресурсу з основних напрямків і підібрали найбільш прийнятний варіант - створення проекту на сплаченому хостингу;

зареєструватися, авторизуватися в REG зареєструватися, авторизуватися в REG.RU, вибрати тарифний план і користуватися пропонованими тут ресурсами;

як підібрати доменне ім'я, виконати його подальшу реєстрацію в мережі і делегувати його на хостинг; як підібрати доменне ім'я, виконати його подальшу реєстрацію в мережі і делегувати його на хостинг;

зрозуміли, як купується хостинг, підбирається панель управління, а також виконується реєстрація DNS; зрозуміли, як купується хостинг, підбирається панель управління, а також виконується реєстрація DNS;

установку безкоштовного движка з необхідним функціоналом під конкретні вимоги користувача установку безкоштовного движка з необхідним функціоналом під конкретні вимоги користувача.

установку безкоштовного движка з необхідним функціоналом під конкретні вимоги користувача

Зробив вебсайт, що далі?

Після того, як ви виконаєте все, що ми описали вище, то на виході Ви отримаєте готовий каркас для майбутнього проекту. По суті це вже готовий проект, але все його позиції будуть ще «голими».

Тепер слід переходити до етапу наповнення проекту текстової та графічної частиною, забезпечувати його пошукове просування, залучати цільову аудиторію, а також подбати про те, щоб вебресурс почав приносити дохід у майбутньому, зайнявшись, наприклад, продажем посилань .

Зі свого ж боку ми постаралися викласти матеріал так, щоб у вас пучілось створити самостійно свій вебсайт з нуля з мінімальними витратами на цю справу.

Звичайно, роботи від таких дій не зменшилася, а в деяких випадках і зовсім збільшилася (та ж необхідність навчатися різним нововведень). Але в подальшому ви зможете використовувати отримані знання на благо, створювати не тільки свої блоги і веб-сайти з нуля, але і на замовлення і отримувати за це відмінне винагороду.

Ми ж бажаємо вам удачі в цій нелегкій, але досить цікавому, захоплюючому і пізнавальному процесі.

Вам такоже буде цікаво:

- біржі посилань

- Як заробити на продажу посилань

- Заробіток на бінарніх опціонах

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитавши статтю, Аджея МІ намагались СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Навіщо потрібен свій сайт?
Навіщо потрібен свій сайт?
Зробив вебсайт, що далі?