Як підключити метри на велком. Порядок надання послуги «Мобільний інтернет

  1. Як дізнатися тарифний план на «Велком»: можливі варіанти
  2. Використання автоматизованого сервісу для управління номером
  3. Як дізнатися тарифний план на «Велком» через веб-інтерфейс?
  4. Голосова система інформування
  5. Сервіс коротких (USSD) запитів
  6. Перегляд інформації про тариф
  7. USSD «Теле2»
  8. USSD «Ростелеком»
  9. USSD Velcom

За USSD * 126 * 3 # виклик можна дізнатися свій поточний тарифний план і номер телефону.

Детальна інформація про діючих тарифних планах лінійки ПРИВІТ - за такими адресами:

Змінити тарифний план на інший з лінійки ПРИВІТ не можна, однак доступна зміна на будь-який тарифний план velcom з абонентською платою (скористайтеся послугою «»). Номер телефону при цьому не змінюється.

Для зміни тарифного плану ПРИВІТ на velcom запрошуємо власника договору з паспортом до центрів продажів velcom.

Так, після переходу з тарифного плану ПРИВІТ на тарифний план velcom абонент може отримати бонус, передбачений умовами акції за обраним тарифним планом.

Запит можуть використовувати абоненти тарифного плану «Привіт».

Призначення бонусу відбувається автоматично після зарахування на баланс 2,5 рубля. (Максимальний час призначення бонусу - 24 години).

Якщо ви підключіться на тарифний план «Вам гроші!», То кожні 30 днів зможете призначати бонус, в який входить 1000 безкоштовних хвилин абонентам ПРИВІТ (в тому числі на «улюблені» номери ПРИВІТ); знижка на інтернет; бонус за вхідні дзвінки від абонентів life :) і МТС. Перший бонус призначається автоматично при підключенні на «Вам гроші!», Наступні бонуси абонент може призначити самостійно, по USSD * 127 * 1 # виклик при наявності на балансі 3 рубля.

На тарифі «Вам гроші!» Можна призначити два «улюблених» номери (ПРИВІТ або velcom).

Отримувати кошти за вхідні дзвінки можуть абоненти тарифу «Вам гроші!». Для цього необхідно, щоб був активований бонус. Перший бонус призначається автоматично при підключенні на «Вам гроші!», Наступні бонуси абонент може призначити самостійно, по USSD * 127 * 1 # виклик при наявності на балансі 3 рубля.

При вхідних дзвінках від абонентів life :) і МТС нараховується 0,015 руб. за хвилину, тарифікація вхідних дзвінків - посекундна. Це означає, що абоненту тарифу «Вам гроші!» На бонусний рахунок 2 буде нарахована сума за кількість секунд, яке тривав вхідний дзвінок.

Невикористаний залишок бонусного рахунку 1 обнуляється після закінчення бонусного періоду. Отримати інформацію про термін дії бонусу, залишку вихідного трафіку і балансі бонусного рахунку 1 можна по USSD * 120 * 1 # виклик або в Особистому кабінеті / Ісса.

В цьому випадку невикористані гроші підсумовуються, їх можна буде витрачати для здійснення дзвінків, відправлення SMS, MMS і на інші послуги.

Так, абоненти тарифного плану «Вам гроші!» Можуть призначити другий бонусний період до завершення першого. Всього можна призначити не більше двох бонусних періодів, включаючи поточний.

Бонуси другого бонусного періоду будуть доступні після закінчення терміну дії першого бонусного періоду (на наступний день).

Вартість дзвінків на тарифах «ПРИВІТ, Земляки!», «Наше містечко», «Зв'язок без зобов'язань» безпосередньо пов'язана з тим, з якої тарифної зони ви робите дзвінок.

Телефон, реєструючись в мережі, може приймати сигнал з декількох базових станцій, в тому числі і з розташованої в районі, поруч з містом, чий сигнал в момент здійснення дзвінка сильніше.

Отримати інформацію про те, в якої тарифної зони ви перебуваєте, можна, налаштувавши телефон:

  • для абонентів, зареєстрованих в мережі 2G, в телефоні потрібно включити прийом інформаційних повідомлень з 49 каналу. При цьому важливо, щоб був відключений прийом інформаційних повідомлень з 50 каналу;
  • для абонентів, зареєстрованих в мережі 3G, інформація про тарифну зоні доступна на екрані телефону по закінченню дзвінка.

1. Послуга «Улюблений номер» дозволяє абонентам здійснювати дзвінки на номер в мережі velcom за спеціальними тарифами.
2. В якості «улюбленого» номери може бути обраний номер абонента компанії.
3. Кількість «улюблених» номерів і порядок оплати визначається тарифним планом абонента.
4. Додавання / зміна «улюблених» номерів проводиться абонентом самостійно зі свого мобільного телефона
4.1. за допомогою USSD:

  • * 141 * 3 * 3 # виклик (для абонентів velcom)
  • * 126 * 7 # виклик (для абонентів ПРИВІТ)

4.2. за допомогою Ісса, при наявності даного сервісу у абонента.
5. Додавання «улюблених» номерів в кількості, що відповідає тарифному плану абонента, проводиться без стягнення оплати.
6. Будь-яка зміна абонентського номера, обраного в якості «улюбленого», оплачується відповідно до тарифного плану абонента.
7. При зміні тарифного плану (доступно абонентам velcom) «улюблені» номери автоматично видаляються. Подальше призначення / зміна «улюбленого» номери абонентом проводиться самостійно відповідно до нового тарифного плану.
8. Номери velcom / ПРИВІТ, перенесені в іншу мережу, не можуть бути обрані в якості «улюблених». При перенесенні абонентського номера в іншу мережу, він автоматично видаляється зі списків «улюблених» номерів абонентів компанії.
9. У разі, якщо клієнт передає з письмової згоди компанії право користування абонентським номером новому клієнтові без зміни тарифного плану (доступно абонентам velcom), призначені «улюблені» номери зберігаються.
10. У разі, якщо клієнт передає з письмової згоди компанії право користування абонентським номером новому клієнтові зі зміною тарифного плану на будь-який інший тарифний план компанії (доступно абонентам velcom), «улюблені» номери автоматично видаляються. Подальше призначення / зміна «улюблених» номерів абонентом проводиться самостійно відповідно до нового тарифного плану.
11. Компанія має право в односторонньому порядку змінювати справжній порядок, публікуючи зміни на офіційному сайті компанії.
12. У всьому іншому, не врегульованому справжнім порядком, клієнт і компанія керуються положеннями договору, укладеного між клієнтом і компанією.

« Мобільний інтернет »- послуга компанії з надання бездротового доступу в інтернет за технологіями 2G / 3G / 3G +, що дозволяє здійснювати передачу та отримання даних за допомогою мобільного пристрою (Телефону, модему і т.п.), що підтримує зазначені технології.

1. Послуга «Мобільний інтернет» надається всім абонентам тарифних планів velcom

  • «Інтернет для тарифного плану» - послуга доступу в інтернет надається всім абонентам компанії при укладанні договору, зміні тарифного плану (якщо на старому тарифному плані послуга «Мобільний Інтернет» не була підключена, або використовувався «Інтернет для тарифного плану», або в разі, описаному в п.8.2). Послуга надається без абонентської плати;
  • інтернет-пакети 250, 350, 750, 1000, 1500, 3000, 3000 + voka ТВ, 5000 + voka ТВ - додаткові пакети з відповідним назві включеним обсягом трафіку в мегабайтах (далі - інтернет-пакети). Період надання інтернет-пакетів - 30 днів. Якщо інтернет-пакет не буде відключений або змінений, він автоматично триватиме на наступний період. Вартість інтернет-пакета списується одноразово в повному обсязі з балансу особового рахунку клієнта при підключенні, продовження або зміну інтернет-пакета. Трафік надається протягом 24 годин з моменту підключення, продовження або зміни інтернет-пакета.
  • пакет «Легкий» - пакет з абонентською платою, без включеного трафіку. Абонентська плата пакету списується щоденно рівними частками пропорційно кількості днів у місяці.
  • пакети інтернет-трафіку 500 МБ і 1 ГБ - разові пакети додаткового інтернет-трафіку. Термін дії пакетів обмежений поточним періодом надання тарифних планів. Вартість пакетів списується одноразовим платежем, трафік надається в повному обсязі при придбанні пакетів.
  • пакет « Безлімітний інтернет на добу »- разовий пакет з необмеженим обсягом інтернет-трафіку. Термін дії пакета - 1 добу. Вартість пакету стягується одноразово в повному обсязі, трафік надається з моменту підключення.

2. Інтернет-пакети і пакет «Легкий» доступні на наступних тарифних планах:

Тарифний планПакет250350750100015003000 3000+ voka5000 + vokaЛегкий

Smart Прем'єра / «Корпоративний Smart Прем'єра»
Smart 1/2/3, «Корпоративний Smart 1/2/3»









«Великі плани»
BUSINESS.PRO
BUSINESS.PRO.WEB

Решта тарифні плани (крім перерахованих у п.3)

3. Інтернет-пакети і пакет «Легкий» не надаються на тарифних планах: Smart Нескінченний, «Бізнес-клас», BUSINESS.PRO. Платиновий, «В твоєму ритмі», лінійці тарифів «Комфорт», лінійках тарифів для інтернету: «Супер WEB», WEB і «Нон-стоп». На цих тарифних планах також не передбачена можливість підключення / відключення мобільного інтернету.
4. Разові пакети інтернет-трафіку доступні на наступних тарифних планах:


5. Управління послугою «Мобільний інтернет» проводиться абонентами самостійно:

  • по USSD * 135 * 1 # - підключення / відключення інтернет-пакетів, послуги «Мобільний інтернет»;
  • по USSD * 135 * 7 # - підключення разових пакетів додаткового інтернет-трафіку;
  • в особистому кабінеті;
  • в АССА, за номером 411.

6. Зміна інтернет-пакета, підключення / відключення послуги «Мобільний інтернет» (на тарифних планах, де ця можливість надається) здійснюється протягом 24 годин з моменту формування заявки.
7. Заявки на операції з послугою «Мобільний інтернет» не оброблені, якщо:

  • обслуговування абонента призупинено частково або повністю у відповідності з договором про надання послуг електрозв'язку;
  • на балансі особового рахунку недостатньо коштів для списання вартості нового пакета (для абонентів, які оплачують послуги зв'язку за передоплатою).

8. Особливості використання інтернет-пакетів:
8.1. При використанні тарифного плану, що включає в абонентську плату мегабайти, спочатку буде витрачатися трафік інтернет-пакета, потім трафік тарифного плану.
8.2. При зміні тарифного плану інтернет-пакет буде збережений, якщо він доступний на новому тарифному плані, в іншому випадку інтернет-пакет буде змінено на «Інтернет для тарифного плану».
8.3. Трафік, не включеного в інтернет-пакет, тарифікується згідно з тарифами інтернет-пакета.
8.4. Невикористаний залишок трафіку інтернет-пакетів обнуляється по витікання 30 днів, при зміні пакета, при відключенні послуги.
8.5. Інформацію про дату чергового списання вартості інтернет-пакета і надання нового обсягу трафіку можна отримати по USSD * 135 * 3 * 2 #.
8.6. У разі якщо на момент чергового списання вартості інтернет-пакета абонент відключений від вихідної і вхідного зв'язку через несвоєчасної оплати послуг компанії або використання послуги «Пауза», вартість інтернет-пакета буде списана після відновлення обслуговування в повному обсязі. Трафік буде надано в повному обсязі протягом 24 годин і доступний до кінця періоду надання інтернет-пакета. Період надання інтернет-пакета не продовжується на термін відключення від мережі зв'язку.
8.7. У вартість інтернет-пакетів 3000 + voka ТВ, 5000 + voka ТВ включена підписка на обмежену кількість каналів послуги voka ТВ. Скористатися voka ТВ можна за допомогою спеціального додатка voka або на сайті www.voka.tv. Послуга voka надається відповідно до Порядку надання послуги voka.
9. Особливості використання разових пакетів 500 МБ або 1 ГБ:
9.1. Разові пакети додаткового інтернет-трафіку об'ємом 500 МБ або 1 ГБ надаються на тарифних планах WEB Старт, WEB 4, WEB 8, WEB 10 + voka, WEB 16, «В твоєму ритмі» і діють до дати чергового оновлення трафіку, включеного в тарифний план .
9.2. Купівля пакетів додаткового трафіку можлива після повного витрачання включеного трафіку тарифного плану або раніше придбаного разового пакета.
9.3. Залишок трафіку разового пакета не зберігається при зміні тарифного плану.
9.4. Придбати пакети додаткового інтернет-трафіку можна способами, описаними в п.5, а також на спеціальній сторінці infopage.сайт. Переадресація на цю сторінку відбувається автоматично після закінчення включеного трафіку тарифного плану / разового пакета. Сторінка доступна в браузері мобільного пристрою тільки по протоколу HTTP. При використанні протоколу HTTPS відображення сторінки не гарантується.
9.5. При перенаправлення на спеціальну сторінку HTTP-трафік на інші ресурси блокується до тих пір, поки абонент не вибере спосіб подальшої роботи з мобільним інтернетом: придбання пакета або з оплатою за трафік.
9.6. Чи не блокується трафік додатків, поштових клієнтів, браузерів зі специфічними налаштуваннями проксі-серверів і інший трафік, відмінний від HTTP. Такий трафік тарифікується відповідно до тарифного плану абонента.
9.7. Якщо абонент вибирає використання платного трафіку, перенаправлення на спеціальну сторінку до кінця поточного періоду надання тарифного плану не проводиться.
10. Особливості використання разового пакета «Безлімітний інтернет на добу»:
10.1. Разовий пакет «Безлімітний інтернет на добу» надається на тарифних планах лінійок «Комфорт» і «Супер WEB» і діє протягом доби з моменту підключення.
10.2. Придбати пакет «Безлімітний інтернет на добу» можна як в процесі використання включеного трафіку тарифного плану, так і після його витрачання.
10.3. Пакет «Безлімітний інтернет на добу», придбаний до завершення включеного трафіку тарифного плану, витрачається в першу чергу.
10.4. Придбання кожного наступного пакета «Безлімітний інтернет на добу» стає можливим тільки після закінчення терміну дії попереднього.
10.5. Пакет «Безлімітний інтернет на добу» відключається при зміні тарифного плану на тарифний план, який не належить до лінійок «Комфорт» і «Супер WEB».
11. Клієнти компанії - юридичні особи при необхідності можуть заборонити самостійне підключення абонентами послуги «Мобільний інтернет» або її зміна, звернувшись з письмовою заявою до центрів продажів і обслуговування velcom або до офіційних повіреним компанії, а також за допомогою Ісса (адміністратор Ісса). Дія заборони не враховується при зміні тарифного плану абонента на тарифні плани, перераховані в п.3.
12. Інтернет-трафік в мережі velcom тарифікується по 1 КБ.
13. Включений інтернет-трафік тарифних планів, інтернет-пакетів і разових пакетів не витрачається в роумінгу. Інтернет-трафік, спожитий в роумінгу оплачується за роумінговими тарифами. Тарифікація роумінгового інтернет-трафіку проводиться по 10 КБ на тарифних планах лінійок BUSINESS.PRO, «Супер WEB», WEB, «Нон-стоп», Smart, «Корпоративний Smart», «Великі плани», «Телеметрія», «Комфорт», тарифних планах «Бізнес-клас» і «В твоєму ритмі» і по 50 КБ - на інших тарифних планах.
14. Компанія має право в односторонньому порядку змінювати цей Порядок, опублікувавши зміни на офіційному сайті.
15. У всьому іншому, не врегульованому цим Порядком, клієнт і компанія керуються положеннями договору про надання послуг електрозв'язку, укладеного між клієнтом і компанією.

Люди, які користуються послугами зв'язку стільникових компаній, нерідко забувають про умови, на яких здійснюється обслуговування їх номери. Звикаючи до регулярних дзвінків за конкретними напрямами і відповідним списань, абонентам доводиться потрудитися, щоб з'ясувати, скільки буде коштувати та чи інша послуга. Наприклад, дзвінок в іншу країну тощо.

Для того щоб не потрапляти в подібні ситуації, досить з'ясувати, які розцінки для обраного тарифного плану використовуються на сім-карті. Як дізнатися тарифний план на «Велком» і уточнити умови надання послуг? Чи можливо це зробити самостійно або необхідно звертатися до фахівців диспетчерської служби? Всі ці питання будуть розглянуті в статті.

Як дізнатися тарифний план на «Велком»: можливі варіанти

Відносно свого номера отримати дані абонент може декількома способами. Умовно їх можна розділити на дві категорії: через системи самообслуговування або за допомогою співробітників служби оператора, згаданого раніше.

Отримання будь-яких даних, пов'язаних зі станом рахунку, переліком підключених послуг і опцій, здійснюється безкоштовно. Розглянемо докладніше кожен із способів, які можуть бути використані для перегляду інформації про тарифи Velcom (корпоративний тариф, варіанти для фізичних осіб).

Використання автоматизованого сервісу для управління номером

Оператор послуг «Велком» розробив цілий сервіс, який призначений для абонентів даної компанії і дозволяє здійснювати повне керування номером: міняти тарифи, активувати і відключати послуги, переглядати дані про витрати і отримувати іншу інформацію. Для людей, що користуються послугами зв'язку та вже знайомих з цією службою, питання про те, як дізнатися тариф на Velcom, не є актуальним, адже вся інформація знаходиться під рукою. Отримати її можна будь-яким зручним способом : Через USSD-сервіс, за допомогою дзвінка на короткий номер, через інтернет.


Як дізнатися тарифний план на «Велком» через веб-інтерфейс?

Якщо ви хочете мати повний доступ до свого номеру, здійснювати перегляд і в будь-який момент самостійно управляти послугами, рахунком і міняти тарифи Velcom ( «Всі говорять», «Смарт» та ін.), То рекомендуємо використовувати саме веб-інтерфейс. Перейшовши на сайт стільникової компанії і клікнувши на посилання " особистого кабінету ", Можна опинитися на початковій сторінці.

Тут, перед тим як отримати доступ, необхідно буде зареєструватися. Зробити це нескладно, слід уважно ознайомитися з інструкцією, розташованої на даній формі. Подібна процедура проводиться один раз. Надалі абонент зможе в будь-який момент, використовуючи призначений пароль, відкрити свою персональну сторінку. Як вже говорилося раніше, отримавши можливість переглядати дані по номеру, людина, що є клієнтом компанії «Велком», зможе виконувати будь-які дії «по кліку».

Голосова система інформування

Для людей, що користуються жовтою сім-картою, тих, хто краще засвоюють інформацію, отриману голосом, розроблена голосова система інформування. Набравши зі свого номера комбінацію 411 (+ клавішу набору номера) можна потрапити в багатофункціональну службу. Досить вибирати відповідні пункти для отримання необхідних даних. Звертаємо увагу, що тут також можна виконати будь-які операції з номером. Крім того, завжди можна натиснути кнопку з'єднання з оператором в тому випадку, якщо деякі дії викликають труднощі і потрібно уточнити якісь нюанси.


Сервіс коротких (USSD) запитів

Якщо вас цікавить, на "Велком", скористайтеся способом смс-інформування. Направити USSD-запит з тієї сім-карти, щодо якої потрібно отримати дані, можна наступним чином: * 141 * 2 * 1 # + клавіша набору номера.

У відповідь на таке запитання оператором на номер клієнта буде вислано текстове повідомлення, що містить найменування тарифу. До речі, даний запит відмінно підійде і для тих абонентів, які не зрозумілий свій номер і хотіли б освіжити його в пам'яті. Адже в повідомленні, яке відправляється автоматичної службою у відповідь на раніше наведену комбінацію, присутній і номер телефону.


Адже в повідомленні, яке відправляється автоматичної службою у відповідь на раніше наведену комбінацію, присутній і номер телефону

Перегляд інформації про тариф

Після того як клієнт дізнається, яким тарифом він користується на своєму номері, легко можна уточнити, які умови діють для нього. Зокрема, мова йде про вартість послуг зв'язку, величиною абонентської плати (при її наявності), кількості пакетів, які можуть бути включені в щомісячні або щоденні платежі. Зручніше це зробити через офіційний ресурс оператора, його легко можна відшукати через пошукову систему. Далі необхідно відшукати потрібне найменування в розділі сайту «Тарифи» Velcom ( «Смарт», наприклад) і ознайомитися з умовами:


  • Щомісяця за користування тарифним планом необхідно оплачувати 14,50 руб.
  • За зазначену плату абонент отримує шістсот безкоштовних хвилин, використовувати які він може на свій розсуд. Важливо враховувати, що в даний ліміт не належать дзвінки на короткі номери (сторонніх контент-провайдерів) і дзвінки за міжнародними напрямками.
  • Зателефонувати на «улюблені» номери (яких може бути призначено не більше п'яти штук) безкоштовно також можна в рамках встановленого ліміту. Якщо він буде вичерпаний, то дзвінки як і раніше будуть безкоштовними на виділені в список «улюблених» номерах.
  • Скористатися інтернетом також за абонентську плату 14,50 руб. в місяць можна безкоштовно в рамках одного гігабайта.

Повні умови тарифного плану «Смарт» та інших тарифів можна дізнатися на офіційному сайті або зателефонувавши в службу клієнтської підтримки.

8 місяців тому


8 місяців тому

У читача має чітко сформуватися уявлення про цю технологію. І тому ми розповімо про неї ще трохи - стосовно до інших мобільним операторам . Є ще кілька операторів, команди яких необхідно описати, оскільки вони активно використовуються. Мова в першу чергу йде про «Теле2».

USSD «Теле2»

Якщо абонент бажає встановити баланс у цього оператора, то йому необхідно ввести * 105 #. Щоб отримати інформацію про свій номер телефону, передбачена команда * 201 #. А для того, щоб відобразити дані про тарифний план, на якому ви обслуговуєтеся, існує команда * 107 #.

Тепер уявімо, що ви в даний час знаходитеся в роумінгу, і у вас є бажання дізнатися, які послуги вам доступні для того, щоб отримати економію на зв'язку. Тоді набирайте * 146 #.

Є такі абоненти, у яких є бажання скористатися розважальним контентом, який є на спеціальному «Теле2»-порталі. Тоді їм необхідно набрати номер * 111 #. Замовлення додаткових послуг з використанням USSD тут теж передбачений. Наприклад, така опція, як «Чорний список», блокує виклики до певних телефонних номерів. І на неї можна зробити замовлення, якщо відправити запит * 202 * 1 * номер абонента #.

Може так статися, що у вас невідомо куди йдуть гроші з рахунку, і ви це виявили. В такому випадку вам необхідно ввести * 153 #. це спеціальний сервіс , Який контролює підключення платні послуги.

А ще через команди є можливість отримати настройки MMS, WAP, GPRS. Причому це не становить великих труднощів. Потрібно тільки вбити * 202 #, а потім натиснути на виклик. Існує більш докладний список доступних команд. І його можна знайти, якщо зайти на офіційний сайт «Теле2». Тут доступних команд дійсно багато.

USSD «Ростелеком»

USSD «Ростелеком»

І такий великий оператор зв'язку, як «Ростелеком», не може обійтися без застосування USSD-кодів. Найпоширенішим і стандартним запитом є такий, як * 105 #. Він допоможе абоненту викликати меню перевірки балансу на його рахунку.

У оператора «Ростелеком» USSD-код * 111 # викликає основне меню зміни тарифів, замовлення додаткових послуг, а також підключення різних платних опцій. На допомогу і запит * 107 #. Він відображає дані про тарифний план, на якому ви обслуговуєтеся. А тому, хто ніяк не може запам'ятати свій номер телефону, потрібно запам'ятати тоді команду * 201 #.

Заміна гудка можлива з використанням * 115 #. Для того, щоб попросити поповнити вам рахунок - * 123 * номер абонента #. Передбачена можливість відправити «передзвони мені, будь ласка». Для цього потрібна команда * 118 * номер телефону #.

Природно, оператор має і іншими кодами запитів. Деякі з них мають відношення до конкретних тарифів і опцій. Вони наводяться на офіційному сайті. Дізнатися їх також можна у консультанта компанії.

USSD Velcom

USSD Velcom

Зрозуміло, що коди USSD набули поширення і за межами в Росії. У оператора Velcom з Білорусії, скажімо, є власні запити. Цілий набір. Наприклад, * 100 #. Це виклик довідки. Так можна дізнатися, скільки грошей на рахунку.

Запит * 100 * 1 # - для отримання інформації щодо доступних на балансі бонусних хвилин, СМС і ММС-повідомлень. Плюс до всього обсяг відомостей у форматі GPRS.

Є також деякі USSD, за допомогою яких «Велком» надає можливість підключати додаткові послуги . Зокрема, * 200 * 1 # - замовлення послуги «стопіцот», * 126 * 1 * 4 # - активація міжнародного роумінгу, * 424 # - «Мелофон». Є й інші команди, які дозволяють керувати окремими настройками. Наприклад, змінювати «улюблені номери» - це * 126 * 7 #. Встановлювати домашній регіон для вашого номера - це * 126 * 4 #.

В меню USSD передбачені і інформаційні послуги. Якщо бажаєте мати перелік з усіх команд, то можете зробити запит * 126 * 9 #. Можливо, що це найкраща можливість в самій зручній формі зрозуміти, як виконати будь-яку дію, що цікавить вас. Причому в найкоротші терміни. Ось чому радять запам'ятати цю команду. Тоді матимеш доступ до всіх інших.

Як дізнатися тарифний план на «Велком» і уточнити умови надання послуг?
Чи можливо це зробити самостійно або необхідно звертатися до фахівців диспетчерської служби?
Як дізнатися тарифний план на «Велком» через веб-інтерфейс?

Дополнительная информация

rss
Карта