Як перемістити панель задач вниз екрану

 1. Переміщаємо за допомогою властивостей панелі задач
 2. Переміщення за допомогою мишки
 3. Як повернути панель задач на місце через реєстр
 4. Подивіться ще статті:

Урок покаже, як перемістити панель задач вниз екрану і повернути її на колишнє місце в ОС Windows. Бувають ситуації, коли Ви самі або інший користувач неакуратними діями, випадково її переміщаєте. Через це вона може виявитися зліва, справа (збоку) або взагалі зверху. І тут відразу народжується питання, а як же повернути панель задач на місце?

повернути її на колишнє місце

Тема частково зачіпалася в рекомендації по налаштування панелі завдань в Windows 7 , Так що ознайомтесь з неї детальніше. Тут розглянемо 3 способи, які допоможуть повернути її вниз екрана.

Переміщаємо за допомогою властивостей панелі задач

Властивості можна відкрити такими діями:

1. Клацніть правою кнопкою на вільному (порожньому) місці панелі завдань і натисніть «властивості».

Клацніть правою кнопкою на вільному (порожньому) місці панелі завдань і натисніть «властивості»

2. Клацніть правою кнопкою на кнопку «пуск» і в меню виберіть «властивості».

Клацніть правою кнопкою на кнопку «пуск» і в меню виберіть «властивості»

3. Натисніть «пуск» введіть «панель задач», потім виберіть рядок відповідно до картинкою.

Натисніть «пуск» введіть «панель задач», потім виберіть рядок відповідно до картинкою

Коли виконаєте 1 з 3 дій вище, перед вами вискочить віконце з властивостями. Зверніться до пункту «положення панелі завдань», нижче якого Ви побачите поточне розташування (в моєму випадку «справа»). А при кліці на нього, з'явиться вибір з таких положень:

 1. знизу
 2. зліва
 3. справа
 4. зверху

Виберіть положення «знизу», потім клацніть «застосувати» і «OK», щоб панель перемістилася на місце.

Примітка: поставте прапорець до напису «закріпити панель завдань», щоб в майбутньому убезпечити себе від випадкового переміщення.

Примітка: поставте прапорець до напису «закріпити панель завдань», щоб в майбутньому убезпечити себе від випадкового переміщення

Переміщення за допомогою мишки

Саме, необережні рухи мишкою є частою причиною переміщення панелі завдань убік або вгору. Такими ж діями, ми перемістимо її вниз екрану і повернемо на своє місце за замовчуванням.

Для початку потрібно зняти позначення з напису «закріпити панель завдань», або в вікні властивостей, або в меню, яке викликається кліком правою кнопкою на порожньому (вільному) місці панелі. Якщо закріплення немає, Ви побачите точкові смуги з обох боків (права показана на скріншоті).

Якщо закріплення немає, Ви побачите точкові смуги з обох боків (права показана на скріншоті)

Тепер затисніть на вільному (порожньому) місці панелі завдань ліву кнопку і перетягніть до нижнього краю дисплея до тих пір, поки вона не виявиться внизу. Поводите мишкою по внутрішньому периметру дисплея і поспостерігайте. В якому місці відпустіть кнопку, в такому вона і виявиться.

Як повернути панель задач на місце через реєстр

Перемістити панель задач вниз екрану і на всі боки можна і через реєстр Windows. Я не буду пояснювати, що міняти, створювати в реєстрі, так як приготував готові варіанти.

Інакше, Вам би довелося переходити по довгому шляху, створювати або правити в розділі «StuckRects2» двійковий параметр «Settings», в якому треба вводити довге чисельно-символьне значення.

Інакше, Вам би довелося переходити по довгому шляху, створювати або правити в розділі «StuckRects2» двійковий параметр «Settings», в якому треба вводити довге чисельно-символьне значення

Скачайте reg файли для переміщення панелі завдань:

 1. panel-zadac-vniz.zip - опустить вниз
 2. panel-zadac-sleva.zip - перемістить вліво
 3. panel-zadac-sprava.zip - перемістить вправо
 4. panel-zadac-vverh.zip - підніме вгору

Розпакуйте, наприклад, на робочому столі. Двічі клацніть по файлу (.reg) і підтвердіть дії, натискаючи «так». Після успішного додавання, перезавантажте комп'ютер через командний рядок або звичайним способом і оцінюйте результат.

На цьому все, тепер Ви без проблем можете перемістити панель задач вниз екрану Window s і таким чином повернути її на стандартне місце. Використовуйте перші два методи, так як з реєстром клопітно, і не кожен туди полізе.

Подивіться ще статті:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

І тут відразу народжується питання, а як же повернути панель задач на місце?