Як повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10

  1. Повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 через меню "Персоналізація"
  2. Як повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10 прі не активованої версії системи

З новими операційними системами компанія Microsoft прагне відмовитися від стандартних уявлень користувачів про Windows З новими операційними системами компанія Microsoft прагне відмовитися від стандартних уявлень користувачів про Windows. У Windows 8 американська корпорація зробила головний екран плитковим, але в Windows 10 повернула звичний робочий стіл. Однак при всіх цих маніпуляціях з робочих столів комп'ютерів під управлінням Windows 10 пропав звичний значок Мій комп'ютер. Є спосіб, як повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10. Пропонуємо з ним ознайомитися.

Повернути ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 через меню "Персоналізація"

Операційна система Windows 10 надає можливість кожному власнику комп'ютера налаштувати під себе буквально все, починаючи з фонового зображення і закінчуючи розташуванням міні-плиток в меню «Пуск». У тому числі користувачі можуть повернути пункт Мій Комп'ютер через стандартні засоби Windows 10. Той факт, що звичний ярлик відключений за замовчуванням, не говорить про бажання компанії Microsoft змусити користувачів повністю від нього відмовитися, просто вона вирішила, що так буде зручніше.

Щоб ярлик Мій Комп'ютер повернувся на робочий стіл в Windows 10 необхідно:

  1. Натиснути правою кнопкою миші на робочому столі в будь-якому вільному місці і вибрати у випадаючому меню пункт «Персоналізація».
  2. У вікні переходимо на вкладку «Теми», і тут вибираємо «Параметри піктограм на робочому столі».
  3. Даний пункт дозволяє налаштувати ярлики для робочого столу і, в тому числі, активувати стандартні елементи - «Мій комп'ютер», «Файли користувача», «Мережа», «Панель управління» і «Кошик». Також в даному меню налаштовується зовнішній вигляд ярликів на робочому столі, але зробити це можна і пізніше безпосередньо у властивостях ярлика.

Після виконання всіх бажаних налаштувань користувач побачить, що у нього на робочому столі з'явився стандартний ярлик Мій Комп'ютер (Цей комп'ютер), знайомий по найстарішим версіями Windows.

Як повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10 прі не активованої версії системи

Компанія Microsoft дозволяє всім бажаючим безкоштовно встановити операційну систему Windows 10 на свої комп'ютери. Після установки користувач одержує не активовану версію системи, яку можна активувати покупкою ліцензійного ключа. Роблять активацію Windows 10 далеко не всі, але на пробної версії системи не доступні деякі функції, які можуть знадобитися для усунення. В тому числі, на версії Windows 10 без активації не можна запустити налаштування «Персоналізації» стандартними методами.

Щоб потрапити в меню «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі» можна скористатися панеллю Управління. Для цього натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть у вікні «Панель управління». У меню, справа вгорі в пошуку напишіть слово «Значки», а за підсумками пошуку натисніть на необхідний пункт. Щоб потрапити в меню «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі» можна скористатися панеллю Управління

Є ще простіший спосіб дістатися до налаштувань, які дозволяють повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10. Для цього необхідно прописати в меню «Виконати» команду, яка відразу призведе до потрібної сторінки налаштувань. Щоб це сталося, зробіть наступне: натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Windows + R, і в відкрилася рядку меню «Виконати» пропишіть команду Rundll32 shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl ,, 5, щоб перейти до пункту налаштувань «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі ». Є ще простіший спосіб дістатися до налаштувань, які дозволяють повернути Мій Комп'ютер на робочий стіл Windows 10

Щоб винести ярлик Мій Комп'ютер на робочий стіл в Windows 10 необхідно витратити буквально хвилину, якщо знати, де шукати необхідні настройки. Описані способи для не активована версії Windows 10 також відмінно підходять для активованого варіанти операційної системи, і через вікно «Виконати» дістатися до необхідних налаштувань простіше і швидше за все.