Як повернути чоловіка? Основні поради для повернення улюбленого

  1. Як можна повернути коханого чоловіка?

На жаль, часто буває так, що чоловік на певному етапі відносин вирішує, що його більше не цікавить конкретна жінка, тому просто йде, зачинивши за собою двері. Часом це трапляється несподівано, але частіше за все представник сильної статі завчасно робить висновки і готується до рішучого вчинку. Причини чоловічого догляду бувають різними, але найчастіше це складність у відносинах, в чому винні обидва партнери.

Не варто намагатися почати все з початку, адже це практично неможливо, але ви завжди можете зробити так, що чоловік переосмислити свої вчинки і захоче взяти свої слова назад. У кожного в стосунках трапляються складні моменти, але не варто забувати про те, що їх можна пережити і не втратити кохану людину, який став для вас рідним і близьким. Саме тому іноді потрібно звернути увагу на суть проблеми і знайти оптимальні варіанти її вирішення. Ви можете сидіти і чекати, поки чоловік скучити і вирішить, що був неправий, але це може і не трапиться, тому все в ваших руках.

Ви можете сидіти і чекати, поки чоловік скучити і вирішить, що був неправий, але це може і не трапиться, тому все в ваших руках

Як можна повернути коханого чоловіка?

Багато жінок роблять помилку, починаючи надзвонювати чоловікові і продовжувати з'ясовувати стосунки, вже навіть не перебуваючи з ним поруч. Абсолютно неважливо, чоловік він ваш або хлопець, з яким ви просто живете, найголовніше - не втрачати почуття власної гідності. Звичайно, не так просто почекати відповідний момент, але якщо ви почнете проявляти активність, до якої він не готовий, не так просто буде повернути його любов і повагу до вас. Але і сидіти, склавши руки, теж не варто. Ви можете звернутися за допомогою до мами або подруги і попросити їх допомогти вам морально, але не забувайте про те, що вони не зможуть вирішити вашу проблему, тому зберіться з силами і сконцентруйтеся на вашої мети.

1. Почекайте не менше місяця, а потім вже призначте зустріч. Не починайте на наступний же день після його відходу діставати його своїми дзвінками і повідомленнями. Це, рівним рахунком, не дасть вам нічого, радше, викликає негатив. Тому будь-яка розумна жінка постарається зробити паузу, щоб відпочити самій і дати час на відпочинок коханому. Але затягувати також не варто, інакше він відвикне і може навіть забути все те хороше, що було між вами. Тут уже все залежить виключно від людини. Призначте йому зустріч на нейтральній території і просто добре і невимушено проведіть час разом. Чоловік повинен відчувати себе поряд з вами комфортно, подаруйте йому посмішку і тепло. Перестаньте акцентувати увагу на тій проблемі, яка була між вами. Спілкуйтеся на абстрактні теми, забудьте про неприємності і відчуйте себе коханою жінкою, навіть якщо він холодний і відсторонений.

2. Сакцентіруйте увагу на те, що йому так подобалося в вас. кожна жінка знає, що саме так сильно приваблювало чоловіка в ній. Бути може, це посмішка або сміх, може гарні груди або довгі ноги - нагадайте про те, як ви йому подобалися до вашої сварки і що саме він втратив. Намагайтеся більше посміхатися і дарувати позитив, покажіть всю свою жіночність і ненав'язливо акцентуйте його увагу на ваших перевагах. Часто за допомогою такого трюку жінки досить швидко повертають свого чоловіка, адже він просто не може встояти перед тим, що йому було так небайдуже.

Часто за допомогою такого трюку жінки досить швидко повертають свого чоловіка, адже він просто не може встояти перед тим, що йому було так небайдуже

3. Подаруйте йому тепло і розуміння. Часто буває так, що чоловік йде від жінки, що не зав'язуючи стосунки з новою пасією. Звичайно, в даному випадку йому дуже нелегко, адже він довгий час був поруч з вами, тому цінував те тепло, яке ви щодня йому дарували. Нагадайте йому про те, як поруч з вами добре і який ви чудова людина. Розпитайте його про проблеми, підтримайте і допоможіть радою. Ви повинні максимально до нього наблизитися в моральному плані, щоб він зрозумів, що без вас його життя не має сенсу. Яким би сильним не був ваш чоловік, він завжди захоче відчути жіночу підтримку, увагу і турботу, тому в даному випадку вам потрібно вчинити саме так.

Якщо ж він пішов до іншої жінки, а перший період закоханості пройшов, постарайтеся наочно продемонструвати йому те, чим ви відрізняєтеся від його нової пасії. Не влаштовуйте скандал, розуміюче поставтеся до його проблем і не псуйте його настрій своїми дрібними неприємностями. Ви повинні бути жінкою-святом, тому поруч з вами він повинен відчувати істотну різницю між двома особами, звичайно, на вашу користь.

4. Не повторіть попередню помилку. Якщо ви дійсно хочете повернути кохану людину, то доведеться витратити максимум часу на те, щоб заглушити в собі образу і знайти компроміс. Ні в якому разі не починайте обговорення проблеми, яка була між вами. Як тільки відчуваєте, що знову починається розмова не про найприємніше, міняйте тему. Уважно стежте за його настроєм і намагайтеся вловлювати його бажання знову почати розмову на неприємну для вас обох тему. Таким чином, ви виключіть повтор конфлікту і зможете направити свої емоції і енергію на щось більш корисне і позитивне.

5. Дозвольте йому домогтися вас знову. У будь-якому випадку вам не можна забувати про те, що чоловік любить підкоряти нові вершини і домагатися поставлених цілей. Саме тому жінка для нього є так званої здобиччю, в даному випадку вам краще сконцентруватися на тому, щоб він захотів вас знову завоювати. Ні в якому разі не нав'язуйте і не намагайтеся проявити себе у вигляді постійних дзвінків, повідомлень і регулярних зустрічей. Вам потрібно кілька разів його побачити і всім своїм виглядом дати йому зрозуміти, що ви стали ще краще, і що він упустив дійсно варту представницю прекрасної статі. Покажіть йому свої позитивні сторони, продемонструйте на практиці, що ви користуєтеся великою популярністю у інших чоловіків, але робіть це легко і невимушено.

6. Не давайте йому зрозуміти, що ваша головна мета - знову повернути його. Як тільки ваш улюблений зрозуміє для чого ці зустрічі, чому ви так посміхаєтеся і намагаєтеся вести себе добродушно, він відразу ж захоче припинити спілкування і знову зануритися в свої думки. Ні в якому разі не демонструйте йому свої почуття і те, що ви готові сьогодні ж знову з'їхатися з ним заради спільного побуту. Просто спілкуйтеся і не грайте, особливо якщо актриса з вас не дуже хороша. Тільки так ви зможете залучити його увагу і повернути.

- Рекомендуємо відвідати наш розділ з цікавими матеріалами на аналогічні тематики " Психологія відносин "

Автор: Іскандер Мілевський

Для вашого ознайомлення рекомендуємо наступні тематичні матеріали на нашому сайті:

Як можна повернути коханого чоловіка?
Як можна повернути коханого чоловіка?