Як вибрати відеокарту? Яку вибрати відеокарту?

 1. 1. Яку фірму відеокарт вибрати
 2. 2. Ширина шини пам'яті
 3. 3. Обсяг відеопам'яті
 4. 4. Частоти ядра і пам'яті
 5. 5. Роздільна здатність
 6. 6. Висновки карти

Відеокарта - це одна з головних частин комп'ютера, основним завданням, якої є перетворення зображення, що знаходиться в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для монітора Відеокарта - це одна з головних частин комп'ютера, основним завданням, якої є перетворення зображення, що знаходиться в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для монітора. На сьогоднішній момент існують два головних монстра з виробництва відеокарт це компанії Nvidia і AMD (ATi).
Сучасні відеокарти не обмежуються простим виведенням зображення, вони мають вбудований графічний мікропроцесор, який може виробляти додаткову обробку, розвантажуючи від цих завдань центральний процесор комп'ютера. Наприклад, всі сучасні відеокарти Nvidia і AMD (ATi) підтримують програми OpenGL на апаратному рівні. Останнім часом також має місце тенденція використовувати обчислювальні можливості графічного процесора для вирішення неграфічних завдань.

1. Яку фірму відеокарт вибрати

Існують компанії, які збирають відеокарти Nvidia і AMD (ATi) додаючи що щось своє. На мій погляд, лідируючі позиції займають Msi (Microstar) і Asus відеокарти цих виробників більш надійні, мають хороші характеристики і ціну, тому я раджу вибирати відеокарти цих виробників. І ще на окрему увагу заслуговують відеокарти Palit, я вам не раджу вибирати ці відеокарти саме з ними у мене виникали неприємності. Якщо вибирати конкретно між GeForce або Radeon то я завжди вибираю GeForce вони дорожче, але з ними у мене проблем не було. Були випадки з Radeon, коли стояв антивірус Dr.web гри запускалися, але далі вітання нічого не було.

2. Ширина шини пам'яті

Характеристик за якими слід вибирати відеокарту не так вже й багато. Приступимо до їх розгляду. Ширина шини пам'яті - це кількість біт інформації, переданої за такт. Важливий параметр в продуктивності карти. Вимірюється в бітах.

3. Обсяг відеопам'яті

Обсяг відеопам'яті - обсяг власної оперативної пам'яті відеокарти. Виконує роль кадрового буфера, в якому зберігається зображення, що генерується і постійно змінюване графічним процесором і що виводиться на екран монітора (або декількох моніторів). У відеопам'яті зберігаються також проміжні невидимі на екрані елементи зображення і інші дані. Відеопам'ять буває декількох типів, що розрізняються за швидкістю доступу і робочій частоті. Сучасні відеокарти комплектуються пам'яттю типу DDR, DDR2, GDDR3, GDDR4 і GDDR5. Слід також мати на увазі, що крім відеопам'яті, що знаходиться на відеокарті, сучасні графічні процесори зазвичай використовують у своїй роботі частину загальної системної пам'яті комп'ютера, прямий доступ до якої організовується драйвером відеоадаптера через шину AGP або PCIE. На цей параметр варто звернути увагу коли Ви будете вибирати відеокарту. Для ігор і роботою з графікою слід вибирати з 1024 mb і вище. Для офісу 512 цілком вистачить.

4. Частоти ядра і пам'яті

Частоти ядра і пам'яті - вимірюються в мегагерцах, чим більше, тим швидше відеокарта буде обробляти інформацію. У прайс листах, як правило не вказується.

5. Роздільна здатність

Роздільна здатність - розмір картинки виведеної на монітор. Якщо у вас великий екран, то вам потрібна відеокарта підтримує великий дозвіл. В принципі сучасні відеокарти підтримують дозвіл до 1920x1080 цього цілком вистачає.

6. Висновки карти

7. Підтримка технологій NVIDIA SLI і ATI Crossfire

Треба звернути увагу на підтримку однакового типу технологій, якщо материнська плата підтримує SLI, то саме SLI повинні підтримувати і відеокарти. Якщо материнська плата підтримує CrossFire, то відеокарти повинні підтримувати CrossFire.

Візьмемо з прайс листа маркування відеокарти
(SVGA PCI-Е 1 024 Mb GeForce GTS 250 (DDR3 256bit, DVI) MSI)
Візьмемо з прайс листа маркування відеокарти  (SVGA PCI-Е 1 024 Mb GeForce GTS 250 (DDR3 256bit, DVI) MSI)  і розберемо її і розберемо її. Отже що з цього можна зрозуміти.

 1. Це відеокарта фірми MSI модель GeForce GTS 250 (GeForce GTS 250 MSI).

 2. Роз'єм підключення до материнської плати PCI-Е (PCI-Е).

 3. Обсяг пам'яті 1024 Мб, тип пам'яті DDR3 (1024 Mb DDR3).

 4. Ширина шини пам'яті 256 біт (256bit).

 5. Висновки карти DVI (DVI).

Оцініть на скільки інформація на цій сторінці допомогла Вам

Рейтінг: 3.1 / 5 (611 голосів)

завантажити керівництво

Відноситься до всіх хто просить мене вибрати комплектуючі для прийдешнього комп'ютера! Підібрати комплектуючі для комп'ютера велика робота і я думаю буде чесно якщо ця робота буде оплачена! У звіт скину Вам на пошту екселевскій документ з усіма комплектуючими ціною і посиланнями на деталі.
Можете писати мені на пошту [email protected], в листі вкажіть: Ваше місто, бюджет збірки, переваги (intel, amd, обсяг hdd, ...). Збірку скину після оплати, як тільки у мене буде час.
Комп'ютер до 20 тисяч - 50 рублів,
Комп'ютер від 20 до 30 тисяч - 100 рублів
Комп'ютер від 30 до 40 тисяч - 150 рублів
Комп'ютер від 40 до 50 тисяч - 200 рублів
оплатити можна на webmoney R236507678263, на yandex 410011112393224 або поклавши на телефон +79085552708 (зв'язок NCC Саратов).
На інші питання по можливості буду намагатися відповідати
Видано збірок 43 Обновленно 19.09.2013

10

SQLSTATE [28000] [1045] Access denied for user 'm53881' @ 'localhost' (using password: YES)

 1. % Так, було б чудово!

 2. % Краще майстра додому

 3. % А що, так можна?

 4. % Інше

Всього відповіло - «

Віддалена настройка комп'ютера

Дополнительная информация

rss
Карта