Як вибрати відеокарту в 2017 році?

  1. Тип і обсяг пам'яті
  2. AMD Radeon або NVidia GeForce?
  3. Як вибрати графічну відеокарту для ігор?
  4. Краща графічна карта для ігор 2017 від Asus
  5. бюджетний варіант
  6. Для просунутих гравців

Давайте почнемо збірку ПК з вибору графічної карти. Всі інші компоненти будуть обрані відповідно до параметрів графічного адаптера. Графічна карта забезпечує відображення складних текстур і обробку геометрії слота. Будь-яка фотографія на екрані вашого ПК - це результат роботи відеокарти.

Як вибрати кращу карту для ваших потреб? Вибрати GeForce або Radeon? Скільки обсягу достатньо? Який тип відеокарти більш підходить? Чи є суттєва різниця між активним і пасивним охолодженням? Чи буде для вашої мети достатньо інтегрованою карти ресурсів, або має сенс шукати базову графічну карту? У цій статті ви знайдете відповіді на багато важливих питань.

зміст

Виробник.
Тип і обсяг пам'яті.
AMD Radeon або NVidia GeForce?
Як вибрати відеокарту для ігор?

Як вибрати відеокарту для ігор

Список основних виробників відеокарт залишається незмінним протягом декількох років. Провідні виробники відеокарт - Asus, Gigabyte, InnoVision, MSI, Sapphire, Zotac, Palit, PNY, PowerColor. Оскільки кожна компанія тестує будь-яку модель, виготовлену до впровадження на ринок, відсоток браку між цими компонентами мінімальний. На практиці близько 1-3% карт зазнають невдачі в гарантійний період. Експертне співтовариство серед не надто надійних виробників відзначило такі бренди, як Asus, Gigabyte і MSI.

На жаль, дуже складно виявити технічні недоліки в дизайні карт в перші роки експлуатації. Через 2 роки карта забита пилом, а термальна паста втрачає деякі свої експлуатаційні властивості. Практично будь-яка відеокарта під високою напругою в таких умовах зазнає невдачі. З цієї причини експертам нелегко назвати найнадійнішу модель останніх випусків.

Однак є кілька компаній, чиї графічні карти продемонстрували великий запас міцності в останні кілька років. Однією з цих компаній є China Asus.

Експерти пояснюють якість відеокарт Asus тим, що компанія зуміла точно налаштувати дизайн графічного адаптера, звернувши особливу увагу на систему охолодження. До речі, кулер Asus практично безшумний, що є перевагою продуктів цієї марки. З огляду на, що перегрів є найбільш поширеною причиною збою карти, складна система охолодження додає власникам кращої ігрової відеокарти Asus великий оптимізм. Все, що необхідно для тривалого терміну служби адаптера - це своєчасне очищення радіаторів.

Тип і обсяг пам'яті

Пам'ять не завжди є об'єктивним показником її ефективності, що може ввести в оману Пам'ять не завжди є об'єктивним показником її ефективності, що може ввести в оману   недосвідченого покупця недосвідченого покупця. Основним параметром, що впливає на продуктивність вашої відеокарти, є GPU. Пам'ять є додатковим елементом для оперативної завантаження даних. Великий обсяг пам'яті з низьким чіпом ресурсів не зробить ваш комп'ютер більш продуктивним. У той же час потужний графічний процесор може не розкривати повний потенціал, якщо пам'яті недостатньо.

Практика показує, що пам'яті в 4-6 ГБ більш ніж достатньо для обробки складних графічних елементів. На практиці, користувачам для гри досить діапазону до 2-4 ГБ. Бюджетна відеокарта з об'ємом пам'яті 1-2 ГБ повністю задовольнить запити користувачів, далеких від новітніх комп'ютерних ігор.

Деякі ігри для відтворення відео в Ultra HD вимагають наявності відеокарти з об'ємом пам'яті 6 ГБ. В цьому випадку краще придбати адаптер на 6-8 ГБ. Але майте на увазі, що оцінка реалістичних зображень може бути тільки на відповідному моніторі з роздільною здатністю Ultra HD. З огляду на, що обладнання є не для кожного гравця, відеокарта 6-8 ГБ купується нечасто.

Що стосується типу відеокарти, тут ми повинні відзначити, що цей варіант має значення тільки при покупці дешевої відеокарти за ціною менше 100 доларів. Дорожчі моделі використовують стандартні HBM або DDR5. Якщо стоїть вибір між графічним процесором DDR3 і DDR5, рекомендується вибрати другий варіант, так як ціна цієї карти не набагато вище, а приріст продуктивності досить помітний.

Технологія HBM сьогодні не так популярна, як і можливості DDR5 не вичерпані. Графічні карти на базі DDR5 набагато дешевше для тієї ж продуктивності карт HBM.
У той же час немає сенсу купувати відеокарту з пам'яттю типу DDR3. Продуктивність цього адаптера буде низька за сьогоднішніми стандартами. Також ми повинні ігнорувати бюджетні карти з величезною пам'яттю 4 ГБ. Немає сенсу в покупці, як правило, тому що адаптер оснащений слабким дешевим графічним процесором.

AMD Radeon або NVidia GeForce?

Війна між двома виробниками графічних процесорів триває десятиліттями. Зрозуміло, покупці виграють від цього, тому що жорстка конкуренція змушує конкуруючі компанії знижувати ціни і підвищувати продуктивність графічних процесорів.

Важливо знати одне - флагман NVidia завжди перевершує флагмани AMD. Однак найпопулярніший сегмент середнього цінового сегмента не настільки ясний. Об'єктивні тести говорять про те, що графіки обох марок пропонують приблизно однакову продуктивність. Хоча в останні роки спостерігається тенденція до покращення конкурентної позиції NVIDIA GeForce для параметра продуктивності.
На даний момент найбільш гідну графіку продуктивності демонструють карти GeForce GTX1060, Radeon RX 470, RX 480, GeForce GTX1070, GTX1050 і GTX1080.

Як вибрати графічну відеокарту для ігор?

Чим могутніше відеокарта, тим важче вона буде. Високопродуктивні графічні адаптери, як правило, комплектуються великим радіатором і потужним кулером. Ефективна система охолодження - основа довговічності відеокарти, оскільки левова частка збитку пов'язана з перегрівом.

Основним недоліком потужної відеокарти є галаслива робота. Однак на ринку графічних адаптерів є безліч моделей з пасивним охолодженням. Ці карти не шумлять, але вони не рекомендуються. Більш того, вони часто використовують графічні процесори, які не пройшли заводські випробування для виробництва карт з пасивним охолодженням. Очевидно, що такі графічні адаптери забезпечуватимуть потужність і надійність. І з огляду на той факт, що пасивна система охолодження не може підтримувати стабільну температуру при високих навантаженнях - ця відеокарта навряд чи буде довговічною.

У свою чергу, бюджетна низькопрофільна відеокарта з активною системою охолодження оснащена невеликим кулером, який в процесі роботи викликає неприємний звук. Невеликі лопаті вентилятора не дають бажаного ефекту, і така графіка часто перегрівається. Тому рекомендується купувати відеокарти, оснащені великим кулером. Ці пристрої значно тихіше в роботі.

Що стосується розігнаних карт типу OverClock, що працюють на високих частотах, то з точки зору продуктивності вони не набагато перевершують аналоги з більш низькою частотою. Однак продуктивність чіпа, пам'яті і компонентів харчування до межі призводить до швидкого зносу відеокарти. Адаптери OverClock набагато менше, ніж слід враховувати при покупці такого обладнання.

Практика показує, що працювати з новим чипом продуктивності набагато краще, ніж з розігнаним. Знос компонентів розігнаної відеокарти відбувається набагато швидше, а надійність цих адаптерів вкрай низька.

Краща графічна карта для ігор 2017 від Asus

Основними критеріями вибору кращих відеокарт є продуктивність, ціна і довговічність. Як приклад ми вибрали бренд Asus, тому що ринок графічних адаптерів включає сотні моделей від десятків брендів. У свою чергу, карти ASUS є одними з кращих з точки зору ціни, надійності і продуктивності. Кількість брендів має аналогічне співвідношення, але ми розглядаємо тільки продукти Asus.

бюджетний варіант

710-1-SL та 710-1-SL-BRK - це дві моделі недорогих відеокарт, які можуть виконувати більшість завдань. Вони підходять для запуску ігор , Які були введені 3-5 років тому і для роботи в графічних додатках. Часто ці карти купуються в якості заміни несправної карти другого комп'ютера.

У цій категорії є такі карти, як R7250-2GD5, GT730-2GD5-BRK, GT730-SL-2GD3-BRK. Їх ціна низька, але вони дозволяють вам грати в деякі сучасні ігри при низьких налаштуваннях графіки.
PH-GTX1050-2G, DUAL-GTX1050-2G, GeForce GTX 1050 Ti, STRIX-RX460 - бюджетна ігрова відеокарта, якої буде достатньо для запуску останніх ігор на середніх графічних налаштуваннях. У деяких іграх ці відеокарти впораються з максимальними налаштуваннями графіки.

Для просунутих гравців

DUAL-GTX1060-O3G, STRIX-GTX1060, STRIX-RX470-4G-GAMING і GeForce GTX 1060 GAMING X 3G підходять для ігрових станцій середньої продуктивності. Ці адаптери були розроблені на базі чіпа GTX1060. А також ASUS ROG STRIX-RX480-O8G-GAMING.

DUAL-GTX1070-8G - відмінний вибір для потужної ігрової станції. Ця карта легко справляється практично з усіма сучасними іграми при максимальних налаштуваннях графіки. У цій категорії ви можете додати потужнішу графічну карту Strix-GTX-1070.
STRIX-GTX1080-8G-GAMING не тільки впорається з сучасними іграми, але і буде перебувати в мережі протягом наступних кількох років, протягом яких він буде включений в ТОП найпотужніших відеокарт.

Найпотужніша відеокарта - GIGABYTE GV-N1080XTREME W-8GD. Це адаптер OverClock, який відрізняється відмінним співвідношенням ціни, надійності і продуктивності. Однак той факт, що карта розігнана, робить її недовговічною.

Джерело тут https://thecomputerfinder.com/choose-graphics-card/

Both comments and pings are currently closed.

Як вибрати графічну відеокарту для ігор?
Як вибрати кращу карту для ваших потреб?
Вибрати GeForce або Radeon?
Скільки обсягу достатньо?
Який тип відеокарти більш підходить?
Чи є суттєва різниця між активним і пасивним охолодженням?
Чи буде для вашої мети достатньо інтегрованою карти ресурсів, або має сенс шукати базову графічну карту?
AMD Radeon або NVidia GeForce?
Як вибрати відеокарту для ігор?
AMD Radeon або NVidia GeForce?

Дополнительная информация

rss
Карта