Як очистити сайт від вірусів? Як видалити віруси з сайту?

 1. Екстрені заходи для порятунку зараженого сайту
 2. переоцінка сайту

Будь-сайт в інтернеті може бути зламаний і заражений шкідливим вірусом

Будь-сайт в інтернеті може бути зламаний і заражений шкідливим вірусом. У такій ситуації діяти потрібно негайно! Це допоможе уникнути серйозних ускладнень, усунути які буде набагато складніше.
Як видалити вірус з сайту? З цим завданням легко впораються фахівці, але якщо часу на очікування майстра немає, доведеться вживати заходів самостійно. Очищення вірусів проводиться за нескладною схемою. Ми докладно розповімо про послідовність дій.

Екстрені заходи для порятунку зараженого сайту

 1. Негайно вимкніть заражений ресурс, зв'яжіться з хостером і опишіть проблему. Можливо, він уже робить певні дії, щоб вилікувати сайт від вірусів.
 2. Обов'язково змініть облікові записи і паролі.
 3. Коли доступ до сайту буде закритий для відвідування, оціните масштаб завданої шкоди. У програмі діагностики безпечного перегляду Гугл введіть посилання на ваш сайт і переконайтеся, що програма пошуку його не видає. Далі, проведіть сканування. Ця програма дозволить виявити шкідливий код, запущений хакерами.
 4. Якщо зараження спровокувало шкідливе ПО, перш ніж вирішити, як видалити вірус, виконайте наступні дії: на сторінці ПО перейдіть в розділ «інструменти для веб майстрів» і перегляньте список URL-адрес, визначених програмою зараженими.
 5. Скористайтеся спеціальним інструментом для видалення і вкажіть посилання на заражені адреси, щоб ці сторінки не були доступні для пошукової програми.
 6. У журналах сервера грамотно вивчіть дані ваших файлів. Будь-які зміни в цих параметрах вказують на хакерський взлом.
 7. Перевіривши всю інформацію на своєму ресурсі і оцінивши збиток, переходимо до другого пункту, спрямованому на видалення вірусів з сайту.

Як почистити сайт від вірусів

Як прибрати вірус з сайту при наявності доступу до сервісу?

 1. Всі наявні пакети ПО поновіть до останньої версії.
 2. Виконайте повну переустановку ОС, використовуючи програму з надійного джерела.
 3. Проводячи видалення вірусів з сайту, не забувайте виконати оновлення платформи, тематичних систем та інших підключених програм від інших розробників.
 4. Лікування сайту від вірусів також передбачає відновлення всієї системи в режимі онлайн. для відкритого запуску сайту необхідно виконати кілька стандартних дій, включаючи зміну конфігурації.
 5. Якщо в інструменті відображається необхідність видалення вже очищених адрес, готових для запуску в пошукову програму, просто скасуйте свою заявку.

Видалити віруси на сайті не так вже й складно, головне вчасно вжити заходів для порятунку ресурсу.

переоцінка сайту

Якщо вам вдалося успішно прибрати вірус на сайті, виконайте контрольну перевірку, яка підтверджує факт вдалого очищення.

 1. На головній сторінці інструментів виберете раніше заражений сайт.
 2. Клацніть по вкладці «сканування».
 3. Тепер потрібно натиснути на кнопку «Шкідливе ПО».
 4. Завершальний етап - натискаємо на «доповідь запит про перевірку».

Якщо програма підтвердить, що ваш сайт очищений, значить, вам вдалося без допомоги досвідченого фахівця видалити віруси і врятувати свій ресурс!

Як видалити вірус з сайту?