Як перевірити інтернет-посилання на предмет вірусів - Dr.Web LinkCheckers

 1. Dr.Web LinkCheckers - перевірка посилань на віруси з браузера
 2. Установка плагіна для перевірки посилань в інтернеті
 3. Де купити ліцензію на антивірус Dr.Web
 4. Післямова

Доброго часу доби, дорогі читачі.
Власне, пропоную Вашій увазі ще один невеликий плагін для FireFox , За коштами якого часом можна убезпечити себе від вірусів. Особливо ця стаття стосується всіх любителів соціалок типу "Вконтакте" і "однокласники".

Вконтакте

Справа в тому, що всі ми з Вами ходимо по посиланнях, які приходять нам в пошту , В соціалках або просто розміщені на форумах і сайтах. І взагалі-то, ніколи не можна бути впевненим у тому, що за посиланням, на яку Ви переходите на насправді не є посиланням на сторінку \ файл з вірусним кодом, яка розсилається не вашим улюбленим другом, а яким-небудь спам-ботом.

Так ось, мої улюблені товариші з компанії Dr.Web зробили чудовий безкоштовний плагін для предпроверкі посилання "на льоту" без необхідності переходу на сайт і зараження свого комп'ютера :)

Dr.Web LinkCheckers - перевірка посилань на віруси з браузера

Саме таку назву носить це додаток для Mozilla FireFox.

Принцип роботи до не можна простий: перш ніж перейти куди-небудь по незнайомій посиланням, тиснемо правою кнопкою мишки на ній і зі списку вибираємо пункт "Перевірити Dr.Web", після чого в окремому віконці бачимо результат перевірки всіх скриптів і коду сторінки \ файлу на яку (ий) вела посилання:

Web, після чого в окремому віконці бачимо результат перевірки всіх скриптів і коду сторінки \ файлу на яку (ий) вела посилання:

Все, якщо вірусів не виявлено, то сміливо переходимо по посиланню.
Що приємно - перевірка проводиться досить швидко, а наявність повноцінного встановленого dr.web 'а на комп'ютері не потрібно, тому що перевірка ведеться за засобом online сканера і баз на серверах компанії.

Установка плагіна для перевірки посилань в інтернеті

Все як завжди:

 • Щоб встановити аддон переходимо на його сторінку, а саме сюди .
 • Тиснемо на зелену кнопочку "Add to FireFox" (Додати в Firefox)
 • Під сплив віконці дочекайтеся три (або п'ять, не пам'ятаю) секунди і натисніть кнопочку "Встановити"
 • Після завершення установки натисніть в кнопочку "Перезапустити FireFox" або перезапустіть браузер вручну.
 • Установка завершена.

Про використання говорив вище.

Де купити ліцензію на антивірус Dr.Web

Якщо Ви вирішили придбати повну версію програми (мається на увазі антивірус, а не сам плагін, плагін то безкоштовний), то рекомендується робити це не в роздрібних магазинах (які не тільки роблять істотну націнку, але і додають до кінцевій ціні вартість коробки з програмою, її доставки в магазин, вартість оренди магазину та іншу "логістику"), а в інтернет-магазинах, що:

 • По-перше, дешевше (не тільки з причин, що вказані вище, а й тому, що софт закуповується / продається оптовими обсягами);
 • По-друге, зручно, т.к нікуди не треба ходити і оплатити можна хоч кредиткою, хоч смской з телефону;
 • По-третє, досить безпечно, бо ліцензію можна відразу (швидка доставка ключів на Email) перевірити і активувати, чого не зробиш в оффлайн-магазині.

Зі свого боку я б порекомендував вот такой вот магазин , Просто тому, що місце перевірене (у всякому разі, автор все ще купує там софт для дому / офісів) і існує на ринку програм з 2004 -го. Загалом всякий маркетинг можете почитати в інтернеті або на сайті магазину, - моя справа порекомендувати.

Посилання на сторінку для покупки оптимального варіанту Dr.Web буде ось така (якщо Вам лінь копатися в самому магазині і шукати що там до чого). Продовження ліцензії зазвичай дешевше, тому, якщо ліцензія у Вас колись уже була, то дешевше в цьому ж магазині знайти позицію для продовження.

До слова, якщо раптом, з якихось причин, Ви знаєте магазин софта дешевше (і головне, - краще!), То зв'яжіться через форму зворотного зв'язку , Ми з командою розглянемо Ваш варіант .. і може запропонуємо читачам в цьому тексті. Спасибі!

Післямова

Вот такой вот корисний інструментік.

Так само Ви можете купити повну версію Доктор Веб (є навіть спосіб оплати через смс), яка буде постійно захищати Ващ комп'ютер в режимі реального часу, щоб його потім не доводилося перевіряти посилання за допомогою описаного вище плагіна. Щоб перейти до покупки, використовуйте це посилання .

І все таки .. І все таки рекомендую тримати під рукою повноцінний антивірус бо, по-перше, замучить все посилання вручну перевіряти, а, по-друге, всяка зараза пробирається нам не тільки через скрипти в коді сайтів.

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter