Як видалити Malware і що це таке - Norman Malware Cleaner

  1. Що таке Malware і чому його потрібно видаляти
  2. Опис Norman Malware Cleaner
  3. Де скачати і як використовувати
  4. Післямова

Всім доброго часу доби. Сьогодні поговоримо про Norman Malware Cleaner.

Колись я розповідав Вам про те що таке Spyware і як з цим боротися , А сьогодні хочу поділитися не менш важливою інформацією, але на цей раз про боротьбу з такою штукою як Malware, яка не менше шкідлива ніж віруси , Але видаляється так само нескладно.

В принципі ці шкідливі бяки багато в чому схожі, а точніше кажучи, Spyware, скоріше навіть є різновидом (подклассом) Malware ніж самостійним шкідливим продуктом. Втім, давайте приступимо до справи, а саме до виявлення цієї гидоти і очищення від неї.

Що таке Malware і чому його потрібно видаляти

Коротка вирізка з Вікіпедії:

Шкідлива програма (буквальний переклад англомовного терміна Malware, mal icious - зловмисний і soft ware - програмне забезпечення, жаргонна назва - «малваре») - зловмисна програма, тобто програма, створена зі злим умислом і / або злими намірами.

По суті Malware є такою собі міні-програмою вірусом, який нишком прослизає повз антивіруса в силу дещо інший специфіки роботи. До слова, саме Malware вміє дезактивувати Ваш антивірус або фаерволл швидко і безшумно.

Якщо Вам цього достатньо, то приступайте до читання далі, якщо немає, то можете дочитати цю статейку на Вікіпедії , - благо все прекрасно і дохідливо викладено, що добре, бо займатися переказом мені не доведеться, а тому я відразу приступлю до того чим і як справлятися з оной гидотою.

Опис Norman Malware Cleaner

З усіх програм мені найбільше сподобалася Norman Malware Cleaner. Багато досить яро радять і користуються Malwarebytes 'Anti-Malware, але у мене оне диво програміста розуму чогось спробувало під виглядом шкідливого софту видалити Webmoney і пару інших корисних речей, що не є добре і тому довелося від неї відразу відмовитися.

Власне, у вибраній мною Norman Malware Cleaner, на мій погляд, лише один недолік - це необхідність постійно качати нову версію, а точніше відсутність оновлення баз без перезакачкі самого дистрибутива програми.

В іншому одні тільки плюси - безкоштовність, мінімалістичний і зручний інтерфейс, хорошу якість і швидкість роботи .. Загалом все чудово, не вистачає хіба що підтримки російської мови.

Де скачати і як використовувати

Завантажити програму можна, скажімо, звідси .

Що приємно, - установка не потрібно, тобто досить запустити завантажений .exe файл, що, до слова, є ще одним плюсом бо програмку можна тягати на флешці, та й взагалі не захаращувати систему зайвими установками.

Після запуску перед Вам вилізе угоду про ліцензії та всьому таке інше.

Сміливо тиснемо "Accept" і йдемо далі.

Перед нами з'явиться головне вікно програми, де необхідно буде вибрати варіант сканування.

Перед тим як це зробити, я рекомендую перейти на вкладку "Options" і поставити там галочку "Enable rootkit cleaning" і "Apply" (нижче на тій же вкладці):

Власне, далі нам залишається повернутися на вкладку "Scan", вибрати пункт "Full" (для повного сканування всього комп'ютера) і натиснути на кнопочку "Start" справа внизу.

Увага! Програма вбиває всі знайдені зломщики програм (keygen, crack тощо), так що майте на увазі.

Все, далі лише залишається дочекатися закінчення процесу сканування і очищення (робити нічого не потрібно, програма вичищає і видаляє все самостійно) і радіти очищеної системі.

Післямова

Ось такі ось пироги. Взагалі чістілка чарівна і позбавляє від купи проблем.

Ряду користувачів я навіть часто замість spybot 'а я рекомендую користуватися відразу Norman Malware Cleaner бо спектр сканування і "прискіпливості" у цій утиліти кілька ширше.

Загалом, тримайте свого залізного друга в чистоті і не давайте йому хворіти ;-)

Як і завжди, готовий відповісти на всі Ваші запитання по темі в коментарях або за допомогою форми зворотного зв'язку .

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram