Як вставити віджети соцмереж (ВКонтакте, Facebook, Twitter) на свій сайт?

 1. 1. Віджети груп
 2. Віджет групи ВКонтакте
 3. Віджет спільноти Facebook
 4. Віджет Twitter стрічки
 5. 2. Віджети коментарів
 6. Віджет коментарів Вконтакте
 7. Віджети коментарів Facebook

Віджети соціальних мереж на сайті можуть використовуватися в різних цілях. Найчастіше на сайт вбудовуються віджети спільнот, щоб відвідувачі могли підписатися на оновлення або стежити за новинами компанії, і віджети коментарів - так як більшість інтернет-користувачів зареєстровані в тій чи іншій соціальній мережі, це не вимагає заповнення додаткових полів, що зручно при коментуванні матеріалів . Саме про те, як їх вставити на сайт, ми і поговоримо в даній статті.

1. Віджети груп

Віджети груп і співтовариств соціальних мереж зазвичай вставляються в бічну колонку (сайдбар) сайту за допомогою спеціального скрипта, що надається розробником.

Віджет групи ВКонтакте

Щоб отримати код віджету, заходимо на сторінку для розробників Вконтакте . Тут уважно заповнюємо запропоновану форму. Міняємо дефолтну посилання на посилання на свою групу, вибираємо вид відображення спільноти, налаштовуємо ширину блоку і кольору. Внизу доступний попередній для всіх внесених змін. Кольори краще не змінювати, навіть якщо вони не підходять під дизайн сайту - все вже звикли до такого оформлення груп і зміна кольору може викликати подив. Далі копіюємо сформований код і вставляємо в потрібне місце на сайті.


Віджет спільноти Facebook

Код вставки віджета спільноти Facebook можна отримати на сторінці розробника . Тут заповнюємо форму з настройками віджета:

 • Facebook Page URL - url адресу вашої спільноти
 • Width і Height - ширина і висота віджету відповідно
 • Color Scheme - темна або світла колірна схема для віджета
 • Show Friends 'Faces - показувати учасників спільноти
 • Show Posts - показувати останні публікації
 • Show Header - показувати напис «Знайдіть нас на Facebook»
 • Show Border - показувати рамку

Після установки, натисніть кнопку Get code (отримати код) і скопіюйте обидва поля в потрібне місце на сайті.


Віджет Twitter стрічки

Для того, щоб додати twitter -стрічка на сайт, зайдіть на сторінку (Настройки> Віджети-> Створити новий). Якщо ви увійшли з профілю того аккаунта, віджет якого хочете створити, то у вас вже буде представлений готовий його варіант, який при необхідності можна підкоригувати. Ширина блоку адаптивна , Тобто віджет буде підлаштовуватися під ширину блоку, в якому його розмістять, регулювати можна лише висоту. Далі натисніть кнопку «Створити віджет» і скопіюйте з'явився код.


Якщо ваша компанія представлена ​​в декількох соціальних мережах, то зручніше за все зробити блок з вкладками, на кожній з яких розмістити віджет відповідної соціальної мережі.

2. Віджети коментарів

Для рунета найбільш популярними є віджети коментарів Вконтакте, причина того очевидна.

Віджет коментарів Вконтакте

Переходимо на сторінку розробника в блок віджетів коментарів . Тут необхідно заповнити форму із зазначенням сайту, на якому буде розташовуватися віджет, вказати кількість коментарів, ширину блоку, дозволити або заборонити прикріплювати мультимедійні дані.


При цьому до групи можна додати кількох адміністраторів. Для цього досить зайти на сторінку налаштувань і в адмініструються додатках для потрібного вибрати пункт «Редагувати». Далі у вкладці «Керівництво» додати потрібну людину.

Другий спосіб: після вставки блоку на сайт натисніть на посилання Адміністрування -> Призначити адміністраторів, яка перекине вас на потрібну сторінку ВКонтакте.

Віджети коментарів Facebook

На сторінці налаштувань блоку коментарів встановлюємо потрібні параметри (url міняти не обов'язково) і натискаємо кнопку "Get code".

Щоб додати адміністраторів до коментарів, додатково необхідно прописати мета-тег, в який замість YOUR_FACEBOOK_USER_ID потрібно вставити ID вашого профілю.

property = "fb: admins" content = "{YOUR_FACEBOOK_USER_ID}" />

Якщо адміністраторів повинно бути кілька, їх ID досить перерахувати через кому.

При виникненні будь-яких проблем або питань, задавайте їх у коментарях або звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Ми працюємо практично з будь-якими системами управління сайтом!

Повернутися назад

Статті по темі:

Дополнительная информация

rss
Карта