Як підключити або відключити послугу Гудок на Теле2

  1. Активація розважального сервісу «Гудок»
  2. Тарифікація і вибір мелодії
  3. Як повернути стандартні гудки з'єднання

Мобільний оператор Теле2, піклуючись про своїх абонентів, пропонує їм масу додаткових послуг. Одним з найбільш популярних останнім часом розважальних сервісів є послуга «Гудок», яка дозволяє замінити докучливі і монотонні гудки очікування з'єднання з абонентом на популярні мелодії або веселі жарти. Абоненти компанії, які підключають даний сервіс, можуть також записувати власні коротке привітання для всіх тих, хто телефонує на їх номер. Оскільки в попередньо встановлений оператором базовий набір сервісів дана розважальна послуга не входить, її необхідно активувати самостійно. Розглянемо, як підключити або відключити послугу Гудок на Теле2.

Розглянемо, як підключити або відключити послугу Гудок на Теле2

Активація розважального сервісу «Гудок»

Щоб замінити стандартні звуки з'єднання популярної мелодією або жартом, необхідно зателефонувати за коротким безкоштовним номером 0550, після чого, слідуючи вказівкам роботизованого помічника, вибрати вподобану музику. Зверніть увагу, що послуга буде підключена автоматично тільки після зняття з абонентського рахунку вартості її використання, тому перед оформленням замовлення слід переконатися в наявності необхідної суми на балансі. Після активації розважального сервісу «Гудок» всі абоненти, що дзвонять вам, будуть чути встановлену мелодію замість стандартних гудків з'єднання. Активувати послугу Гудок на Теле2 можуть також за допомогою USSD-команди * 115 * 1 #. Вибирати мелодію при цьому не потрібно, оскільки в якості звуку очікування з'єднання буде встановлено безкоштовна мелодія дня, обрана системою оператора за певним алгоритмом.

Тарифікація і вибір мелодії

Послуга Гудок на Теле2 підключається до абонентським номером безкоштовно, однак при цьому стягується вартість колекції пісень. Максимальна вартість треку становить 49 рублів. За користування розважальним сервісом з абонентського рахунку щодня стягується плата в розмірі 2 рублів.

Щоб вибрати нову мелодію, яка буде встановлена ​​замість гудків з'єднання, можна скористатися офіційним інтернет-порталом послуги «Гудок», розміщеним в мережі за адресою http://gudok.tele2.ru/catalog-list . На сторінках сайту знаходиться величезна база аудиотреков і веселих жартів, розбита на категорії для зручності пошуку. Всі мелодії, розміщені на сторінках порталу, абоненти можуть замовити в будь-який зручний час. Крім того, для любителів мобільного інтернет-серфінгу, існує WAP-версія порталу послуги «Гудок», яка доступна за адресою wap.gudok.tele2.ru. Перейти за цим посиланням можна з будь-якого мобільного телефону, що підтримує WAP-технології.

Ще одним способом вибору мелодії, яка буде встановлена ​​замість стандартних гудків, є дзвінок за безкоштовним номером 0550, однак цей метод вважається менш зручним способом управління послугою «Гудок».

Як повернути стандартні гудки з'єднання

Існує кілька способів деактивувати послугу Гудок на Теле2. Розглянемо їх докладніше:
1. "Особистий кабінет" абонента. Для відключення розважального сервісу можна використовувати інтернет послугу «Мій Теле2», доступну за адресою https://my.tele2.ru . Для отримання доступу до управління послугою «Гудок» слід пройти авторизацію і оформити в системі заявку на деактивацію. Зверніть увагу: виконання заявки на відключення може зайняти до 24 годин.
2. USSD-команда. Для повернення до стандартних гудкам з'єднання необхідно набрати на екрані запит формату * 115 * 1 # і натиснути кнопку виклику для відправки його в обробку оператору.

Ми докладно описали, як на Теле2 відключити або підключити послугу гудок, тепер абоненти даного мобільного оператора зможуть самостійно управляти розважальним сервісом.

Дополнительная информация

rss
Карта