Як створити завантажувальну флешку Windows в Ubuntu

 1. Як створити завантажувальну флешку Windows XP / Windows7 / Windows 8 і Windows 10 в Ubuntu. Ви шукали...
 2. Установка в Ubuntu 16.04 за допомогою PPA від webupd8
 3. Встановлюємо за допомогою готового deb пакета
 4. Для 32-bit
 5. Як створити завантажувальну флешку за допомогою утиліти dd

WinUSB - це додаток яке дозволяє створювати завантажувальний флешку Windows в Linux і всього за два кліка. Додаток має підтримку Windows Vista, при виборі способу для створення завантажувальної флешки, є вибір 2-х джерел звідки беремо образ для запису, перший це звичайно ж жорсткий диск де у нас зберігаються файли, а другий, це CD / DVD диски. Стара версія WinUSB підтримувала лише Windows XP / Vista, останнє оновлення додало підтримку Windows 7/8, не перевіряв чи підтримує Windows 10 так як у мене другий системою спільно з Ubuntu 14.04.4 LTS варто Windows 7.

Як створити завантажувальну флешку Windows XP / Windows7 / Windows 8 і Windows 10 в Ubuntu. Ви шукали рішення цього питання? Якщо шукали і безуспішно, читайте матеріал нижче, в якому йтиметься як вирішити цю проблему.

WinUSB - це додаток яке дозволяє створювати завантажувальний флешку Windows в Linux і всього за два кліка. Додаток має підтримку Windows Vista, при виборі способу для створення завантажувальної флешки, є вибір 2-х джерел звідки беремо образ для запису, перший це звичайно ж жорсткий диск де у нас зберігаються файли, а другий, це CD / DVD диски. Стара версія WinUSB підтримувала лише Windows XP / Vista, останнє оновлення додало підтримку Windows 7/8, не перевіряв чи підтримує Windows 10 так як у мене другий системою спільно з Ubuntu 14.04.4 LTS варто Windows 7.

Більш ранні версії Unetbootin дають можливість створення завантажувальної флешки Windows 7 USB в Linux, але більш нові версії UNetbootin вже не підтримують цю можливість (ви звичайно все ще можете використовувати стару версію), в даній ситуації, ви повинні вручну відформатувати USB під файлову систему NTFS якщо збираєтеся встановити Windows 7/8. Якщо ви хочете встановити Windows XP, встановлюємо файлову систему FAT32. Маючи досвід роботи з додатком GParted , Це для вас буде легким завданням, можливо складної для новачків, користувачів які лише освоюють Ubuntu Linux.

Додаток WinUSB стало доступно для установки в Ubuntu 16.04 LTS, дивимося репозиторій трохи нижче.

Використовуючи додаток WinUSB, цей процес тепер набагато простіше, від запуску додатка до створення завантажувальної флешки всього кілька кліків:

 • Запустити програму.
 • Вибрати образ на жорсткому диску комп'ютера або ж на знімному носії CD / DVD диску.
 • Запустити створення завантажувальної флешки натиснувши на кнопку Install.

Після описаних маніпуляцій вище, додаток саме отформатирует флеш-накопичувач під потрібну файлову систему автоматично, прімонтірует, почне копіювання файлів, по закінченню створення завантажувальної флешки, додаток WinUSB саме додасть флеш-накопичувач в меню Grub, все що вам залишається, це дочекатися повідомлення - Installation succeded і перезавантажити комп'ютер, після в меню Grub вибрати ваш флеш-накопичувач і встановити операційну систему Windows, в моєму випадку це версія Windows 7 SP1.

WinUSB має дуже простий графічний користувальницький інтерфейс в якому розбереться кожен користувач, всього кілька пунктів в яких запитується неможливо, в моєму випадку створення завантажувальної флешки зайняло близько 20 хвилин. Так само додам до написаного вище, при створенні завантажувального флешки коли процес уже запущений, ні в якому разі не скасовувати щоб не угробити свою флешку, почекайте закінчення, підіть зробіть собі кави і не навантажуйте процесор іншими додатками, це дозволить створити завантажувальний флешку швидше ніж в тому випадку, коли ви будете використовувати навантажувальні додатки.

Як встановити WinUSB в Ubuntu Linux, відкрийте термінал і виконайте наступні команди:

sudo add-apt-repository ppa: colingille / freshlight sudo apt-get update sudo apt-get install winusb

Установка в Ubuntu 16.04 за допомогою PPA від webupd8

sudo add-apt-repository ppa: nilarimogard / webupd8 sudo apt-get update sudo apt-get install winusb

Встановлюємо за допомогою готового deb пакета

Для 64-bit

cd / tmp && wget https://launchpad.net/~colingille/+archive/ubuntu/freshlight/+files/winusb_1.0.11+vivid1_amd64.deb && sudo dpkg -i winusb * && sudo apt -f install

Для 32-bit

cd / tmp && https://launchpad.net/~colingille/+archive/ubuntu/freshlight/+files/winusb_1.0.11+vivid1_i386.deb && sudo dpkg -i winusb * && sudo apt -f install

Після завершення установки шукайте додаток в Меню Ubuntu - Системні утиліти - WinUSB, або за допомогою пошуку в Dash.

WinUSB це один спосіб створення завантажувальної флешки, але так само є і консольний варіант за допомогою утиліти DD яка встановлена ​​в системі за замовчуванням.

Як створити завантажувальну флешку за допомогою утиліти dd

 • Підключіть флешку до комп'ютера і відформатуйте в GParted , Встановивши для флешки файлову систему NTFS для Windows 7/8 і FAT32 для Windows XP.
 • Виконайте в терміналі наступну команду - sudo dd if = / path / to / file.iso of = / dev / sdb 1. Замість /path/to/file.iso, вкажіть повний шлях до образу Windows, sdb 1 - це індекс пристрої, зазвичай флешка якщо підключена лише одна, отримує за замовчуванням індекс 1, щоб перевірити більш точно, запустіть GParted щоб випадково не стерти дані на іншому диску, якщо все прописано правильно, тиснемо "Enter" і чекайте завершення копіювання.
 • Після завершення маніпуляцій вище, знову перейдіть в GParted , Встановіть прапорець boot для флешки, після перезавантажуємося і встановлюємо Windows.

Якщо у вас виникнуть складності, запитуйте, уточнюйте в коментарях до матеріалу.

Ви шукали рішення цього питання?

Дополнительная информация

rss
Карта