Як в контакті вставити картинку замість граффіті на стіні


Соціальна мережа в контакті стала за останні роки дуже популярною. У ній весь час вводяться якісь технологічні новинки і можливості. І та людина, яка тримає руку на пульсі нової інформації про них, здатний дивувати своїх друзів цікавими ходами.

У цій статті мова піде про сервіс графіті в контакті - можливості намалювати картинку на своїй стіні або стіні іншого користувача або групи. В принципі, будь-яка людина, хоча б поверхово знайомий з цим сайтом, знає, що можна просто додати собі в альбоми звичайну фотографію і після цього прикріпити її до мого повідомлення на стіну.

Однак цей спосіб має недолік - фотографія автоматично зменшується і треба на неї клікнути, щоб побачити якісне зображення.

Графіті ж позбавлені такого недоліку - вони являють собою дуже помітні плашки і, якщо розмістити на них картинку, то вона вийде виразною.

Питання лише в тому, яким чином це зробити, адже ВКонтакте не надає такої можливості штатними засобами. Тоді на допомогу прийде додаткове програмне забезпечення. Насправді, програм з потрібним функціоналом цілий клас, але мова ми будемо вести про продукт від ресурсу 3po.ru, команда якого створила чудову програму Vkonpik.

Чому саме про нього? Все просто - багато подібних програми крадуть акаунти або навіть містять віруси, а дана утиліта мало того що перевірена багатьма користувачами і здобула хорошу репутацію, так ще й має відкритий код на Delphi.

При бажанні досвідчений користувач може сам її зібрати і навіть внести зміни в функціональність.

Отже, у нас є завантажена утиліта Vkonpik і картинка, яку ми хочемо відправити на стіну користувачеві або в групу. Почати слід з запуску програми. Вона запропонує нам авторизуватися і ввести свій логін і пароль.

Після цього вона довантажити з сервера список наших друзів і відобразить його в панелі праворуч, а також запропонує інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс для подальшої роботи.

Для початку нам необхідно завантажити свою картинку або фотографію. Для цього слід клацнути на велике біле поле і вибрати її в діалозі відкриття файлу. Те, як картинка відобразиться в цьому полі і буде являти собою кінцевий вигляд.

Над ним можна побачити три можливих настройки для обробки зображення. Тут потрібно просто поекспериментувати і вибрати підходящий варіант.

Я рекомендую використовувати настройку «Міняти пропорції» і використовувати картинки, відношення висоти і ширини яких становить 1 до 2, саме такі картинки будуть виглядати краще за все.

Після того, як ми отримали необхідний вид зображення, залишається вибрати одержувача. Для цього потрібно просто заповнити одне з двох полів внизу, вписавши id групи або користувача і натиснути кнопку «Завантажити».

Програма виконає необхідні дії і потім відкриє вікно браузера з намальованою графіті-картинкою. Залишиться тільки відправити її на стіну.

При виборі одного з друзів в панелі праворуч, значення його id підставляється автоматично. Для довільного користувача або групи треба вписати його вручну. Дізнатися id зовсім неважко, досить зайти на потрібну сторінку і підглянути потрібний номер в її URL.

Ось таким чином наданий соціальною мережею інструмент можна використовувати для прикраси стіни або створення барвистих послань. Наприклад, можна завантажити як графіті в контакті, листівку і привітати зі святом.
Разом з цією статтею зараз читають:


Чому саме про нього?

Дополнительная информация

rss
Карта