Як відключити мелодію гудок на МТС. З офіційного сайту. Росія і закордон

  1. Про послугу МТС Гудок
  2. Відключення послуги МТС Гудок
  3. Вартість мелодій в МТС Гудок
  4. Додаткові можливості послуги Гудок від МТС
  5. Відгуки про послугу "Гудок МТС"

Зміст статті:

Зміст статті:

Оператори стільникового зв'язку намагаються вже багато років заробити, пропонуючи абонентам різноманітні сервіси. Багато з них можуть додати до витрат користувача істотну суму і не є обов'язковими для роботи або спілкування. Природно, що більшість клієнтів віддає перевагу таким послуги відключати з метою економії, та й просто набриднути згодом вони цілком можуть.


Про послугу МТС Гудок

Багато користувачів стільникового зв'язку, особливо з числа молодих людей, вважають за краще яскраве життя і стандартні гудки, які чує абонент під час очікування відповіді, їх абсолютно не влаштовують. Саме для них призначена послуга Гудок МТС. Активувавши її, клієнт отримує можливість замінити нудний писк в трубці на сучасну мелодію або прикол. Це дозволяє розрядити «сірість» будніх днів і кілька порадувати дзвонить під час очікування відповіді.

Вартість підключення послуги МТС Гудок становить 50 рублів, ще стільки ж становить мінімальна плата за мелодію на місяць. Це досить значне подорожчання за розважальну послугу, яка в підсумку ще й може набриднути. Тож не дивно, що багато абонентів рано чи пізно задаються питанням: «Як відключити мелодію гудок на МТС?». Нести додаткові витрати за неї хочуть тільки деякі користувачі.

Важливо! Послуга Гудок на МТС підключається автоматично при активації багатьох тарифних планів. Перші 30 днів за подарункову мелодію абонентська плата не береться. Варто не забути відключити Гудок МТС, якщо немає бажання платити додатково щомісяця за цю розважальну функцію.


Відключення послуги МТС Гудок

Далеко не всі абоненти хочуть виділятися з натовпу і тим більше платити за це нехай і не величезну, але щомісячну абонентську плату. Більшість користувачів мережі досить швидко приходить до висновку, що послуга їм абсолютно не потрібна і починає шукати відповіді на питання: «Як видалити послугу гудок на МТС?». Насправді нічого складного в цьому немає і вся операція займає буквально кілька секунд.

Розглянемо варіанти, як відключити гудок на МТС безкоштовно:

  1. USSD-запит;
  2. МТС-Сервіс;
  3. Особистий кабінет;
  4. Звернення до співробітників компанії.

Найбільш простий варіант дозволяє відключити послугу гудок на МТС - це використання спеціального USSD-запиту: * 111 * 29 #. Після його введення треба обов'язково натиснути кнопку «Виклик» для відправки інформації оператору. Ще один варіант відключення послуги - самостійне використання мобільного додатка МТС-сервіс, доступного за номером * 111 #. Але навігація по меню може зайняти трохи більше часу.

Особистий кабінет на сайті оператора також дає можливість повного управління послугою Особистий кабінет на сайті оператора також дає можливість повного управління послугою. Пам'ятайте, що перед тим, як відключити гудок на МТС буде потрібно обов'язково ввести логін і пароль від кабінету, який видається в момент реєстрації. При необхідності ці дані можна відновити, слідуючи підказкам системи.

Оператори компанії цілодобово доступні за номером 0890 + 0. Вони можуть розповісти не тільки про те, як відключити послугу Гудок на МТС, а й будь-яку іншу інформацію про сервіси, що надаються компанією. Важливо розуміти, що операторів на лінії працює обмежена кількість, якщо ви вирішили дізнатися через них як видалити Гудок на МТС, то приготуйтеся трохи почекати. Зазвичай відповіді оператора доводиться чекати хвилин 20-30. Якщо сидіти з телефоном в руках немає ніякого бажання, то можна залишити заявку на зворотний дзвінок під час очікування. У цьому випадку оператор зв'яжеться в порядки черзі і розповість, як прибрати мелодію з гудка МТС, а також дасть відповідь на будь-які питання по роботі з компанією.

Найбільше за часом, щоб відключити гудок на МТС, доведеться витратити при особистому візиті в салон. Будь-який співробітник може дати детальну інформацію про послуги компанії і розповісти, як відключити мелодію на МТС. Варто обов'язково захопити з собою документ, що засвідчує особу. Співробітник в офісі попросить пред'явити його, перш ніж відключити мелодію замість гудків МТС.


Вартість мелодій в МТС Гудок

Абонентська плата, яку компанія стягує щомісяця за встановлену мелодію, - основна причина того, що багато хто хоче відключити послугу Гудок МТС Абонентська плата, яку компанія стягує щомісяця за встановлену мелодію, - основна причина того, що багато хто хоче відключити послугу Гудок МТС. Залежно від обраної категорії мелодії або пакета ціна може значно відрізнятися. Найдорожчі мелодії відносяться до першої категорії і коштують 49,9 р за 30 днів використання. Друга категорія обійдеться вже в 75 рублів на місяць, третя - в 85 р. , А четверта в 98 р. Пакети мелодій виходять ще дорожче. І обходяться від 75 р. в місяць до 29,9 рублів за 1 тиждень використання. Досить висока вартість призводить до того, що люди вважають за краще відключити гудок МТС, команда для цього проста, а економія досить значна.

Додаткові можливості послуги Гудок від МТС

Не всіх цікавить, як прибрати Гудок на МТС. Досить велика кількість абонентів користуються послугою із задоволенням. Саме для них компанія розробила додаткові можливості по даруванню і копіювання мелодій, коротко розглянемо їх.

Будь-який абонент може скористатися функцією Подарунок Будь-який абонент може скористатися функцією Подарунок. Доступна вона через голосовий портал 0550, або на сайті послуги. За замовлення заплатить абонент, який зробив подарунок, а подальше продовження доведеться оплачувати вже прийняв клієнту.

Існує також можливість копіювання мелодій. Зробити це можна через особистий кабінет або використовуючи голосовий портал. Цікавою особливістю є функція «Злови Гудок». Абонент може в будь-який момент скопіювати собі вподобану мелодію і підключити послугу просто натиснувши * під час дзвінка.

Відгуки про послугу "Гудок МТС"

Після придбання комплекту автоматично підключилася послуга Гудок через пару днів. Вона мені особливо не заважала звичайно, але і платити я за таку «фішку» зовсім не хочу. Подзвонив оператору все відключили без зайвих питань, ще й продиктували команду, як це зробити самому в майбутньому.

Багатьом може і не подобається послуга Гудок, але мені здається, що ці люди просто занадто сильно економлять. Коли за день доводиться дзвонити по кілька десятків разів набагато приємніше слухати музику, ніж просто довгі гудки. Тому я на своєму номері сам підключав цю послугу і не вважаю її зайвою.

Мені сподобалася користуватися Гудков. Звичайні нудні дзвінки просто набридли. Я краще хоч трохи виділятися з натовпу. Завдяки послузі у мене завжди улюблена мелодія грає зухвалому, а суму в 50-80 рублів не вважаю значною як на теперішній час.

Гудок, звичайно, ніщо інше як просте розвага, але мені абсолютно не шкода заплатити 50 рублів на місяць, щоб доставити хоча б кілька секунд радості звонящему. Вважаю, що дуже навіть потрібна послуга зараз, коли навколо сумно. Тому нехай буде, а кому не подобається можуть відключити.

Тож не дивно, що багато абонентів рано чи пізно задаються питанням: «Як відключити мелодію гудок на МТС?
Більшість користувачів мережі досить швидко приходить до висновку, що послуга їм абсолютно не потрібна і починає шукати відповіді на питання: «Як видалити послугу гудок на МТС?

Дополнительная информация

rss
Карта