Як дізнатися свій зовнішній IP-адреса?

 1. 0. Що таке IP-адреса
 2. 1. Знайдіть свій IP-адресу
 3. Дивіться також:

Не раз вам було цікаво дізнатися відповідь на питання: як з'ясувати свій IP-адресу Не раз вам було цікаво дізнатися відповідь на питання: як з'ясувати свій IP-адресу? Слідуючи інструкції на цій сторінці, ви швидко і легко знайдете ваш IP-адресу.


0. Що таке IP-адреса

Кожен пристрій, яке можна підключити до інтернету, має IP-адреса - унікальний призначений адреса протоколу Інтернету (Internet Protocol address). Часто він відстежується сайтами, які ви відвідуєте, і навіть публікується на форумах і блогах з метою забезпечення прозорості та запобігання троллінгу або спаму. IP-адреса має важливе значення в боротьбі з онлайн-злочинами або іншими порушеннями. Хоча цілком можливо змінити свій IP-адресу, якщо ви захочете.

IP-адреса складається з чотирьох чисел, розділених крапками, і виглядає приблизно так: 123.45.67.8. Зазвичай числа присвоюються провайдерам інтернет-послуг в регіоні на основі блоків, що дозволяє деяким програмам, таким як статистика відстеження, виявляти ваше місце розташування. Якщо ви коли-небудь використовували «Google Analytics», то ви побачите, що можна аналізувати географічне розташування вашого трафіку.

1. Знайдіть свій IP-адресу

Є кілька способів, щоб з'ясувати IP-адресу протягом декількох секунд. Найпростіше буде відвідати спеціальний веб-сайт, який скаже вам ваш IP, ISP (Internet Service Provider) і деталі з'єднання. Одним з таких є сайт www.whatismyipaddress.com , Який навіть виконає безкоштовний аналіз, щоб допомогти вам визначити, чи перебуваєте ви в якомусь «чорному списку» бази даних анти-спаму.

Інший подібний сайт - www.IP-address.org , Який сам по перевірці чорного списку видає користувачеві інформацію про величину ризику, наприклад, значення «0» означає мінімально можливий ризик.

Це ті сайти, які потрібно знати зараз. Є й інші способи, щоб знайти ваш IP, але навіщо вони вам потрібні, якщо ви тільки що отримали самий простий і швидкий спосіб? Якщо вам потрібно знайти IP-адресу маршрутизатора, які часто залежать від загальної марки, то ви повинні пошукати в інтернеті модель вашого маршрутизатора, щоб це з'ясувати.

Якщо у вас динамічний IP? Ви можете виявити, що у вас динамічний IP, що означає, що він буде відрізнятися кожен раз при вході в інтернет! Багато Інтернет-провайдери призначають динамічний IP-адресу для своїх користувачів. Якщо у вас, однак, статичний IP, то ви дізнаєтеся ваш постійний статичний IP-адресу так само, як показано вище.

Тепер питання, як з'ясувати свій IP-адресу, для вас знято.

Дивіться також:

 • Прив'язка доменного імені до виділеного IP

  Якщо ви хочете зберігати web-сайт на своєму комп'ютері таким чином, щоб він був доступний іншим користувачам з мережі Інтернет по доменному імені сайту (наприклад, по імені tavalik.ru), то необхідно прив'язати ...

 • Налаштування параметрів мережі (IP) в Windows 7

  Нижче детально розглянемо процес зміни параметрів мережі (параметрів IP) в Microsoft Windows 7. Зокрема буде розказано як встановити автоматичне отримання IP-адреси, або ж як задати IP-адресу, маску підмережі, основний ...

 • Експорт і Імпорт реєстру

  Треба дуже акуратно підходити до процесу зміни параметрів реєстру. Адже один невірний рух може привести до непередбачуваних наслідків, аж до краху всієї системи. Тому перед будь-якими маніпуляціями в реєстрі, необхідно ...

Є й інші способи, щоб знайти ваш IP, але навіщо вони вам потрібні, якщо ви тільки що отримали самий простий і швидкий спосіб?
Якщо у вас динамічний IP?

Дополнительная информация

rss
Карта