Як перевірити і дізнатися витікаючі посилання з сайту? (2019)

 1. як перевіряти
 2. Що таке вага посилання
 3. підсумок

Чи знаєте Ви, скільки на Вашому сайті є вихідних посилань? Навіть якщо Ви повністю впевнені, що самі не ставили ніяких посилань, що ведуть на інші сайти, це ще не гарантує їх відсутність. «Тоді звідки ж їм узятися?» - запитаєте Ви ...

Основне джерело їх наявності - це ті шаблони, які ми встановлюємо на движок сайту . Особливо актуальна ця тема для тих, у кого є блог або сайт на WordPress або Joomla. Виробники безкоштовних шаблонів завжди вставляють в них посилання на свої ресурси, інакше як Ви думаєте для чого їм цим займатися? Таким чином вони отримують по-перше, абсолютно безкоштовну рекламу, і по-друге, вхідні посилання на свій ресурс. Особливо багато прихованих зовнішніх посилань в перекладених російською мовою шаблонах, які можна безкоштовно скачати на величезному числі спеціалізованих сайтів.

Якщо Ви хочете перевірити скільки вихідних посилань веде саме з вашого сайту, скористайтеся послугою безкоштовного онлайн сервісу WEB-IT .

Якщо Ви хочете перевірити скільки вихідних посилань веде саме з вашого сайту, скористайтеся послугою безкоштовного онлайн сервісу  WEB-IT

як перевіряти

Все що Вам необхідно - це ввести адресу цікавить вас сайту в поле введення і натиснути кнопку «перевірити». Послуга не зовсім коректно названа «аналіз морд», тому що дозволяє перевірити наявність і кількість вихідних посилань з будь-якої сторінки сайту, а не тільки з морди (головної сторінки). Ця можливість дуже виграшно відрізняє даний онлайн сервіс від аналогічних йому.

Для прикладу продемонструю скріншот аналізу головної сторінки сайту одного мого знайомого, який був упевнений, що з його ресурсу немає вихідних посилань. Яке ж було його здивування виявити їх в кількості 29 штук !!!

Яке ж було його здивування виявити їх в кількості 29 штук

Чому ж так важливо знати і стежити за тим, скільки вихідних посилань є на сторінках сайту? По-перше, по ним витікає ТІЦ і PR зі сторінок Вашого сайту, і по-друге, нетематичні посилання призводять до пессимізації посилається ресурсу, зниження трасту, якщо його тема відрізняється від теми сайту, куди йдуть посилання. Тому зайві вихідні посилання треба обов'язково видаляти або закривати від індексації за допомогою атрибута NOFOLLOW.


За результатами аналізу сторінки сайту WEB-IT видасть також наступну інформацію:

 • ТИЦ і PR домену
 • Розмір сторінки (в байтах)
 • Загальна кількість посилань, яка кількість з них внутрішні і зовнішні
 • Кількість посилань, які не індексуються і індексованих Яндексом
 • вага посилань

ТИЦ і PR домену  Розмір сторінки (в байтах)  Загальна кількість посилань, яка кількість з них внутрішні і зовнішні  Кількість посилань, які не індексуються і індексованих Яндексом  вага посилань

Що таке вага посилання

Далеко не всі знають, що таке вага посилання. Вага посилання - показник її значущості для пошукової системи. Як саме розраховується цей параметр нікому невідомо бо подібні алгоритми строго засекречені. На основі численних спостережень SEO-оптимізатори прийшли до висновку, що на розрахунок ваги посилання впливають: значення ТИЦ і PR, кількість зовнішніх посилань зі сторінки, загальний трасту сайту і окремо взятої сторінки, анкор, відповідність тематик донора і реципієнта і цілий ряд інших параметрів.

підсумок

Обов'язково тримайте даний онлайн сервіс в закладках! Пам'ятайте, що контроль і моніторинг сайту просто необхідні для його розвитку і просування .

PS Ймовірно Вам буде також цікава стаття про те, як змусити індексуватися новий сайт .

«Тоді звідки ж їм узятися?
Виробники безкоштовних шаблонів завжди вставляють в них посилання на свої ресурси, інакше як Ви думаєте для чого їм цим займатися?
Чому ж так важливо знати і стежити за тим, скільки вихідних посилань є на сторінках сайту?

Дополнительная информация

rss
Карта