Як підключити користувачів зовні мережі

  1. Як налаштувати NAT і дізнатися ваш зовнішній статичний IP-адресу?
  2. Як додати зовнішній IP-адреса вашого роутера на сервер?

Щоб користувачі, які знаходяться за межами локальної мережі, могли підключатися до сервера, адміністратор повинен зробити цей сервер видимим ззовні, наприклад, через інтернет. Для цього можна підключити сервер безпосередньо до інтернету, призначивши йому публічний IP адреса, або налаштувати на інтернет-маршрутизатор зовнішній IP-адреса для таких підключень.

Другий варіант ми і розглянемо сьогодні більш детально, а також розповімо, як додати зовнішній IP-адреса на сервері TrueConf.

Внутрішні адреси - це IP-адреси, які налаштовані на мережевих картах сервера.

Зовнішні адреси - це IP-адреси або DNS імена, які повідомляються клієнтським застосуванням для підключення до сервера. У разі використання NAT або наявності DNS імен у сервера, зовнішні адреси можуть не збігатися з внутрішніми.

При відсутності можливості підключення сервера безпосередньо до інтернету і використанні трансляції адрес (NAT) і / або портів, трансльований адресу і порт повинні бути налаштовані на мережевому обладнанні і вручну вказані на сервері.

Як налаштувати NAT і дізнатися ваш зовнішній статичний IP-адресу?

Для налаштування роботи сервера через NAT вам знадобиться доступ до обладнання для виходу в інтернет (маршутізатору).

Ваш зовнішній IP адреса також можна дізнатися під час налаштування маршрутизатора. Для цього ми рекомендуємо уточнити у вашого інтернет-провайдера, чи є ваш адресу статичним - тобто, не змінюється чи він з часом.

Припустимо, внутрішній адресу вашого сервера - 192.168.0.100, ваш зовнішній адресу - 1.2.3.4, і ви використовуєте рекомендований порт TrueConf - TCP 4307.

Зайдіть в налаштування маршрутизатора в розділ NAT / Forwarding і вкажіть відповідність зовнішнього адреси 1.2.3.4:4307 внутрішньому 192.168.0.100:4307. Звертаємо увагу, що ми описуємо загальні принципи настройки, для точної відповідності рекомендуємо звернутися до документації вашого мережевого обладнання.

Зауважимо, що немає ніякої необхідності проробляти таку процедуру для клієнтських додатків. Якщо клієнтську програму бачить TrueConf Server зовні або всередині вашої мережі, то, де б воно не знаходилося, за допомогою технологій ICE / STUN воно завжди буде на зв'язку з сервером і буде доступно для участі в відеодзвінках і групових відеоконференціях.

Як додати зовнішній IP-адреса вашого роутера на сервер?

Для цього увійдіть у вкладку "Налаштування мережі" і поставте галочку в поле "Вказати" секції "Зовнішні адреси".

Після виставлення галочки активізуються кнопки "Додати", "Скидання" і "Застосувати", натисніть "Додати".

За замовчуванням в полі "Порт" виставлено значення 4307. В поле "Хост" потрібно вказати IP-адресу, наприклад, 1.2.3.4. Збережіть налаштування і натисніть "Застосувати":

Щоб зовнішні користувачі могли зайти на гостьову сторінку, необхідно додати Public IP. Для цього перейдіть в розділ «Веб-Настройки» і внесіть в поле «Зовнішній Web URL» Public IP:

А щоб зміни вступили в силу, перезавантажте сервер.

Після того, як зовнішній IP-адреса буде додано, користувачі клієнтських додатків TrueConf, а також WebRTC-користувачі, що знаходяться за межами NAT / Proxy / Firewall, зможуть без проблем підключатися до сервера, використовуючи зовнішню адресу вашої мережі, а мережеве обладнання буде перенаправляти всю інформацію по порту TrueConf TCP 4307 на внутрішній адреса комп'ютера, де розташований TrueConf Server.

Як налаштувати NAT і дізнатися ваш зовнішній статичний IP-адресу?
Як додати зовнішній IP-адреса вашого роутера на сервер?
Як налаштувати NAT і дізнатися ваш зовнішній статичний IP-адресу?
Як додати зовнішній IP-адреса вашого роутера на сервер?

Дополнительная информация

rss
Карта