Як відформатувати жорсткий диск: 4 способи як це зробити і 1 - як відновити дані | PriceMedia

 1. Як відформатувати жорсткий диск: 4 способи як це зробити і 1 - як відновити дані Форматування жорсткого...
 2. Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок
 3. Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows
 4. Як відформатувати жорсткий диск через біос
 5. Як відновити відформатований жорсткий диск
 6. Читайте також
 7. Як відформатувати жорсткий диск стандартними засобами Windows
 8. Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок
 9. Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows
 10. Як відформатувати жорсткий диск через біос
 11. Як відновити відформатований жорсткий диск
 12. Читайте також
 13. Як відформатувати жорсткий диск стандартними засобами Windows
 14. Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок
 15. Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows
 16. Як відформатувати жорсткий диск через біос
 17. Як відновити відформатований жорсткий диск

Як відформатувати жорсткий диск: 4 способи як це зробити і 1 - як відновити дані

Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС. Функціональність для форматування жорстких дисків і твердотільних накопичувачів міститься практично у всіх сучасних ОС, але не завжди стандартний механізм є оптимальним і прийнятним. Про те, як відформатувати жорсткий диск декількома способами, докладніше розповість цей матеріал.

Читайте також: Seagate представили найшвидші і самі ємні SSD на 60 Тб

Як відформатувати жорсткий диск стандартними засобами Windows

Відформатувати HDD штатними засобами дуже просто. Для цього в провіднику необхідно вибрати потрібний розділ, натиснути праву кнопку миші і у спливаючому меню вибрати «Форматувати».

У меню, слід вибрати параметри форматування У меню, слід вибрати параметри форматування. В якості файлової системи рекомендується використовувати NTFS, а розмір кластера залишити стандартним. Установка галочки навпроти «Швидкого форматування» істотно прискорює процес, але при цьому заново створюється лише таблиця ФС. Самі дані фізично залишаються на диску, хоч і стають недоступними. Якщо не встановлювати галочку - відбудеться фізичне стирання всіх даних (заповнення кожного осередку пам'яті нулями), але процес затягнеться надовго. Жорсткий диск, ємністю кілька терабайт, форматуватиметься годинами. Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику.

Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику

Альтернативний спосіб відформатувати HDD штатними засобами - через «Панель управління». Для цього потрібно знайти меню «Адміністрування», вибрати в ньому «Керування комп'ютером» і в лівій колонці знайти «Управління дисками. У меню, відобразяться всі накопичувачі у вигляді структури. Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику».

Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику»

Читайте також: Швидка допомога: чому комп'ютер сам перезавантажується і як це виправити

Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок

Для форматування диска через командний рядок існує службова команда format. Щоб скористатися нею, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду format.Она повинна мати такий вигляд:

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням).

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням)

format [буква диска]: / q - прапор «/ q» запускає швидке форматування, без фізичного очищення вмісту його пам'яті. Прапор можна ставити в поєднанні з будь-якими іншими ключами.

format [буква диска]: fs: [файлова система] - форматування вибраного розділу в одну з підтримуваних файлових систем: NTFS, FAT, FAT32.

format [буква диска]: fs: [файлова система] / q - те ж саме, але з швидким форматуванням.

Читайте також: Що робити, якщо перегрівається процесор на ПК

Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows

Щоб відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows, необхідно вибрати повну установку, дочекатися появи меню вибору розділу для установки, клікнути по потрібного диску і натиснути внизу кнопку «Форматувати». Система самостійно визначить оптимальний метод форматування, тип ФС і розмір кластера. Весь процес займає менше хвилини.

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск - установці windows може знадобитися створення додаткових системних розділів для завантаження ОС. На скріншоті нижче видно, що такий розділ займає 100 Мб. На ньому зберігається частина системного завантажувача.

На ньому зберігається частина системного завантажувача

Недолік форматування таким чином полягає в тому, що не можна вручну працювати з параметрами. Рядовим користувачам це і не потрібно, але іноді потрібно, щоб замість стандартної системи NTFS була та ж FAT32. Наприклад, така потреба виникає на планшетах з процесорами Intel і двома встановленими ОС (Windows + Android), як десятидюймовий Chuwi Hi10 . Щоб з-під Андроїда можна було бачити розділ для Windows, він повинен бути відформатований в сумісної ФС. Працювати з NTFS без спеціальних плагінів і сторонніх програм «зелений робот» не вміє.

Читайте також: Кращий програвач для фільмів: три хороших медіаплеєра на ПК

Як відформатувати жорсткий диск через біос

Правильна відповідь на це питання - «ніяк». Bios комп'ютера призначений трохи для інших цілей і функціональності для роботи з HDD не має. Зазвичай в народі «форматуванням з-під Bios називають форматування через командний рядок в текстовій операційній системі (наприклад, MS-DOS). Плюс такого рішення полягає в тому, що можна працювати навіть з системним розділом, який не використовується.

Для формату жорсткого диска через завантажувальний диск з DOS потрібно створити образ такої ОС, записати його на флешку і скопіювати туди утиліту для форматування. Замість DOS також можна скористатися спеціальною програмою для роботи з HDD, наприклад, GParted. Такий варіант кращий, так як більш функціональний.

Щоб відформатувати HDD з-під Биос за допомогою завантажувальної флешки , Потрібно завантажити програму Tuxboot . Це автоматичний інсталятор, який завантажить і запише на флешку свіжу версію Gparted.

Після створення флешки потрібно перезавантажити ПК, зайти в Bios (зазвичай натисканням DEl або F2) і знайти меню Boot. У ньому слід вибрати пункт, який містить слова «Boot device priority» або близькі їм за змістом. Серед них на перше місце слід поставити свою флешку. Потім потрібно натиснути F10, погодитися на збереження налаштувань і чекати завантаження з флешки.

У завантаживши меню програми GParted потрібно вибрати мову, вибрати диск і знайти пункт, відповідальний за форматування. Можна вибрати файлову систему, розмір кластера, тип форматування та інші опції.

Читайте також: Перепрошивка смартфона: що це, навіщо потрібно, чи варто? Плюси і мінуси самостійної перепрошивки

Як відновити відформатований жорсткий диск

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск на ноутбуці або настільному ПК , Коштує 10 раз подумати: чи точно на ньому немає файлів, які потрібні. Якщо такі є, слід зробити резервну копію на флешку або інший носій, наприклад, скопіювати в хмару. Якщо невдача все-таки трапилася, і випадково був відформатований не той диск, або були збережені важливі файли - можна спробувати виправити ситуацію.

Відновити можна тільки жорсткий диск, відформатований швидким способом. Повне відновлення знищує файли безповоротно і нічим допомогти вже неможливо!

Для відновлення випадково відформатованого жорсткого диска потрібні наступні складові:

 • програма Wise Data Recovery . Вона відновлює дані, які були видалені.
 • Другий накопичувач. Потрібен для збереження відновлених файлів. Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних.

Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних

Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані. За натисканні кнопки «Пошук» додаток почне сканувати весь простір на диску. Після цього буде відображено список знайдених віддалених файлів. Файли, які можна врятувати, відзначені зеленим, червоні і жовті точки вказують, що інформація пошкоджена. Намагатися відновити файл, зазначений червоним, марно. Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані

Вибравши і відзначивши галочками файли для відновлення, потрібно вказати, куди їх зберігати (той самий резервний накопичувач) і дочекатися закінчення процесу. Не варто вибирати для збереження той диск, який потрібно відновити! В такому випадку програма, рятуючи одні дані, знищить інші, перезаписавши поверх них відновлені файли.

Читайте також: Яка материнська плата краще - тонкощі вибору системної плати для конкретних завдань

Читайте також

Як відформатувати жорсткий диск: 4 способи як це зробити і 1 - як відновити дані

Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС. Функціональність для форматування жорстких дисків і твердотільних накопичувачів міститься практично у всіх сучасних ОС, але не завжди стандартний механізм є оптимальним і прийнятним. Про те, як відформатувати жорсткий диск декількома способами, докладніше розповість цей матеріал.

Читайте також: Seagate представили найшвидші і самі ємні SSD на 60 Тб

Як відформатувати жорсткий диск стандартними засобами Windows

Відформатувати HDD штатними засобами дуже просто. Для цього в провіднику необхідно вибрати потрібний розділ, натиснути праву кнопку миші і у спливаючому меню вибрати «Форматувати».

У меню, слід вибрати параметри форматування У меню, слід вибрати параметри форматування. В якості файлової системи рекомендується використовувати NTFS, а розмір кластера залишити стандартним. Установка галочки навпроти «Швидкого форматування» істотно прискорює процес, але при цьому заново створюється лише таблиця ФС. Самі дані фізично залишаються на диску, хоч і стають недоступними. Якщо не встановлювати галочку - відбудеться фізичне стирання всіх даних (заповнення кожного осередку пам'яті нулями), але процес затягнеться надовго. Жорсткий диск, ємністю кілька терабайт, форматуватиметься годинами. Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику.

Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику

Альтернативний спосіб відформатувати HDD штатними засобами - через «Панель управління». Для цього потрібно знайти меню «Адміністрування», вибрати в ньому «Керування комп'ютером» і в лівій колонці знайти «Управління дисками. У меню, відобразяться всі накопичувачі у вигляді структури. Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику».

Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику»

Читайте також: Швидка допомога: чому комп'ютер сам перезавантажується і як це виправити

Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок

Для форматування диска через командний рядок існує службова команда format. Щоб скористатися нею, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду format.Она повинна мати такий вигляд:

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням).

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням)

format [буква диска]: / q - прапор «/ q» запускає швидке форматування, без фізичного очищення вмісту його пам'яті. Прапор можна ставити в поєднанні з будь-якими іншими ключами.

format [буква диска]: fs: [файлова система] - форматування вибраного розділу в одну з підтримуваних файлових систем: NTFS, FAT, FAT32.

format [буква диска]: fs: [файлова система] / q - те ж саме, але з швидким форматуванням.

Читайте також: Що робити, якщо перегрівається процесор на ПК

Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows

Щоб відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows, необхідно вибрати повну установку, дочекатися появи меню вибору розділу для установки, клікнути по потрібного диску і натиснути внизу кнопку «Форматувати». Система самостійно визначить оптимальний метод форматування, тип ФС і розмір кластера. Весь процес займає менше хвилини.

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск - установці windows може знадобитися створення додаткових системних розділів для завантаження ОС. На скріншоті нижче видно, що такий розділ займає 100 Мб. На ньому зберігається частина системного завантажувача.

На ньому зберігається частина системного завантажувача

Недолік форматування таким чином полягає в тому, що не можна вручну працювати з параметрами. Рядовим користувачам це і не потрібно, але іноді потрібно, щоб замість стандартної системи NTFS була та ж FAT32. Наприклад, така потреба виникає на планшетах з процесорами Intel і двома встановленими ОС (Windows + Android), як десятидюймовий Chuwi Hi10 . Щоб з-під Андроїда можна було бачити розділ для Windows, він повинен бути відформатований в сумісної ФС. Працювати з NTFS без спеціальних плагінів і сторонніх програм «зелений робот» не вміє.

Читайте також: Кращий програвач для фільмів: три хороших медіаплеєра на ПК

Як відформатувати жорсткий диск через біос

Правильна відповідь на це питання - «ніяк». Bios комп'ютера призначений трохи для інших цілей і функціональності для роботи з HDD не має. Зазвичай в народі «форматуванням з-під Bios називають форматування через командний рядок в текстовій операційній системі (наприклад, MS-DOS). Плюс такого рішення полягає в тому, що можна працювати навіть з системним розділом, який не використовується.

Для формату жорсткого диска через завантажувальний диск з DOS потрібно створити образ такої ОС, записати його на флешку і скопіювати туди утиліту для форматування. Замість DOS також можна скористатися спеціальною програмою для роботи з HDD, наприклад, GParted. Такий варіант кращий, так як більш функціональний.

Щоб відформатувати HDD з-під Биос за допомогою завантажувальної флешки , Потрібно завантажити програму Tuxboot . Це автоматичний інсталятор, який завантажить і запише на флешку свіжу версію Gparted.

Після створення флешки потрібно перезавантажити ПК, зайти в Bios (зазвичай натисканням DEl або F2) і знайти меню Boot. У ньому слід вибрати пункт, який містить слова «Boot device priority» або близькі їм за змістом. Серед них на перше місце слід поставити свою флешку. Потім потрібно натиснути F10, погодитися на збереження налаштувань і чекати завантаження з флешки.

У завантаживши меню програми GParted потрібно вибрати мову, вибрати диск і знайти пункт, відповідальний за форматування. Можна вибрати файлову систему, розмір кластера, тип форматування та інші опції.

Читайте також: Перепрошивка смартфона: що це, навіщо потрібно, чи варто? Плюси і мінуси самостійної перепрошивки

Як відновити відформатований жорсткий диск

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск на ноутбуці або настільному ПК , Коштує 10 раз подумати: чи точно на ньому немає файлів, які потрібні. Якщо такі є, слід зробити резервну копію на флешку або інший носій, наприклад, скопіювати в хмару. Якщо невдача все-таки трапилася, і випадково був відформатований не той диск, або були збережені важливі файли - можна спробувати виправити ситуацію.

Відновити можна тільки жорсткий диск, відформатований швидким способом. Повне відновлення знищує файли безповоротно і нічим допомогти вже неможливо!

Для відновлення випадково відформатованого жорсткого диска потрібні наступні складові:

 • програма Wise Data Recovery . Вона відновлює дані, які були видалені.
 • Другий накопичувач. Потрібен для збереження відновлених файлів. Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних.

Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних

Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані. За натисканні кнопки «Пошук» додаток почне сканувати весь простір на диску. Після цього буде відображено список знайдених віддалених файлів. Файли, які можна врятувати, відзначені зеленим, червоні і жовті точки вказують, що інформація пошкоджена. Намагатися відновити файл, зазначений червоним, марно. Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані

Вибравши і відзначивши галочками файли для відновлення, потрібно вказати, куди їх зберігати (той самий резервний накопичувач) і дочекатися закінчення процесу. Не варто вибирати для збереження той диск, який потрібно відновити! В такому випадку програма, рятуючи одні дані, знищить інші, перезаписавши поверх них відновлені файли.

Читайте також: Яка материнська плата краще - тонкощі вибору системної плати для конкретних завдань

Читайте також

Як відформатувати жорсткий диск: 4 способи як це зробити і 1 - як відновити дані

Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС Форматування жорсткого диска - процес створення файлової системи на його розділі, що супроводжується видаленням даних і складанням нової структури ФС. Функціональність для форматування жорстких дисків і твердотільних накопичувачів міститься практично у всіх сучасних ОС, але не завжди стандартний механізм є оптимальним і прийнятним. Про те, як відформатувати жорсткий диск декількома способами, докладніше розповість цей матеріал.

Читайте також: Seagate представили найшвидші і самі ємні SSD на 60 Тб

Як відформатувати жорсткий диск стандартними засобами Windows

Відформатувати HDD штатними засобами дуже просто. Для цього в провіднику необхідно вибрати потрібний розділ, натиснути праву кнопку миші і у спливаючому меню вибрати «Форматувати».

У меню, слід вибрати параметри форматування У меню, слід вибрати параметри форматування. В якості файлової системи рекомендується використовувати NTFS, а розмір кластера залишити стандартним. Установка галочки навпроти «Швидкого форматування» істотно прискорює процес, але при цьому заново створюється лише таблиця ФС. Самі дані фізично залишаються на диску, хоч і стають недоступними. Якщо не встановлювати галочку - відбудеться фізичне стирання всіх даних (заповнення кожного осередку пам'яті нулями), але процес затягнеться надовго. Жорсткий диск, ємністю кілька терабайт, форматуватиметься годинами. Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику.

Але таке форматування дозволяє безповоротно знищити дані, наприклад, при передачі накопичувача новому власнику

Альтернативний спосіб відформатувати HDD штатними засобами - через «Панель управління». Для цього потрібно знайти меню «Адміністрування», вибрати в ньому «Керування комп'ютером» і в лівій колонці знайти «Управління дисками. У меню, відобразяться всі накопичувачі у вигляді структури. Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику».

Плюс способу полягає в тому, що так можна форматувати диски, на яких немає розділу і тому вони не відображаються в «Провіднику»

Читайте також: Швидка допомога: чому комп'ютер сам перезавантажується і як це виправити

Як відформатувати жорсткий диск через командний рядок

Для форматування диска через командний рядок існує службова команда format. Щоб скористатися нею, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду format.Она повинна мати такий вигляд:

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням).

format [буква диска]: - форматування відбудеться без питань, в ту ж ФС, що є на диску, повільним способом (з повним стиранням)

format [буква диска]: / q - прапор «/ q» запускає швидке форматування, без фізичного очищення вмісту його пам'яті. Прапор можна ставити в поєднанні з будь-якими іншими ключами.

format [буква диска]: fs: [файлова система] - форматування вибраного розділу в одну з підтримуваних файлових систем: NTFS, FAT, FAT32.

format [буква диска]: fs: [файлова система] / q - те ж саме, але з швидким форматуванням.

Читайте також: Що робити, якщо перегрівається процесор на ПК

Як відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows

Щоб відформатувати жорсткий диск перед установкою Windows, необхідно вибрати повну установку, дочекатися появи меню вибору розділу для установки, клікнути по потрібного диску і натиснути внизу кнопку «Форматувати». Система самостійно визначить оптимальний метод форматування, тип ФС і розмір кластера. Весь процес займає менше хвилини.

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск - установці windows може знадобитися створення додаткових системних розділів для завантаження ОС. На скріншоті нижче видно, що такий розділ займає 100 Мб. На ньому зберігається частина системного завантажувача.

На ньому зберігається частина системного завантажувача

Недолік форматування таким чином полягає в тому, що не можна вручну працювати з параметрами. Рядовим користувачам це і не потрібно, але іноді потрібно, щоб замість стандартної системи NTFS була та ж FAT32. Наприклад, така потреба виникає на планшетах з процесорами Intel і двома встановленими ОС (Windows + Android), як десятидюймовий Chuwi Hi10 . Щоб з-під Андроїда можна було бачити розділ для Windows, він повинен бути відформатований в сумісної ФС. Працювати з NTFS без спеціальних плагінів і сторонніх програм «зелений робот» не вміє.

Читайте також: Кращий програвач для фільмів: три хороших медіаплеєра на ПК

Як відформатувати жорсткий диск через біос

Правильна відповідь на це питання - «ніяк». Bios комп'ютера призначений трохи для інших цілей і функціональності для роботи з HDD не має. Зазвичай в народі «форматуванням з-під Bios називають форматування через командний рядок в текстовій операційній системі (наприклад, MS-DOS). Плюс такого рішення полягає в тому, що можна працювати навіть з системним розділом, який не використовується.

Для формату жорсткого диска через завантажувальний диск з DOS потрібно створити образ такої ОС, записати його на флешку і скопіювати туди утиліту для форматування. Замість DOS також можна скористатися спеціальною програмою для роботи з HDD, наприклад, GParted. Такий варіант кращий, так як більш функціональний.

Щоб відформатувати HDD з-під Биос за допомогою завантажувальної флешки , Потрібно завантажити програму Tuxboot . Це автоматичний інсталятор, який завантажить і запише на флешку свіжу версію Gparted.

Після створення флешки потрібно перезавантажити ПК, зайти в Bios (зазвичай натисканням DEl або F2) і знайти меню Boot. У ньому слід вибрати пункт, який містить слова «Boot device priority» або близькі їм за змістом. Серед них на перше місце слід поставити свою флешку. Потім потрібно натиснути F10, погодитися на збереження налаштувань і чекати завантаження з флешки.

У завантаживши меню програми GParted потрібно вибрати мову, вибрати диск і знайти пункт, відповідальний за форматування. Можна вибрати файлову систему, розмір кластера, тип форматування та інші опції.

Читайте також: Перепрошивка смартфона: що це, навіщо потрібно, чи варто? Плюси і мінуси самостійної перепрошивки

Як відновити відформатований жорсткий диск

Перед тим, як відформатувати жорсткий диск на ноутбуці або настільному ПК , Коштує 10 раз подумати: чи точно на ньому немає файлів, які потрібні. Якщо такі є, слід зробити резервну копію на флешку або інший носій, наприклад, скопіювати в хмару. Якщо невдача все-таки трапилася, і випадково був відформатований не той диск, або були збережені важливі файли - можна спробувати виправити ситуацію.

Відновити можна тільки жорсткий диск, відформатований швидким способом. Повне відновлення знищує файли безповоротно і нічим допомогти вже неможливо!

Для відновлення випадково відформатованого жорсткого диска потрібні наступні складові:

 • програма Wise Data Recovery . Вона відновлює дані, які були видалені.
 • Другий накопичувач. Потрібен для збереження відновлених файлів. Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних.

Його ємність повинна бути не менше, ніж обсяг віддалених випадково даних

Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані. За натисканні кнопки «Пошук» додаток почне сканувати весь простір на диску. Після цього буде відображено список знайдених віддалених файлів. Файли, які можна врятувати, відзначені зеленим, червоні і жовті точки вказують, що інформація пошкоджена. Намагатися відновити файл, зазначений червоним, марно. Для відновлення інформації потрібно вибрати диск, на якому слід шукати віддалені дані

Вибравши і відзначивши галочками файли для відновлення, потрібно вказати, куди їх зберігати (той самий резервний накопичувач) і дочекатися закінчення процесу. Не варто вибирати для збереження той диск, який потрібно відновити! В такому випадку програма, рятуючи одні дані, знищить інші, перезаписавши поверх них відновлені файли.

Читайте також: Яка материнська плата краще - тонкощі вибору системної плати для конкретних завдань

Читайте також

Дополнительная информация

rss
Карта