Як відформатувати Зовнішній жорсткий диск в FAT32 в Windows - Комп'ютерні поради - Каталог статей - Збірник знань

Намагаюся форматувати великі зовнішні USB або FireWire жорсткий диск в файлову систему FAT32? Не можу зробити це? Бачу тільки варіант для форматування диска, використовуючи файл у форматі NTFS? Ну якщо ви відповіли ствердно на ці питання, тоді ви в потрібному місці.

Я недавно намагався відформатувати mybook зовнішній жорсткий диск 1ТБ в Windows XP в FAT32, а не занадто нав'язаним Форматом NTFS. Чому? Ну тому що мені потрібно підключити його до пристрою NAS і дозволу NTFS викликаючи NAS не зможе отримати доступ до диска. Простим рішенням є використання файлової системи FAT32, немає безпеки, немає проблем. Хоча іноді корисно форматувати USB-накопичувач в формат NTFS .

Крім того, у разі форматування диска в FAT або FAT32 дозволить йому бути прочитання іншими операційними системами, такими як Mac, Linux і попередні версії Windows, таких як Windows 98.

На жаль, Windows XP і Windows Server 2003, буде бачити Формат знімного диска в FAT32 якщо це менше, ніж 32 ГБ! Хммм ... досить багато вирізає сучасні зовнішні жорсткі диски!

Втім, Windows може відформатувати диск більше 32 Гб в файлову систему FAT32, але ви повинні використовувати команду в командному рядку DOS. Однак, якщо у вас є диск, 1 ТБ або більше, ви все одно можете отримати повідомлення про помилку сказавши "тому дуже великий для FAT32".

У цьому випадку, ви можете використовувати деякі 3-й учасник програми, який дозволить вам відформатувати зовнішній жорсткий диск з великим розміром. Давайте розглянемо різні методи. У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з отриманням вашого зовнішнього жорсткого диска в Windows, читайте Мої статті про те, як змінити букву диска для зовнішнього жорсткого диска в Windows .

Формат в FAT32, використовуючи спеціальні інструменти

Перш ніж ми перейдемо з допомогою командного рядка і інші сторонні програми, варто відзначити, що деякі виробники жорстких дисків створили свої власні інструменти для перетворення диска, який більше 32 ГБ в файлову систему FAT32. Ось список:

Компанія Seagate Discwizard, Використовувалася

Інструмент Західної цифровий формат FAT32

Формат зовнішнього жорсткого диска в FAT32 за допомогою DOS

Відкрийте вікно командного рядка, перейшовши в Пуск, потім виконати і введіть команду cmd.

Тепер введіть наступну команду в командному рядку:

format / FS: FAT32 x:

Замініть букву "х" з буквою зовнішнього жорсткого диска в Windows. Windows буде йти вперед і почати форматування накопичувача в FAT32!

Здається, також може бути проблемою при роботі з командним рядком крім того, проблема з лімітом розміру. А саме, це може зайняти назавжди, щоб відформатувати жорсткий диск для деяких користувачів. Не знаю, чому, але я бачив це багато разів, і це може бути дуже розчаровує, щоб чекати 5 годин і потім весь Формат не вийде. Якщо Формат займає більше години, просто скасуйте його і спробуйте один із способів нижче першого.

Формат в FAT32 використовувати Verbatim SmartDisk утиліту в FAT32

Існує безкоштовна утиліта під назвою дослівно в FAT32 інструмент , Який дозволить вам перетворити свій жорсткий диск в FAT32. Я рекомендую програму під назвою SwissKnife, які я нижче згадаю, але це вже не безкоштовно і ніхто не повинен витратити $ 10, щоб перетворити жорсткий диск з NTFS в FAT32. Є багато інших безкоштовних інструментів і це дослівно-один з кращих.

Просто скачайте його, розпакуйте його і запустіть утиліту. Це окремий exe файл, так що вам навіть не доведеться встановлювати його на вашій системі. Виберіть диск, який потрібно відформатувати, дати йому ім'я Тома і натисніть кнопку відформатувати диск!

Виберіть диск, який потрібно відформатувати, дати йому ім'я Тома і натисніть кнопку відформатувати диск

Це проста у використанні програма і вона працює дуже добре. Якщо Ви не хочете морочитися з командним рядком, просто скачайте це безкоштовний додаток і використовуйте його.

Формат в FAT32 за допомогою FAT32Format

FAT32Format є ще одним безкоштовним інструментом який ви можете використовувати, щоб отримати роботу. Виберіть диск, розмір кластера, додати об'єм мітки, виберете чи хочете ви зробити швидке форматування чи ні, а потім натисніть кнопку Пуск.

Виберіть диск, розмір кластера, додати об'єм мітки, виберете чи хочете ви зробити швидке форматування чи ні, а потім натисніть кнопку Пуск

Я б запропонував не перевіряти швидкий формат, так що весь диск повністю перезаписується і ви починаєте з нуля. Я пробував цю програму і йому вдалося перетворити жорсткий диск 1ТБ в FAT32 без будь-яких проблем. Це зайняло більше часу, але я не вибирав швидке форматування, яке, ймовірно, було б швидше.

Формат в FAT32 за допомогою FAT32Formatter

Інший варіант - FAT32Formatter програми від Tokiwa. Використовуючи цю програму, ви можете побачити різні розділи на жорсткому диску і відформатувати тільки один розділ в FAT32, а не весь диск. Напевно, краще не мати суміш NTFS і FAT32 на одному диску, але ви можете зробити це, якщо ви хочете або якщо Вам необхідно з якихось причин. Ця програма дозволить Вам зробити це.

Ця програма дозволить Вам зробити це

Формат в FAT32 за допомогою SwissKnife

SwissKnife - це відмінна маленька програма, яка використовується щоб бути вільним, але не більше, який можна використовувати для форматування різних типів зовнішніх накопичувачів, таких як USB, порт FireWire, PCMIA, SATA і SCSI. Посилання вказує на сайт CNET сторінка, яка до сих пір пропонує завантажити старі безкоштовні. Ви також можете використовувати його, щоб створити розділи на зовнішньому жорсткому диску і форматує швидше, ніж Windows.

З SwissKnife, ви можете зіткнутися з такою проблемою, де після перетворення в FAT32, вам залишається лише невеликий відсоток від початкового розміру диска. Наприклад, якщо ви форматуєте диск 1Tb, ви можете виконати перетворення в результаті тільки для 500 Мб місця. Це може бути виправлено шляхом повторного форматування жорсткого диска в формат, виконавши швидке форматування в NTFS.

Як тільки ви отформатіруете весь диск за допомогою NTFS, переконайтеся, щоб подивитися обсяг пам'яті, доступний в провіднику і що він збігається з розміром жорсткого диска. Як тільки ви це зробите, йдіть вперед і використовувати SwissKnife для того щоб виконати перетворення в FAT32.

Так що наступного разу якщо ви захочете відформатувати жорсткий диск в FAT32 і Windows дає вам можливість тільки NTFS, виконайте одну із зазначених вище способів. Насолоджуйтесь!

Не можу зробити це?
Бачу тільки варіант для форматування диска, використовуючи файл у форматі NTFS?
Чому?

Дополнительная информация

rss
Карта