Як привернути увагу до своєї сторінки ВКонтакте

На сайті ВКонтакте кожен як може, так намагається чимось виділитися і привернути увагу до власної персони. Віртуальний світ настільки поглинув сучасних людей, що аватарка в соціальній мережі для них те саме візитної картки, і часом вони піклуються про неї більше, ніж про своє справжнє обличчя.
На сайті ВКонтакте кожен як може, так намагається чимось виділитися і привернути увагу до власної персони
Для того щоб стати популярним ВКонтакте є безліч хитрих і нехитрих способів.

Ви не дарма робите акцент на основну фотографію вашої сторінки, адже саме вона в першу чергу привертає увагу відвідувача, який заходить на ваш аккаунт. Тому зображенні личить бути максимально соковитою, яскравою і помітною. Якщо ви - дівчина, буде краще, якщо фотографія виявиться сміливою і навіть почасти відвертою. Такий знімок в будь-якому випадку сфокусує більше уваги на вас. Можна додавати безліч фотографій в різних ракурсах, ситуаціях, щоб користувачам цікаво було гортати ваш альбом.
Ви не дарма робите акцент на основну фотографію вашої сторінки, адже саме вона в першу чергу привертає увагу відвідувача, який заходить на ваш аккаунт
«Але звідки візьмуться ці самі користувачі на вашій сторінці?» - запитаєте ви. А це вже інше питання. ВКонтакте існує безліч груп, призначених для онлайн спілкування, в них люди обмінюються інформацією, розмовляють про різної нісенітниці, обговорюють якісь події. Ставши активним передплатником такої групи, можна залучити безліч гостей на свою сторінку. А вже особливо якщо ви раздуете конфлікт в якомусь обговоренні, будьте впевнені, що кожен другий не полінуватися зайти на вашу сторінку.

Присутній на сторінці ВКонтакте така функція - «Передплатники». Всі вони відображені прямо під вашою основною фотографією. Там показана чисельність передплатників, після натискання на яку, вам буде надано список цих самих користувачів. Пояснюю: передплатники - це такі люди, які зарахували вас у друзі, але ви чомусь не захотіли відповісти взаємністю і відхилили їх пропозицію. З тих самих пір вони стають вашими передплатниками, і всі оновлення вашої сторінки можуть простежувати у себе в новинах. Після того, як величина ваших передплатників переступить за 1000, ви будете виходити у тих, хто підписався внизу їх сторінки в закладці «Цікаві сторінки». Саме завдяки цій функції ваше обличчя може «засвітитися».

ВКонтакте нерідко влаштовують різні онлайн конкурси, коли користувачі виставляють свої фотографії, а відвідувачі цієї групи коментують знімки і оцінюють їх. Завдяки такому маневру ви в будь-якому випадку привернете увагу до своєї сторінки, а пропозиції дружби посиплються на вас, як сніг у січні.

Зараз дуже модним стало розміщення якихось незрозумілих оголошень про подарунки, які користувач ВКонтакте готовий віддати просто так абсолютно чужій людині. Для того щоб про це дізналося якомога більше людей, варто лише натиснути кнопку «Мені подобається» поблизу від його записи. Наприклад, оголошення такого характеру: «Купила недавно телевізор, а потім виграла точно такий же в лотереї. Однакові телевізори мені не потрібні, тому один віддам даром будь-якому користувачеві ВКонтакте, якого виберу в кінці місяця ». Звичайно, всім відомо, що це просто дурний розлучення, але багато на нього ще як ведуться. Після такого оголошення до вашої сторінці буде явно значний інтерес.

Пробуйте, шукайте нові методи і не забувайте ділитися ними на сторінках сайту ЗнайКак.

----------

Ви хочете збільшити ваших передплатників в контакті? Якщо ви не знаєте як накрутити передплатників в групу Вконтакте , Ви можете зайти на сайт http://online-vkontakte.ru/2014/12/kak-bezopasno-nakrutit-podpischikov-v-gruppu.html і дізнатися про це більш детально.

«Але звідки візьмуться ці самі користувачі на вашій сторінці?
Ви хочете збільшити ваших передплатників в контакті?

Дополнительная информация

rss
Карта