Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки

 1. Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки Сьогодні якісна комп'ютерна техніка...
 2. Важливі апаратні характеристики
 3. процесор
 4. Оперативна пам'ять
 5. Жорсткий диск
 6. відеокарта
 7. Материнська плата ноутбука
 8. оптичний привід
 9. дисплей ноутбука
 10. Кнопки і наклейки
 11. батарея
 12. Операційна система і драйвера
 13. вік
 14. На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу
 15. Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки
 16. Плюси і мінуси покупки бу ноутбука
 17. Важливі апаратні характеристики
 18. процесор
 19. Оперативна пам'ять
 20. Жорсткий диск
 21. відеокарта
 22. Материнська плата ноутбука
 23. оптичний привід
 24. дисплей ноутбука
 25. Кнопки і наклейки
 26. батарея
 27. Операційна система і драйвера
 28. вік
 29. На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу
 30. Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки
 31. Плюси і мінуси покупки бу ноутбука
 32. Важливі апаратні характеристики
 33. процесор
 34. Оперативна пам'ять
 35. Жорсткий диск
 36. відеокарта
 37. Материнська плата ноутбука
 38. оптичний привід
 39. дисплей ноутбука
 40. Кнопки і наклейки
 41. батарея
 42. Операційна система і драйвера
 43. вік
 44. На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу

Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки

Сьогодні якісна комп'ютерна техніка коштує досить дорого, тому, все частіше споживач схиляється до покупки девайса, який уже побував у експлуатації, так як це дозволяє заощадить певну суму грошей і, якщо знати, як вибрати ноутбук, можна придбати досить якісний пристрій і для цього в інтернеті завжди знайдеться докладна інструкція та рекомендації.

Плюси і мінуси покупки бу ноутбука

Основні переваги старих пристроїв:

 • Досить висока продуктивність - незважаючи на стрімкий розвиток комп'ютерних технологій, ноутбуки, навіть п'ятирічної давності, практично не поступаються сучасним моделям в плані продуктивності. Така техніка відмінно себе показує, якісно виконуючи стандартний набір повсякденних завдань, а якщо вибирати найкращий бу ноутбук відомого бренду, то вона може відрізнятися навіть більшою продуктивністю ніж нові пристрої середнього класу.
 • Хороша якість зображення - за останні сім років всі моделі перейшли на екрани, оснащені світлодіодною підсвіткою, що значно підвищило якість зображення, тому, купуючи старий ноутбук, випущений не раніше 2012 року, можна розраховувати на якість екрану, аналогічне сучасним пристроям.
 • Висока можливість модернізації - до багатьох моделей, випущених навіть чотири роки тому легко можна підібрати будь-які комплектуючі, що дозволить при бажанні збільшити оперативну пам'ять ноутбука, придбати новий накопичувач, який можна буде використовувати повторно.
 • Наявність гарантії - купуючи техніку в спеціалізованих магазинах, клієнт отримує гарантію до одного місяця з повною перевіркою пристрою. При бажанні і за додаткову оплату можна продовжити гарантійний термін до одного року.
 • Ну, і звичайно ж, доступна ціна, що дозволяє купити модель популярної марки набагато нижче ніж її сучасний новий аналог.

У б / у ноутбуків є свої недоліки, з огляду на які ви точно будете знати, як купити хороший б у ноутбук:

 • Короткий проміжок часу автономної роботи - як правило, батарея в таких моделях вже пройшла свій гарантійний термін роботи і без підзарядки такий ноутбук може працювати нетривалий час. Але, завжди можна замінити старий акумулятор новим.
 • Недостатній вибір сучасних інтерфейсів - чим старше модель, тим більша ймовірність того, що в ній відсутні сучасні інтерфейси, якими оснащені моделі останнього випуску. Зазвичай, це специфічні функції, які не використовуються широко користувачем, а тих що є, цілком вистачає для повноцінної роботи.
 • Наявність зовнішніх видимих ​​дефектів - це невеликі подряпини на корпусі, потертості, які не заважають роботі пристрою і є чисто косметичними недоліками.

З огляду на цю інформацію і знаючи, як вибрати б / у ноутбук , Ви легко зможете підібрати потрібну модель.

Важливі апаратні характеристики

Перш ніж оформити покупку, потрібно знати, як вибрати техніку. Варто звертати увагу на всі параметри і, звичайно ж, на фактор - як саме ви плануєте використовувати пристрій. Набір необхідних апаратних характеристик також залежить від особистих вимог кожного клієнта.

Якісний ноутбук повинен мати:

 • встановлену операційну систему;
 • робочу матрицю, без битих пікселів;
 • продуктивний процесор;
 • робочу відеокарту;
 • робочий вентилятор для охолодження процесора;
 • жорсткий диск в хорошому стані;
 • акумулятор в робочому стані;
 • працюють порти USB, клавіатуру, тачпад.

Всі функції необхідно перевірити і оцінити ноутбук бу, ще до покупки, безпосередньо в магазині.

процесор

Якщо пристрій буде працювати тривалий час і виконувати складні завдання необхідна наявність потужного процесора з високою продуктивністю, при низьких навантаженнях - досить стандартного. Оптимальна частота - від 2 ГГц. Краще вибирати процесори від Intel.

Оперативна пам'ять

Параметри оперативної пам'яті для виконання звичайної роботи - не нижче 4 Гб, а для ігрових девайсів цей показник повинен бути не нижче 8 Гб. Сучасні ноутбуки розраховані на можливе збільшення оперативної пам'яті при необхідності.

Жорсткий диск

Рекомендується вибирати пристрій, що має достатній загальний обсяг жорсткого диска. Перевірити якість роботи диска можна шляхом перекидання папки з файлами з диска С на диск D. Якщо вінчестер працює тихо значить все в порядку.

відеокарта

Сучасні моделі мають дві відеокарти - інтегрована - для стандартних завдань і дискретна - для забезпечення якісного виконання складних операцій і обробці графіки.

Материнська плата ноутбука

Особливу увагу слід приділити материнської плати пристрою, так як цей елемент досить чутливий до механічних впливів і, при недбалої експлуатації на ній можуть утворюватися тріщини, тому, деталь потрібно оглянути на наявність і характер зовнішніх пошкоджень.

оптичний привід

Ця функція перевіряється і на запис, і на читання, для чого краще взяти DVD-RW диски записати на нього кілька невеликих файлів і перевірити якість.

дисплей ноутбука

Зверніть увагу на яскравість, рівномірність зображення по всьому екрану, відсутність битих піскелей, кут огляду і максимальний дозвіл. В сучасних ноутбуках з ж / к екранами, в б / у моделях, можуть з'являтися плями, які стають помітними лише під певним кутом зору. Це наслідок механічного впливу на матрицю, які неможливо полагодити.

Кнопки і наклейки

Клавіатура і тачпад перевіряється при включеному текстовому редакторі, натискаючи, як на окремі клавіші, так і на кілька клавіш відразу.

батарея

Ця деталь пристрою зношується швидше за все, тому, для перевірки можна використовувати програми для перевірки ноутбука при покупці, які максимально навантажують комп'ютер завданнями і відстежують час розрядки.

Операційна система і драйвера

Якісний ноутбук повинен обов'язково мати встановлену операційну систему, так як це дозволяє повністю перевірити пристрій на наявність прихованих дефектів.

Користувачі навіть з початковим досвідом можуть легко завантажити драйвера за допомогою спеціальної програми.

вік

Ціна уживаного ноутбука падає прямо пропорційного терміну його випуску і експлуатації, але слід врахувати, що і якість при цьому, також буде знижуватися. Оптимальний варіант покупки - пристрій з терміном роботи від одного року до двох, вартість зазвичай нижче ринкової на 30-40%, а робочий стан відповідає всім вимогам.

Набір тестів, і поради, які підтверджують робочий стан техніки:

 • Зовнішній огляд на наявність видимих ​​дефектів, пошкоджень і подряпин.
 • Перевірка роботи пристрою при включенні - відсутність незрозумілих шумів, швидкість завантаження, чистота зображення на екрані.
 • Нормальна робота клавіатури - клавіші легко натискаються і не повинні западати.
 • Наявність всіх параметрів, зазначених продавцем - перевіряється на включеному комп'ютері при запуску диспетчера пристроїв.
 • Проведення стрес-тестування з використанням спеціальних програм, за допомогою якого можна виявити приховані проблеми.
 • Наявність робочих портів за допомогою флешки, підключаючи її в усі USB роз'єми черзі.
 • Перевірка динаміків пристрою - відтворення будь-якого аудіфайла - звук повинен бути чистим без перешкод.
 • Найпростіше звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де за певну суму фахівцями проведеться діагностика ноутбуків бу і виявляться приховані дефекти.
На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу

Для повноцінної роботи бажано щоб ноутбук був оснащений робочої веб-камерою, мікрофоном і блоком живлення того ж виробника. Також, при можливості, варто перевірити наскільки добре пристрій бачить бездротову мережу Wi-Fi і як швидко до неї підключається. Який купувати ноутбук новий або бу кожен вирішує індивідуально, але потрібно обов'язково знати, як перевірити бу ноутбук перед покупкою.

Замовляючи техніку в інтернет-магазинах, заздалегідь вивчіть інформацію про те, як перевірити ноутбук на нову пошту.

Ваш cibermag

Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки

Сьогодні якісна комп'ютерна техніка коштує досить дорого, тому, все частіше споживач схиляється до покупки девайса, який уже побував у експлуатації, так як це дозволяє заощадить певну суму грошей і, якщо знати, як вибрати ноутбук, можна придбати досить якісний пристрій і для цього в інтернеті завжди знайдеться докладна інструкція та рекомендації.

Плюси і мінуси покупки бу ноутбука

Основні переваги старих пристроїв:

 • Досить висока продуктивність - незважаючи на стрімкий розвиток комп'ютерних технологій, ноутбуки, навіть п'ятирічної давності, практично не поступаються сучасним моделям в плані продуктивності. Така техніка відмінно себе показує, якісно виконуючи стандартний набір повсякденних завдань, а якщо вибирати найкращий бу ноутбук відомого бренду, то вона може відрізнятися навіть більшою продуктивністю ніж нові пристрої середнього класу.
 • Хороша якість зображення - за останні сім років всі моделі перейшли на екрани, оснащені світлодіодною підсвіткою, що значно підвищило якість зображення, тому, купуючи старий ноутбук, випущений не раніше 2012 року, можна розраховувати на якість екрану, аналогічне сучасним пристроям.
 • Висока можливість модернізації - до багатьох моделей, випущених навіть чотири роки тому легко можна підібрати будь-які комплектуючі, що дозволить при бажанні збільшити оперативну пам'ять ноутбука, придбати новий накопичувач, який можна буде використовувати повторно.
 • Наявність гарантії - купуючи техніку в спеціалізованих магазинах, клієнт отримує гарантію до одного місяця з повною перевіркою пристрою. При бажанні і за додаткову оплату можна продовжити гарантійний термін до одного року.
 • Ну, і звичайно ж, доступна ціна, що дозволяє купити модель популярної марки набагато нижче ніж її сучасний новий аналог.

У б / у ноутбуків є свої недоліки, з огляду на які ви точно будете знати, як купити хороший б у ноутбук:

 • Короткий проміжок часу автономної роботи - як правило, батарея в таких моделях вже пройшла свій гарантійний термін роботи і без підзарядки такий ноутбук може працювати нетривалий час. Але, завжди можна замінити старий акумулятор новим.
 • Недостатній вибір сучасних інтерфейсів - чим старше модель, тим більша ймовірність того, що в ній відсутні сучасні інтерфейси, якими оснащені моделі останнього випуску. Зазвичай, це специфічні функції, які не використовуються широко користувачем, а тих що є, цілком вистачає для повноцінної роботи.
 • Наявність зовнішніх видимих ​​дефектів - це невеликі подряпини на корпусі, потертості, які не заважають роботі пристрою і є чисто косметичними недоліками.

З огляду на цю інформацію і знаючи, як вибрати б / у ноутбук , Ви легко зможете підібрати потрібну модель.

Важливі апаратні характеристики

Перш ніж оформити покупку, потрібно знати, як вибрати техніку. Варто звертати увагу на всі параметри і, звичайно ж, на фактор - як саме ви плануєте використовувати пристрій. Набір необхідних апаратних характеристик також залежить від особистих вимог кожного клієнта.

Якісний ноутбук повинен мати:

 • встановлену операційну систему;
 • робочу матрицю, без битих пікселів;
 • продуктивний процесор;
 • робочу відеокарту;
 • робочий вентилятор для охолодження процесора;
 • жорсткий диск в хорошому стані;
 • акумулятор в робочому стані;
 • працюють порти USB, клавіатуру, тачпад.

Всі функції необхідно перевірити і оцінити ноутбук бу, ще до покупки, безпосередньо в магазині.

процесор

Якщо пристрій буде працювати тривалий час і виконувати складні завдання необхідна наявність потужного процесора з високою продуктивністю, при низьких навантаженнях - досить стандартного. Оптимальна частота - від 2 ГГц. Краще вибирати процесори від Intel.

Оперативна пам'ять

Параметри оперативної пам'яті для виконання звичайної роботи - не нижче 4 Гб, а для ігрових девайсів цей показник повинен бути не нижче 8 Гб. Сучасні ноутбуки розраховані на можливе збільшення оперативної пам'яті при необхідності.

Жорсткий диск

Рекомендується вибирати пристрій, що має достатній загальний обсяг жорсткого диска. Перевірити якість роботи диска можна шляхом перекидання папки з файлами з диска С на диск D. Якщо вінчестер працює тихо значить все в порядку.

відеокарта

Сучасні моделі мають дві відеокарти - інтегрована - для стандартних завдань і дискретна - для забезпечення якісного виконання складних операцій і обробці графіки.

Материнська плата ноутбука

Особливу увагу слід приділити материнської плати пристрою, так як цей елемент досить чутливий до механічних впливів і, при недбалої експлуатації на ній можуть утворюватися тріщини, тому, деталь потрібно оглянути на наявність і характер зовнішніх пошкоджень.

оптичний привід

Ця функція перевіряється і на запис, і на читання, для чого краще взяти DVD-RW диски записати на нього кілька невеликих файлів і перевірити якість.

дисплей ноутбука

Зверніть увагу на яскравість, рівномірність зображення по всьому екрану, відсутність битих піскелей, кут огляду і максимальний дозвіл. В сучасних ноутбуках з ж / к екранами, в б / у моделях, можуть з'являтися плями, які стають помітними лише під певним кутом зору. Це наслідок механічного впливу на матрицю, які неможливо полагодити.

Кнопки і наклейки

Клавіатура і тачпад перевіряється при включеному текстовому редакторі, натискаючи, як на окремі клавіші, так і на кілька клавіш відразу.

батарея

Ця деталь пристрою зношується швидше за все, тому, для перевірки можна використовувати програми для перевірки ноутбука при покупці, які максимально навантажують комп'ютер завданнями і відстежують час розрядки.

Операційна система і драйвера

Якісний ноутбук повинен обов'язково мати встановлену операційну систему, так як це дозволяє повністю перевірити пристрій на наявність прихованих дефектів.

Користувачі навіть з початковим досвідом можуть легко завантажити драйвера за допомогою спеціальної програми.

вік

Ціна уживаного ноутбука падає прямо пропорційного терміну його випуску і експлуатації, але слід врахувати, що і якість при цьому, також буде знижуватися. Оптимальний варіант покупки - пристрій з терміном роботи від одного року до двох, вартість зазвичай нижче ринкової на 30-40%, а робочий стан відповідає всім вимогам.

Набір тестів, і поради, які підтверджують робочий стан техніки:

 • Зовнішній огляд на наявність видимих ​​дефектів, пошкоджень і подряпин.
 • Перевірка роботи пристрою при включенні - відсутність незрозумілих шумів, швидкість завантаження, чистота зображення на екрані.
 • Нормальна робота клавіатури - клавіші легко натискаються і не повинні западати.
 • Наявність всіх параметрів, зазначених продавцем - перевіряється на включеному комп'ютері при запуску диспетчера пристроїв.
 • Проведення стрес-тестування з використанням спеціальних програм, за допомогою якого можна виявити приховані проблеми.
 • Наявність робочих портів за допомогою флешки, підключаючи її в усі USB роз'єми черзі.
 • Перевірка динаміків пристрою - відтворення будь-якого аудіфайла - звук повинен бути чистим без перешкод.
 • Найпростіше звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де за певну суму фахівцями проведеться діагностика ноутбуків бу і виявляться приховані дефекти.
На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу

Для повноцінної роботи бажано щоб ноутбук був оснащений робочої веб-камерою, мікрофоном і блоком живлення того ж виробника. Також, при можливості, варто перевірити наскільки добре пристрій бачить бездротову мережу Wi-Fi і як швидко до неї підключається. Який купувати ноутбук новий або бу кожен вирішує індивідуально, але потрібно обов'язково знати, як перевірити бу ноутбук перед покупкою.

Замовляючи техніку в інтернет-магазинах, заздалегідь вивчіть інформацію про те, як перевірити ноутбук на нову пошту.

Ваш cibermag

Як вибрати Б / у ноутбук? -Плюс, Мінуси, Переваги і Недоліки

Сьогодні якісна комп'ютерна техніка коштує досить дорого, тому, все частіше споживач схиляється до покупки девайса, який уже побував у експлуатації, так як це дозволяє заощадить певну суму грошей і, якщо знати, як вибрати ноутбук, можна придбати досить якісний пристрій і для цього в інтернеті завжди знайдеться докладна інструкція та рекомендації.

Плюси і мінуси покупки бу ноутбука

Основні переваги старих пристроїв:

 • Досить висока продуктивність - незважаючи на стрімкий розвиток комп'ютерних технологій, ноутбуки, навіть п'ятирічної давності, практично не поступаються сучасним моделям в плані продуктивності. Така техніка відмінно себе показує, якісно виконуючи стандартний набір повсякденних завдань, а якщо вибирати найкращий бу ноутбук відомого бренду, то вона може відрізнятися навіть більшою продуктивністю ніж нові пристрої середнього класу.
 • Хороша якість зображення - за останні сім років всі моделі перейшли на екрани, оснащені світлодіодною підсвіткою, що значно підвищило якість зображення, тому, купуючи старий ноутбук, випущений не раніше 2012 року, можна розраховувати на якість екрану, аналогічне сучасним пристроям.
 • Висока можливість модернізації - до багатьох моделей, випущених навіть чотири роки тому легко можна підібрати будь-які комплектуючі, що дозволить при бажанні збільшити оперативну пам'ять ноутбука, придбати новий накопичувач, який можна буде використовувати повторно.
 • Наявність гарантії - купуючи техніку в спеціалізованих магазинах, клієнт отримує гарантію до одного місяця з повною перевіркою пристрою. При бажанні і за додаткову оплату можна продовжити гарантійний термін до одного року.
 • Ну, і звичайно ж, доступна ціна, що дозволяє купити модель популярної марки набагато нижче ніж її сучасний новий аналог.

У б / у ноутбуків є свої недоліки, з огляду на які ви точно будете знати, як купити хороший б у ноутбук:

 • Короткий проміжок часу автономної роботи - як правило, батарея в таких моделях вже пройшла свій гарантійний термін роботи і без підзарядки такий ноутбук може працювати нетривалий час. Але, завжди можна замінити старий акумулятор новим.
 • Недостатній вибір сучасних інтерфейсів - чим старше модель, тим більша ймовірність того, що в ній відсутні сучасні інтерфейси, якими оснащені моделі останнього випуску. Зазвичай, це специфічні функції, які не використовуються широко користувачем, а тих що є, цілком вистачає для повноцінної роботи.
 • Наявність зовнішніх видимих ​​дефектів - це невеликі подряпини на корпусі, потертості, які не заважають роботі пристрою і є чисто косметичними недоліками.

З огляду на цю інформацію і знаючи, як вибрати б / у ноутбук , Ви легко зможете підібрати потрібну модель.

Важливі апаратні характеристики

Перш ніж оформити покупку, потрібно знати, як вибрати техніку. Варто звертати увагу на всі параметри і, звичайно ж, на фактор - як саме ви плануєте використовувати пристрій. Набір необхідних апаратних характеристик також залежить від особистих вимог кожного клієнта.

Якісний ноутбук повинен мати:

 • встановлену операційну систему;
 • робочу матрицю, без битих пікселів;
 • продуктивний процесор;
 • робочу відеокарту;
 • робочий вентилятор для охолодження процесора;
 • жорсткий диск в хорошому стані;
 • акумулятор в робочому стані;
 • працюють порти USB, клавіатуру, тачпад.

Всі функції необхідно перевірити і оцінити ноутбук бу, ще до покупки, безпосередньо в магазині.

процесор

Якщо пристрій буде працювати тривалий час і виконувати складні завдання необхідна наявність потужного процесора з високою продуктивністю, при низьких навантаженнях - досить стандартного. Оптимальна частота - від 2 ГГц. Краще вибирати процесори від Intel.

Оперативна пам'ять

Параметри оперативної пам'яті для виконання звичайної роботи - не нижче 4 Гб, а для ігрових девайсів цей показник повинен бути не нижче 8 Гб. Сучасні ноутбуки розраховані на можливе збільшення оперативної пам'яті при необхідності.

Жорсткий диск

Рекомендується вибирати пристрій, що має достатній загальний обсяг жорсткого диска. Перевірити якість роботи диска можна шляхом перекидання папки з файлами з диска С на диск D. Якщо вінчестер працює тихо значить все в порядку.

відеокарта

Сучасні моделі мають дві відеокарти - інтегрована - для стандартних завдань і дискретна - для забезпечення якісного виконання складних операцій і обробці графіки.

Материнська плата ноутбука

Особливу увагу слід приділити материнської плати пристрою, так як цей елемент досить чутливий до механічних впливів і, при недбалої експлуатації на ній можуть утворюватися тріщини, тому, деталь потрібно оглянути на наявність і характер зовнішніх пошкоджень.

оптичний привід

Ця функція перевіряється і на запис, і на читання, для чого краще взяти DVD-RW диски записати на нього кілька невеликих файлів і перевірити якість.

дисплей ноутбука

Зверніть увагу на яскравість, рівномірність зображення по всьому екрану, відсутність битих піскелей, кут огляду і максимальний дозвіл. В сучасних ноутбуках з ж / к екранами, в б / у моделях, можуть з'являтися плями, які стають помітними лише під певним кутом зору. Це наслідок механічного впливу на матрицю, які неможливо полагодити.

Кнопки і наклейки

Клавіатура і тачпад перевіряється при включеному текстовому редакторі, натискаючи, як на окремі клавіші, так і на кілька клавіш відразу.

батарея

Ця деталь пристрою зношується швидше за все, тому, для перевірки можна використовувати програми для перевірки ноутбука при покупці, які максимально навантажують комп'ютер завданнями і відстежують час розрядки.

Операційна система і драйвера

Якісний ноутбук повинен обов'язково мати встановлену операційну систему, так як це дозволяє повністю перевірити пристрій на наявність прихованих дефектів.

Користувачі навіть з початковим досвідом можуть легко завантажити драйвера за допомогою спеціальної програми.

вік

Ціна уживаного ноутбука падає прямо пропорційного терміну його випуску і експлуатації, але слід врахувати, що і якість при цьому, також буде знижуватися. Оптимальний варіант покупки - пристрій з терміном роботи від одного року до двох, вартість зазвичай нижче ринкової на 30-40%, а робочий стан відповідає всім вимогам.

Набір тестів, і поради, які підтверджують робочий стан техніки:

 • Зовнішній огляд на наявність видимих ​​дефектів, пошкоджень і подряпин.
 • Перевірка роботи пристрою при включенні - відсутність незрозумілих шумів, швидкість завантаження, чистота зображення на екрані.
 • Нормальна робота клавіатури - клавіші легко натискаються і не повинні западати.
 • Наявність всіх параметрів, зазначених продавцем - перевіряється на включеному комп'ютері при запуску диспетчера пристроїв.
 • Проведення стрес-тестування з використанням спеціальних програм, за допомогою якого можна виявити приховані проблеми.
 • Наявність робочих портів за допомогою флешки, підключаючи її в усі USB роз'єми черзі.
 • Перевірка динаміків пристрою - відтворення будь-якого аудіфайла - звук повинен бути чистим без перешкод.
 • Найпростіше звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де за певну суму фахівцями проведеться діагностика ноутбуків бу і виявляться приховані дефекти.
На що ще звернути увагу при покупці ноутбука бу

Для повноцінної роботи бажано щоб ноутбук був оснащений робочої веб-камерою, мікрофоном і блоком живлення того ж виробника. Також, при можливості, варто перевірити наскільки добре пристрій бачить бездротову мережу Wi-Fi і як швидко до неї підключається. Який купувати ноутбук новий або бу кожен вирішує індивідуально, але потрібно обов'язково знати, як перевірити бу ноутбук перед покупкою.

Замовляючи техніку в інтернет-магазинах, заздалегідь вивчіть інформацію про те, як перевірити ноутбук на нову пошту.

Ваш cibermag

Як вибрати Б / у ноутбук?

Дополнительная информация

rss
Карта