Як залучити чоловіка

Вчіться слухати.

Фото: pixabay

Ефектний зовнішній вигляд і доглянутість - однозначно важливі для того, щоб залучити чоловіка. Але, зовнішні чинники не цінніші, ніж ваше психологічні якості.

Тому, якщо ви збираєтеся на побачення, простежте не тільки за своїм красивим платтям, а й за тим, що і як ви будете говорити.

Вашій увазі три ради, які точно покращать ваше спілкування з протилежною статтю:

1. Активно приділяй йому увагу.

Як це виглядає? Іноді це означає більше слухати, ніж говорити. Іноді менше - краще. Якщо в розмові виникає мовчання, його не обов'язково заповнювати монологом. Подивися йому в очі і встанови контакт. Постав запитання і слухай його вухами і очима.

2. Сиди як леді, а не мужик.

Те, як ти тримаєш себе під час розмови, багато говорить про твої цінності і особистості. Скребти ноги або щиколотки, по крайней мере, поки ви не познайомитеся ближче. Не сиди як мужик, інакше і твоє плаття, і каблуки не врятують. Чоловіки, особливо альфа-самці, люблять займати багато простору. Ти правда хочеш з ним конкурувати в цьому? Не забувай про мову свого тіла. Будь жіночною.

3. Будь прямолінійна, коли відповідаєш на запитання.

Якщо він ставить тобі питання, відповідай чесно і не докладно. Чоловік не хоче, щоб йому доводилося читати між рядків, щоб зрозуміти, що ти насправді маєш на увазі. Це мініатюра того, як буде виглядати ваше спілкування в майбутньому. Покажи йому перспективу.

Тим часом психолог пояснив, чому для жінки вийти заміж не головне . Михайло Лабковской розповів, що для жінки дійсно має бути важливо.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Клубер Як це виглядає?
Ти правда хочеш з ним конкурувати в цьому?