Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1)

 1. Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1) як зберегти любов і відносини...
 2. Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1)

Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1)

як зберегти любов і відносини в родині ? як поліпшити сімейне життя ? Як закохати і втримати чоловіка на довгі роки? Як зробити так, щоб ваш чоловік був постійно в вас закоханий? І як при цьому залишитися собою, знайти час на себе і на свої заняття і захоплення?

Ні для кого не секрет, що для  щастя жінки  необхідно щастя в сімейному житті Ні для кого не секрет, що для щастя жінки необхідно щастя в сімейному житті. А це щастя можливе тільки в тому випадку, якщо чоловік сильний, упевнений добувач, якщо допомагає дружині у всьому і піклується про неї, і при цьому закоханий в неї безоглядно все життя.

Але як зробити так, щоб чоловік був закоханий у вас? Для того, щоб закохати в себе чоловіка і постійно підтримувати його інтерес, жінці необхідно як би світитися зсередини, випромінювати якесь особливе спокій і світло. Мені подобається аналогія - «жінка повинна випромінювати сонячне світло». А для того, щоб цей світ випромінювати, жінці необхідно хоч якийсь час відпочивати, займатися тільки собою і саморозвитком. Але як жінка може знайти час на себе і на відпочинок, якщо зазвичай на ній тримається все сімейство, починаючи з чоловіка і закінчуючи дітьми? Ось про це ми і почнемо розмовляти в першій частині цієї статті.

Отже, для того, щоб жінка випромінювала певне світло, який буде залучати до неї чоловіка, їй необхідно відпочивати і займатися саморозвитком, займатися своїми справами і реалізовувати свої мрії і бажання. Але коли їй відпочивати і займатися саморозвитком, якщо звичайний день жінки приблизно наступний:

- вона встає мало не раніше всіх,

- потім готує на всю сім'ю,

- потім їде на роботу, де працює ті ж 8 годин, що і чоловік,

- після чого повертається додому, робить домашню роботу, уроки з дітьми і т.д.

Як можна після такого дня вимагати від жінки гарного настрою і саморозвитку? Та ніяк. Взагалі потрібно бути вдячним, що жінка після такого дня хоч якусь увагу приділяє чоловікові і сім'ї, що у неї хоч якийсь настрій, а вона не засинає.

Що ж робити? Як зробити так, щоб жінка світилася від щастя, спокою і впевненості, і щоб при цьому у неї був час і на сім'ю і на дітей?

Пропоную вам перевірену програму поліпшення сімейного життя, яка якщо її втілити в життя, діє на 80% жінок і сімей.

Пункт перший. Чоловікові потрібно більше заробляти.

Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї. Жінка починає неминуче більше поважати чоловіка. У чоловіка з'являється можливість дарувати жінці подарунки, їздити кудись на відпочинок, одягати себе і жінку. Взагалі, навіть невелика надбавка в сімейному бюджеті може принести в сім'ю досить багато щастя.

Ідеальний випадок - це коли чоловік заробляє стільки, щоб його доходів було достатньо для утримання сім'ї і жінці не потрібно було працювати взагалі. Це, на мій погляд, одні з найщасливіших жінок, у яких немає необхідності працювати. Вже тільки від одного відчуття, що жінка може спокійно піти з роботи за наймом, стає на порядок щасливі і задоволені в житті. У всякому разі в моїй родині так і було. Як тільки дружина пішла з роботи і стала більше часу відпочивати, а потім зайнялася тим, про що давно мріяла - вона стала не те що в рази щасливіше, вона тепер просто постійно випромінює щастя. Працювати вона продовжує, але в задоволення і вже на себе, а не за наймом.

Часто в тому випадку, коли чоловік починає більше заробляти і може дозволити утримувати сім'ю, жінки змінюють роботу на менш напружену, на неповний робочий день (півставки), ближче до дому, з найкращим колективом, більш цікаву і т.д.

До речі, не тільки моя дружина пішла з роботи, але і дружина одного мого знайомого, який став заробляти гроші, достатні для утримання сім'ї, пішла з роботи продавцем на повну ставку і перейшла на роботу в турагентство на півставки ближче до дому. І працює в задоволення, коли її бачу - вона завжди спокійна і задоволена, що не міг сказати про неї, коли вона працювала на повний робочий день і тільки заради грошей.

Тепер перейдемо до головного - як зробити, щоб чоловік більше заробляв? Насправді варіантів зазвичай досить багато, було б бажання. Але як більше заробляти - це не тема цієї статті. На тему підвищення доходу можна дізнатися з відеокурсу «Як заробити в 3 рази більше, ніж зараз» .

Почніть виробляти в собі переконання: «Чоловік повинен заробляти стільки, щоб дружині не потрібно було працювати». Якщо це переконання у жінки буде твердо, то чоловік почне більше заробляти, нікуди не дінеться. Я ж нікуди не подівся, став заробляти. Правда, мені треба було на це кілька років.

Якщо ви мені скажіть, що «Я намагалася, а чоловік все одно нічого не робить», то це набір ваших обмежених переконань і навичок. Можливо, у вас є страх успіху чоловіка, який можна сформулювати приблизно так: «Чоловік стане багатим і мене кине (заведе коханку)». На високий заробіток чоловіка часто впливають переконання дружини. Про те, як зробити, щоб ваш чоловік процвітав, читайте в статті А. Гай «Успіх вашого чоловіка, ви готові до нього?»

Можливо, ви не знаєте, на які кнопки натиснути, щоб чоловік став думати і діяти, (найгірший спосіб - це просто пред'являти претензії)

Можливо, у вас є потреба самої тягнути всю сім'ю і скаржитися всім «Яка я гарна, який чоловік - поганий».

Скажу ще раз - для того, щоб ваш чоловік став більше заробляти, в першу чергу розберіться зі своїми внутрішніми переконаннями і страхами. І подивіться на свою поведінку, чи немає у вас такого, коли ви намагаєтеся зробити все самі? Або за все, щоб чоловік не зробив, ви його постійно критикуєте? Тоді звичайно, у кого буде бажання щось робити, якщо він «вічно все робить не так». Рекомендую прочитати статтю «Чому чоловіки мало заробляють? Що робити?" .

Пункт другий. Для того, щоб у жінки більше часу на себе і свої справи, має бути спрощена приготування домашньої їжі.

Коли я слухаю розповіді деяких жінок про те, скільки часу вони проводять на кухні, то я згадую свою сім'ю років 10 назад, коли у нас стояла така ж проблема. Приготування їжі займало якесь фантастичне кількість часу. У мене іноді було відчуття, що моя дружина тільки і робить, що готує.

Потім я їй став допомагати готувати, але все одно часу йшло на приготування просто море.

Як же ми впоралися з цим завданням? Як вийшло, що ми стали приділяти час на приготування їжі в кілька разів менше часу?

Все насправді не так вже й складно, по крайней мере, в теорії. Коли я спостерігав за цим, то звернув увагу, що основний час витрачається не на те, щоб більше приготувати, а на різноманітність.

Простіше, напевно, на прикладі. Припустимо, вам потрібно нагодувати 4 чоловік. Щоб приготувати, наприклад, 1 порцію каші - потрібно 15 хвилин. А для того, щоб приготувати 4 порції каші - потрібно 17 хвилин. Тобто час приготування практично не змінилося незважаючи на те, що ви приготували в 4 рази більше. І навіть якщо вам потрібно приготувати не одну, а 4 порції, припустимо, картоплі, де потрібно додатково чистити, то час буде не 30 хвилин, а 40. Не так вже й багато.

Однак, якщо вам потрібно буде приготувати суп, салат, картоплю, м'ясо і кисіль, то навіть якщо вам потрібно буде приготувати ті ж 4 порції, то піде не 40 хвилин, а всі 3 години.

Звідси, начебто, елементарний висновок. Потрібно частіше готувати прості страви та по одному блюду на раз, тоді час приготування, а так само додатковий час на закупівлі і т.д., зменшиться в кілька разів. Це ж елементарно. Тобто, наприклад, на обід - тільки суп, на вечерю - тільки каша і т.д.

По крайней мере, в моїй родині після таких нововведень час на приготування їжі зменшилася приблизно в 2-3 рази.

Правда, на практиці це іноді впирається в опір тих, хто їсть. Вони звикли до того, що обід складається з першого, другого, салату і компоту.

Тому зараз, коли обід складається тільки з супу, нехай навіть б про льшей порції, або тільки з каші, а салату і компоту взагалі немає, то можливо деяке обурення і ниття.

Вирішується насправді все досить просто. По-перше, страх про те, що чоловік і діти будуть незадоволені, в половині випадків взагалі не виправдовується. Домашні, і в тому числі чоловік, нормально переходять на інше харчування. Іноді вони навіть говорять «спасибі» або «молодець мама». Виявляється, вони і не хотіли такого різноманітного харчування, а були навіть невдоволені тим, що мама стільки часу проводить на кухні, а потім втомлена зриває на домашніх своє роздратування. Знову ж таки, багато чоловіки більше цінують час, проведений зі своєю дружиною, ніж різноманітне харчування.

По-друге, можна пояснити, що спрощене харчування буде тільки по буднях, а на один з вихідних днів буде готуватися що-небудь святкове і смачне (якщо потрібно).

По-третє, все в кінці кінців впирається в самооцінку самої жінки і важливість цих правил. Якщо самооцінка висока, а жінка розуміє, що її покликання не в тому, щоб проводити весь вільний час на кухні, то жінка завжди може сказати «Хто незадоволений, нехай готує сам». Ну, і розуміння важливості вільного часу так само важливо.

Якщо ж для жінки чомусь важливо, щоб в її родині обов'язково на обід було перше, друге з м'ясом і компот з булочками, то зробити щось буде складно.

Пункт третій Пункт третій. Активно залучайте до домашніх обов'язків чоловіка (чоловіка), а дітей привчайте до самостійності.

Це, на мій погляд, досить очевидний пункт, але його потенціал не завжди використовується жінками.

Разом, якщо виконувати домашні обов'язки удвох, то завантаженість жінки значно знизиться.

Крім цього, якщо чоловік і жінка разом щось роблять по будинку, то це їх об'єднує. Вже тільки заради цього варто чоловікові доручити виконання робіт по дому. Нехай єднає родину.

Як все це реально втілити на практиці? Краще посібник, звичайно, - це книга на сайті sun-hands.ru Анастасії Гай «Як змусити Чоловіка злізти з дивана 2. Секрети щасливих жінок» .

Однак все-таки кілька зауважень щодо технічного боку справи. Я говорю в основному, як привчити чоловіка до домашніх обов'язків, але це, звичайно, відноситься і до дітей з поправкою на вік.

- Якщо чоловік ніколи раніше (в родині своїх батьків) нічого не робив по дому, то привчати треба з одного боку жорстко, з іншого - поступово. Почніть з одного домашньої обов'язки і доводьте справу до кінця, поки він не відчує, що це його обов'язок. У перші рази чоловік (або дитина), звичайно, все буде робити неправильно, або навіть зіпсує що-небудь. Але в будь-якому випадку його потрібно похвалити. Нехай у нього залишиться приємне враження від того, що він вам допоміг, і ви залишилися задоволені, погладили, так би мовити, його по шерстці.

- Ніколи не міняються домашніми обов'язками (виключення не беремо). Сьогодні я ходжу по магазинах, а завтра ти - це не працює, або дуже погано працює. Краще, якщо у кожного будуть чітко визначені обов'язки. Такий розподіл буде простіше, якість виконання вище, суперечок менше і взагалі краще, просто повірте.

- Не треба домагатися рівності в розподілі домашніх обов'язків. Хтось завжди буде робити більше, хтось - менше. Та й не завжди можна порівняти. Деякі обов'язки займають багато часу, а від деяких - втомлюєшся, так як вимагають безперервного уваги чи ще чогось. Ця суперечка про те, хто більше робить, а хто - менше, без кінця і краю, і головне - безрезультатний. Нехай чоловік робить велику половину обов'язків, він же сильний і взагалі чоловік. Не сперечайтеся з ним з цього приводу.

- Набагато краще, якщо ви привчите себе і вашого чоловіка виконувати певні обов'язки в певний час і в певний день. Вранці ми робимо те-то, по вечорах то-то, по п'ятницях то-то, по суботах то-то. Такий розподіл обов'язків творить чудеса. Якийсь час, звичайно, буде потрібно витратити на те, щоб привчити себе і своїх домашніх. Зате потім не буде ніяких суперечок і ниття. Якщо так не зробити, то завжди буде: «Давай це завтра, а це пізніше і т.д.» Якщо ж вони звикнуть до певних днях або годинах, то будуть чудеса, коли чоловік (діти) будуть самі все робити без нагадування. Це і вам простіше і тим, кому потрібно робити. Людина - раб звички.

- Досить рідко, але все-таки буває, що чоловік (діти) ухиляється від якоїсь обов'язки не тому, що лінується, а тому, що погано пристосований до неї. Якщо у чоловіка з якоюсь домашньою обов'язком щось не «йде» довгий час, незважаючи на всі його старання, то може бути простіше доручити йому щось інше.

Наприклад, я просто не здатний варити складні страви. Я довго і чесно намагався, так як хотів навчитися варити хоча б одне смачне святкове блюдо. Але все марно. Прості страви виходять, а складні - немає.

Мені простіше все купити, почистити, порізати, помити посуд і зробити ще щось, можливо, що займає набагато більше часу, ніж готувати смачні святкові страви. А моя дружина любить готувати, особливо щось складне, і у неї це добре виходить, але вона сильно втомлюється, якщо їй доводиться все чистити, різати, терти, та якщо ще й закуповувати продукти, то це - все, піввечора до неї краще не підходить. Тому, мені простіше все самому купити, все почистити - порізати і усунутися з кухні, щоб дружина отримала задоволення від приготування і не втомилася при цьому. В результаті в нашій родині щаслива і не втомлена жінка, і задоволений тим, що дружина щаслива - чоловік, тобто я.

Так що для того, щоб у вас був час і сили на те, щоб підтримувати інтерес і любов вашого чоловіка, намагайтеся максимально використовувати зусилля і увагу вашого ж чоловіки для цих благих цілей. Як то кажуть, в цьому випадку і вівці будуть цілі, і вовки ситі. Повірте, для багатьох чоловіків набагато важливіше, щоб дружина була задоволеною, що відпочила, і у неї був час на те, щоб вислухати чоловіка про подвиги, зайнятися з ним сексом, ніж свежевиглаженние сорочки на кожен день, різноманітне меню і чисті вікна.

Про те, як з'явилося сили і час направити на відпочинок, особистий розвиток і на те, як закохати в себе чоловіка, читайте в наступній частині статті «Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас?» (Частина 2).

»  (Частина 2)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Рашид Кірранов.

Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1)

як зберегти любов і відносини в родині ? як поліпшити сімейне життя ? Як закохати і втримати чоловіка на довгі роки? Як зробити так, щоб ваш чоловік був постійно в вас закоханий? І як при цьому залишитися собою, знайти час на себе і на свої заняття і захоплення?

Ні для кого не секрет, що для  щастя жінки  необхідно щастя в сімейному житті Ні для кого не секрет, що для щастя жінки необхідно щастя в сімейному житті. А це щастя можливе тільки в тому випадку, якщо чоловік сильний, упевнений добувач, якщо допомагає дружині у всьому і піклується про неї, і при цьому закоханий в неї безоглядно все життя.

Але як зробити так, щоб чоловік був закоханий у вас? Для того, щоб закохати в себе чоловіка і постійно підтримувати його інтерес, жінці необхідно як би світитися зсередини, випромінювати якесь особливе спокій і світло. Мені подобається аналогія - «жінка повинна випромінювати сонячне світло». А для того, щоб цей світ випромінювати, жінці необхідно хоч якийсь час відпочивати, займатися тільки собою і саморозвитком. Але як жінка може знайти час на себе і на відпочинок, якщо зазвичай на ній тримається все сімейство, починаючи з чоловіка і закінчуючи дітьми? Ось про це ми і почнемо розмовляти в першій частині цієї статті.

Отже, для того, щоб жінка випромінювала певне світло, який буде залучати до неї чоловіка, їй необхідно відпочивати і займатися саморозвитком, займатися своїми справами і реалізовувати свої мрії і бажання. Але коли їй відпочивати і займатися саморозвитком, якщо звичайний день жінки приблизно наступний:

- вона встає мало не раніше всіх,

- потім готує на всю сім'ю,

- потім їде на роботу, де працює ті ж 8 годин, що і чоловік,

- після чого повертається додому, робить домашню роботу, уроки з дітьми і т.д.

Як можна після такого дня вимагати від жінки гарного настрою і саморозвитку? Та ніяк. Взагалі потрібно бути вдячним, що жінка після такого дня хоч якусь увагу приділяє чоловікові і сім'ї, що у неї хоч якийсь настрій, а вона не засинає.

Що ж робити? Як зробити так, щоб жінка світилася від щастя, спокою і впевненості, і щоб при цьому у неї був час і на сім'ю і на дітей?

Пропоную вам перевірену програму поліпшення сімейного життя, яка якщо її втілити в життя, діє на 80% жінок і сімей.

Пункт перший. Чоловікові потрібно більше заробляти.

Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї. Жінка починає неминуче більше поважати чоловіка. У чоловіка з'являється можливість дарувати жінці подарунки, їздити кудись на відпочинок, одягати себе і жінку. Взагалі, навіть невелика надбавка в сімейному бюджеті може принести в сім'ю досить багато щастя.

Ідеальний випадок - це коли чоловік заробляє стільки, щоб його доходів було достатньо для утримання сім'ї і жінці не потрібно було працювати взагалі. Це, на мій погляд, одні з найщасливіших жінок, у яких немає необхідності працювати. Вже тільки від одного відчуття, що жінка може спокійно піти з роботи за наймом, стає на порядок щасливі і задоволені в житті. У всякому разі в моїй родині так і було. Як тільки дружина пішла з роботи і стала більше часу відпочивати, а потім зайнялася тим, про що давно мріяла - вона стала не те що в рази щасливіше, вона тепер просто постійно випромінює щастя. Працювати вона продовжує, але в задоволення і вже на себе, а не за наймом.

Часто в тому випадку, коли чоловік починає більше заробляти і може дозволити утримувати сім'ю, жінки змінюють роботу на менш напружену, на неповний робочий день (півставки), ближче до дому, з найкращим колективом, більш цікаву і т.д.

До речі, не тільки моя дружина пішла з роботи, але і дружина одного мого знайомого, який став заробляти гроші, достатні для утримання сім'ї, пішла з роботи продавцем на повну ставку і перейшла на роботу в турагентство на півставки ближче до дому. І працює в задоволення, коли її бачу - вона завжди спокійна і задоволена, що не міг сказати про неї, коли вона працювала на повний робочий день і тільки заради грошей.

Тепер перейдемо до головного - як зробити, щоб чоловік більше заробляв? Насправді варіантів зазвичай досить багато, було б бажання. Але як більше заробляти - це не тема цієї статті. На тему підвищення доходу можна дізнатися з відеокурсу «Як заробити в 3 рази більше, ніж зараз» .

Почніть виробляти в собі переконання: «Чоловік повинен заробляти стільки, щоб дружині не потрібно було працювати». Якщо це переконання у жінки буде твердо, то чоловік почне більше заробляти, нікуди не дінеться. Я ж нікуди не подівся, став заробляти. Правда, мені треба було на це кілька років.

Якщо ви мені скажіть, що «Я намагалася, а чоловік все одно нічого не робить», то це набір ваших обмежених переконань і навичок. Можливо, у вас є страх успіху чоловіка, який можна сформулювати приблизно так: «Чоловік стане багатим і мене кине (заведе коханку)». На високий заробіток чоловіка часто впливають переконання дружини. Про те, як зробити, щоб ваш чоловік процвітав, читайте в статті А. Гай «Успіх вашого чоловіка, ви готові до нього?»

Можливо, ви не знаєте, на які кнопки натиснути, щоб чоловік став думати і діяти, (найгірший спосіб - це просто пред'являти претензії)

Можливо, у вас є потреба самої тягнути всю сім'ю і скаржитися всім «Яка я гарна, який чоловік - поганий».

Скажу ще раз - для того, щоб ваш чоловік став більше заробляти, в першу чергу розберіться зі своїми внутрішніми переконаннями і страхами. І подивіться на свою поведінку, чи немає у вас такого, коли ви намагаєтеся зробити все самі? Або за все, щоб чоловік не зробив, ви його постійно критикуєте? Тоді звичайно, у кого буде бажання щось робити, якщо він «вічно все робить не так». Рекомендую прочитати статтю «Чому чоловіки мало заробляють? Що робити?" .

Пункт другий. Для того, щоб у жінки більше часу на себе і свої справи, має бути спрощена приготування домашньої їжі.

Коли я слухаю розповіді деяких жінок про те, скільки часу вони проводять на кухні, то я згадую свою сім'ю років 10 назад, коли у нас стояла така ж проблема. Приготування їжі займало якесь фантастичне кількість часу. У мене іноді було відчуття, що моя дружина тільки і робить, що готує.

Потім я їй став допомагати готувати, але все одно часу йшло на приготування просто море.

Як же ми впоралися з цим завданням? Як вийшло, що ми стали приділяти час на приготування їжі в кілька разів менше часу?

Все насправді не так вже й складно, по крайней мере, в теорії. Коли я спостерігав за цим, то звернув увагу, що основний час витрачається не на те, щоб більше приготувати, а на різноманітність.

Простіше, напевно, на прикладі. Припустимо, вам потрібно нагодувати 4 чоловік. Щоб приготувати, наприклад, 1 порцію каші - потрібно 15 хвилин. А для того, щоб приготувати 4 порції каші - потрібно 17 хвилин. Тобто час приготування практично не змінилося незважаючи на те, що ви приготували в 4 рази більше. І навіть якщо вам потрібно приготувати не одну, а 4 порції, припустимо, картоплі, де потрібно додатково чистити, то час буде не 30 хвилин, а 40. Не так вже й багато.

Однак, якщо вам потрібно буде приготувати суп, салат, картоплю, м'ясо і кисіль, то навіть якщо вам потрібно буде приготувати ті ж 4 порції, то піде не 40 хвилин, а всі 3 години.

Звідси, начебто, елементарний висновок. Потрібно частіше готувати прості страви та по одному блюду на раз, тоді час приготування, а так само додатковий час на закупівлі і т.д., зменшиться в кілька разів. Це ж елементарно. Тобто, наприклад, на обід - тільки суп, на вечерю - тільки каша і т.д.

По крайней мере, в моїй родині після таких нововведень час на приготування їжі зменшилася приблизно в 2-3 рази.

Правда, на практиці це іноді впирається в опір тих, хто їсть. Вони звикли до того, що обід складається з першого, другого, салату і компоту.

Тому зараз, коли обід складається тільки з супу, нехай навіть б про льшей порції, або тільки з каші, а салату і компоту взагалі немає, то можливо деяке обурення і ниття.

Вирішується насправді все досить просто. По-перше, страх про те, що чоловік і діти будуть незадоволені, в половині випадків взагалі не виправдовується. Домашні, і в тому числі чоловік, нормально переходять на інше харчування. Іноді вони навіть говорять «спасибі» або «молодець мама». Виявляється, вони і не хотіли такого різноманітного харчування, а були навіть невдоволені тим, що мама стільки часу проводить на кухні, а потім втомлена зриває на домашніх своє роздратування. Знову ж таки, багато чоловіки більше цінують час, проведений зі своєю дружиною, ніж різноманітне харчування.

По-друге, можна пояснити, що спрощене харчування буде тільки по буднях, а на один з вихідних днів буде готуватися що-небудь святкове і смачне (якщо потрібно).

По-третє, все в кінці кінців впирається в самооцінку самої жінки і важливість цих правил. Якщо самооцінка висока, а жінка розуміє, що її покликання не в тому, щоб проводити весь вільний час на кухні, то жінка завжди може сказати «Хто незадоволений, нехай готує сам». Ну, і розуміння важливості вільного часу так само важливо.

Якщо ж для жінки чомусь важливо, щоб в її родині обов'язково на обід було перше, друге з м'ясом і компот з булочками, то зробити щось буде складно.

Пункт третій Пункт третій. Активно залучайте до домашніх обов'язків чоловіка (чоловіка), а дітей привчайте до самостійності.

Це, на мій погляд, досить очевидний пункт, але його потенціал не завжди використовується жінками.

Разом, якщо виконувати домашні обов'язки удвох, то завантаженість жінки значно знизиться.

Крім цього, якщо чоловік і жінка разом щось роблять по будинку, то це їх об'єднує. Вже тільки заради цього варто чоловікові доручити виконання робіт по дому. Нехай єднає родину.

Як все це реально втілити на практиці? Краще посібник, звичайно, - це книга на сайті sun-hands.ru Анастасії Гай «Як змусити Чоловіка злізти з дивана 2. Секрети щасливих жінок» .

Однак все-таки кілька зауважень щодо технічного боку справи. Я говорю в основному, як привчити чоловіка до домашніх обов'язків, але це, звичайно, відноситься і до дітей з поправкою на вік.

- Якщо чоловік ніколи раніше (в родині своїх батьків) нічого не робив по дому, то привчати треба з одного боку жорстко, з іншого - поступово. Почніть з одного домашньої обов'язки і доводьте справу до кінця, поки він не відчує, що це його обов'язок. У перші рази чоловік (або дитина), звичайно, все буде робити неправильно, або навіть зіпсує що-небудь. Але в будь-якому випадку його потрібно похвалити. Нехай у нього залишиться приємне враження від того, що він вам допоміг, і ви залишилися задоволені, погладили, так би мовити, його по шерстці.

- Ніколи не міняються домашніми обов'язками (виключення не беремо). Сьогодні я ходжу по магазинах, а завтра ти - це не працює, або дуже погано працює. Краще, якщо у кожного будуть чітко визначені обов'язки. Такий розподіл буде простіше, якість виконання вище, суперечок менше і взагалі краще, просто повірте.

- Не треба домагатися рівності в розподілі домашніх обов'язків. Хтось завжди буде робити більше, хтось - менше. Та й не завжди можна порівняти. Деякі обов'язки займають багато часу, а від деяких - втомлюєшся, так як вимагають безперервного уваги чи ще чогось. Ця суперечка про те, хто більше робить, а хто - менше, без кінця і краю, і головне - безрезультатний. Нехай чоловік робить велику половину обов'язків, він же сильний і взагалі чоловік. Не сперечайтеся з ним з цього приводу.

- Набагато краще, якщо ви привчите себе і вашого чоловіка виконувати певні обов'язки в певний час і в певний день. Вранці ми робимо те-то, по вечорах то-то, по п'ятницях то-то, по суботах то-то. Такий розподіл обов'язків творить чудеса. Якийсь час, звичайно, буде потрібно витратити на те, щоб привчити себе і своїх домашніх. Зате потім не буде ніяких суперечок і ниття. Якщо так не зробити, то завжди буде: «Давай це завтра, а це пізніше і т.д.» Якщо ж вони звикнуть до певних днях або годинах, то будуть чудеса, коли чоловік (діти) будуть самі все робити без нагадування. Це і вам простіше і тим, кому потрібно робити. Людина - раб звички.

- Досить рідко, але все-таки буває, що чоловік (діти) ухиляється від якоїсь обов'язки не тому, що лінується, а тому, що погано пристосований до неї. Якщо у чоловіка з якоюсь домашньою обов'язком щось не «йде» довгий час, незважаючи на всі його старання, то може бути простіше доручити йому щось інше.

Наприклад, я просто не здатний варити складні страви. Я довго і чесно намагався, так як хотів навчитися варити хоча б одне смачне святкове блюдо. Але все марно. Прості страви виходять, а складні - немає.

Мені простіше все купити, почистити, порізати, помити посуд і зробити ще щось, можливо, що займає набагато більше часу, ніж готувати смачні святкові страви. А моя дружина любить готувати, особливо щось складне, і у неї це добре виходить, але вона сильно втомлюється, якщо їй доводиться все чистити, різати, терти, та якщо ще й закуповувати продукти, то це - все, піввечора до неї краще не підходить. Тому, мені простіше все самому купити, все почистити - порізати і усунутися з кухні, щоб дружина отримала задоволення від приготування і не втомилася при цьому. В результаті в нашій родині щаслива і не втомлена жінка, і задоволений тим, що дружина щаслива - чоловік, тобто я.

Так що для того, щоб у вас був час і сили на те, щоб підтримувати інтерес і любов вашого чоловіка, намагайтеся максимально використовувати зусилля і увагу вашого ж чоловіки для цих благих цілей. Як то кажуть, в цьому випадку і вівці будуть цілі, і вовки ситі. Повірте, для багатьох чоловіків набагато важливіше, щоб дружина була задоволеною, що відпочила, і у неї був час на те, щоб вислухати чоловіка про подвиги, зайнятися з ним сексом, ніж свежевиглаженние сорочки на кожен день, різноманітне меню і чисті вікна.

Про те, як з'явилося сили і час направити на відпочинок, особистий розвиток і на те, як закохати в себе чоловіка, читайте в наступній частині статті «Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас?» (Частина 2).

»  (Частина 2)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Рашид Кірранов.

Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас? (Частина 1)

як зберегти любов і відносини в родині ? як поліпшити сімейне життя ? Як закохати і втримати чоловіка на довгі роки? Як зробити так, щоб ваш чоловік був постійно в вас закоханий? І як при цьому залишитися собою, знайти час на себе і на свої заняття і захоплення?

Ні для кого не секрет, що для  щастя жінки  необхідно щастя в сімейному житті Ні для кого не секрет, що для щастя жінки необхідно щастя в сімейному житті. А це щастя можливе тільки в тому випадку, якщо чоловік сильний, упевнений добувач, якщо допомагає дружині у всьому і піклується про неї, і при цьому закоханий в неї безоглядно все життя.

Але як зробити так, щоб чоловік був закоханий у вас? Для того, щоб закохати в себе чоловіка і постійно підтримувати його інтерес, жінці необхідно як би світитися зсередини, випромінювати якесь особливе спокій і світло. Мені подобається аналогія - «жінка повинна випромінювати сонячне світло». А для того, щоб цей світ випромінювати, жінці необхідно хоч якийсь час відпочивати, займатися тільки собою і саморозвитком. Але як жінка може знайти час на себе і на відпочинок, якщо зазвичай на ній тримається все сімейство, починаючи з чоловіка і закінчуючи дітьми? Ось про це ми і почнемо розмовляти в першій частині цієї статті.

Отже, для того, щоб жінка випромінювала певне світло, який буде залучати до неї чоловіка, їй необхідно відпочивати і займатися саморозвитком, займатися своїми справами і реалізовувати свої мрії і бажання. Але коли їй відпочивати і займатися саморозвитком, якщо звичайний день жінки приблизно наступний:

- вона встає мало не раніше всіх,

- потім готує на всю сім'ю,

- потім їде на роботу, де працює ті ж 8 годин, що і чоловік,

- після чого повертається додому, робить домашню роботу, уроки з дітьми і т.д.

Як можна після такого дня вимагати від жінки гарного настрою і саморозвитку? Та ніяк. Взагалі потрібно бути вдячним, що жінка після такого дня хоч якусь увагу приділяє чоловікові і сім'ї, що у неї хоч якийсь настрій, а вона не засинає.

Що ж робити? Як зробити так, щоб жінка світилася від щастя, спокою і впевненості, і щоб при цьому у неї був час і на сім'ю і на дітей?

Пропоную вам перевірену програму поліпшення сімейного життя, яка якщо її втілити в життя, діє на 80% жінок і сімей.

Пункт перший. Чоловікові потрібно більше заробляти.

Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї Якщо чоловік починає більше заробляти, то це зазвичай дуже добре впливає на обстановку в сім'ї. Жінка починає неминуче більше поважати чоловіка. У чоловіка з'являється можливість дарувати жінці подарунки, їздити кудись на відпочинок, одягати себе і жінку. Взагалі, навіть невелика надбавка в сімейному бюджеті може принести в сім'ю досить багато щастя.

Ідеальний випадок - це коли чоловік заробляє стільки, щоб його доходів було достатньо для утримання сім'ї і жінці не потрібно було працювати взагалі. Це, на мій погляд, одні з найщасливіших жінок, у яких немає необхідності працювати. Вже тільки від одного відчуття, що жінка може спокійно піти з роботи за наймом, стає на порядок щасливі і задоволені в житті. У всякому разі в моїй родині так і було. Як тільки дружина пішла з роботи і стала більше часу відпочивати, а потім зайнялася тим, про що давно мріяла - вона стала не те що в рази щасливіше, вона тепер просто постійно випромінює щастя. Працювати вона продовжує, але в задоволення і вже на себе, а не за наймом.

Часто в тому випадку, коли чоловік починає більше заробляти і може дозволити утримувати сім'ю, жінки змінюють роботу на менш напружену, на неповний робочий день (півставки), ближче до дому, з найкращим колективом, більш цікаву і т.д.

До речі, не тільки моя дружина пішла з роботи, але і дружина одного мого знайомого, який став заробляти гроші, достатні для утримання сім'ї, пішла з роботи продавцем на повну ставку і перейшла на роботу в турагентство на півставки ближче до дому. І працює в задоволення, коли її бачу - вона завжди спокійна і задоволена, що не міг сказати про неї, коли вона працювала на повний робочий день і тільки заради грошей.

Тепер перейдемо до головного - як зробити, щоб чоловік більше заробляв? Насправді варіантів зазвичай досить багато, було б бажання. Але як більше заробляти - це не тема цієї статті. На тему підвищення доходу можна дізнатися з відеокурсу «Як заробити в 3 рази більше, ніж зараз» .

Почніть виробляти в собі переконання: «Чоловік повинен заробляти стільки, щоб дружині не потрібно було працювати». Якщо це переконання у жінки буде твердо, то чоловік почне більше заробляти, нікуди не дінеться. Я ж нікуди не подівся, став заробляти. Правда, мені треба було на це кілька років.

Якщо ви мені скажіть, що «Я намагалася, а чоловік все одно нічого не робить», то це набір ваших обмежених переконань і навичок. Можливо, у вас є страх успіху чоловіка, який можна сформулювати приблизно так: «Чоловік стане багатим і мене кине (заведе коханку)». На високий заробіток чоловіка часто впливають переконання дружини. Про те, як зробити, щоб ваш чоловік процвітав, читайте в статті А. Гай «Успіх вашого чоловіка, ви готові до нього?»

Можливо, ви не знаєте, на які кнопки натиснути, щоб чоловік став думати і діяти, (найгірший спосіб - це просто пред'являти претензії)

Можливо, у вас є потреба самої тягнути всю сім'ю і скаржитися всім «Яка я гарна, який чоловік - поганий».

Скажу ще раз - для того, щоб ваш чоловік став більше заробляти, в першу чергу розберіться зі своїми внутрішніми переконаннями і страхами. І подивіться на свою поведінку, чи немає у вас такого, коли ви намагаєтеся зробити все самі? Або за все, щоб чоловік не зробив, ви його постійно критикуєте? Тоді звичайно, у кого буде бажання щось робити, якщо він «вічно все робить не так». Рекомендую прочитати статтю «Чому чоловіки мало заробляють? Що робити?" .

Пункт другий. Для того, щоб у жінки більше часу на себе і свої справи, має бути спрощена приготування домашньої їжі.

Коли я слухаю розповіді деяких жінок про те, скільки часу вони проводять на кухні, то я згадую свою сім'ю років 10 назад, коли у нас стояла така ж проблема. Приготування їжі займало якесь фантастичне кількість часу. У мене іноді було відчуття, що моя дружина тільки і робить, що готує.

Потім я їй став допомагати готувати, але все одно часу йшло на приготування просто море.

Як же ми впоралися з цим завданням? Як вийшло, що ми стали приділяти час на приготування їжі в кілька разів менше часу?

Все насправді не так вже й складно, по крайней мере, в теорії. Коли я спостерігав за цим, то звернув увагу, що основний час витрачається не на те, щоб більше приготувати, а на різноманітність.

Простіше, напевно, на прикладі. Припустимо, вам потрібно нагодувати 4 чоловік. Щоб приготувати, наприклад, 1 порцію каші - потрібно 15 хвилин. А для того, щоб приготувати 4 порції каші - потрібно 17 хвилин. Тобто час приготування практично не змінилося незважаючи на те, що ви приготували в 4 рази більше. І навіть якщо вам потрібно приготувати не одну, а 4 порції, припустимо, картоплі, де потрібно додатково чистити, то час буде не 30 хвилин, а 40. Не так вже й багато.

Однак, якщо вам потрібно буде приготувати суп, салат, картоплю, м'ясо і кисіль, то навіть якщо вам потрібно буде приготувати ті ж 4 порції, то піде не 40 хвилин, а всі 3 години.

Звідси, начебто, елементарний висновок. Потрібно частіше готувати прості страви та по одному блюду на раз, тоді час приготування, а так само додатковий час на закупівлі і т.д., зменшиться в кілька разів. Це ж елементарно. Тобто, наприклад, на обід - тільки суп, на вечерю - тільки каша і т.д.

По крайней мере, в моїй родині після таких нововведень час на приготування їжі зменшилася приблизно в 2-3 рази.

Правда, на практиці це іноді впирається в опір тих, хто їсть. Вони звикли до того, що обід складається з першого, другого, салату і компоту.

Тому зараз, коли обід складається тільки з супу, нехай навіть б про льшей порції, або тільки з каші, а салату і компоту взагалі немає, то можливо деяке обурення і ниття.

Вирішується насправді все досить просто. По-перше, страх про те, що чоловік і діти будуть незадоволені, в половині випадків взагалі не виправдовується. Домашні, і в тому числі чоловік, нормально переходять на інше харчування. Іноді вони навіть говорять «спасибі» або «молодець мама». Виявляється, вони і не хотіли такого різноманітного харчування, а були навіть невдоволені тим, що мама стільки часу проводить на кухні, а потім втомлена зриває на домашніх своє роздратування. Знову ж таки, багато чоловіки більше цінують час, проведений зі своєю дружиною, ніж різноманітне харчування.

По-друге, можна пояснити, що спрощене харчування буде тільки по буднях, а на один з вихідних днів буде готуватися що-небудь святкове і смачне (якщо потрібно).

По-третє, все в кінці кінців впирається в самооцінку самої жінки і важливість цих правил. Якщо самооцінка висока, а жінка розуміє, що її покликання не в тому, щоб проводити весь вільний час на кухні, то жінка завжди може сказати «Хто незадоволений, нехай готує сам». Ну, і розуміння важливості вільного часу так само важливо.

Якщо ж для жінки чомусь важливо, щоб в її родині обов'язково на обід було перше, друге з м'ясом і компот з булочками, то зробити щось буде складно.

Пункт третій Пункт третій. Активно залучайте до домашніх обов'язків чоловіка (чоловіка), а дітей привчайте до самостійності.

Це, на мій погляд, досить очевидний пункт, але його потенціал не завжди використовується жінками.

Разом, якщо виконувати домашні обов'язки удвох, то завантаженість жінки значно знизиться.

Крім цього, якщо чоловік і жінка разом щось роблять по будинку, то це їх об'єднує. Вже тільки заради цього варто чоловікові доручити виконання робіт по дому. Нехай єднає родину.

Як все це реально втілити на практиці? Краще посібник, звичайно, - це книга на сайті sun-hands.ru Анастасії Гай «Як змусити Чоловіка злізти з дивана 2. Секрети щасливих жінок» .

Однак все-таки кілька зауважень щодо технічного боку справи. Я говорю в основному, як привчити чоловіка до домашніх обов'язків, але це, звичайно, відноситься і до дітей з поправкою на вік.

- Якщо чоловік ніколи раніше (в родині своїх батьків) нічого не робив по дому, то привчати треба з одного боку жорстко, з іншого - поступово. Почніть з одного домашньої обов'язки і доводьте справу до кінця, поки він не відчує, що це його обов'язок. У перші рази чоловік (або дитина), звичайно, все буде робити неправильно, або навіть зіпсує що-небудь. Але в будь-якому випадку його потрібно похвалити. Нехай у нього залишиться приємне враження від того, що він вам допоміг, і ви залишилися задоволені, погладили, так би мовити, його по шерстці.

- Ніколи не міняються домашніми обов'язками (виключення не беремо). Сьогодні я ходжу по магазинах, а завтра ти - це не працює, або дуже погано працює. Краще, якщо у кожного будуть чітко визначені обов'язки. Такий розподіл буде простіше, якість виконання вище, суперечок менше і взагалі краще, просто повірте.

- Не треба домагатися рівності в розподілі домашніх обов'язків. Хтось завжди буде робити більше, хтось - менше. Та й не завжди можна порівняти. Деякі обов'язки займають багато часу, а від деяких - втомлюєшся, так як вимагають безперервного уваги чи ще чогось. Ця суперечка про те, хто більше робить, а хто - менше, без кінця і краю, і головне - безрезультатний. Нехай чоловік робить велику половину обов'язків, він же сильний і взагалі чоловік. Не сперечайтеся з ним з цього приводу.

- Набагато краще, якщо ви привчите себе і вашого чоловіка виконувати певні обов'язки в певний час і в певний день. Вранці ми робимо те-то, по вечорах то-то, по п'ятницях то-то, по суботах то-то. Такий розподіл обов'язків творить чудеса. Якийсь час, звичайно, буде потрібно витратити на те, щоб привчити себе і своїх домашніх. Зате потім не буде ніяких суперечок і ниття. Якщо так не зробити, то завжди буде: «Давай це завтра, а це пізніше і т.д.» Якщо ж вони звикнуть до певних днях або годинах, то будуть чудеса, коли чоловік (діти) будуть самі все робити без нагадування. Це і вам простіше і тим, кому потрібно робити. Людина - раб звички.

- Досить рідко, але все-таки буває, що чоловік (діти) ухиляється від якоїсь обов'язки не тому, що лінується, а тому, що погано пристосований до неї. Якщо у чоловіка з якоюсь домашньою обов'язком щось не «йде» довгий час, незважаючи на всі його старання, то може бути простіше доручити йому щось інше.

Наприклад, я просто не здатний варити складні страви. Я довго і чесно намагався, так як хотів навчитися варити хоча б одне смачне святкове блюдо. Але все марно. Прості страви виходять, а складні - немає.

Мені простіше все купити, почистити, порізати, помити посуд і зробити ще щось, можливо, що займає набагато більше часу, ніж готувати смачні святкові страви. А моя дружина любить готувати, особливо щось складне, і у неї це добре виходить, але вона сильно втомлюється, якщо їй доводиться все чистити, різати, терти, та якщо ще й закуповувати продукти, то це - все, піввечора до неї краще не підходить. Тому, мені простіше все самому купити, все почистити - порізати і усунутися з кухні, щоб дружина отримала задоволення від приготування і не втомилася при цьому. В результаті в нашій родині щаслива і не втомлена жінка, і задоволений тим, що дружина щаслива - чоловік, тобто я.

Так що для того, щоб у вас був час і сили на те, щоб підтримувати інтерес і любов вашого чоловіка, намагайтеся максимально використовувати зусилля і увагу вашого ж чоловіки для цих благих цілей. Як то кажуть, в цьому випадку і вівці будуть цілі, і вовки ситі. Повірте, для багатьох чоловіків набагато важливіше, щоб дружина була задоволеною, що відпочила, і у неї був час на те, щоб вислухати чоловіка про подвиги, зайнятися з ним сексом, ніж свежевиглаженние сорочки на кожен день, різноманітне меню і чисті вікна.

Про те, як з'явилося сили і час направити на відпочинок, особистий розвиток і на те, як закохати в себе чоловіка, читайте в наступній частині статті «Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас?» (Частина 2).

»  (Частина 2)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Рашид Кірранов.

Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас?
Як зробити так, щоб чоловік завжди був закоханий в вас?
Як закохати і втримати чоловіка на довгі роки?
Як зробити так, щоб ваш чоловік був постійно в вас закоханий?
І як при цьому залишитися собою, знайти час на себе і на свої заняття і захоплення?
Але як зробити так, щоб чоловік був закоханий у вас?
Але як жінка може знайти час на себе і на відпочинок, якщо зазвичай на ній тримається все сімейство, починаючи з чоловіка і закінчуючи дітьми?
Як можна після такого дня вимагати від жінки гарного настрою і саморозвитку?
Що ж робити?
Як зробити так, щоб жінка світилася від щастя, спокою і впевненості, і щоб при цьому у неї був час і на сім'ю і на дітей?

Дополнительная информация

rss
Карта