Як завоювати Водолія жінку, закохати в себе, підкорити.


Жінка Водолій, як сподобатися і завоювати її серце?

Це яскравий, оригінальний людина, яка не схожий на інших. Завоювати симпатію жінки-Водолія, особи непередбачуваною, складно, тому не дивно, що закохалися в неї чоловіки відчайдушно шукають відповідь на питання, як закохати в себе жінку-Водолія. Шкурка варта вичинки, адже партнеру, з яким вона довіриться, належить відкрити для себе чимало позитивних рис її багатогранної натури. Щоб сподобатися, потрібно знати, який чоловік потрібен жінці-Водолія.

Представницям такого знака Зодіаку потрібні чоловіки, які стануть їхніми друзями, однодумцями, солідарними з їх поглядами, перетворяться в надійну опору. Водолії звертають увагу на самодостатніх, серйозних чоловіків, які не зливаються із загальною масою і по-своєму унікальні.

В любовному союзі Водолій не має наміру повністю підкорятися партнеру, але їй абсолютно нецікаво спілкуватися з чоловіком, який буде у всьому йти у неї на поводу. Її цікавлять сильні духом, які мають яскраво виражене почуття власної гідності люди, в яких вгадується значний потенціал, хоч поки, можливо, і нерозкритий.

Якщо багато дам своє насторожене ставлення до неординарних чоловікам, то Водолії явно не з їх числа. Навпаки, вони швидше зупинять вибір на оригіналі, що використовує нестандартні рішення, ніж на звичайному людині. Їм неважливо, наскільки заможний в плані фінансів майбутній обранець, але сподобається, якщо той відбудеться як професіонал і буде успішним або хоча б вельми перспективним на цьому терені.

Чоловік, який роздумує, як сподобатися жінці-Водолія, повинен шанобливо ставитися до дружніх уз, бо буде пов'язаний з нею, в першу чергу, саме ними. Якщо партнер збереже деяку особисту незалежність і дозволить це зробити партнерці-Водолія, то їм буде легко один з одним. жінки, народжені в цей період , Не звикли нав'язувати своє суспільство, не страждають зайвою підозрілістю і неповагою до особистого простору інших. Вони будуть триматися подалі від людей, які виявлять бажання їх контролювати, наприклад, жваво цікавитися змістом смс-ок в телефоні і т.п. Ідеальний чоловік для жінки-Водолія - ​​це той, хто не стане робити замах на її дорогоцінну свободу. Якщо чоловік не заперечуватиме проти колишнього способу життя, улюблених занять і компаній, то він зможе підкорити жінку-Водолія і зробити її щасливою людиною. Відносно цих людей, як нікого іншого, спрацьовує принцип: "Якщо хочеш утримати - відпусти".

Необачно надійде чоловік, який буде брехати, вивертатися, лицемірити: цим самим він позбавляє себе шансів на розвиток відносин.


Жінка Водолій, як сподобатися і завоювати її серце?