Як запустити «воронку продажів», використовуючи онлайн-консультант

 1. Вивчаємо алгоритм роботи
 2. Викликаємо інтерес у відвідувача сайту
 3. Стежимо за якістю роботи
 4. Вибираємо онлайн-консультанта
 5. Налаштовуємо «воронку продажів»

Про те, що таке "воронка продажів" , Ми вже розповідали раніше. Сьогодні поговоримо про її запуск за допомогою ефективного і дієвого інструменту - онлайн-консультанта. Встановивши його на сайті, вам вдасться реалізувати ряд важливих функцій: від налагодження комунікації з відвідувачами до реалізації плану продажів

Вивчаємо алгоритм роботи

Коли ви заходите на корпоративний сайт або в інтернет-магазин, то в 90% випадків з'являється діалогове вікно з фото менеджера і вітальним повідомленням. Це і є онлайн-консультант. І саме він вважається ефективним способом зробити перший touch в спілкуванні з відвідувачем ресурсу, оскільки він ні до чого не зобов'язує - відповісти чи на вітання, вирішує користувач.

Але, знаючи, ключові особливості цього інструменту, ви зможете істотно поліпшити його ефективність.

Викликаємо інтерес у відвідувача сайту

Почнемо з головного - вивчення правил спілкування з відвідувачем за допомогою онлайн-консультанта. Але врахуйте, що вони діють виключно щодо «теплих» клієнтів, які:

 1. Вивчають асортимент товарів або послуг, зазначених на сайті;
 2. Шукають інформацію, необхідну для вирішення організаційних питань - оплати і доставки покупки;
  Про те, що таке  воронка продажів  , Ми вже розповідали раніше

  Використовуйте непомітні кольори і реальні фото менеджера. Так ви викличете довіру у потенційного замовника

 3. Порівнюють ціни на конкретний товар на декількох ресурсах;
 4. Переглядає технічні характеристики товару.

В цьому випадку потрібно діяти обачно, проявити участь і ненав'язливо запропонувати допомогу. Станьте для відвідувача іншому, який допоміг вирішити важливе питання, і вже потім зробив вигідну пропозицію.

Стежимо за якістю роботи

Онлайн-консультант - технічна опція. І, щоб вона працювала, як слід, потрібно подбати про ряд важливих деталей:

 • швидкості відгуку

Якщо відвідувач переглядає сайт протягом 1-2 хвилин, і не помічає ніякої активності, то він залишає ресурс. Це, як в оффлайновом магазині - ви ходите серед стендів кілька хвилин, демонструєте зацікавленість представленим товаром, а консультанта не можете докликатись.

Оптимальний варіант, якщо діалогове вікно з'явиться через 30-60 секунд, після того, як користувач зайшов на ваш сайт.

Щоб привернути увагу відвідувачів багато відбирають фотографії моделей, зірок «Інстаграмма» або відомих людей. Такий хід відлякує: ніхто не повірить, що ви спілкуєтеся з Бредом Піттом або Томом Крузом. Так, і навіщо використовувати такий прийом, якщо пристойна фотографія знайдеться у будь-якого менеджера.

І пару слів про кольорову заставці - вибирайте непомітні кольори: зелений, блакитний, синій. Вони приємні для очей, і не викликають бажання миттєво згорнути вікно.

 • швидкої відправки повідомлень

Пам'ятайте, що сучасні користувачі нетерплячі. Вони чекають пару секунд, і йдуть з чату, сторінки, ресурсу. Важливо, щоб комунікація проходила швидко.

Вибираємо онлайн-консультанта

Завдяки Jivosite ваша команда завжди буде на зв'язку протягом робочого дня

Перед тим, як встановити цей інструмент на нашому сайті, ми перебрали з десяток варіантів, уважно вивчили їх функції та технічні характеристики.

У підсумку, вибрали онлайн-консультант - Jivosite ( https://www.jivosite.ru ). Для нас він став незамінним помічником у запуску «воронки продажів» і налагодженні комунікації з відвідувачами ресурсу, оскільки він має великий арсенал опцій, які допомагають налаштувати його у відповідність до потреб нашої цільової аудиторії. Серед них:

 • корекція часу відгуку

Ми помітили, що деякі відвідувачі звертаються до менеджера після того, як проведуть кілька хвилин на сайті, вивчивши перелік послуг і ціни, інші - відразу.

Якщо «вікно» спливає надто рано, то відвідувача це тільки відлякає, якщо із запізненням, то користувач до того моменту вже передумає питати у вас рада.

У підсумку, ми вибрали «золоту середину» - онлайн-консультант з'являється через 45 секунд після того, як відвідувач перейшов на головну сторінку сайту, і через 20 секунд після переходу на нову посадкову смугу.

 • написання відповідного тексту

Між безликими стандартними привітаннями та повідомленнями, написаними живими людьми, наша команда обирає другий варіант. І Jivosite дозволяє це реалізувати.

І ще один важливий нюанс, який дозволяє збільшити рівень продажів - переадресація заявки на менеджера, який доступний в даний момент. А значить, що ваша команда завжди буде на зв'язку протягом робочого дня.

Налаштовуємо «воронку продажів»

Встановивши Jivosite на ресурсі, ви отримаєте можливість почати комунікацію з відвідувачем - привітати його і запропонувати допомогу у вирішенні конкретного питання.

Після того, як проблема вирішена, подякуйте за звернення, і з його дозволу запропонуйте вигідні пропозиції від вашої компанії - підписку на e-mail-розсилку, складання комерційної пропозиції і інші послуги, які зацікавлять відвідувача. Так, перший етап у формуванні «воронки» зроблений.

Допоможе цей інструмент і для вивчення потреб « лидов »- в Jivosite зберігається історія повідомлень, що включає актуальні питання замовників. Вивчивши їх, ви зможете скоригувати роботу відділу продажів, і скласти пропозиції, які можуть зацікавити клієнта.

Використовуйте ці знання, щоб організувати роботу відділу, і навчитися грамотно взаємодіяти із замовником на початковому етапі співпраці!

Дополнительная информация

rss
Карта