Як швидко прокачати танки WoT

Як швидко прокачати танки в WoT, всі плюси і мінуси різних варіантів, розглянуті як легальні способи, так і заборонені. Дана стаття буде цікава не тільки новачкам, але також і твинкам , Тобто тим, хто вирішив завести собі новий акаунт. Прочитавши статтю, можливо ви скомбінуєте якийсь свій унікальний спосіб прокачування танків.

Легальні варіанти прокачування танків WoT

класика

Це як раз той варіант, з якого все починали. Повільно, але вірно рухаємося по гілці розвитку танків відкриваючи їх по порядку з першого рівня по десятий, по ходу справи тестуючи кожного наявний модуль.

плюси плюси

✓ Практично повна відсутність доната

✓ Перший час при установці нових модулів захоплює сам процес апгрейда

✓ Досконале знання на що здатний пройдений танк від стоку до топа

мінуси

✓ Процес викачування танка займає досить тривалий час

✓ Витрачені нерви при грі на техніці в стокової комплектації

Прискорений варіант класики

Танки також прокачуються по порядку, правда з однією істотною відмінністю, ви не витрачаєте досвід на тупикові топ-модулі, а відразу збираєте досвід для відкриття танка наступного рівня.

плюси

✓ Значно швидше прокачується гілка

✓ Хардкордность ігрового процесу

мінуси

✓ Мертва статистика без відточених навичок і знань ігрової механіки

✓ У 80% гра відбувається на танку в стокової комплектації

✓ Через підвищеної витрати на голдовие снаряди відчувається постійний брак срібла і як наслідок Донат в преміумний танк і преміумний аккаунт

Даний спосіб підходить для скілованних гравців, охочих швидше прокачати новий танк без вкладень у вільний досвід. Недосвідчений же гравець не відчує ніякої надбавки до швидкості, мало пробитий, отже, менше досвіду, а значить доведеться більше грати в підсумку кількість боїв може навіть перевищити класичний спосіб. В даний момент я якраз використовую цей варіант, за суб'єктивними відчуттями прокачування дійсно йде набагато швидше, так що даний спосіб має право на життя.

Прискорений варіант за вільний досвід

Полягає в перекладі бойового досвіду з елітних, а також преміумних танків у вільний, для подальшого відкриття будь-якого необхідного для гри танка Полягає в перекладі бойового досвіду з елітних, а також преміумних танків у вільний, для подальшого відкриття будь-якого необхідного для гри танка. Плюсів у даного способу багато, мінус тільки один, зате який, необхідне значне вкладення реальних грошових коштів в гру. Для прикладу, щоб з нуля викачати ІС-4 потрібно ≈ 750 000 бойового досвіду, для його перекладу в вільний ≈ 30 000 золота, виходить ≈ 6600 рублів, не кожен готовий викласти таку суму за один танк нехай і Х рівня.

Найдовший спосіб, прекрасна статистика без вкладення в гру

Гравець, який з ідейних міркувань не вкладає гроші в гру або просто не має такої можливості, але при цьому хоче мати чудову статистику. При цьому способі доводиться тривалий час збирати крихти вільного досвіду, які падають після звичайного бою. При цьому весь вільний досвід цілком і повністю йде на прокачку топ знаряддя і нікуди більше. Тільки після установки цього знаряддя новий танк іде в перший бій, як правило не маючи при цьому движка і навіть гусениць, їх замінюють різні підвіски або посилені торсіони.

Хоча вільний досвід це ще пів біди, не маючи прем танка і преміумного аккаунта доводиться якось заробляти срібло для покупки високорівневих танків. Стандартно це відбувається на техніці V-VI рівня вибираються найприбутковіші (які не потребують золотих снарядів) і відбувається тривала обкатка. В результаті поки накопичується срібло вільний досвід набирається в достатній кількості. Так крок за кроком гравець хоч і довго, але все ж рухається в потрібному йому напрямку маючи при цьому прекрасні статистичні дані без будь-якого вкладення грошових коштів.

комбінований

Є найоптимальнішим варіантом для гравця, який хоче відмінну статистику , Але при цьому не бажає витрачати на це багато часу і грошей. Прокачування йде по класичному варіанту з однією відмінністю при відкритті нової машини вона відразу виводиться в топ за рахунок вільного досвіду. Наступна машина викачується боях стандартним способом.

плюси

✓ Комфортна гра виключно на машинах в топової комплектації

✓ Прискорена прокачування гілок розвитку

✓ Відмінна статистика

мінуси

✓ Вимагає вливання грошових коштів в вільний досвід

Прес-аккаунт

Для цього вам треба завести свій канал і випустити кілька прославилися роликів про гру World of Tanks. Після підписання партнерської угоди з WG подаєте заявку на прес-аккаунт. При позитивній відповіді отримуєте в тимчасове користування аккаунт з усіма наявними в грі танками та іншими принадами даного варіанту, припустимо самостійно вибирати карту, на якій буде відбуватися бій. Спосіб легальний, але вимагає від вас певних творчих здібностей.

Заборонені варіанти прокачування танків WoT

Купівля готового аккаунта

Це звичайно не є прокачуванням танків в повному розумінні цього слова, але все одно на виході виходить той же самий результат. Ціна питання залежить від статистичних даних і парку машин в ангарі, проте не слід забувати про високі ризики покупки викраденого аккаунта або у відвертих кидал. В цьому випадку ви навіть можете зайти в ангар і встигнути пограти, але через якийсь час втратите доступ до аккаунту. Власник з легкістю відновить свої права помінявши при цьому пошту і пароль, як наслідок ви просто втратите свої гроші.

Платні послуги з прокачування аккаунта

В інтернеті досить сайтів, що пропонують послуги з прокачування танків WoT, серед них зустрічаються як відверті шахраї, які забирають гроші без виконання умов домовленостей, так і сумлінні «працівники» В інтернеті досить сайтів, що пропонують послуги з прокачування танків WoT, серед них зустрічаються як відверті шахраї, які забирають гроші без виконання умов домовленостей, так і сумлінні «працівники». Ви просто платите заздалегідь обумовлену ціну, і досвідчені гравці днями безперервно прокачують ваш аккаунт.

плюси

✓ Ви особисто не берете участь в стомлюючої прокачування гілки розвитку, а відразу отримуєте машину Х рівня, причому все це відбувається досить швидко за рахунок 24 годинної гри.

мінуси

ВБР ще ніхто не відміняв, навіть якщо танк прокачує досвідчений гравець можлива просадка статистики незалежно від заплачених вами грошей. І якщо себе улюбленого ви в такому випадку прощаєте тут будете відчувати себе обдуреним, так як подібні послуги коштують досить дорого.

✓ Навіть якщо вам завдяки щасливому випадку не попалися шахраї завжди є загроза потрапляння під Автовизначник і як наслідок блокування облікового запису через недотримання правил гри. В результаті всього цього послідує довга і виснажлива процедура оскарження в ЦПП WoT .

боти

При даному способі гравець абсолютно не заморочується на статистиці йому б танк вище рівнем і добре При даному способі гравець абсолютно не заморочується на статистиці йому б танк вище рівнем і добре. Для цього використовуються спеціальні програми боти. В даний момент існують боти практично неможливо відрізнити поведінкою від поведінки гравця, вони беруть на автопріцел стріляють, можуть вибирати з декількох супротивників іноді навіть ховатися від пострілів. Ну і звичайно подібні боти мають заборонені моди , А це вважай автопріцел з попередженням ось спробуй здогадайся, що це бот.

Але все ж такі програми рідкість, хоча можливо просто складні в ідентифікації. Найчастіше ми бачимо звичайних ботів, які просто стоять на базі або рухаються по заданому маршруту і іноді навіть починають стріляти якщо противник виявляється в зоні видимості. Головна їхня відмінність від реального гравця повна відсутність інстинкту самозбереження. В результаті цих маніпуляцій людина, що використовує бота (якщо вчасно не зупинили баном) через якийсь час отримує танк Х рівня без вкладення будь-яких засобів і особистого часу, природно з наглухо мертвої статистикою.

Безкоштовні послуги з прокачування аккаунта

Ну і наостанок несерйозний, але іноді використовується, до речі згідно з правилами теж заборонений варіант, сенс його полягає в наступному, в той час поки ви на роботі на ваш обліковий запис гратимуть рідні та близькі. Звичайно про статистику тут можна забути геть, якщо тільки ваш «змінник» не грає краще за вас.

До речі якщо вас стомлюють маленькі діти проханнями теж пограти в танки можу порадити сайт http://www.era-igr.ru/games/tag-tanks/ там десятки танкових ігор при цьому грати можна практично на калькуляторі, а значить ваш комп'ютер буде вільний для вас.

Я постарався по максимуму охопити всі можливі варіанти прокачування танків і виділити їх головні плюси і мінуси. Якщо у вас є ще варіанти не згадані в цій статті, залишаєте в коментарях.

Стаття написана гравцем BHE3EMHOU_PA3YM під редакцією адміністрації сайту.

Категорія: Статистика і ккд.

Дополнительная информация

rss
Карта