Як заробити золото (Gold) в World of Tanks (WoT)? - детальний гайд

  1. Як в WoT отримати золото безкоштовно?
  2. Перша група способів:
  3. Друга група способів:

Доброго здоров'я, товариші танкісти і любителі комп'ютерних ігор!

У даній статті будуть висвітлені найбільш відомі і поширені способи отримання золота без особливих зусиль і грошових витрат.

Як в WoT отримати золото безкоштовно?

У глобальній мережі Інтернет існує велика кількість різних ресурсів для заробітку грошей або ігрової валюти, але тут мова піде тільки про перевірених і робочих способах. Умовно їх можна розділити на дві групи. В першу входять способи від ВГ, а інша група варіанти заробітку на абсолютно інших ресурсах.
У глобальній мережі Інтернет існує велика кількість різних ресурсів для заробітку грошей або ігрової валюти, але тут мова піде тільки про перевірених і робочих способах

Перша група способів:

Багато й гадки не мають про те, що це. Невеликий лікнеп: WarGag - спеціальний сайт присвячений гумору над комп'ютерними іграми компанії Варгеймінг. Щотижня на сайті гри World of tanks озвучуються підсумки конкурсу «WoT прикол!» І кілька учасників отримують золото в якості винагороди за найкращу смішну картинку або відео. Щомісяця, на додачу до всього, визначається краще відео. Так можна отримати золото wot безкоштовно.

  • Соціальні мережі

Тут ви також можете взяти участь в творчих конкурсах або дізнатися про особливі гравців, убивши яких в грі ви отримаєте таке бажане золото або навіть преміум танк.

Дуже відомий спосіб заробити голди. Рандом з Білорусії. Для тих, хто про це не чув жодного разу, або для тих, хто просто-напросто про це забув, нагадую: золото вам дається за потрапляння в знамениту серед танкістів передачу ВБР. До недавнього часу існувала ще й ЛНР, але останнім часом вона пішла на короткострокову відпустку. Щоб опинитися на передачу і отримати довгоочікувану Голду вам потрібно залити повтор бойового битви на спеціальний ресурс: http://wotreplays.ru/. Коли будете завантажувати відео вам додатково запропонують завантажити ролик на інші сайти схожої тематики. Однак це не весь заробіток золота для WoT

Однак це не весь заробіток золота для WoT

Друга група способів:

Чи не станемо сильно усуватися від теми відео роликів і трохи доповнимо її. Крім вищезгаданих способів заробітку золота за зйомку відео, існує безліч каналів на сайті www.youtube.com, користувачі яких заплатять вам гарну винагороду за надання ролика з інших сайтів.

Зовсім недавно з'явився сайт-лотерея jackpotwot.com, де щотижня по вівторках-середах підводяться підсумки лотерей і переможці отримують бажане золото. Для участі вам всього-на-всього потрібно викласти реплєї битви проведеного за останню добу і все - ви учасник розіграшу призових.

Для завзятих шанувальників гри World of Tanks. Щоб отримувати золото на даному ресурсі вам необхідно виконати декілька нескладних дій: зареєструватися, використовуючи ID аккаунта потім прив'язати його до сторінці в соціальній мережі «Вконтакте». Алгоритм заробітку простий, як парена ріпа. На сайті виставляються місії, які вам потрібно виконати за кілька днів. Чим швидше тим краще. Ті гравці, які за результатами виконання завдань будуть вище в рейтингу в порівнянні з іншими і отримують виграш відповідно зайнятого місця в рейтингу.

Ті гравці, які за результатами виконання завдань будуть вище в рейтингу в порівнянні з іншими і отримують виграш відповідно зайнятого місця в рейтингу

  • Ресурси для отримання ігрової валюти:

Крім всіх перерахованих вище способів існують також ресурси на яких ви зможете заробити валюти для конкретно вашої гри. Коротенько про роботу такої системи: видавці додають свої ігри, дають завдання і за це вони готові пропонувати свою валюту для учасників системи. Всі чесно.

Лідерство за популярністю належить двом сайтам: wasdclub.com і coinsup.com. На першому вам для отримання валюти потрібно виконувати різні завдання, вартість яких варіюється від 1 до 1000 Річік. Після реєстрації на сайті вам стане, доступний список завдань і стан свого валютного рахунку. Важливо: курс вашого віртуального рахунку дорівнює приблизно 10 до 1. А це значить що 10 умовних одиниць на сайті рівні приблизно одного реальному рубля. Реальних рублів ви не отримаєте але зате зможете приблизно прикинути скільки грошей б ви витратили якщо вкладали б в ігри як інші користувачі. Завдання зовсім різні. Від певних дій в іграх до 30 секундних переглядів відео роликів і лайків в соціальних мережах.

Тепер ми підійшли до найголовнішого: перейшовши на сторінку виведення коштів, ви побачите великий список ігор в які ви можете вкласти зароблені Річік. Коротенько про роботу такої системи: видавці додають свої ігри, дають завдання і за це вони готові пропонувати свою валюту для учасників системи. Всі чесно.

Як в WoT отримати золото безкоштовно?
Як в WoT отримати золото безкоштовно?

Дополнительная информация

rss
Карта