Як заробити золото в World of Tanks (WoT)?

  1. Золото при реєстрації
  2. Гарантовані 400 голди будь-якому гравцеві
  3. Конкурси, акції та івенти

Всім відомо, що без золота в WoT дуже складно прокачати. Завдяки золоту можна придбати преміумні танки і аккаунт, зняти складне обладнання, купити додатковий слот для танка або розширити казарму. Але що робити, якщо немає бажання вкладати в гру реальні гроші? Як заробити золото в WoT?

Крім покупки золота в грі за реальні гроші Голд можна отримати і іншими способами. Наприклад, можна взяти участь в акціях і конкурсах, отримати Голду при реєстрації або за зміну пароля. Розберемо кожен спосіб заробітку золота в WoT окремо.

Золото при реєстрації

Заробити золото для гри World of Tanks новачкові цілком реально. І перші золоті монети він може отримати абсолютно легально. При реєстрації аккаунта в WoT можна вводити так звані інвайт-коди (запрошення). Одні інвайт дають Gold, інші - преміум-танки, треті - витратні матеріали. Так, якщо при реєстрації вказати інвайт MAYNAVIGATOR, то можна отримати преміумний танк Т127 1000 голди і 7 днів преміум-аккаунта. Правда, для деяких регіонів даний код вже обмежений.

Також, зареєструвавшись за посиланням http://cpm.wargaming.net/mnrgrjis/?pub=mag , Ви отримаєте преміумний танк M22 «Locust» американського виробництва і 7 днів преміум. Правда, реєструватися краще з браузера IE. У підсумку ви можете отримує 1000 голди, два преміумних танка 3 рівня і 14 днів преміум-аккаунта.

У підсумку ви можете отримує 1000 голди, два преміумних танка 3 рівня і 14 днів преміум-аккаунта

Ви не вірите, що це можливо? Подивіться відеоролик від Jove на Youtube:

до змісту ↑

Гарантовані 400 голди будь-якому гравцеві

Будь-який гравець, який володіє акаунтом у «Світі танків», може отримати 400 золота за наступні дії:

  • Проста зміна пароля додасть на ваш аккаунт 300 золота. Потрібно просто зайти в особистий кабінет на сайті http://worldoftanks.ru і змінити пароль.
  • Прив'язка телефону до аккаунту дасть ще 100 золота. Для прив'язки телефону потрібно також відвідати особистий кабінет і вказати свій номер телефону, який потім стане в нагоді на випадок, якщо ви забудете свій пароль.

Для прив'язки телефону потрібно також відвідати особистий кабінет і вказати свій номер телефону, який потім стане в нагоді на випадок, якщо ви забудете свій пароль

Посилання на акцію - http://worldoftanks.ru/ru/news/11/new_action_protect_password/

до змісту ↑

Конкурси, акції та івенти

Акцій з роздачею голди практично не буває. Але зате в них можна знайти преміумні танки. Так, вже проводились акції, в яких кожен гравець мав можливість здобути радянський іс-6 і T26E4 «Супер Першинг». Причому якщо танк вже був в ангарі, то гравець отримував компенсацію у вигляді золота. У липневій акції гравці можуть обзавестися американським легким танком T7 Combat Car. Але у тих, хто зареєструвався на початку 2013 року, даний танк вже повинен бути в ангарі, так як він був вручений всім гравцям після перемоги в конкурсі Golden Joystick 2013.

Івенти - події, в яких потрібно знищити певних гравців. Зазвичай ці гравці є представниками адміністрації або «журналістського корпусу». За знищення танка такого гравця видають 500-1000 золота.

Конкурси, мабуть, один з найреальніших способів отримати золото. Якщо ви профі в своїй справі, то напевно зможете завоювати перше місце і добути крім золота цінні «матеріальні» призи. Наприклад, недавно в конкурсі «Краща карта», для якого потрібно було придумати свою карту для WoT, розігрувалося кілька десятків тисяч одиниць золота, ігрові комп'ютери і периферія. Причому «Варгеймінг» дуже часто проводить різні конкурси, наприклад «кращий сірникову
паперовий / сніговий / пісочний танк »і т.д. Ви можете подивитися на сторінку http://worldoftanks.ru/ru/news/pc-browser/3/ і подивіться конкурси. Деякі з них йдуть прямо зараз, і ви можете взяти в них участь.

Якщо у вас є почуття гумору, то ви можете взяти участь і в щотижневому конкурсі «WoT-прикол» і отримати пару тисяч золота за жарт, відеоролик або прикольну картинку. Досить придумати що-небудь смішне, пов'язане з танками та грою, і завантажити це на сайт http://wargag.ru .

Цілком можливо, ви знаєте інші способи, як заробити золото в World of Tanks. Опишіть їх в коментарях.

Але що робити, якщо немає бажання вкладати в гру реальні гроші?
Як заробити золото в WoT?
Net/mnrgrjis/?
Ви не вірите, що це можливо?

Дополнительная информация

rss
Карта